Ogłoszenia

Wieluń

Weronika

Jeśli ktoś z Was chciałby rozpocząc przygodę z językiem fran...

Jeśli ktoś z Was chciałby rozpocząc przygodę z językiem francuskim albo potrzebuje jakiejkolwiek pomocy w jego nauce zapraszam do mnie :) więcej informacji na priv. . . .

45 zł
za 60 min

Kasia

Czesc:) Jestem studentka matematyki. Udzielam korepetycji na...

Czesc:) Jestem studentka matematyki. Udzielam korepetycji na poziomie podstawowym, gimnazjalnym, licealnym. Pomoge Ci poprawic sprawdzian, przygotowac sie do zajec, odrobic prace doomowa, przygotowac do matury podsta . . .

20 zł
za 60 min

Fizyka-korepetycje (dojazd do ucznia)

Udzielę korepetycji z fizyki (wszystkie poziomy). Do uzgodnienia dojazd do ucznia. tel.   664 460 590 . . .

40 zł
za 60 min

Marieta

Witam. Jestem nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim...

Witam. Jestem nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z uczniami w różnym wieku. Zapraszam na korepetycje z języka angielskiego Wieluń i okolice. Wszystkie poziomy, tłumaczenia. . . .

30 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Gwidon

Potrafię pomóc uczniom o każdym stopniu zaawansowania. Przep...

Potrafię pomóc uczniom o każdym stopniu zaawansowania. Przeprowadzam lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: matura podstawowa, gimnazjum, matura rozszerzona, technikum, liceum. Gratisowa (darmowa) półgodzi . . .

20 zł
za 60 min

Aleksandra

Jestem studentką III roku matematyki, zapraszam na korepetyc...

Jestem studentką III roku matematyki, zapraszam na korepetycje uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, szkół średnich i wyższych. Przygotowuję na każdym poziomie. W szczególnych przypadkach wyprzedzam mater . . .

30 zł
za 60 min

Damian

Korepetycje - matematyka

Zapraszam na korepetycje z matematyki Uczniów szkół podstawowych oraz szkół średnich (liceum, technikum) Oferuję pomoc bieżącą , a osobom szkół średnich oferuje także skuteczne przygotowanie do EGZAMI . . .

40 zł
za 60 min

Karol

Jestem studentem trzeciego roku matematyki na Uniwersytecie ...

Jestem studentem trzeciego roku matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Przez dwa lata udzielania korepetycji nie spotkałem się z negatywną oceną mojego nauczania, że tak nieskromnie napiszę :). . . .

30 zł
za 60 min

Daria

korepetycje z chemii dla uczniów gimnazjum kontakt:dariabedn...

korepetycje z chemii dla uczniów gimnazjum kontakt:dariabednarek@onet.com.pl . . .

30 zł
za 60 min