Ogłoszenia

Wieluń

Fizyka-korepetycje (dojazd do ucznia)

Udzielę korepetycji z fizyki (wszystkie poziomy). Do uzgodnienia dojazd do ucznia. tel.   664 460 590 . . .

40 zł
za 60 min

Damian

Korepetycje - matematyka

Witam.  Zapraszam na korepetycje z matematyki uczniów szkół podstawowych oraz szkół średnich.Dla uczniów oferuję pomoc bieżącą, pomoc przed sprawdzianami oraz p . . .

40 zł
za 60 min

Jakub

Chemia i jeż ang oraz niemiecki nie są trudne

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Jestem studentką III roku matematyki, zapraszam na korepetyc...

Jestem studentką III roku matematyki, zapraszam na korepetycje uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, szkół średnich i wyższych. Przygotowuję na każdym poziomie. W szczególnych przypadkach wyprzedzam mater . . .

30 zł
za 60 min

Szymon

Serdecznie zapraszam na lekcje języka angielskiego na każdym...

Serdecznie zapraszam na lekcje języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania! Jestem nauczycielem języka angielskiego w szkole średniej. Posiadam duże doświadczenie w przygotowywaniu uczniów ze wszystk . . .

40 zł
za 60 min

Szymon

Przygotowanie do części praktycznej egzaminu zawodowego dla ...

Przygotowanie do części praktycznej egzaminu zawodowego dla technika hotelarstwa. Omówienie procedur obsługi gościa wymaganych na egzaminach zawodowych z kwalifikacji T.11 oraz T.12 dla technika hotelarstwa. Roz . . .

40 zł
za 60 min

Marieta

Witam. Jestem nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim...

Witam. Jestem nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z uczniami w różnym wieku. Zapraszam na korepetycje z języka angielskiego Wieluń i okolice. Wszystkie poziomy, tłumaczenia. . . .

30 zł
za 60 min

Weronika

Jeśli ktoś z Was chciałby rozpocząc przygodę z językiem fran...

Jeśli ktoś z Was chciałby rozpocząc przygodę z językiem francuskim albo potrzebuje jakiejkolwiek pomocy w jego nauce zapraszam do mnie :) więcej informacji na priv. . . .

45 zł
za 60 min

Karol

Jestem studentem trzeciego roku matematyki na Uniwersytecie ...

Jestem studentem trzeciego roku matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Przez dwa lata udzielania korepetycji nie spotkałem się z negatywną oceną mojego nauczania, że tak nieskromnie napiszę :). . . .

30 zł
za 60 min

Kasia

Czesc:) Jestem studentka matematyki. Udzielam korepetycji na...

Czesc:) Jestem studentka matematyki. Udzielam korepetycji na poziomie podstawowym, gimnazjalnym, licealnym. Pomoge Ci poprawic sprawdzian, przygotowac sie do zajec, odrobic prace doomowa, przygotowac do matury podsta . . .

20 zł
za 60 min