Ogłoszenia

Włocławek

Ratajczuk

Ratajczuk – Edukacja oferuje kompleksowy system nauki oparty...

Ratajczuk – Edukacja oferuje kompleksowy system nauki oparty na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w przygotowaniu do matury z BIOLOGII i CHEMII, czyli z przedmiotów, które są kluczowe dla osób zda . . .

23 zł
za 60 min

Kinga

Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskieg...

Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, uczyłam w Polsce i Chinach. Uczę języka angielskiego ogólnego i zawodowego w branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej.Przygotowuje też . . .

40 zł
za 60 min

Weronika

Jestem studentką zarządzania finansami i inwestycjami w Pańs...

Jestem studentką zarządzania finansami i inwestycjami w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku. Oferuję korepetycje uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Zapewniam zrozumienie tem . . .

25 zł
za 60 min

Jakub

SKUTECZNE KOREPETYCJE Z CHEMII NA WSZYSTKICH POZIOMACH

Jestem właścicielem firmy Ekspansja Wiedzy Jakub Januszewski oraz pasjonatem chemii. Ukończyłem studia chemiczne (mgr chemii) i swoją wiedzę przekazuję Klientom, oferując korepetycje z chemii. Pozi . . .

80 zł
za 60 min

Tatiana

Polski dla cudzoziemców - Clases del polaco para extranjeros...

Polski dla cudzoziemców - Clases del polaco para extranjeros . . .

39 zł
za 60 min

Natalia

JĘZYKOMANIA to wynik połączenia pasji i doświadczenia -uczym...

JĘZYKOMANIA to wynik połączenia pasji i doświadczenia -uczymy szybko i efektywnie -atrakcyjne zajęcia -wykorzystanie tablicy interaktywnej i innych materiałów dodatkowych -różne grupy wiekowe -grupy do 10 os . . .

11 zł
za 60 min

Sebastian

Udzielę lekcji z języka angielskiego na terenie Włocławka. Z...

Udzielę lekcji z języka angielskiego na terenie Włocławka. Zajęcia u mnie w domu (w Centrum) lub u ucznia. Ukończyłem filologię angielską. Uczę w szkole. Zobowiązuje się zainteresować ucznia przedmiotem . . .

35 zł
za 60 min

Anna

Matura 2015 z matematyki – poziom podstawowy i rozszerzony. ...

Matura 2015 z matematyki – poziom podstawowy i rozszerzony. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. 25-letni staż pracy, nauczyciel dyplomowany. Spokój nauczania = spokój w szkole i na egzaminach. . . .

35 zł
za 60 min

Mariusz

Jestem absolwentem anglistyki po kursie pedagogicznym i prak...

Jestem absolwentem anglistyki po kursie pedagogicznym i praktykach. Łączę angielski z polskim. Najbardziej korzystają z tego uczniowie słabi i przeciętni. Uczeń proponuje często rozwiązania. Wprowadzam eleme . . .

30 zł
za 60 min

Krystyna

Nauczyciel dyplomowany z wieloletnim doświadczeniem; możliwo...

Nauczyciel dyplomowany z wieloletnim doświadczeniem; możliwość dojazdu do ucznia; zajęcia 60 minut Dane kontaktowe: tel. 781-303-662 lub 54-413-27-74 . . .

25 zł
za 60 min