Ogłoszenia

Włoszczowa

Beata

Witam! :-) Chętnie udzielę korepetycji z matematyki dla uczn...

Witam! :-) Chętnie udzielę korepetycji z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Chętnie pomogę w odrabianiu prac domowych, w przygotowaniu do kartkówek i sprawdzianów :-) . . .

25 zł
za 60 min

Beata

Witam! :-) Udzielę korepetycji z fizyki dla uczniów gimnazju...

Witam! :-) Udzielę korepetycji z fizyki dla uczniów gimnazjum i liceum. Chętnie pomogę w odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do kartkówek i sprawdzianów :-) . . .

25 zł
za 60 min

Karolina

Magister chemii udzieli korepetycji !!! Wyjaśnię każde zagad...

Magister chemii udzieli korepetycji !!! Wyjaśnię każde zagadnienie i rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące zagadnień z chemii. Już od najmłodszych lat interesowałam się przyrodą i zjawiskami w niej zach . . .

25 zł
za 60 min

Ewa

Pracownia Artystyczno-Projektowa „ZARYS” ogłasza nabór na za...

Pracownia Artystyczno-Projektowa „ZARYS” ogłasza nabór na zajęcia plastyczne z zakresu: RYSUNKU, MALARSTWA I RZEŹBY. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych, chcą . . .

40 zł
za 60 min

Eunika

Jestem absolwentką biotechnologii i udzielę korepetycji z ch...

Jestem absolwentką biotechnologii i udzielę korepetycji z chemii na poziomie gimnazjum, liceum:  nadrabianie zaległości,  pomoc w bieżącej nauce,  przygotowanie do sprawdzianów,  przygotowanie do matury. . . .

25 zł
za 60 min

Patryk

Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Potra...

Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Potrafię pomóc osobom o każdym poziomie uzdolnienia. Przeprowadzam korepetycje z matematyki na różnych poziomach: technikum, matura rozszerzona, gimnazjum . . .

20 zł
za 60 min

Beata

Witam! :-) Jestem magistrem Chemii, która udzieli korepetycj...

Witam! :-) Jestem magistrem Chemii, która udzieli korepetycji z chemii dla uczniów gimnazjum i liceum. Chętnie pomogę w odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do sprawdzianów oraz w rozwiązywaniu arkuszy matur . . .

25 zł
za 60 min