Ogłoszenia

Wojkowice

Marcel

Korepetycje przyroda

Jako student 1 roku budownictwa i absolwent 1LO w Bytomiu, oferuje korepetycje z zakresu chemii, biologi, geografi oraz fizyki  na poziomie ponadgimnazjalnych lub niższym. Posiadam dużo wiedzę merytoryczną . . .

25 zł
za 60 min

Marcel

Przyjemna chemia

Jako student 1 roku budownictwa i absolwent 1LO w Bytomiu, oferuje korepetycje z zakresu chemii na poziomie rozszerzonym lub niższym. Posiadam dużo wiedzę merytoryczną oraz praktyczną w tej dziedzinie. Dobre po . . .

25 zł
za 60 min

Krzysztof

Szkolenie Archicad dla osób podstawowych, dla osób zaawansow...

Szkolenie Archicad dla osób podstawowych, dla osób zaawansowanych. Zaczynamy od momentu, w którym ty zakończyłeś swoją wiedzę. Kontynuujemy, poprawiam Twoje nawyki. Czego uczę: wszystkiego, nie ograniczam si . . .

45 zł
za 60 min

Krzysztof

Kurs kierowany do osób ambitnych chcących szybko i sprawnie ...

Kurs kierowany do osób ambitnych chcących szybko i sprawnie pracować w programie Archicad. Uczymy jak zacząć, jak poprawić swój sposób pracy i jak nie męczyć się przy wykonywaniu nawet najtrudniejszych zad . . .

50 zł
za 60 min

Aneta

Profesjonalne korepetycje z języka polskiego, przyrody i his...

30 zł
za 60 min

Aneta

Profesjonalne korepetycje dla najmłodszych dzieci. Pedagog t...

Profesjonalne korepetycje dla najmłodszych dzieci. Pedagog terapeuta z osiemnastoletnim stażem zapewnia skuteczną pomoc w nauce czytania, pisania, ortografii, liczenia, przyswajania i stosowania wiedzy z zakresu n . . .

30 zł
za 60 min

Lech

Posiadam duże doświadczenie w pracy z uczniami. Mogę pomóc o...

Posiadam duże doświadczenie w pracy z uczniami. Mogę pomóc osobom o różnym poziomie uzdolnienia. Kontakt jedynie za pomocą maila podanego poniżej ogłoszenia. Prowadzę korepetycje z matematyki na wszystkich . . .

20 zł
za 60 min

Anna

Witam, jestem uczennicą drugiej klasy liceum (klasa medialna...

Witam, jestem uczennicą drugiej klasy liceum (klasa medialna-z rozszerzonym, m.in. językiem polskim). Mam dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, od pół roku pomagam w nauce siedmioletniej dziewczynce, wcześnie . . .

18 zł
za 60 min

Krzysztof

Osoby chętne zapraszam na kurs podstawowy lub zaawansowany A...

Osoby chętne zapraszam na kurs podstawowy lub zaawansowany Archicad. Podana cena przy założeniu skorzystania z opcji kursu zaawansowanego. Wszystkie informacje o kursach na www.barwnewnetrze.pl pozdrawiam Krzyszt . . .

50 zł
za 60 min