Ogłoszenia

Wrocław

Zofia

Pomoc w matematyce

Witam, Nazywam się Zosia i z chęcią pomogę Twojemu dziecku w odrabianiu bieżących zadań domowych, w nauce na sprawdzian i kartkówkę, a także w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty :) Korepetycji udzie . . .

35 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje język niemiecki!

Jestem miłą i pozytywną studentką pierwszego roku Filologii germańskiej. Posiadam również wiele dodatkowych kursów z języka niemieckiego. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji dzieciom szkół pods . . .

35 zł
za 60 min

Aleksandra

3dsMax i V-ray , wizualizacje wnętrz, modelowanie 3D

Indywidualne podejście, gruntowna, uporządkowana wiedza! Chcesz nauczyć się tworzyć fotorealistyczne wizualizacje i doskonalić swój warsztat w 3dsMax ? A może dopiero zaczynasz i chcesz poznać program . . .

60 zł
za 60 min

Magdalena

Ciekawe zajęcia z języka hiszpańskiego ze studentką iberystyki, a także z native speakerem prosto z Hiszpanii!

¡Hola! Zapraszam na lekcję hiszpańskiego online prosto ze słonecznej Andaluzji, w której mieszkam.  Do wyboru lekcje teoretyczno-praktyczne ze mną (gramatyka, zasady, słownictwo, hiszpański kolokwia . . .

30 zł
za 60 min

Paweł

Szybka nauka z rekordzistą Polski

Witam! Mam na imię Paweł i jestem sportowcem pamięciowym oraz trenerem technik zapamiętywania, efektywnej nauki, rozwoju umysłu i poszerzania możliwości własnego mózgu. Na swoim koncie mam kilka złotych me . . .

80 zł
za 60 min

Jolanta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne ONLINE

Celem zajęć jest pomóc uczniowi przezwyciężyć trudności w opanowaniu umiejętności szkolnych, wspieranie rozwoju funkcji poznawczych, percepcji wzrokowej i słuchowej, konentrcaji, poprawa pamięci, logiczne . . .

50 zł
za 60 min

Jolanta

Język angielski dla dzieci ONLINE

Nauka języka obcego to przede wszystkim komunikacja, dlatego każde zajęcia to 30-45min aktywnej rozmowy i zabawy podczas której dzieci poznają żywy język. W czasie lekcji korzystam z materiałów wizualnych i . . .

50 zł
za 45 min

CentrumKreowaniaPrzyszłości

Kurs maturalny z matematyki - poziom podstawowy

Kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym w maju 2021. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 6-osobowych. Program kursu jest oparty na podstawie programowej oraz wymog . . .

39 zł
za 90 min

Ola

SOLIDNE PRZYGOTOWANIE DO MATURY!

60 zł
za 60 min

Nikodem

Kształcenie Słuchu, Harmonia, Zasady Muzyki dla dzieci i młodzieży szkolnej!!!

Jestem uczniem klasy maturalnej w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej we Wrocławiu. Z muzyką mam do czynienia od najmłodszych lat. Gram na skrzypcach, fortepianie oraz przygotowuję się do zawodu dyrygenta sym . . .

30 zł
za 45 min