Ogłoszenia

Wrocław

Paweł

Szybka nauka z rekordzistą Polski

Witam! Mam na imię Paweł i jestem sportowcem pamięciowym oraz trenerem technik zapamiętywania, efektywnej nauki, rozwoju umysłu i poszerzania możliwości własnego mózgu. Na swoim koncie mam kilka złotych me . . .

80 zł
za 60 min

Jolanta

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne ONLINE

Celem zajęć jest pomóc uczniowi przezwyciężyć trudności w opanowaniu umiejętności szkolnych, wspieranie rozwoju funkcji poznawczych, percepcji wzrokowej i słuchowej, konentrcaji, poprawa pamięci, logiczne . . .

50 zł
za 60 min

Jolanta

Język angielski dla dzieci ONLINE

Nauka języka obcego to przede wszystkim komunikacja, dlatego każde zajęcia to 30-45min aktywnej rozmowy i zabawy podczas której dzieci poznają żywy język. W czasie lekcji korzystam z materiałów wizualnych i . . .

50 zł
za 45 min

CentrumKreowaniaPrzyszłości

Kurs maturalny z matematyki - poziom podstawowy

Kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym w maju 2021. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 6-osobowych. Program kursu jest oparty na podstawie programowej oraz wymog . . .

39 zł
za 90 min

Ola

SOLIDNE PRZYGOTOWANIE DO MATURY!

60 zł
za 60 min

Nikodem

Kształcenie Słuchu, Harmonia, Zasady Muzyki dla dzieci i młodzieży szkolnej!!!

Jestem uczniem klasy maturalnej w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej we Wrocławiu. Z muzyką mam do czynienia od najmłodszych lat. Gram na skrzypcach, fortepianie oraz przygotowuję się do zawodu dyrygenta sym . . .

30 zł
za 45 min

Tomasz

English for Business Wroclaw

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka w codziennych sytuacjach bizesowych. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem M . . .

100 zł
za 60 min

Martyna

Włoski per tutti

60 zł
za 60 min

Krzysztof

Matematyka dla podstawówki!!!

Udzielam korepetycji dla uczniów szkoły podstawowej z matematyki online przez Skype.  Gwarantuje miłą atmosfere,  posiadam kilkuletnie doświadczenie.  Jeśli masz problem z podstawami matematyki t . . .

25 zł
za 60 min

Piotr

Zapisy na wrzesień 2020/2021! Ostatnie wolne miejsca! Zapraszam

Doktorant Politechniki Wrocławskiej udzieli korepetycji z matematyki. Indywidualne podejście, dobrane zadania, odpowiednie wytłumaczenie i doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Wystarczy dodać tylko chęci uczni . . .

50 zł
za 60 min