Ogłoszenia

Wrocław

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z matematyki! ZAPISY na rok szkolny 2024/25! Przygotowanie do POPRAWKI. Wakacyjna promocja!

Wakacyjna promocja! Zajęcia na każdym poziomie 100 zł/h!! Promocja dla nowych Klientów. Zapraszamy :) Szukasz korepetytora z matematyki i nie wiesz, jak znaleźć kogoś sprawdzonego ? A może miałeś/a . . .

100 zł
za 60 min

Korepetytorium

MATEMATYKA ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro!

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 533685133 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.com . . .

85 zł
za 60 min

Szymon

Efektywny kurs do Matury z Informatyki!

Wiem, że dla wielu uczniów czas przed maturą to czas stresu i frustracji. Natłok materiału, trudności w organizacji nauki… Ja jednak widzę w nim ogromną szansę. Pokażę Ci jak ten okres uczynić najbard . . .

130 zł
za 60 min

Adrian

Mechanika płynów, Hydraulika, Termodynamika profesjonalnie i z pasją :)

Zajęcia dostępne również w wakacje! Zajęcia stacjonarne, zdalne, indywidualne i grupowe. Ty decydujesz :) Cześć! Nazywam się Adrian Koniecpolski, jestem profesjonalnym korepetytorem i właścicielem znan . . .

130 zł
za 60 min

Adrian

Termodynamika, wymiana i transport ciepła profesjonalnie i z pasją :)

Zajęcia dostępne również w wakacje! Zajęcia stacjonarne, zdalne, indywidualne i grupowe. Ty decydujesz :) Cześć! Nazywam się Adrian Koniecpolski, jestem profesjonalnym korepetytorem i właścicielem znane . . .

130 zł
za 60 min

Róża

Nauka DaVinci Resolve - montaż, korekcja koloru, dźwięk

Zapraszam na kurs programu DaVinci Resolve od podstaw. O PROGRAMIE: DaVinci Resolve to jedyne na świecie rozwiązanie, które łączy w sobie edycję, korekcję kolorów, efekty wizualne, ruchome grafiki i postpr . . .

150 zł
za 60 min

Róża

Adobe Photoshop/Adobe Lightroom od podstaw

Podstawy obróbki fotograficznej + elementy grafiki komputerowej.  Adobe Photoshop/Lightroom/Bridge/Camera Raw  Zajęcia indywidualne i grupowe. Omówimy m.in.: - Podstawowa obróbka obrazu (poprawn . . .

100 zł
za 60 min

Róża

Kurs fotografii cyfrowej od podstaw.

Zapraszam na kurs fotografii cyfrowej od podstaw.  Od obsługi aparatu po postprodukcję obrazu (Adobe Photoshop/ Adobe Lightroom/Adobe Bridge). W zależności od wieku i poziomu zaawansowania dopasowuję pro . . .

100 zł
za 60 min

Karolina

maturalne SOS, skuteczny i bezstresowy angielski online

maturalne SOS, skuteczny i bezstresowy angielski online, egzaminy, interviews, professional English, business English, konwersacje, casual English, tłumaczenia Hello, Zapraszam na zajęcia online - doskonalenie u . . .

100 zł
za 60 min

Elżbieta

Matura z polskiego pod okiem doświadczonej egzaminatorki i nauczycielki LO

Jestem dyplomowaną nauczycielką języka polskiego, od 1996 roku w LO. Systematycznie biorę udział w pracach komisji egzaminacyjnych jako egzaminatorka na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Na bieżąco śled . . .

120 zł
za 45 min