Ogłoszenia

Wrocław

Korepetytorium

MATEMATYKA ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro!

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 533685133 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.com . . .

85 zł
za 60 min

Szkoła Norsk Nå

Przyjemna i efektywna nauka norweskiego

Hei! Aby nauka była skuteczna - musi być interesująca. I tak też uczymy w naszej szkole.  Wspólnie z lektorami i metodykami opracowałam autorski program nauczania dzięki któremu szybko, i, co równie w . . .

50 zł
za 60 min

Marcin

Nauka gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych

Dzień dobry! Jestem instruktorem szachów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą i oferuję naukę gry w szachy na żywo, lub przez internet. Jako instruktor pracowałem z wieloma medalista . . .

50 zł
za 60 min

Łukasz

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Pracownik naukowy z 18-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów maturalnych oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. UWAGA! Możliwe s . . .

90 zł
za 60 min

Anna

Polish for foreigners / Польский язык для иностранцев

I’m a native speaker with many years of experience in the teaching profession. I can provide my students with the necessary materials. Each student is treated individually depending on their level and learning pre . . .

55 zł
za 60 min

Anna

Język angielski dla dzieci i dorosłych

Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zarówno zajęć grupowych, jak i indywidualnych w szkołach językowych oraz prywatnie. Uczę dzieci w wieku szkolnym oraz dorosłych. Pomogę przygotow . . .

55 zł
za 60 min

Aleksandra

korepetycje z angielskiego

Witam! :) Jestem studentką turystyki na Uniwersytecie Wrocławskim. W najbliższym czasie zamierzam zrobić certyfikat z angielskiego na poziomie C1. Nauczanie języka sprawia mi dużą przyjemność. Do każdego po . . .

60 zł
za 60 min

Krzysztof

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu ósmoklasisty - pomagam przy pisaniu prac - uczę pisania wyp . . .

50 zł
za 60 min

Aneta

Niemiecki- skuteczna nauka

Solidnie i skutecznie przygotowuję do: -certyfikatów  w Instytucie Geothe( A1, A2, B1, B2, C1, C2 ) - matury z jęz niemieckiego (podstawowa i poszerzona) -egzaminów do izby lekarskiej w DE ( moduł: med . . .

100 zł
za 60 min

Tomasz

Korepetycje Projektowanie i Wizualizacje Architektury i Wnętrz w: 3ds max | Vray | Corona | Archicad | Artlantis

 Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1! Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje proj . . .

67 zł
za 45 min