Ogłoszenia

Wrocław

Szkoła Norsk Nå

Przyjemna i efektywna nauka norweskiego

Hei! Aby nauka była skuteczna - musi być interesująca. I tak też uczymy w naszej szkole.  Wspólnie z lektorami i metodykami opracowałam autorski program nauczania dzięki któremu szybko, i, co równie w . . .

50 zł
za 60 min

Marcin

Nauka gry w szachy dla początkujących i zaawansowanych

Dzień dobry! Jestem instruktorem szachów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą i oferuję naukę gry w szachy na żywo, lub przez internet. Jako instruktor pracowałem z wieloma medalista . . .

50 zł
za 60 min

Aneta

Niemiecki- skuteczna nauka

Solidnie i skutecznie przygotowuję do: -certyfikatów  w Instytucie Geothe( A1, A2, B1, B2, C1, C2 ) - matury z jęz niemieckiego (podstawowa i poszerzona) -egzaminów do izby lekarskiej w DE ( moduł: med . . .

100 zł
za 60 min

Janusz

Korepetycje matematyka/ j. angielski

WOLNE TERMINY! [* 536-111-123*] Lekcje z DOJAZDEM lub ONLINE! NARESZCIE! Korepetycje, które spełnią wszystkie Twoje OCZEKIWANIA! Nauczę nawet najbardziej oporne osoby, jak dobrze zdać egzaminy i poprawić swoje . . .

70 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. Of . . .

87 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE MATEMATYKA - dojazd do ucznia lub online - tel: 695291885, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale. Matematyk . . .

87 zł
za 60 min

Tomasz

Angielski konwersacje, wzbogacenie słownictwa z doświadczonym nauczycielem Wroclaw

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwent . . .

100 zł
za 60 min

Monika

Angielski tanio i skutecznie!

Lekcje stacjonarne lub online na wszystkich poziomach zaawansowania!  Przygotowania do egzaminów (matura, ósmoklasisty, certyfikatów FCE, CAE, CPE, TOEFL i innych). Nauczyciel, lektor i tłumacz z ponad 20-l . . .

20 zł
za 60 min

Tomasz

Korepetycje Projektowanie i Wizualizacje Architektury i Wnętrz w: 3ds max | Vray | Corona | Archicad | Artlantis

 Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1! Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje proj . . .

67 zł
za 45 min

Krzysztof

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu ósmoklasisty - pomagam przy pisaniu prac - uczę pisania wyp . . .

50 zł
za 60 min