Ogłoszenia

Wrocław

Tomasz

Angielski konwersacje, wzbogacenie słownictwa z doświadczonym nauczycielem Wroclaw

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwent . . .

100 zł
za 60 min

Monika

Angielski tanio i skutecznie!

Lekcje stacjonarne lub online na wszystkich poziomach zaawansowania!  Przygotowania do egzaminów (matura, ósmoklasisty, certyfikatów FCE, CAE, CPE, TOEFL i innych). Nauczyciel, lektor i tłumacz z ponad 20-l . . .

20 zł
za 60 min

Maksymilian

Uczę historii sztuki online

Uczę historii sztuki online. Jestem absolwentem liceum plastycznego i studiuję rzeźbę na ASP. Jestem wielkim pasjonatem historii sztuki, uczestnikiem olimpiady z historii sztuki, w której dostałem się do drug . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

korepetycje ANGIELSKI, lekcje języka angielskiego

Zapraszam na lekcje z języka angielskiego na terenie Wrocławia. Prowadzę zajęcia dla osób w każdym wieku i o każdym poziomie zaawansowania. Obejmuje to przygotowania do sprawdzianów, egzaminów językowych, . . .

35 zł
za 60 min

Marlena

American Native Accent

Witam!  Nazywam się Marlena i jestem Native Speakerem ze Stanów Zjednoczonych. Urodziłam się w Stanie New Jersey. Język angielski jest moim ojczystym językiem, lecz proszę się nie obawiać, potrafię r . . .

90 zł
za 60 min

Katarzyna

Rysunek/malarstwo, projektowanie

Udzielę lekcji malarstwa i rysunku. Przygotuję na egzaminy wstępne do Liceum Plastycznego oraz na ASP. Poprowadzę również zajęcia dla małych, młodych twórców chcących rozwijać swoją pasję. Moje zaję . . .

70 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje online z historii i historii sztuki u doktoranta i wykładowcy akademickiego

Magister historii sztuki, doktorantka z Uniwersytetu Wrocławskiego i wykładowca akademicki udzieli korepetycji z historii i historii sztuki. Tryb online. Wszystkie poziomy. Zajęcia w miłej atmosferze, zapewniam . . .

70 zł
za 60 min

Krzysztof

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego

Polonista z długoletnim stażem udziela profesjonalnych lekcji polskiego - przygotowuję do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz egzaminu ósmoklasisty - pomagam przy pisaniu prac - uczę pisania wyp . . .

50 zł
za 60 min

Nicolas

Profesjonalne korepetycje z języka polskiego – przygotowanie maturalne

Jestem studentem III roku psychologii , pełnym pasji do nauczania ludzi. Z tej pasji zostałem instruktorem narciarstwa, oraz kitesurfingu, a od kilku lat udzielam korepetycji z języka polskiego, profesjonalnie pr . . .

60 zł
za 60 min

Krzysztof

przygotowanie do matury

W 2002 roku ukończyłem historię na Uniwersytecie Wrocławskim w zakresie historii nauczycielskiej. Z przyjemnością i zaangażowaniem przygotuję ucznia/uczennicę do matury z historii. Postaram się zainteresow . . .

50 zł
za 60 min