Ogłoszenia

Wrocław

Kinga

Szukasz korepetytora i nie wiesz, jak znaleźć kogoś SPRAWDZONEGO?

Szukasz korepetytora z matematyki i nie wiesz, jak znaleźć kogoś sprawdzonego ? A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań ? Zostaw to nam! Współpracujemy t . . .

90 zł
za 60 min

Korepetytorium

MATEMATYKA ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro!

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 533685133 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.com . . .

85 zł
za 60 min

Szymon

Efektywny kurs do Matury z Informatyki!

Wiem, że dla wielu uczniów czas przed maturą to czas stresu i frustracji. Natłok materiału, trudności w organizacji nauki… Ja jednak widzę w nim ogromną szansę. Pokażę Ci jak ten okres uczynić najbard . . .

130 zł
za 60 min

Adrian

Mechanika płynów, Hydraulika, Termodynamika profesjonalnie i z pasją :)

Pasja, profesjonalizm, 10 lat doświadczenia to najważniejsze słowa o mnie. Ponad 1350 zadowolonych studentów z MECHANIKI PŁYNÓW, TERMODYNAMIKI i pokrewnych kursów. Ruszyły zapisy na regularne zajęcia w . . .

120 zł
za 60 min

Adrian

Termodynamika, wymiana i transport ciepła profesjonalnie i z pasją :)

Pasja, profesjonalizm, 10 lat doświadczenia to najważniejsze słowa o mnie. Ponad 1350 zadowolonych studentów z TERMODYNAMIKI, WYMIANY CIEPŁA i pokrewnych kursów. Ruszyły zapisy na regularne zajęcia w seme . . .

120 zł
za 60 min

Róża

Nauka DaVinci Resolve - montaż, korekcja koloru, dźwięk

Zapraszam na kurs programu DaVinci Resolve od podstaw. O PROGRAMIE: DaVinci Resolve to jedyne na świecie rozwiązanie, które łączy w sobie edycję, korekcję kolorów, efekty wizualne, ruchome grafiki i postpr . . .

150 zł
za 60 min

Róża

Adobe Photoshop/Adobe Lightroom od podstaw

Podstawy obróbki fotograficznej + elementy grafiki komputerowej.  Adobe Photoshop/Lightroom/Bridge/Camera Raw  Zajęcia indywidualne i grupowe. Omówimy m.in.: - Podstawowa obróbka obrazu (poprawn . . .

100 zł
za 60 min

Róża

Kurs fotografii cyfrowej od podstaw.

Zapraszam na kurs fotografii cyfrowej od podstaw.  Od obsługi aparatu po postprodukcję obrazu (Adobe Photoshop/ Adobe Lightroom/Adobe Bridge). W zależności od wieku i poziomu zaawansowania dopasowuję pro . . .

100 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z polskiego!

Szukasz korepetytora z języka polskiego i nie wiesz, jak znaleźć kogoś  sprawdzonego ?  A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił  Twoich oczekiwań? Zostaw to . . .

90 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z niemieckiego!

Szukasz korepetytora z języka niemieckiego i nie wiesz, jak znaleźć kogoś  sprawdzonego ?  A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił  Twoich oczekiwań? Zostaw . . .

90 zł
za 60 min