Ogłoszenia

Września

Angelika

korepetycje w nauczaniu początkowym

Oferuję indywidualną pracę z uczniem, pomoc w nadrabianiu zaległości, naukę czytania, pisania i liczenia oraz odrabianie bieżących lekcji. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. . . .

40 zł
za 45 min

Izabela

Udzielę korepetycji lub nauczę od podstaw gry na fortepianie...

Udzielę korepetycji lub nauczę od podstaw gry na fortepianie. W grę może wchodzić również kształcenie słuchu czy teoria muzyki. Uczę się obecnie w szkole muzycznej 2 stopnia w Poznaniu. Muzyka jest moją p . . .

40 zł
za 60 min

Alicja

Pomogę w nauce zarówno z chemii, jak i z biologi. Posiadam d...

Pomogę w nauce zarówno z chemii, jak i z biologi. Posiadam duży zasób pomocy dydaktycznych. Wieloletnie przygotowywanie się samemu na prywatnych lekcjach nauczyło mnie indywidualnego podejścia do ucznia. Gwara . . .

15 zł
za 60 min

Marta

Absolwentka lingwistyki stosowanej jak i wydziałowych studió...

Absolwentka lingwistyki stosowanej jak i wydziałowych studiów tłumaczeniowych w zakresie tłumaczenia specjalistycznego oraz zawodowego objętych programem "Unikatowy Absolwent" udzieli korepetycji z języka niemi . . .

50 zł
za 60 min

Natalia

Witam serdecznie. Jestem wychowawcą klasy II szkoły podstawo...

Witam serdecznie. Jestem wychowawcą klasy II szkoły podstawowej. Chętnie pomogę Państwa dziecku w nauce na poziomie klas I-III. . . .

20 zł
za 60 min

Klaudia

MATEMATYKA Gimnazjum 25zł za 45min tel: 785 449 723 Września...

MATEMATYKA Gimnazjum 25zł za 45min tel: 785 449 723 Września . . .

25 zł
za 60 min

Jakub

Magister filologii romańskiej po rocznym odbyciu studiów na ...

Magister filologii romańskiej po rocznym odbyciu studiów na uniwersytecie we Francji w ramach stypendium. Korepetycje, gramatyka, leksyka, cywilizacja, tłumaczenie tekstów. Pomoc w przygotowaniu do matury, egzami . . .

50 zł
za 60 min

Bogdan

Przeprowadzam korepetycje z matematyki na różnych poziomach:...

Przeprowadzam korepetycje z matematyki na różnych poziomach: technikum, gimnazjum, matura podstawowa, liceum, matura rozszerzona. Gratisowa (nieodpłatna) kilkudziesięciominutowa lekcja próbna. Korepetycje dla os . . .

20 zł
za 60 min

Łukasz

Magister filologii germańskiej udzieli korepetycji z języka ...

Magister filologii germańskiej udzieli korepetycji z języka niemieckiego. Zapewniam profesjonalizm oraz miłą atmosferę. . . .

60 zł
za 60 min

Karolina

„KORKI” JĘZYK POLSKI Witam! Jestem studentką Filologii słowi...

„KORKI” JĘZYK POLSKI Witam! Jestem studentką Filologii słowiańskiej i polskiej oraz Pedagogiki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu z zamiłowaniem do Języka Polskiego!  Chętnie udzielę korepetycji . . .

30 zł
za 60 min