Ogłoszenia

Zabrze

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE MATEMATYKA - dojazd do ucznia lub online - tel: 695291885, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale. 91% - tyle . . .

87 zł
za 60 min

Agnieszka

WOLNE MIEJSCA!-KOREPETYCJE Z JĘZYKA POLSKIEGO (ONLINE LUB STACJONARNIE)

Jestem studenką 1 roku psychologii i chętnie Ci pomogę przygotować się do egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym lub w przyswojeniu mniejszej partii materiału. Dodatkowo w promocyjne . . .

55 zł
za 60 min

Kuba

Korepetycje z biochemii ze studentem medycyny

Witam! Nazywam się Kuba i jestem studentem 4 roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Oferuję korepetycję z biochemii na poziomie studiów. Sam przedmiot zdałem na ocenę ba . . .

120 zł
za 60 min

Kuba

Korepetycje z chemii ze studentem medycyny, przygotowanie do matury i pomoc doraźna

Witam! Nazywam się Kuba i jestem studentem IV roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Od 5 lat udzielam korepetycji z chemii, specjalizuje się w przygotowaniach do matury jak . . .

100 zł
za 60 min

Roksana

Język angielski - English First School Zabrze

Zapraszamy do nowo otwartej szkoły języka angielskiego w Zabrzu! Szukasz idealnego kursu języka angielskiego dla siebie lub swojego dziecka? Chcesz poprawić swoje umiejętności językowe przygotować się do . . .

200 zł
za miesiąc

Lektor

Angielski Zabrze Lektor Personalny

Darmowa Lekcja Próbna Korepetycje z dojazdem do domu, w Lokalu bądź Online Indywidulane bądź w Mini-Grupach (2-3os.) Lektor Personalny to firma, która dwa lata z rzędu została nagrodzona presti . . .

80 zł
za 60 min

Alina

Nauka gry na pianinie

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Udzielam lekcji gry na pianinie i w zakresie przedmiotów muzyczno-teoretycznych (kształcenie słuchu, itp.). Pracuję z dziećmi i dorosłymi. Zapraszam. . . .

70 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z matematyki i przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Matematyka to moja pasja, a rozwiązywanie zadań sprawia mi przyjemność. Moim zadaniem jest przekazanie ci wiedzy poprzez wspólne rozwiązywanie zadań i tłumaczenie ich w bardzo dokładny sposób.  . . .

60 zł
za 60 min

Bartek

Angielski w każdym wieku

Jako absolwent filologii angielskiej, oferuję pomoc w nauce języka angielskiego osobom w każdym wieku. Zajęcia mogą odbywać się w celu kształcenia ogólnego lub przygotowania danej osoby do sprawdzianów czy . . .

65 zł
za 60 min