Ogłoszenia

Zabrze

Łukasz

Student Uniwersytetu Ekonomicznego chętnie pomoże i udzieli ...

Student Uniwersytetu Ekonomicznego chętnie pomoże i udzieli korepetycji z języka angielskiego i/lub francuskiego. Te języki to dla mnie pasja, więc zaangażowanie i dyspozycyjność nie stanowią problemu. Posia . . .

30 zł
za 60 min

Kamila

Jestem studentką studiów magisterskich na uniwersytecie śląs...

Jestem studentką studiów magisterskich na uniwersytecie śląskim, na kierunku polonistyka. Specjalizuję się w nauczaniu, również moja praca dyplomowa była z zakresu dydaktyki. Mam za sobą pracę w szkole pod . . .

30 zł
za 60 min

Marcin

http://allegro.pl/korepetycje-matematyka-zabrze-centrum-i191...

http://allegro.pl/korepetycje-matematyka-zabrze-centrum-i1910979381.html?source=oo student IV roku Politechniki Śląskiej na kierunku bioinformatyka, laureat olimpiady matematycznej dwuletnie doświadczenie, świet . . .

30 zł
za 60 min

Wojciech

Gitarzysta z pięcioletnim doświadczeniem, tanio i przyjemnie...

Gitarzysta z pięcioletnim doświadczeniem, tanio i przyjemnie udzieli lekcji gry na gitarze. Prowadzę lekcje zarówno dla osób, które nigdy nie trzymały gitary w rękach, jak i dla tych, którzy są z nią trosz . . .

25 zł
za 60 min

Sabrina

Studentka V roku filologii germańskiej Uniwersytetu Opolskie...

Studentka V roku filologii germańskiej Uniwersytetu Opolskiego chętnie udzieli korepetycji z j. niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania - również w ramach przygotowania do egzaminów. Miejsce oraz czas . . .

30 zł
za 60 min

Emilia

Jestem studentką IV roku filologii polskiej i chętnie podejm...

Jestem studentką IV roku filologii polskiej i chętnie podejmę się przygotowania uczniów do egzaminów: po klasie VI szkoły podstawowej, gimnazjalnych i maturalnych oraz korepetycji w bieżącym materiale. Koszt . . .

30 zł
za 60 min

Denis

Udzielam lekcji gry na gitarze osobom chcącym grać, bądź zac...

Udzielam lekcji gry na gitarze osobom chcącym grać, bądź zaczynającym przygodę z instrumentem. Mam kilkuletnie doświadczenie w graniu. Spokojna i miła atmosfera podczas zajęć. Pierwsza lekcja nie jest zobow . . .

25 zł
za 60 min

Dorota

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego dla...

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego dla uczniów Szkoły Podstawowej. Jestem nauczycielem z długoletnim stażem i doświadczeniem w pracy z dziećmi. Jestem osobą energiczną, wesołą i w t . . .

30 zł
za 60 min

Dorota

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego, matem...

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego, matematyki i innych przedmiotów dla uczniów Szkoły Podstawowej. Jestem nauczycielem z długoletnim stażem i doświadczeniem w pracy z dziećmi. Jestem oso . . .

20 zł
za 60 min

Magdalena

Zapraszam na korepetycje uczniów szkoły podstawowej, gimnazj...

Zapraszam na korepetycje uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum (zakres podstawowy). Pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów, oraz w nadrobieniu zaległości. Studiuję na kierunku automat . . .

20 zł
za 60 min