Ogłoszenia

Zamość

Katarzyna

Magister filologii angielskiej, nauczyciel z 9letnim stażem...

Magister filologii angielskiej, nauczyciel z 9letnim stażem, lektor w szkołach językowych. Korepetycji udzielam od 11 lat. Wszystkie poziomy; szkoła podstawowa, gimnazjum, przygotowanie do matury. Duże doświa . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem nauczycielem biologii z przygotowaniem pedagogicznym ...

Jestem nauczycielem biologii z przygotowaniem pedagogicznym i kilkuletnim doświadczeniem jako korepetytor. Oferuje pomoc w przyswojeniu materiału, przygotowaniu do testów, sprawdzianów, pisanie prac i inne. Zapra . . .

30 zł
za 60 min

Mateusz

Od ponad 2-óch lat udzielam korepetycji uczniom różnych pozi...

Od ponad 2-óch lat udzielam korepetycji uczniom różnych poziomów szkół i do tej pory nikt (a było ich wielu) nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń do moich metod nauczania a jedynie chwalili, że po odbyciu lek . . .

20 zł
za 60 min

Monika

Zapraszam na solidną naukę języka angielskiego. Zapewniam pr...

Zapraszam na solidną naukę języka angielskiego. Zapewniam przygotowanie do egzaminów, systemtyczne utrwalanie i poszerzanie wiedzy, konwersacje, pomoc w przełamaniu bariery językowej. . . .

35 zł
za 60 min

Agnieszka

Korepetycje u doświadczonego korepetytora, mgr filologii ger...

Korepetycje u doświadczonego korepetytora, mgr filologii germańskiej, dla uczniów na każdym poziomie zaawansowania językowego. Lekcje w miłej i motywującej do nauki atmosferze. . . .

40 zł
za 60 min

Mariola

Witam. Jestem studentką 2 roku magisterki na kierunku Matema...

Witam. Jestem studentką 2 roku magisterki na kierunku Matematyka na Politechnice Lubelskiej. Korepetycji udzielam dla osób z podstawówki, gimnazjum jak i liceum. Jestem sumienna i chcę żeby uczeń zrozumiał tł . . .

25 zł
za 60 min

Agnieszka

Korepetycje z biologii na każdym poziomie nauczania. Przygot...

Korepetycje z biologii na każdym poziomie nauczania. Przygotowanie do testów, matury, pomoc w opanowaniu bieżącego materiału i nadrobieniu zaległości, a także w pisaniu prac i inne (także pomoc przez interne . . .

30 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem nauczycielem biologii z wyższym wykształceniem i upra...

Jestem nauczycielem biologii z wyższym wykształceniem i uprawnieniami pedagogicznymi. Posiadam ponad 5-letnie doświadczenie w pracy z uczniami w różnym wieku. Oferuję pomoc w nauce i odrabianiu lekcji uczniom s . . .

15 zł
za 60 min

Kasia

Zapraszam na dodatkowe lekcje osoby mające trudności z nauką...

Zapraszam na dodatkowe lekcje osoby mające trudności z nauką języka angielskiego bądź chcące się go nauczyć! Chętnie podejmę się nauki dzieci i młodzieży z racji dużego doświadczenia z tymi grupami wi . . .

35 zł
za 60 min