Ogłoszenia

Zamość

Kacper

Korepetycje - matematyka

Ukończyłem studia za granicą (The University of Texas at Dallas, kierunek Information Technology and Management). Matura zdana w 2014 (podstawa 98%, rozszerzenie 70%). Bardzo lubię matematykę oraz szybkie lic . . .

30 zł
za 60 min

Kacper

Korepetycje - język angielski

Ukończyłem studia w USA (The University of Texas at Dallas), licencjat+magisterka (kierunek Information Technology and Management). Po powrocie do Polski zastała mnie kwarantanna, i chętnie wykorzystam czas aby . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Korepetycje u doświadczonego korepetytora, mgr filologii ger...

Korepetycje u doświadczonego korepetytora, mgr filologii germańskiej, dla uczniów na każdym poziomie zaawansowania językowego. Lekcje w miłej i motywującej do nauki atmosferze. . . .

40 zł
za 60 min

Radosław

Solidne korepetycje, przygotowanie do matury, studia wyższe....

Solidne korepetycje, przygotowanie do matury, studia wyższe. . . .

35 zł
za 60 min

Mariola

Witam. Jestem studentką 2 roku magisterki na kierunku Matema...

Witam. Jestem studentką 2 roku magisterki na kierunku Matematyka na Politechnice Lubelskiej. Korepetycji udzielam dla osób z podstawówki, gimnazjum jak i liceum. Jestem sumienna i chcę żeby uczeń zrozumiał tł . . .

25 zł
za 60 min

Katarzyna

Magister filologii angielskiej, nauczyciel z 9letnim stażem...

Magister filologii angielskiej, nauczyciel z 9letnim stażem, lektor w szkołach językowych. Korepetycji udzielam od 11 lat. Wszystkie poziomy; szkoła podstawowa, gimnazjum, przygotowanie do matury. Duże doświa . . .

50 zł
za 60 min

Radosław

Solidne korepetycje z matematyki, Przygotowanie do matury....

Solidne korepetycje z matematyki, Przygotowanie do matury. . . .

35 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem nauczycielem biologii z przygotowaniem pedagogicznym ...

Jestem nauczycielem biologii z przygotowaniem pedagogicznym i kilkuletnim doświadczeniem jako korepetytor. Oferuje pomoc w przyswojeniu materiału, przygotowaniu do testów, sprawdzianów, pisanie prac i inne. Zapra . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Korepetycje z biologii na każdym poziomie nauczania. Przygot...

Korepetycje z biologii na każdym poziomie nauczania. Przygotowanie do testów, matury, pomoc w opanowaniu bieżącego materiału i nadrobieniu zaległości, a także w pisaniu prac i inne (także pomoc przez interne . . .

30 zł
za 60 min

Mateusz

Od ponad 2-óch lat udzielam korepetycji uczniom różnych pozi...

Od ponad 2-óch lat udzielam korepetycji uczniom różnych poziomów szkół i do tej pory nikt (a było ich wielu) nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń do moich metod nauczania a jedynie chwalili, że po odbyciu lek . . .

20 zł
za 60 min