Ogłoszenia

Żyrardów

Marcin

Chętnie udzielę korepetycji z Budownictwa oraz z chemii i ma...

Chętnie udzielę korepetycji z Budownictwa oraz z chemii i matematyki na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Jestem studentem 2 roku Budownictwa na SGGW. Zdałem maturę z chemii rozszerzonej na 75% , a z matemat . . .

30 zł
za 60 min

Daniel

Lektor szkoły językowej, student Uniwersytetu Łódzkiego udzi...

Lektor szkoły językowej, student Uniwersytetu Łódzkiego udzieli korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum (wynik matury na poziomie rozszerzonym - 92%). Prowadzę kursy zarówno dla dzieci, . . .

25 zł
za 60 min

Weronika

Wakacje, Korepetycje z Matematyki

Dzień dobry! Jestem studentką Uniwersytetu Warszawskiego, od 5 lat udzielam korepetycji z matematyki dla: -szkoły podstawowej -liceum Chętnie podejmę się przygotowania do poprawki, jak również doskon . . .

50 zł
za 60 min

Łukasz

Chcesz zrozumieć gramatykę, poprawić akcent, lub potrzebujes...

Chcesz zrozumieć gramatykę, poprawić akcent, lub potrzebujesz pomocy w odrabianiu lekcji z języka angielskiego? To dobrze trafiłeś/aś! Angielski to moja pasja! Mam tylko roczne doświadczenie w uczeniu innych, . . .

20 zł
za 60 min

Aleksandra

Nauczycielka (studia stacjonarne w UW, filologia polska - sp...

Nauczycielka (studia stacjonarne w UW, filologia polska - specjalność literaturoznawczo-językoznawcza) z kilkuletnim doświadczeniem (łącznie z pracą w komisjach egzaminacyjnych, m.in. matura) udzieli korepetyc . . .

50 zł
za 60 min

Mateusz

Oferuję korepetycje z języka angielskiego. Jestem studentem ...

Oferuję korepetycje z języka angielskiego. Jestem studentem pierwszego roku Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Chętnie pomogę w nauce języka od podstaw, testów na koniec gimnazjum, lub matury. . . .

30 zł
za 60 min

Mateusz

Oferuję korepetycje z języka niemieckiego. Jestem studentem ...

Oferuję korepetycje z języka niemieckiego. Jestem studentem pierwszego roku Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Chętnie pomogę w nauce języka od podstaw, testów na koniec gimnazjum, lub matury. . . .

30 zł
za 60 min

Leopold

Potrafię pomóc uczniom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania...

Potrafię pomóc uczniom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Korepetycje dla uczniów znajdujących się na terenie miasta Żyrardów - możliwe nieodległe miejscowości. Proszę o kontakt jedynie za pomocą ma . . .

20 zł
za 60 min

Edyta

Witam, jestem studentką studiów magisterskich filologii angi...

Witam, jestem studentką studiów magisterskich filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Możliwość zajęć w godzinach popołudniowych przez cały tydzień a także we wtorki, czwartki oraz weekendy god . . .

35 zł
za 60 min

Olena

Witam! Jestem absolwentką Akademii Muzycznej, prowadzę indy...

Witam! Jestem absolwentką Akademii Muzycznej, prowadzę indywidualne zajęcia z gry na skrzypcach w Żyrardowie. Serdecznie zapraszam chętnych, wiek nie ma znaczenia, ważne są chęci. :) Możliwa jest nauka od p . . .

40 zł
za 60 min