Ogłoszenia

Astronomia

Łukasz

astronomia - każdy zakres i każdy poziom

astronomia - każdy zakres i każdy poziom . . .

80 zł
za 60 min

Bartłomiej

Prywatne lekcje z astronomii + korepetycje, referaty, prowadzenie ucznia i studenta

Zawodowy astronom z UJ w Krakowie z doświadczeniem w nauczaniu astronomii na poziomie szkół podstawowych, średnich oraz akademickim. Można mnie posłuchać: https://youtu.be/IaQGuJePBJE Oraz poczytać: h . . .

100 zł
za 60 min

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Lidia

Studiowałam astronomię na wydziale Matematyki Fizyki i Astro...

Studiowałam astronomię na wydziale Matematyki Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz fizykę na Uniwersytecie Gdańskim. Korepetycji udzielam od ośmiu lat. Nauczam matematyki, fizyki, statystyki i . . .

50 zł
za 60 min

Maciek

Jestem doktorantem na kierunku Astronomia, na Wydziale Fizyk...

Jestem doktorantem na kierunku Astronomia, na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od lat prowadzę zajęcia ze studentami i udzielam korepetycji. Prowadziłem też intensywne kursy dla licealistów i gimnazja . . .

75 zł
za 60 min

Marcin

korepetycje, rozwiązywanie zadań, e-mail: muse2@wp.pl, tel.7...

astronomia, astrofizyka, mechanika nieba, kosmologia, korepetycje, rozwiązywanie zadań, e-mail: muse2@wp.pl, tel.796692529 . . .

50 zł
za 60 min

Andrzej

Zapraszam na korepetycje z astronomii w miłej atmosferze. Po...

Zapraszam na korepetycje z astronomii w miłej atmosferze. Posiadam doświadczenie w przedmiocie (doktorat). Pomogę zrozumieć materiał i rozwiązać zadania. . . .

40 zł
za 60 min