Ogłoszenia

Bielsko-Biała

Justyna

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i Moskiew...

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i Moskiewskiego Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza serdecznie na korepetycje z języka rosyjskiego. Prowadzę korepetycje na wszystkich poziomach zaaw . . .

30 zł
za 60 min

Linda

Mieszkałam i studiowałam w Hiszpanii więc oferuję naukę od p...

Mieszkałam i studiowałam w Hiszpanii więc oferuję naukę od podstaw lub kontynuację nauki tego pięknego języka. Chętnie pomogę w: - przełamaniu barier językowych, - konwersacjach, - kreatywnym zapamiętyw . . .

25 zł
za 60 min

Linda

Jako magister ekonomii zapraszam na ciekawe zajęcia z matema...

Jako magister ekonomii zapraszam na ciekawe zajęcia z matematyki. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji i tłumaczeniu zagadnień z tego przedmiotu. Chętnie pomogę w: - odrabianiu zadań domowych, - tłumacz . . .

25 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z języka angielskiego dla różnych grup wiekowych...

Korepetycje z języka angielskiego dla różnych grup wiekowych, prowadzone w miłej atmosferze przez magistra filologii angielskiej. Przygotowanie do egzaminów oraz pomoc w opanowaniu materiału lekcyjnego. Serdecz . . .

25 zł
za 60 min

Przemysław

Nauczyciel: doktorant UO. Korepetycje z logiki przeznaczone ...

Nauczyciel: doktorant UO. Korepetycje z logiki przeznaczone dla uczniów oraz studentów prawa, kierunków humanistycznych i nauk społecznych oraz osób prywatnych. Sylogistyka, rachunek zdań, rachunek predykatów, . . .

35 zł
za 60 min

Beata

Masz problem z przygotowaniem do matury ustnej z języka pols...

Masz problem z przygotowaniem do matury ustnej z języka polskiego? Zgłoś się. Pomogę Ci wybrać odpowiedni temat, stworzymy ramowy plan wypowiedzi oraz odpowiednią bibliografię, a jeśli będzie trzeba przygot . . .

20 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje, kursy i tłumaczenia w zakresie języka holenders...

Korepetycje, kursy i tłumaczenia w zakresie języka holenderskiego. W Bielsku-Białej i przez internet. Pisanie i korekta prac, tłumaczenia. Posiadam doświadczenie praktyczne oraz naukowe. Ukończyłem studia I st . . .

60 zł
za 60 min

Klaudia

Jestem studentką II chemii na Politechnice Śląskiej....

Jestem studentką II chemii na Politechnice Śląskiej. . . .

15 zł
za 60 min

Michał

Udzielam korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomi...

Udzielam korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie. Zapewniam własne materiały- gwarantuję przyjazną i atmosferę. Dojazd do klienta w cenie. . . .

35 zł
za 60 min

Michał

Udzielam korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomi...

Udzielam korepetycji z języka niemieckiego na każdym poziomie. Zapewniam własne materiały- gwarantuję przyjazną i atmosferę. Dojazd do klienta w cenie. Kontakt: 502 087 885 . . .

35 zł
za 60 min