Ogłoszenia

Biochemia

Kuba

Korepetycje z biochemii ze studentem medycyny

Witam! Nazywam się Kuba i jestem studentem 4 roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Oferuję korepetycję z biochemii na poziomie studiów. Sam przedmiot zdałem na ocenę ba . . .

120 zł
za 60 min

Sławek

Zapraszam na korepetycje z biochemii!

Zapraszam na korepetycje z biochemii! Cześć! Jeśli czujesz, że biochemia to dla Ciebie labirynt, w którym łatwo się zagubić, chętnie Ci w tym pomogę! Jako pasjonat biochemii i doświadczony nauczyciel, of . . .

150 zł
za 60 min

Anna

Pomoc konsultacyjna biochemia kosmetologia fizjologia i inne!

Oferuję pomoc konsultacyjną przy przedmiotach w ramach sesji i nie tylko! Przykładowe przedmioty: Biochemia Anatomia Histologia Fizjologia Patofizjologia Patologia Fizjologia roślin Genetyka Biologi . . .

500 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z biochemii dla studentów kierunków medycznych/Biochemistry classes

Jestem studentką kierunku lekarskiego, od października na 3. roku. Z przyjemnością udzielę korepetycji z biochemii na poziomie szkoły średniej i studiów, zwłaszcza studentom kierunku lekarskiego i pokrewnyc . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

biochemia EGZAMINY i POPRAWKI

Nauczyciel Akademicki pomoże w przygotowaniu się do egzaminu lub poprawce z BIOCHEMII na Uniwersytecie lub Politechnice , przez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych i ze skryptów.  tel 666413225 . . .

100 zł
za 60 min

Karolina

Lekarka - udzielę korepetycji z anatomii i biochemii

Jestem absolwentką kierunku Lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji z anatomii i biochemii od 4 lat. Chętnie pomogę w poszerzaniu wiedzy i zrozumieniu z . . .

70 zł
za 60 min

Patrycja

korepetycje biochemia - online

Jestem studentką IV roku kierunku lekarskiego na wydziale lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji studentom z zakresu obejmującego pierwsze 3 lat . . .

90 zł
za 60 min

Jakub

KOREPETYCJE I POMOC Z BIOCHEMII

Witam! Oferuję korepetycje z biologii molekularnej dla studentów oraz licealistów. Pomagam w nauce bieżących zagadnień i przygotowywuję do egzaminów. Posiadam kilka lat doświadczenia w udzielaniu korepetycj . . .

60 zł
za 60 min

Grzegorz

Biochemia, biologia molekularna, enzymologia

Ukończyłem biotechnologię molekularną a obecnie piszę doktorat z biochemii. Chętnie pomogę w nauce do kolokwiów i egzaminów, omówię problematyczne kwestie. Umówmy się i ustalmy więcej szczegółó . . .

70 zł
za 60 min

Łukasz

Biologia, biochemia i nauki pokrewne

Serdecznie witam na moim profilu. Jako pasjonat nauk biologicznych i biomedycznych chciałbym zaprosić Cię do skorzystania z mojej oferty korepetycji oraz pomocy w wykonywaniu sprawozdań, prac domowych, prac zali . . .

100 zł
za 60 min