Ogłoszenia

Biochemia

Michał

BIOCHEMIA online - farmaceuta (Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej WUM)

Jako farmaceuta - 15 lat doświadczenia w branży farmaceutycznej (badania kliniczne, bezpieczeństwo farmakoterapii, naukowa informacja o leku) oraz współpracownik dydaktyczny WUM (Katedra i Zakład Farmakologii D . . .

60 zł
za 60 min

Kuba

Korepetycje z biochemii ze studentem medycyny

Witam! Nazywam się Kuba i jestem studentem 4 roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Oferuję korepetycję z biochemii na poziomie studiów. Sam przedmiot zdałem na ocenę ba . . .

120 zł
za 60 min

Agata

Wsparcie na każdym etapie – fachowo i terminowo

Szukasz profesjonalnego wsparcia w pisaniu pracy dyplomowej? Dobrze trafiłeś! Oferuję kompleksową pomoc na każdym etapie tworzenia Twojej pracy. Oferuję: Pisanie prac licencjackich/ inżynierskich, magiste . . .

100 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z biochemii u studentki Biotechnologii Medycznej:)

Hej! Jestem studentką  Biotechnologii Medycznej na Uniwersytecie Opolskim. Chętnie udzielę korepetycji zarówno uczniom jak i studentom z zakresu biochemii, biologii, mikrobiologii, biologii molekularnej, g . . .

40 zł
za 60 min

Sławek

Zapraszam na korepetycje z biochemii!

Zapraszam na korepetycje z biochemii! Cześć! Jeśli czujesz, że biochemia to dla Ciebie labirynt, w którym łatwo się zagubić, chętnie Ci w tym pomogę! Jako pasjonat biochemii i doświadczony nauczyciel, of . . .

150 zł
za 60 min

Anna

Pomoc konsultacyjna biochemia kosmetologia fizjologia i inne!

Oferuję pomoc konsultacyjną przy przedmiotach w ramach sesji i nie tylko! Przykładowe przedmioty: Biochemia Anatomia Histologia Fizjologia Patofizjologia Patologia Fizjologia roślin Genetyka Biologi . . .

500 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z biochemii dla studentów kierunków medycznych/Biochemistry classes

Jestem studentką kierunku lekarskiego, od października na 3. roku. Z przyjemnością udzielę korepetycji z biochemii na poziomie szkoły średniej i studiów, zwłaszcza studentom kierunku lekarskiego i pokrewnyc . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

biochemia EGZAMINY i POPRAWKI

Nauczyciel Akademicki pomoże w przygotowaniu się do egzaminu lub poprawce z BIOCHEMII na Uniwersytecie lub Politechnice , przez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych i ze skryptów.  tel 731392277 . . .

100 zł
za 60 min

Karolina

Lekarka - udzielę korepetycji z anatomii i biochemii

Jestem absolwentką kierunku Lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji z anatomii i biochemii od 4 lat. Chętnie pomogę w poszerzaniu wiedzy i zrozumieniu z . . .

70 zł
za 60 min

Patrycja

korepetycje biochemia - online

Jestem studentką IV roku kierunku lekarskiego na wydziale lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji studentom z zakresu obejmującego pierwsze 3 lat . . .

90 zł
za 60 min