Ogłoszenia

Biochemia

Kuba

Korepetycje z biochemii ze studentem medycyny

Witam! Nazywam się Kuba i jestem studentem 4 roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Oferuję korepetycję z biochemii na poziomie studiów. Sam przedmiot zdałem na ocenę ba . . .

120 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z biochemii dla studentów kierunków medycznych/Biochemistry classes

Jestem studentką kierunku lekarskiego, od października na 3. roku. Z przyjemnością udzielę korepetycji z biochemii na poziomie szkoły średniej i studiów, zwłaszcza studentom kierunku lekarskiego i pokrewnyc . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

biochemia EGZAMINY i POPRAWKI

Nauczyciel Akademicki pomoże w przygotowaniu się do egzaminu lub poprawce z BIOCHEMII na Uniwersytecie lub Politechnice , przez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych i ze skryptów.  . . .

200 zł
za 60 min

Karolina

Lekarka - udzielę korepetycji z anatomii i biochemii

Jestem absolwentką kierunku Lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji z anatomii i biochemii od 4 lat. Chętnie pomogę w poszerzaniu wiedzy i zrozumieniu z . . .

70 zł
za 60 min

Patrycja

korepetycje biochemia - online

Jestem studentką IV roku kierunku lekarskiego na wydziale lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiadam dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji studentom z zakresu obejmującego pierwsze 3 lat . . .

90 zł
za 60 min

Jakub

KOREPETYCJE I POMOC Z BIOCHEMII

Witam! Oferuję korepetycje z biologii molekularnej dla studentów oraz licealistów. Pomagam w nauce bieżących zagadnień i przygotowywuję do egzaminów. Posiadam kilka lat doświadczenia w udzielaniu korepetycj . . .

60 zł
za 60 min

Grzegorz

Biochemia, biologia molekularna, enzymologia

Ukończyłem biotechnologię molekularną a obecnie piszę doktorat z biochemii. Chętnie pomogę w nauce do kolokwiów i egzaminów, omówię problematyczne kwestie. Umówmy się i ustalmy więcej szczegółó . . .

70 zł
za 60 min

Łukasz

Biologia, biochemia i nauki pokrewne

Serdecznie witam na moim profilu. Jako pasjonat nauk biologicznych i biomedycznych chciałbym zaprosić Cię do skorzystania z mojej oferty korepetycji oraz pomocy w wykonywaniu sprawozdań, prac domowych, prac zali . . .

100 zł
za 60 min

Katarzyna

Kurs maturalny, korepetycje dla klas 3

Jeśli masz problem z chemia to trafiłeś/ trafiłaś pod właściwy adres! ;) Tak naprawdę chemia nie jest trudna, ale wymaga dobrego wytłumaczenia. Wtedy żadna kartkówka, czy sprawdzian nie będzie stanowić . . .

80 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje z biochemii

Witam Nazywam się Paulina i jestem studentką Uniwersytetu na kierunku Lekarskim. Zapraszam na korepetycje z biochemii . Służę wszelką pomocą materiałową jak również wiedzą. Zachęcam do skontaktowania s . . .

40 zł
za 60 min