Cena / za 60 min 100 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Biochemia
Zakres Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Biologia, biochemia i nauki pokrewne

Serdecznie witam na moim profilu. Jako pasjonat nauk biologicznych i biomedycznych chciałbym zaprosić Cię do skorzystania z mojej oferty korepetycji oraz pomocy w wykonywaniu sprawozdań, prac domowych, prac zaliczeniowych, wypracowań i prezentacji.

Jestem absolwentem biologii w specjalizacji biologii molekularnej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz jednocześnie aktualnym studentem biochemii w ramach studiów matematyczno-przyrodniczych. Prowadzę zajęcia skierowane zarówno dla uczniów szkół podstawowych oraz liceum, jak i studentów kierunku lekarskiego , biologii , biochemii , analityki medycznej i nauk pokrewnych . Na poziomie akademickim specjalizuję się zwłaszcza w tematyce wirusologii, immunologii i hematologii , ale jestem kompetentny również do pomocy z innych zagadnień ( genetyki, mikrobiologii, fizjologii, histologii, anatomii, biochemii itd.).

W trakcie lekcji udostępniam pełen zakres zgromadzonych materiałów (prezentacji, książek, ćwiczeń, artykułów naukowych) oraz dostosowuję się indywidualnie do potrzeb każdego ucznia / studenta.

Dla uczniów szkół podstawowych (przyroda, biologia, chemia, geografia)

Cena za 1 godzinę - 70 zł

Dla uczniów liceum (biologia, chemia - np. w ramach przygotowania do matury)

Cena za 1 godzinę - 80 zł

Dla studentów (biologia, biochemia i nauki pokrewne)

Cena za 1 godzinę - 100 zł

Pomoc w pisaniu sprawozdania - 150 zł

Pomoc w przygotowaniu prezentacji - 150 zł

O mnie:

Nauki przyrodnicze stanowią moją pasję od czasów szkolnych. Dzięki sukcesom w olimpiadach przedmiotowych w liceum uzyskałem wstęp na wymarzone kierunki studiów z maksymalnym wynikiem rekrutacyjnym. W ciągu ostatnich dwóch lat studiowałem dwa kierunki równolegle (biologia molekularna i biochemia) co pozwoliło mi na zdobycie pełnego spektrum wiedzy w dziedzinie nauk o życiu. Ponadto, uczestniczyłem w badaniach w ramach dwóch projektów naukowych co zapewniło mi doświadczenie w pracy laboratoryjnej. Na podstawie całego dotychczasowego dorobku, od kilku miesięcy wzbogacam mój własny zestaw materiałów, który wykorzystuję w przygotowywaniu uczniów do matury, kolokwiów oraz zaliczeń i egzaminów.

Proszę o kontakt SMS lub wiadomość email - skontaktuję się w wolnym momencie