Ogłoszenia

Biologia

Marek

BIOLOGIA KOREPETYCJE - EGZAMINATOR OKE

SKUTECZNE   I   EFEKTYWNE    przygotowanie do egzaminu maturalnego   prowadzone przez EGZAMINATORA OKE. Współautor publikacji, wademecum do nowej formuły EGZAMINATOR  prz . . .

55 zł
za 60 min

Ewa

Biolog - genetyk. Doktor nauk przyrodniczych z uprawnieniami...

Biolog - genetyk. Doktor nauk przyrodniczych z uprawnieniami pedagogicznymi, nauczyciel akademicki wykładowca na kursach przygotowujących do matury. Doświadczony korepetytor z wieloletnim stażem. Skutecznie i pro . . .

65 zł
za 60 min

Beata

Profesjonalne i skuteczne przygotowanie do matury

Aktywna nauczycielka biologii z wieloletnim stażem. Udzielam korepetycji na wielu poziomach, w szczególności przygotowuję do matury. Wielu moich uczniów osiąga dobre i bardzo dobre wyniki. Lekcje op . . .

60 zł
za 60 min

Marek

PRZYGOTOWANIE DO MATURY - SKUTECZNIE EGZAMINATOR MATURALNY O...

SKUTECZNE   I   EFEKTYWNE    przygotowanie do egzaminu maturalnego   prowadzone przez EGZAMINATORA OKE. Współautor publikacji, wademecum do nowej formuły EGZAMINATOR  przy . . .

55 zł
za 60 min

Łukasz

Intensywne korepetycje z biologii

Zapraszamy na intensywne lekcje, podczas których dowiesz się, jak walczyć o każdy maturalny punkt. Co mnie wyróżnia? Co roku grupa moich uczniów dostaje się na kierunek lekarski i kierunki pokrewne: s . . .

100 zł
za 60 min

Renata

Studentka III roku biotechnologii i II roku inżynierii biome...

Studentka III roku biotechnologii i II roku inżynierii biomedycznej udzieli korepetycji z zakresu biologii. Chętnie pomogę w przygotowaniu do testów, egzaminów, sprawdzianów i matury. Dysponuję wszelakimi pomo . . .

25 zł
za 60 min

Marysia

Absolwentka wydziałów Biotechnologii i Bezpieczeństwa Żywnoś...

Absolwentka wydziałów Biotechnologii i Bezpieczeństwa Żywności na SGGW udzieli korepetycji z CHEMII, BIOLOGII na poziomie podstawówki, gimnazjum, szkoły średniej (ewentualnie studia wyższe). Poszerzenie wied . . .

40 zł
za 60 min

Maciej

Jestem doktorantem na Wydziale Fizyki UAM, na którym studiuj...

Jestem doktorantem na Wydziale Fizyki UAM, na którym studiuję Biofizykę. Posiadam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury rozszerzonej z biologii. Tłumaczę w bardzo prosty i przystępny sposób, jedn . . .

35 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z biologii u studentki z kilkuletnim stażem kore...

Korepetycje z biologii u studentki z kilkuletnim stażem korepetytora. Tylko 25zł/h!! 534953113 Polecam:) . . .

25 zł
za 60 min

Justyna

Udzielam korepetycji z biologii dla uczniów szkoły podstawow...

Udzielam korepetycji z biologii dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej, przygotowuję do matury – poziom podstawowy. Miejsce udzielania korepetycji jest do ustalenia. . . .

30 zł
za 60 min