Ogłoszenia

Biologia

Dominik

Maturalny kurs biologii

Dominik Szymczuk, korepetytor z biologii tel. 509443657    adres e-mail: dominik.szymczuk2@gmail.com 60 zł za godzinę zegarową " Lekcje z Dominikiem są bardzo konkretne i merytoryczne. D . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowy kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów zadaniowych z biologii. (Również Online!)

Student IV. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie  uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich  na korepetycje i kursy maturalne z  Biolog . . .

60 zł
za 60 min

Łukasz

student farmacji i medycyny- pomoże w opanowaniu materiału z biologii i chemii

korepetycje z chemii i biologii Cześć, jestem studentem, który z chęciom pomoże uczennicy/uczniowi szkoły podstawowej i średniej w przyswojeniu wiedzy z biologii i chemii. Organizowana pomoc, polega . . .

60 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z biologii u doświadczonej korepetytorki

Zapraszam na zajęcia uczniów chcących przygotować się do sprawdzianów, olimpiad oraz egzaminu maturalnego z biologii. Od dwóch lat udzielam korepetycji z biologii zarówno z dojazdem, online jak i u mnie w . . .

35 zł
za 60 min

Marek

BIOLOGIA KOREPETYCJE - EGZAMINATOR OKE

SKUTECZNE   I   EFEKTYWNE    przygotowanie do egzaminu maturalnego   prowadzone przez EGZAMINATORA OKE. Współautor publikacji, wademecum do nowej formuły EGZAMINATOR  prz . . .

55 zł
za 60 min

Beata

Profesjonalne i skuteczne przygotowanie do matury

Aktywna nauczycielka biologii z wieloletnim stażem. Udzielam korepetycji na wielu poziomach, w szczególności przygotowuję do matury. Wielu moich uczniów osiąga dobre i bardzo dobre wyniki. Lekcje op . . .

60 zł
za 60 min

Łukasz

Intensywne korepetycje z biologii

Zapraszamy na intensywne lekcje, podczas których dowiesz się, jak walczyć o każdy maturalny punkt. Co mnie wyróżnia? Co roku grupa moich uczniów dostaje się na kierunek lekarski i kierunki pokrewne: s . . .

100 zł
za 60 min

Marek

PRZYGOTOWANIE DO MATURY - SKUTECZNIE EGZAMINATOR MATURALNY O...

SKUTECZNE   I   EFEKTYWNE    przygotowanie do egzaminu maturalnego   prowadzone przez EGZAMINATORA OKE. Współautor publikacji, wademecum do nowej formuły EGZAMINATOR  przy . . .

55 zł
za 60 min

Ewa

Biolog - genetyk. Doktor nauk przyrodniczych z uprawnieniami...

Biolog - genetyk. Doktor nauk przyrodniczych z uprawnieniami pedagogicznymi, nauczyciel akademicki wykładowca na kursach przygotowujących do matury. Doświadczony korepetytor z wieloletnim stażem. Skutecznie i pro . . .

65 zł
za 60 min

Katarzyna

Korepetycje z biologii

Wynik 92% z matury z biologii doprowadził mnie do studiów medycznych. Chętnie pomogę komuś w osiągnięciu tego samego celu, ale także w opanowaniu podstawowego materiału z zakresu biologii na poziomie zarówn . . .

60 zł
za 60 min