Ogłoszenia

Biologia

Weronika

Biologia-zadania maturalne (online)

Nauka to moja pasja i się w tym spełniam, ponieważ cieszy mnie NASZ wspólny sukces, Twój uśmiech na twarzy, gdy uda Ci się napisać dobrą, maturalną odpowiedz. Moje zajęcia odbywają się w ten sposób - . . .

60 zł
za 60 min

Małgorzata

MediBiol - Małgorzata Szuba

Witam, Jestem nauczycielem pracującym w szkole z młodzieżą, uczę biologii rozszerzonej w LO w Opolu. Udzielam korepetycji dla osób chętnych na kierunek: - lekarski , - stomatologię , - weterynar . . .

100 zł
za 60 min

Magdalena

Biologia online - 15 lat doświadczenia

Oferuję lekcje, kursy i pomoc w bieżącej nauce z biologii na poziomie szkoły podstawowej i liceum. ( w tym pełne przygotowanie do matury). Posiadam kwalifikacje pedagogiczne, 15 letni staż pracy w szkołach (p . . .

60 zł
za 60 min

Sebastian

Korepetytor - student medycyny - biologia

Jestem studentem medycyny na IV roku. Zdałem maturę na poziomie umożliwiającym dostanie się na znaną polską uczelnię, oferującą studia na tym kierunku - a więc rzędu 90% z chemii i biologii.. Oferuję ko . . .

40 zł
za 60 min

Lena

Korepetycje z biologii ze studentką lekarskiego

Jestem studentką kierunku lekarskiego i doświadczonym korepetytorem. Udzielę korepetycji, lekcji powtórkowych z biologii online(skype). Oferuję pomoc zarówno w przygotowaniu do matury jak i w przygotowaniu do . . .

60 zł
za 60 min

Ola

SOLIDNE PRZYGOTOWANIE DO MATURY!

60 zł
za 60 min

Michał

Kurs maturalny z Biologii ONLINE

Roczny kurs realizujący w całości materiał do Matury 2021 Od sześciu lat aktywnie wspieramy naszych uczniów w uzyskaniu indeksu na uczelnie wyższe. Specjalizujemy się w przygotowaniu maturzys . . .

85 zł
za 60 min

Magdalena

Biologia online i stacjonarnie, dr n.med., egzaminator, wykładowca akademicki i nauczyciel LO

Energiczna i ambitna doktor nauk medycznych z Łodzi, z wykształcenia biolog oraz pedagog, zaprasza na korepetycje z biologii. W dorobku naukowym doktorat z dwoma wyróżnieniami, nagroda rektora za osiągniecia na . . .

85 zł
za 45 min

Dominik

Maturalny kurs biologii

Dominik Szymczuk, korepetytor z biologii tel. 509443657    adres e-mail: dominik.szymczuk2@gmail.com 60 zł za godzinę zegarową " Lekcje z Dominikiem są bardzo konkretne i merytoryczne. D . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów zadaniowych z biologii. (Również Online!)

Student VI. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne przygotowujące do egzaminu z Biologi . . .

80 zł
za 60 min