Ogłoszenia

Biologia

Sebastian

Korepetytor - student medycyny - biologia

Jestem studentem medycyny na IV roku. Zdałem maturę na poziomie umożliwiającym dostanie się na znaną polską uczelnię, oferującą studia na tym kierunku - a więc rzędu 90% z chemii i biologii.. Oferuję ko . . .

30 zł
za 60 min

Lena

Korepetycje z biologii ze studentką lekarskiego

Jestem studentką kierunku lekarskiego i doświadczonym korepetytorem. Udzielę korepetycji, lekcji powtórkowych z biologii online(skype). Oferuję pomoc zarówno w przygotowaniu do matury jak i w przygotowaniu do . . .

60 zł
za 60 min

Ola

SOLIDNE PRZYGOTOWANIE DO MATURY!

60 zł
za 60 min

Michał

Kurs maturalny z Biologii ONLINE

Roczny kurs realizujący w całości materiał do Matury 2021 Od sześciu lat aktywnie wspieramy naszych uczniów w uzyskaniu indeksu na uczelnie wyższe. Specjalizujemy się w przygotowaniu maturzys . . .

85 zł
za 60 min

Magdalena

Biologia online i stacjonarnie, dr n.med., egzaminator, wykładowca akademicki i nauczyciel LO

Energiczna i ambitna doktor nauk medycznych z Łodzi, z wykształcenia biolog oraz pedagog, zaprasza na korepetycje z biologii. W dorobku naukowym doktorat z dwoma wyróżnieniami, nagroda rektora za osiągniecia na . . .

85 zł
za 45 min

Dominik

Maturalny kurs biologii

Dominik Szymczuk, korepetytor z biologii tel. 509443657    adres e-mail: dominik.szymczuk2@gmail.com 60 zł za godzinę zegarową " Lekcje z Dominikiem są bardzo konkretne i merytoryczne. D . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów zadaniowych z biologii. (Również Online!)

Student V. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie  uczniów szkół podstawowych i szkół średnich  na korepetycje i kursy maturalne z  Biologii  ! J . . .

80 zł
za 60 min

Łukasz

student farmacji i medycyny- pomoże w opanowaniu materiału z biologii i chemii

korepetycje z chemii i biologii Cześć, jestem studentem, który z chęciom pomoże uczennicy/uczniowi szkoły podstawowej i średniej w przyswojeniu wiedzy z biologii i chemii. Organizowana pomoc, polega . . .

60 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z biologii u doświadczonej korepetytorki

Zapraszam na zajęcia uczniów chcących przygotować się do sprawdzianów, olimpiad oraz egzaminu maturalnego z biologii. Od dwóch lat udzielam korepetycji z biologii zarówno z dojazdem, online jak i u mnie w . . .

35 zł
za 60 min

Marek

BIOLOGIA KOREPETYCJE - EGZAMINATOR OKE

SKUTECZNE   I   EFEKTYWNE    przygotowanie do egzaminu maturalnego   prowadzone przez EGZAMINATORA OKE. Współautor publikacji, wademecum do nowej formuły EGZAMINATOR  prz . . .

55 zł
za 60 min