Ogłoszenia

Biologia

Marek

BIOLOGIA MATURA. Egzaminator OKE

Matura 2024 i 2025 zacznij już dziś skuteczne i efektywne przygotowanie do egzaminu maturalnego prowadzone przez EGZAMINATOR OKE Współautor publikacji, wademecum do nowej formuły egzaminu maturalnego z bi . . .

80 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z biologii!

Szukasz korepetytora z biologii i nie wiesz, jak znaleźć kogoś sprawdzonego ? A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań ? Zostaw to nam! Współpracujemy ty . . .

90 zł
za 60 min

Mateusz

Korepetycje Na Medycynę - lekcje indywidualne NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ✅

150 zł
za 60 min

Monika

Udziele korepetycji z z Biologii

Czy szukasz wsparcia w nauce biologii? Chciałbyś lepiej zrozumieć procesy życiowe, struktury komórkowe czy funkcjonowanie organizmu? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Oferuję korepetycje z biologii na każd . . .

70 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów zadaniowych z biologii. (Również Online!)

Praktykujący lekarz, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne przygotowujące do egzaminu z Biologii ! . . .

120 zł
za 60 min

Korepetytorium

BIOLOGIA ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro!

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 533685133 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.com . . .

85 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE BIOLOGIA ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Matematikon - Mobilne Centrum Edukacji . Indywidualne korepetycje z biologii , matematyki, chemii, fizyki, geografii, historii i języka polskiego z dojazdem do ucznia lub ONLINE. 91% - tyle wynosi średnia wynikó . . .

87 zł
za 60 min

Weronika

Biologia-zadania maturalne 2024

Dzień dobry, jestem Biotechnologiem (mgr inż.) mam duże doświadczenie w przygotowaniu uczniów do matury (8 lat). Nauka to moja pasja i się w tym spełniam, ponieważ cieszy mnie NASZ wspólny sukces, Tw . . .

80 zł
za 60 min

Grażyna

MATURA Z BIOLOGII DLA KANDYDATÓW NA MEDYCYNĘ

Doktor nauk przyrodniczych, Egzaminator OKE, wieloletni nauczyciel dyplomowany, wykładowca szkół średnich - profesjonalne przygotowanie do matury z biologii, szczególnie dla kandydatów na wydział lekarski tel . . .

100 zł
za 60 min

Maria

Profesjonalne korepetycje z biologii - przygotowanie do matury

NAUCZYCIELKA DYPLOMOWANA , egzaminator maturalny z biologii zaprasza na indywidualne korepetycje z biologii. Moje profesjonalne podejście i dobry kontakt sprawią, że odniesiesz sukces. Zajęcia personalizuję i d . . .

130 zł
za 60 min