Ogłoszenia

Biologia

Ewa

Biolog - genetyk. Doktor nauk przyrodniczych z uprawnieniami...

Biolog - genetyk. Doktor nauk przyrodniczych z uprawnieniami pedagogicznymi, nauczyciel akademicki wykładowca na kursach przygotowujących do matury. Doświadczony korepetytor z wieloletnim stażem. Skutecznie i pro . . .

65 zł
za 60 min

Łukasz

Intensywne korepetycje z biologii

Zapraszamy na intensywne lekcje, podczas których dowiesz się, jak walczyć o każdy maturalny punkt. Co mnie wyróżnia? Co roku grupa moich uczniów dostaje się na kierunek lekarski i kierunki pokrewne: s . . .

100 zł
za 60 min

Renata

Studentka III roku biotechnologii i II roku inżynierii biome...

Studentka III roku biotechnologii i II roku inżynierii biomedycznej udzieli korepetycji z zakresu biologii. Chętnie pomogę w przygotowaniu do testów, egzaminów, sprawdzianów i matury. Dysponuję wszelakimi pomo . . .

25 zł
za 60 min

Marysia

Absolwentka wydziałów Biotechnologii i Bezpieczeństwa Żywnoś...

Absolwentka wydziałów Biotechnologii i Bezpieczeństwa Żywności na SGGW udzieli korepetycji z CHEMII, BIOLOGII na poziomie podstawówki, gimnazjum, szkoły średniej (ewentualnie studia wyższe). Poszerzenie wied . . .

40 zł
za 60 min

Maciej

Jestem doktorantem na Wydziale Fizyki UAM, na którym studiuj...

Jestem doktorantem na Wydziale Fizyki UAM, na którym studiuję Biofizykę. Posiadam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do matury rozszerzonej z biologii. Tłumaczę w bardzo prosty i przystępny sposób, jedn . . .

35 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z biologii u studentki z kilkuletnim stażem kore...

Korepetycje z biologii u studentki z kilkuletnim stażem korepetytora. Tylko 25zł/h!! 534953113 Polecam:) . . .

25 zł
za 60 min

Justyna

Udzielam korepetycji z biologii dla uczniów szkoły podstawow...

Udzielam korepetycji z biologii dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej, przygotowuję do matury – poziom podstawowy. Miejsce udzielania korepetycji jest do ustalenia. . . .

30 zł
za 60 min

Iga

Chętnie pomogę w systematycznej nauce. Przygotuję do matury ...

Chętnie pomogę w systematycznej nauce. Przygotuję do matury rozszerzonej jak i podstawowej. Posiadam liczne pomoce naukowe, które ułatwią naukę. Zapraszam na zajęcia, na pewno nie pożałujesz! . . .

25 zł
za 60 min

Maja

Ukończyłam studia pedagogiczne.Mam doświadczenie w udzielani...

Ukończyłam studia pedagogiczne.Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji ze wszystkich przedmiotów na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum , także z "trudnymi przypadkami" oraz z osobami z dysleksją i z . . .

20 zł
za 60 min

Paula

Cześć W tym roku ukończyłam szkołę średnią, w związku z czym...

Cześć W tym roku ukończyłam szkołę średnią, w związku z czym mam mnóstwo czasu na pomoc uczniom gimnazjum. Jestem bardzo dobra z chemii i biologii. Przez 3 lata kształtowałam się na kierunku medycznym, b . . .

15 zł
za 60 min