Ogłoszenia

Biologia

Asy

Korepetycje z Biologii - Zdaj maturę i egzamin 8kl. na 100%

Chcesz zdać biologię na 100% i przygotować się do matury z najlepszymi nauczycielami? Wybierz korepetycje z Asami Wiedzy, prowadzone przez doświadczonego egzaminatora maturalnego. Ceny:     - 1 . . .

49 zł
za 60 min

Nauczycielka

✅EGZAMINATORKA maturalna OKE✅NAUCZYCIELKA dypl✅ZŁOTY Orzeł Kształcenia 21, 22, 23❗️Wiedza nauczycielska,a nie studencka

NAJskuteczniejsze, elitarne korepetycje z BIOLOGII na Górnym Śląsku, Opolszczyźnie, jak i całej Polsce!  ☎️ 501-891-350 (poproszę o SMS koniecznie po godz. 22.00) Warto już teraz pomyśleć o 👉NOW . . .

0 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów zadaniowych z biologii. (Również Online!)

Praktykujący lekarz, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne przygotowujące do egzaminu z Biologii ! . . .

120 zł
za 60 min

Marek

BIOLOGIA MATURA. Egzaminator OKE

Matura 2024 i 2025 zacznij już dziś skuteczne i efektywne przygotowanie do egzaminu maturalnego prowadzone przez EGZAMINATOR OKE Współautor publikacji, wademecum do nowej formuły egzaminu maturalnego z bi . . .

80 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z biologii!

Szukasz korepetytora z biologii i nie wiesz, jak znaleźć kogoś sprawdzonego ? A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań ? Zostaw to nam! Współpracujemy ty . . .

90 zł
za 60 min

Mateusz

Korepetycje Na Medycynę - lekcje indywidualne NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ✅

150 zł
za 60 min

Sylwia

Indywidualne korepetycje z biologii z nauczycielką biologii

Udzielam korepetycje z biologii dla uczniów szkoły podstawowej oraz liceum i technikum. Oferuję przygotowanie do egzaminu maturalnego , a także pomoc w nauce do kartkówek, sprawdzianów, odpowiedzi ustnych, po . . .

80 zł
za 60 min

Wiktoria

BIOLOGIA - Korepetycje ze studentką medycyny

Cykl Krebsa śni Ci się po nocach, o roślinach wiesz tyle, że są i są zielone, a pH kojarzy się tylko z tym, jakiego pecha będziesz mieć, jeśli znowu Cię o to zapytają? Bez obaw! Pomogę Ci w nauce . . .

80 zł
za 60 min

Monika

Udziele korepetycji z z Biologii

                         Cena sukcesu to ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by nie . . .

80 zł
za 60 min

Michał

BIOCHEMIA online - farmaceuta (Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej WUM)

Jako magister farmacji z kilkunastoletnim doświadczeniem m.in. w obszarze farmakologii klinicznej oraz bezpieczeństwa farmakoterapii, współpracownik dydaktyczny WUM, zapraszam na korepetycje z Biochemii (Lekarsk . . .

60 zł
za 60 min