Cena / za 60 min 30 zł
Lekcje online Nie
Miasto Zgierz
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Biologia
Zakres Gimnazjum Szkoła średnia Matura

Nauczycielka biologii (magister Mikrobiologii medycznej - Un...

Nauczycielka biologii (magister Mikrobiologii medycznej - Uniwersytet Łódzki i tegoroczna absolwentka Biotechnologii - Uniwersytet Łódzki), posiadająca uprawnienia pedagogiczne, podejmie się przygotowania do matury z biologii w języku polskim jak i angielskim (poziom podstawowy i rozszerzony).

Bardzo wysoki poziom merytoryczny zajęć oraz kilkuletnie doświadczenie owocuje efektami w postaci dostania się na wymarzone kierunki studiów w Polsce i za granicą (kraje anglojęzyczne). Szczególnie zapraszam kandydatów na kierunki: lekarski, farmacja, stomatologia itd.


Dysponuję wszelkimi materiałami, pomocami naukowymi, testami i arkuszami maturalnymi, które wliczone są w cenę zajęć. Jako pasjonatka tego pięknego przedmiotu, jestem autorką wielu pomysłów ułatwiających zapamiętywanie i zrozumienie materiału. Gwarantuję szczegółową znajomość nowej podstawy programowej kształcenia z biologii, jak również programów Operon, Nowa Era, PWN. Dla stałych uczniów przez cały tydzień prowadzę konsultacje i pomoc za pośrednictwem internetu czy telefonu.

Dodatkowo zapewniam solidne przygotowanie do klasówek, kartkówek czy sprawdzianów z biologii obejmujących zakres nauki w gimnazjum i liceum.

Oferuję pracę w miłej i przyjemnej atmosferze, dostosowanej do indywidualnych potrzeb ucznia. Z uwagi na fakt, iż uczenie młodych ludzi daje mi ogromną satysfakcję, z radością wykonuję ten zawód ciesząc się z każdych sukcesów moich uczniów 

Istnieje możliwość dojazdu na terenie Zgierza ( i okolic).