Ogłoszenia

Budownictwo

Sebastian

Student III roku Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej ...

Student III roku Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach (specjalność Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie) oferuje pomoc w zakresie przedmiotów z I i II roku. Oferta skierowana do osób potrzeb . . .

25 zł
za 60 min

Dominika

Witam ! Jestem studentką II stopnia budownictwa na UTP w Byd...

Witam ! Jestem studentką II stopnia budownictwa na UTP w Bydgoszczy. Działam w branży budowlanej już prawie 4 lata. Z chęcią pomogę w : - projektach z AutoCADA, ArchiCADA; - projektach w programach takich jak . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Polecam...

Polecam . . .

30 zł
za 60 min

Damian

AutoCAD, wszystkie poziomy, 10 lat doświadczenia w pracy z p...

AutoCAD, wszystkie poziomy, 10 lat doświadczenia w pracy z programem. Wersja Eng. oraz PL. PHOTOSHOP - korki ze składania plansz. 3D Max - modelowanie/rendering/oświetlanie. Projekty z architektury, architektury w . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

Mgr inż., po Politechnice Poznańskiej. Pomoc w opanowaniu bi...

Mgr inż., po Politechnice Poznańskiej. Pomoc w opanowaniu bieżącego materiału. Przygotowanie do zaliczeń, egzaminów, poprawek itp. Kontakt: 669 647 585 . . .

30 zł
za 60 min

Adam

Absolwent Politechniki Wrocławskiej chętnie pomoże studentom...

Absolwent Politechniki Wrocławskiej chętnie pomoże studentom w wykonaniu projektów z Budownictwa Ogólnego, Konstrukcji stalowych, Konstrukcji Żelbetowych, Mostów, Dróg i Kolei. . . .

30 zł
za 60 min

Barbara

Pisanie prac z budownictwa drogowego...

Pisanie prac z budownictwa drogowego . . .

45 zł
za 60 min

Rafał

Udzielam korepetycji tradycyjnych i ONLINE, dzięki technolog...

Udzielam korepetycji tradycyjnych i ONLINE, dzięki technologii, którą wykorzystuje zajęcia ONLINE są równie efektywne jak tradycyjne. Spróbuj, to nic nie kosztuje! DLA NOWYCH KLIENTÓW PIERWSZA PRÓBNA LEKCJA . . .

100 zł
za 60 min

Projektbud

Absolwent Politechniki Warszawskiej udzieli profesjonalnych ...

Absolwent Politechniki Warszawskiej udzieli profesjonalnych korepetycji z mechaniki budowli, wytrzymałości materiałów oraz z przedmiotów ogólnobudowlanych. Dodatkowo udzielę pomocy z : 1. Mechanika budowli 2. . . .

40 zł
za 60 min