Ogłoszenia

Cała Polska

Karolina

LEKCJE JĘZYKA HISZPAŃŚKIEGO

Nazywam się Karolina Kruszewska-Trzaska i jestem lektorem języka hiszpańskiego od 6 lat. Uczę zarówno dzieci w przedszkolach, młodzież szkolną oraz dorosłych. Przygotowuję do matury, do wyjazdów zagranicz . . .

55 zł
za 60 min

Olga

Lekcje / nauka języka norweskiego online

Zapraszam na indywidualne lekcje języka norweskiego online (Teams lub Skype) w miłej atmosferze. Ponieważ każdy z nas jest inny i wyznacza sobie różne cele, zakres materiału oraz tempo nauki dostosowuję do p . . .

60 zł
za 45 min

Agnieszka

Zajęcia z doktorem filologii hiszpańskiej, native speakerem-filologiem? Zapraszamy do Hispanoteki!

Jestem doktorem z zakresu filologii hiszpańskim , od niemal 15 lat pracuję jako wykładowca na filologii hiszpańskiej i przygotowuję przyszłych nauczycieli i tłumaczy do zawodu, jestem również specjalistą . . .

50 zł
za 60 min

Grzegorz

Matura podstawowa z matematyki, egzamin ósmoklasisty - EASY - Online

Jeżeli szukasz korków z matematyki do matury podstawowej,   egzaminu ósmoklasisty lub zwyczajnie potrzebujesz pomocy - chętnie wesprę Cię merytorycznie oraz mentalnie. Bez pośpiechu i stresu w przeciw . . .

50 zł
za 60 min

marta

hiszpański po angielsku TYLKO DLA AMBITNYCH! ONLINE

Hello! If you are reading my message now - CONGRATULATIONS - you are probably one of the few brave Poles who would like to try something more challenging in their lives.  Would you like to brush up your english . . .

120 zł
za 60 min

marta

hiszpański dla spragnionych słońca ONLINE lub Hiszpański po angielsku 2 w 1 TYLKO DLA AMBITNYCH

Wizja słoneczka, szumiących fal  i drinka z palemką na hiszpańskiej plaży wystarczy, żeby zachęcić do nauki hiszpańskiego.  Zapraszam wiec na lekcje. Już po pierwszych zajęciach będziesz widzia . . .

90 zł
za 60 min

marta

angielski nawet dla największego leniucha ONLINE

Ciężko Ci się zebrać do nauki angielskiego? Chętnie Cie do niej zmotywuje. Już po pierwszej lekcji będziesz widział postępy. Dodatkowo po każdych zajęciach otrzymasz PDF z przerobionym materiałem. Nauka . . .

90 zł
za 60 min

Zuzanna

Pomogę uczniom klas IV-VI w zrozumieniu matematyki! Zajęcia ONLINE

Dzień dobry!  Zapraszam na prowadzone przeze mnie korepetycje z matematyki, które będą odbywały się tylko w trybie online. Lekcji udzielam głównie uczniom klas IV,V I VI.  Zapraszam do kontaktu! Z . . .

40 zł
za 60 min

Renata

Angielski online

Zapraszam na angielski online, na każdym poziomie. Program zajęć dostosuję do potrzeb zainteresowanych.  . . .

50 zł
za 60 min

Monika

J. Angielski Online Skype z nauczycielem z dobrym angielskim akcentem.

Dzień Dobry, Zapraszam wszystkich na lekcje języka angielskiego przez Skype.  Jestem doświadczoną korepetytorką i pracuje z uczniami na każdym poziomie językowym. Zaczynasz od zera lub chcesz podszlif . . .

40 zł
za 60 min