Ogłoszenia

Chemia

Medstudents

Korepetycje z chemii POD KLUCZ

Korepetycje z biologii i chemii na każdym poziomie w przystępnych cenach. Zajęcia są prowadzone przez studentów z najlepszych uczelni w Polsce. Średni wynik naszych uczniów na maturze w 2022r. to 84%. &nbs . . .

50 zł
za 45 min

Piotr

Korepetycje z Chemii - Nauka w praktyce

150 zł
za 60 min

Bartosz

Tłumaczenie technik laboratoryjnych

Właściciel firmy zajmującej się: sprzedażą materiałów o technikach laboratoryjnych własnego autorstwa. handlem chemią organiczną. Pasjonat chemii. Jak skorzystać z mojej oferty: 1) Wyślij mi w . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Chemia - Korepetycje

Jestem Doktorem nauk chemicznych, licencjonowanym nauczycielem chemii oraz egzaminatorem maturalnym. Od 2015r prowadzę zajęcia z chemii rozszerzonej w liceach ogólnokształcących. Korepetycji online udzielam od . . .

150 zł
za 60 min

Krzysztof

Korepetycje z chemii na poziomie podstawowym i rozszerzonym

Mam na imię Krzysztof. Ukończyłem studia na kierunku chemia na Uniwersytecie Śląskim. Chciałbym zaoferować korepetycje z tego przedmiotu dla uczniów szkół średnich. Realizuję materiał przewidziany dla c . . .

60 zł
za 60 min

Monika

Chemia

Oferuję najwyższy poziom nauczania. Zapraszam Maturzystów oczekujących wysokich wyników z egzaminu, Uczniów Gimnazjum , Licealistów, a także Studentów, w szczególności kierunku chemia,i technologia chemi . . .

100 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z chemii, nauczyciel liceum, wykładowca Politechniki, doktor inżynier

Jestem doświadczonym i aktualnie czynnym nauczycielem CHEMII w renomowanym liceum ogólnokształcącym w Warszawie, uczę również MATEMATYKI i FIZYKI , mój numer tel. 504 709 486 . Posiadam tytuł doktora nauk . . .

70 zł
za 45 min

Kamila

Korepetycje CHEMIA ONLINE

Cześć,  Mam na imię Kamila i jestem studentką czwartego roku technologii chemicznej na AGH w Krakowie.  Udzielam korepetycji z CHEMII oraz MATEMATYKI na poziomie podstawowym i rozszerzonym dla uczn . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

lekcje z chemii online - 15 lat doświadczenia

80 zł
za 60 min

Klaudia

Chemia korepetycje

Dzień dobry, oferuję korepetycje z chemii na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Przygotowania do sprawdzianów, kartkówek, powtórzenie materiału. Możliwość on-line. Lekcji zacznę udzielać od styczn . . .

50 zł
za 60 min