Ogłoszenia

Chemia

Bartosz

Tłumaczenie technik laboratoryjnych

Właściciel firmy zajmującej się: sprzedażą materiałów o technikach laboratoryjnych własnego autorstwa. handlem chemią organiczną. Pasjonat chemii. Jak skorzystać z mojej oferty: 1) Wyślij mi w . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

lekcje z chemii online - 15 lat doświadczenia

70 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje CHEMIA ONLINE

Cześć,  Mam na imię Kamila i jestem studentką trzeciego roku technologii chemicznej na AGH w Krakowie.  Udzielam korepetycji z CHEMII oraz MATEMATYKI na poziomie podstawowym i rozszerzonym dla uczn . . .

45 zł
za 60 min

Sebastian

Korepetytor - student medycyny - chemia

Jestem studentem medycyny na IV roku. Zdałem maturę na poziomie umożliwiającym dostanie się na znaną polską uczelnię, oferującą studia na tym kierunku - a więc rzędu 90%  z chemii i biologii...Oferu . . .

40 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje z chemii

Kim jestem? Jestem magistrem inżynierem chemii. Współautorką zbiorów zadań Wydawnictwa Biomedica.  PROMOCJA NA KOREPETYCJE DLA 2 OSÓB - 120 ZŁ CZYLI 60 ZŁ ZA OSOBĘ - POZIOM LICEUM Potrzebuj . . .

70 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje chemia - szkoła podstawowa, liceum, matura rozszerzona (online)

Hej! Nazywam się Julia, studiuję na kierunku lekarsko-dentystycznym na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Oferuję korepetycje z chemii na wszystkich poziomach. Jeśli masz problem z bieżącym materiałem z . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje z Chemii - Nauka w praktyce

150 zł
za 60 min

Roksana

ZE MNĄ CHEMIA PÓJDZIE GŁADKO :D

Drogi uczniu!  Masz problem z chemią w szkole podstawowej, średniej lub na studiach? Bardzo chetnie Ci pomogę.Wprowadzę w tajniki stechiometrii i redoksometrii. Posiadam duża bazę zadań i ksiażek. Jeś . . .

55 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje Chemia - wakacyjne powtórki do matury

Cześć jestem Ola studentka 3 roku kierunku lekarskiego na warszawskiej uczelni. Oferuję Ci możliwość nauki chemii w przyjaznej ale także ambitnej atmosferze. Z podstawą programową i wymaganiami maturalnymi . . .

50 zł
za 60 min

Emilia

korepetycje z chemii

Doktor nauk chemicznych z doświadczeniem w przygotowaniu uczniów do matury rozszerzonej udzieli korepetycji z zakresu 1) chemii licealistom i uczniom szkół podstawowych (przygotowanie do egzaminów, matury i ol . . .

60 zł
za 45 min