Ogłoszenia

Chemia

dr inż. Sylwia Małgorzata Balcer

KURS MATURALNY z CHEMII

Witaj, Dysponujesz niewielkim zasobem czasu w ciągu tygodnia? Obawiasz się, że samodzielnie nie poradzisz sobie z dyscypliną w samokształceniu? Potrzebujesz mobilizacji idącej z zewnątrz - ta oferta jest wł . . .

48 zł
za 60 min

Łukasz

Intensywne korepetycje z chemii i biologii

Zapraszamy na intensywne lekcje, podczas których dowiesz się, jak walczyć o każdy maturalny punkt. Co mnie wyróżnia? Co roku grupa moich uczniów dostaje się na kierunek lekarski  i kierunki pok . . .

100 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z chemii z dojazdem do ucznia

Jestem studentką medycyny na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam także studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie byłam stypendystką kierunku dietetyka. Z racji wybranych kier . . .

50 zł
za 60 min

Marysia

Absolwentka wydziałów Biotechnologii i Bezpieczeństwa Żywnoś...

Absolwentka wydziałów Biotechnologii i Bezpieczeństwa Żywności na SGGW udzieli korepetycji z CHEMII, BIOLOGII na poziomie podstawówki, gimnazjum, szkoły średniej (ewentualnie studia wyższe). Poszerzenie wied . . .

40 zł
za 60 min

Karolina

CHEMIA-POPRAWKI ( matura rozszerzona; liceum, gimnazjum) Tró...

CHEMIA-POPRAWKI ( matura rozszerzona; liceum, gimnazjum) Trójmiasto Witam serdecznie; Jestem nauczycielem licealnym, od kilkunastu lat pracuje jako korepetytor, od kilku na uczelni przy układaniu zadań dla maturz . . .

60 zł
za 60 min

Nicole

Cześć ;) Jestem studentką Politechniki Śląskiej na kierunku...

Cześć ;) Jestem studentką Politechniki Śląskiej na kierunku technologia i inżynieria chemiczna w języku angielskim. Weekendowo uczęszczam na zajęcia z pedagogiki na Uniwersytecie śląskim. Chemia stała s . . .

40 zł
za 60 min

Renata

Studentka III roku biotechnologii i II roku inżynierii biome...

Studentka III roku biotechnologii i II roku inżynierii biomedycznej udzieli korepetycji z zakresu chemii. Chętnie pomogę w przygotowaniu do testów, egzaminów, sprawdzianów i matury. Dysponuję wszelakimi pomoca . . .

25 zł
za 60 min

Aleksandra

przygotowania do matury, do klasówki, zadania, pomoc doraźna...

przygotowania do matury, do klasówki, zadania, pomoc doraźna . . .

30 zł
za 60 min

Olga

Udzielę korepetycji z chemii uczniom gimnazjum i liceum(pozi...

30 zł
za 60 min

Kamil

Student 2 kierunków (4 rok Chemia, 4 rok Biologia) chętnie u...

Student 2 kierunków (4 rok Chemia, 4 rok Biologia) chętnie udzieli korepetycji z zakresu Chemii i Biologii. Jesteś gimnazjalistą lub licealistą ? Nie kumasz chemii/biologii bądź chcesz się przygotować dobrze . . .

20 zł
za 60 min