Ogłoszenia

Chemia

Natalia

Korepetycje online - chemia, matematyka, fizyka

Zapraszam na indywidualne korepetycje w formie online z: Szkoły podstawowej i liceum z przedmiotów: - chemia - matematyka - fizyka Przygotowuję do matury, egzaminu ósmoklasisty i pomagam w materiale . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

Matura na 100%

[Ostanie wolne miejsca] Witam 😊 PARE INFORMACJI O MNIE: Jestem absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (Bioinformatyka), a także studentem Politechniki Wrocławskiej (Inżynieria Biomed . . .

100 zł
za 90 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów ćwiczeniowych z chemii. (Również Online!)

Student IV. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne z Chemii ! Jestem absol . . .

60 zł
za 60 min

Łukasz

student farmacji i medycyny- pomoże w opanowaniu materiału z biologii i chemii

60 zł
za 60 min

Adrian

Chemia - korepetycje! MIŁO I EFEKTYWNIE!

Oferuję zajęcia dodatkowe z chemii na każdym poziomie (również akademickim)! Już ponad 6 lat pomagam młodym ludziom w zrozumieniu tego przedmiotu. Każdy z moich uczniów traktowany jest indywidualnie, progra . . .

45 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z chemii z dojazdem do ucznia

Jestem studentką medycyny na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam także studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie byłam stypendystką kierunku dietetyka. Z racji wybranych kier . . .

50 zł
za 60 min

dr inż. Sylwia Małgorzata Balcer

KURS MATURALNY z CHEMII

Witaj, Dysponujesz niewielkim zasobem czasu w ciągu tygodnia? Obawiasz się, że samodzielnie nie poradzisz sobie z dyscypliną w samokształceniu? Potrzebujesz mobilizacji idącej z zewnątrz - ta oferta jest wł . . .

48 zł
za 60 min

Łukasz

Intensywne korepetycje z chemii i biologii

Zapraszamy na intensywne lekcje, podczas których dowiesz się, jak walczyć o każdy maturalny punkt. Co mnie wyróżnia? Co roku grupa moich uczniów dostaje się na kierunek lekarski  i kierunki pok . . .

100 zł
za 60 min

Grzegorz

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem szkolnym...

Jestem nauczycielem akademickimi z doświadczeniem szkolnym. Przygotowuję uczniów do matury z chemii już od ponad piętnastu lat. Pomagam również uczniom w nauce bieżącego materiału. Dysponuję odpowiednimi . . .

150 zł
za 90 min

Aleksandra

Korepetycje z chemii

Udzielam korepetycji z chemii, matematyki i fizyki od dwunastu lat, na poziomie szkoły podstawowej. Korepetycje tylko z dojazdem do ucznia. Cennik: - szkoła podstawowa, klasy I – VI: 50zł/h (godzina zegarowa) . . .

55 zł
za 60 min