Ogłoszenia

Chemia

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów ćwiczeniowych z chemii. (Również Online!)

Student IV. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne z Chemii ! Jestem absol . . .

60 zł
za 60 min

Łukasz

student farmacji i medycyny- pomoże w opanowaniu materiału z biologii i chemii

60 zł
za 60 min

Adrian

Chemia - korepetycje! MIŁO I EFEKTYWNIE!

Oferuję zajęcia dodatkowe z chemii na każdym poziomie (również akademickim)! Już ponad 6 lat pomagam młodym ludziom w zrozumieniu tego przedmiotu. Każdy z moich uczniów traktowany jest indywidualnie, progra . . .

45 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z chemii z dojazdem do ucznia

Jestem studentką medycyny na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam także studia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie byłam stypendystką kierunku dietetyka. Z racji wybranych kier . . .

50 zł
za 60 min

dr inż. Sylwia Małgorzata Balcer

KURS MATURALNY z CHEMII

Witaj, Dysponujesz niewielkim zasobem czasu w ciągu tygodnia? Obawiasz się, że samodzielnie nie poradzisz sobie z dyscypliną w samokształceniu? Potrzebujesz mobilizacji idącej z zewnątrz - ta oferta jest wł . . .

48 zł
za 60 min

Łukasz

Intensywne korepetycje z chemii i biologii

Zapraszamy na intensywne lekcje, podczas których dowiesz się, jak walczyć o każdy maturalny punkt. Co mnie wyróżnia? Co roku grupa moich uczniów dostaje się na kierunek lekarski  i kierunki pok . . .

100 zł
za 60 min

Karolina

Zaraź się pasją do chemii!

Studentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi udzieli korepetycji w zakresie chemii na każdym poziomie. Mam na imię Karolina i nauczanie chemii to moja pasja! Posiada . . .

60 zł
za 60 min

Paulina

korepetycje chemia online

WItam, jeśli potrzebujesz korepetycji, opracowania tematu, pomocy przy rozwiązaniu pracy domowej lub dodatkowego omówienia danego tematu - zapraszam. Pracuję na podręczniku Nowej Ery. Zajęcia tylko online na . . .

50 zł
za 60 min

Ewelina

Korepetycje z chemii online!

Udzielam korepetycji z chemii z zakresu podstawowego oraz rozszerzonego, do matury online. . . .

40 zł
za 60 min

Ola

Korepetycje z chemii na poziomie licealnym rozszerzonym oraz dla uczniów szkoły podstawowej

Cześć! jestem zeszłoroczną maturzystką i studentką I roku medycyny. Oferuję korepetycje online z chemii na poziomie rozszerzonym dla licealistów, ale również pracuję z uczniami klas 7-8 szkoły podstaw . . .

50 zł
za 60 min