Ogłoszenia

Chemia

Kinga

Korepetycje z Chemii - Darmowa Lekcja Próbna :)

Cześć, nazywam się Kinga Dziobiak i jestem pasjonatką chemii oraz medycyny. Mam przyjemność zaprosić Cię na fascynujące korepetycje z chemii, które otworzą przed Tobą świat nauki w sposób, który jest . . .

90 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów ćwiczeniowych z chemii. (Również Online!)

Praktykujący lekarz, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie  uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne przygotowujące do egzaminu z Chemii . . .

120 zł
za 60 min

Monika

Udziele korepetycji z chemii

Posiadam 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z uczniami będącymi na różnym poziomie. W swojej pracy z uczniami stawiam na : przyjazną atmosferę , przystępny sposób prezentowania podręcz . . .

70 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE CHEMIA ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z CHEMII Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin, pomoc w bieżącym materiale. 91% - tyle wynosi średnia w . . .

87 zł
za 60 min

Medstudents

Korepetycje z biologii i chemii - Student Medycyny 6 roku. TEL: 789 571 463

Cześć! Nazywam się Kamil. Nie jestem tylko studentem medycyny. Za mną 7 lat udzielania korepetycji, podczas których pomogłem wielu uczniom w osiągnięciu ich akademickich marzeń. Dzięki temu, wielu z . . .

80 zł
za 60 min

Dorota

Chemia - nie taki straszny diabeł jak go malują :)

120 zł
za 60 min

Kuba

Korepetycje z chemii ze studentem medycyny, przygotowanie do matury i pomoc doraźna

Witam! Nazywam się Kuba i jestem studentem IV roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Od 5 lat udzielam korepetycji z chemii, specjalizuje się w przygotowaniach do matury jak . . .

100 zł
za 60 min

Barbara

Korepetycje Chemia Maturalne Flow

Szanowni Państwo, Drodzy Maturzyści! Od 7 lat pracuję wraz z zespołem doświadczonych korepetytorów w firmie edukacyjnej Maturalne Flow . Moi uczniowie osiągają wysokie wyniki na maturze - większość z . . .

60 zł
za 60 min

Marika

Korepetycje do programu IB z Chemii SL/HL.

🌟 Osiągnij sukces dzięki specjalistycznym korepetycjom do egzaminów IB!🌟 Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej przygotowującym się do sprostania wyzwaniom egzaminów International Baccalaureate (IB) z . . .

120 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z CHEMII: MATURA, EGZAMINY, SPRAWDZIANY, ZADANIA DOMOWE - zajęcia ONLINE

Cześć! Jestem absolwentką chemii na UKSW w Warszawie i z pasją prowadzę korepetycje. Chemia od zawsze mnie fascynowała, a teraz chcę zarazić tym Ciebie :) Wiem doskonale, że każdy ma swoje własne ce . . .

50 zł
za 60 min