Ogłoszenia

Chemia

Kinga

Korepetycje z chemii

Kim jestem? Jestem magistrem inżynierem chemii. Współautorką zbiorów zadań Wydawnictwa Biomedica.  PROMOCJA NA KOREPETYCJE DLA 2 OSÓB - 100 ZŁ CZYLI 50 ZŁ ZA OSOBĘ - POZIOM LICEUM Potrzebuj . . .

70 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje chemia - szkoła podstawowa, liceum, matura rozszerzona (online)

Hej! Nazywam się Julia, studiuję na kierunku lekarsko-dentystycznym na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Oferuję korepetycje z chemii na wszystkich poziomach. Jeśli masz problem z bieżącym materiałem z . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje z Chemii - Nauka w praktyce

150 zł
za 60 min

Roksana

ZE MNĄ CHEMIA PÓJDZIE GŁADKO :D

Drogi uczniu!  Masz problem z chemią w szkole podstawowej, średniej lub na studiach? Bardzo chetnie Ci pomogę.Wprowadzę w tajniki stechiometrii i redoksometrii. Posiadam duża bazę zadań i ksiażek. Jeś . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje Online Chemia

Cześć jestem Ola studentka 2 roku kierunku lekarskiego na warszawskiej uczelni. Oferuję Ci możliwość nauki chemii w przyjaznej ale także ambitnej atmosferze. Z podstawą programową i wymaganiami maturalnymi . . .

60 zł
za 60 min

Emilia

korepetycje z chemii

Doktor nauk chemicznych z doświadczeniem w przygotowaniu uczniów do matury rozszerzonej udzieli korepetycji z zakresu 1) chemii licealistom i uczniom szkół podstawowych (przygotowanie do egzaminów, matury i ol . . .

60 zł
za 45 min

Piotr

Kurs maturalny online - chemia (2020/2021)

Oferujemy kompleksowy kurs maturalny z chemii, w ramach którego w każdym tygodniu przygotujemy:   wykład (90min.)    materiały powtórkowe z każdego tematu (notatki, objaśnie . . .

45 zł
za 90 min

Natalia

Korepetycje online - chemia, matematyka, fizyka

Zapraszam na indywidualne korepetycje w formie online z: Szkoły podstawowej i liceum z przedmiotów: - chemia - matematyka - fizyka Przygotowuję do matury, egzaminu ósmoklasisty i pomagam w materiale . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

Matura na 100%

[Ostanie wolne miejsca] Witam ? PARE INFORMACJI O MNIE: Jestem absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (Bioinformatyka), a także studentem Politechniki Wrocławskiej (Inżynieria Biomedycz . . .

100 zł
za 90 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów ćwiczeniowych z chemii. (Również Online!)

Student V. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne z Chemii ! Jestem absolwentem klasy . . .

80 zł
za 60 min