Ogłoszenia

Chemia

Medstudents

Korepetycje z chemii POD KLUCZ

Korepetycje z biologii i chemii na każdym poziomie w przystępnych cenach. Zajęcia są prowadzone przez studentów z najlepszych uczelni w Polsce. Średni wynik naszych uczniów na maturze w 2022r. to 84%. &nbs . . .

80 zł
za 45 min

Kasper

Chemia - stacjonarnie na Woli

CHEMIA / MATEMATYKA Stacjonarnie u korepetytora ✅ Wola Stacjonarnie u ucznia ✅ Wola, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Żoliborz ✅ Przygotowanie do sprawdzianów, matury, pomoc w bieżącej nauce ✅ Ind . . .

100 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje z Chemii - Nauka w praktyce

150 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów ćwiczeniowych z chemii. (Również Online!)

Lekarz stażysta, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie  uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne przygotowujące do egzaminu z Chemii ! . . .

100 zł
za 60 min

Bartosz

Tłumaczenie technik laboratoryjnych

Właściciel firmy zajmującej się: sprzedażą materiałów o technikach laboratoryjnych własnego autorstwa. handlem chemią organiczną. Pasjonat chemii. Jak skorzystać z mojej oferty: 1) Wyślij mi w . . .

50 zł
za 60 min

Artur

Korepetycje u nauczyciela - chemia, fizyka, matematyka

ZAJĘCIA W FORMIE ZDALNEJ! Młody nauczyciel (32lata) udzieli korepetycji z CHEMII, MATEMATYKI, FIZYKI na każdym poziomie nauczania (szkoła podstawowa, szkoła średnia, studia) Przygotowuję uczniów do MATUR . . .

80 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE CHEMIA ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z CHEMII Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin, pomoc w bieżącym materiale. Chemia to Twoja pięta Achi . . .

87 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z chemii do matury

Maturę rozszerzoną z chemii napisałem na 97%. Bez zakuwania po nocach, bo mam bardzo kiepską pamięć :) Staram się rozumieć wszystko czego się uczę i na to też zwracam uwagę moim uczniom. W chemii niewie . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Student Medycyny udziela korepetycji z chemii

Witam. Jestem studentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, udzielam korepetycji z chemii dla uczniów szkoły podstawowej oraz szkoły średniej na poziomie podsta . . .

50 zł
za 60 min

Dorota Szachnowska

Fuksówka Szkoła Korepetycji

Dzień dobry, Jesteśmy Szkołą Korepetycji, która oferuje zajęcia ze wszystkich przedmiotów, na każdym poziomie nauczania. Przygotowujemy uczniów do egzaminów,matury,kartkówek,sprawdzianów. Pomagamy . . .

120 zł
za 45 min