Ogłoszenia

Chemia

Bartosz

Bartosz Czerwieniec - Chemia Ciekawie

[Lekcje ONLINE, tutoring in english] Jestem doktorem nauk chemicznych, absolwentem Wydziału Chemii UW i od 17 lat udzielam korepetycji z chemii. Lubię uczyć chemii i jestem pewien, ze Tobie także jestem w stanie . . .

140 zł
za 60 min

Asy

Asy Wiedzy - Profesjonalne przygotowanie do matury z chemii

Matura z chemii nie musi być stresująca! Przygotuj się do niej z "Asami Wiedzy", gdzie zajęcia prowadzą czynni egzaminatorzy maturalni. Zapewniamy Ci najlepsze warunki do zdobycia wiedzy i umiejętności potrze . . .

99 zł
za 60 min

Łukasz

CHEMIA dla uczniów szkoły podstawowej i średniej (poziom podstawowy)

Prowadzę zajęcia z chemii pełne kreatywności i zaangażowania, zarówno online, jak i stacjonarnie. Moje metody nauczania to połączenie kolorowych, autorskich notatek, kart pracy. Stawiam na naukę w luźnej . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów ćwiczeniowych z chemii. (Również Online!)

Praktykujący lekarz, absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie  uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne przygotowujące do egzaminu z Chemii . . .

120 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z chemii!

Szukasz korepetytora z chemii i nie wiesz, jak znaleźć kogoś sprawdzonego ? A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? Zostaw to nam!  Współpracujemy . . .

100 zł
za 60 min

Mateusz

Korepetycje Na Medycyne - lekcje indywidualne ! napisz maturę na 90% najwyższa jakość ✅

Certyfikaty: Sprawdzony korepetytor ✅ Najwyższa jakość nauczania ✅ Dzień dobry, szanowni państwo z moich elitarnych korepetycji mogą skorzystać tylko uczniowie 3 oraz 4 klasy którzy chcą napisać . . .

150 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje z Chemii - Darmowa Lekcja Próbna :)

Cześć, nazywam się Kinga Dziobiak i jestem pasjonatką chemii oraz medycyny. Mam przyjemność zaprosić Cię na fascynujące korepetycje z chemii, które otworzą przed Tobą świat nauki w sposób, który jest . . .

110 zł
za 60 min

Andżelika

Chemia korepetycje -Magister, matura na 100%

Korepetycje z chemii dla maturzystów Zapewniamy skuteczne korepetycje z chemii, prowadzone przez doświadczonego nauczyciela z imponującym wynikiem 90% z tego przedmiotu. Indywidualne podejście, szeroki zakres . . .

100 zł
za 60 min

Monika

CHEMIA, konsultacje, matura, egzaminy, liceum , szkoła podstawowa

Witam. Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej - Wydział Chemiczny ukończyłam w 2021r. Uprawnienia pedagogiczne zdobyłam kończąc studia podyplomowe z zakresu Przygotowania Pedagogicznego w Wyższej Szkol . . .

100 zł
za 60 min

Monika

Udziele korepetycji z chemii

Posiadam 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z uczniami będącymi na różnym poziomie. W swojej pracy z uczniami stawiam na : przyjazną atmosferę , przystępny sposób prezentowania podręcz . . .

80 zł
za 60 min