Ogłoszenia

Efektywna nauka

Paweł

Szybka nauka z rekordzistą Polski

Witam! Mam na imię Paweł i jestem sportowcem pamięciowym oraz trenerem technik zapamiętywania, efektywnej nauki, rozwoju umysłu i poszerzania możliwości własnego mózgu. Na swoim koncie mam kilka złotych me . . .

80 zł
za 60 min

Dominika

Pokażę Ci jak się efektywnie uczyć! Razem stworzymy plan nauki dostosowany do Ciebie

Żyjemy w czasach, gdzie informacje przytłaczają nas z każdej strony, a w szkole powtarzają nam, że mamy po prostu usiąść i się uczyć. Jednak nauka nie musi być nudna i zajmować całych dni. Jestem stude . . .

55 zł
za 60 min

Joanna

Efektywna nauka

Jesteś zmotywowana/ny, wkładasz we wszystko, co robisz dużo wysiłku, poświęcasz nauce więcej czasu niż Twoi znajomi, a mimo to wciąż coś idzie nie tak, jak powinno? Spokojnie, wiele osób miewa podobne t . . .

100 zł
za 50 min

Bartosz

Zajęcia, Korepetycje i Sesje indywidualne z Efektywnej Nauki

Dzień dobry! Nazywam się Bartosz Chebdowski. Jestem Trenerem Metod Efektywnego Uczenia Się w Szkole Pamięci 4Brains, BChebdowski.pl, oraz magistrantem psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Na co d . . .

50 zł
za 60 min

Andrzej

Efektywna nauka, koncentracja, techniki pamięciowe

Prowadzę zajęcia z efektywnej nauki. W ramach zajęć uczę jak się uczyć. Promuję sposób nauki który jest skuteczny i daje dużo satysfkacji. Zajęcia indywidualne dla osób w każdym wieku:  - dl . . .

100 zł
za 60 min

Kamil

Wykształcony i doświadczony Trener Efektywnej Nauki zaprasza na lekcję.

50 zł
za 60 min

Magdalena

Efektywna nauka

Zapraszam do wspólnej nauki.  . . .

60 zł
za 60 min

Wiktoria

Pomoc w nauce/ korepetycje

Z ogromną przyjemnością pokażę Twojemu dziecku, że nauka nie jest straszna, a nawet może być przyjemna! Jestem studentką trzeciego roku edukacji wczesnoszkolnej ze specjalizacją terapia pedagogiczna na U . . .

40 zł
za 60 min

Marek

Efektywne uczenie się

Nazywam się Marek Dąbrowski, technik pamięciowych uczę się od 15 lat. W tym czasie zdobyłem, między innymi, 6 miejsce na mistrzostwach polski w zapamiętywaniu. Od 6 lat aktywnie dzielę się swoją widzą, k . . .

90 zł
za 60 min

Roksana

WYTRENUJ SWÓJ MÓZG!:D zajęcia pamięciowe:)

Twoje dziecko ma problemy z koncentracją, z pamięcią, nie radzi sobie w szkole i osiąga słabe wyniki mimo sumiennej pracy? A może po prostu chcesz, żeby w pełni wykorzystało swój potencjał, który mar . . .

60 zł
za 60 min