Ogłoszenia

Efektywna nauka

Paweł

Szybka nauka z rekordzistą Polski

Witam! Mam na imię Paweł i jestem sportowcem pamięciowym oraz trenerem technik zapamiętywania, efektywnej nauki, rozwoju umysłu i poszerzania możliwości własnego mózgu. Na swoim koncie mam kilka złotych me . . .

80 zł
za 60 min

Wiktoria

Pomoc w nauce/ korepetycje

Z ogromną przyjemnością pokażę Twojemu dziecku, że nauka nie jest straszna, a nawet może być przyjemna! Jestem studentką trzeciego roku edukacji wczesnoszkolnej ze specjalizacją terapia pedagogiczna na U . . .

40 zł
za 60 min

Marek

Efektywne uczenie się

Nazywam się Marek Dąbrowski, technik pamięciowych uczę się od 15 lat. W tym czasie zdobyłem, między innymi, 6 miejsce na mistrzostwach polski w zapamiętywaniu. Od 6 lat aktywnie dzielę się swoją widzą, k . . .

90 zł
za 60 min

Roksana

WYTRENUJ SWÓJ MÓZG!:D zajęcia pamięciowe:)

Twoje dziecko ma problemy z koncentracją, z pamięcią, nie radzi sobie w szkole i osiąga słabe wyniki mimo sumiennej pracy? A może po prostu chcesz, żeby w pełni wykorzystało swój potencjał, który mar . . .

50 zł
za 60 min

Mateusz

Nauczę Cię jak się nauczyć

Nauczę cię trików jak zapamiętywać na długi czas i tak żeby nauka cię nie przytłaczała a nawet sprawiała satysfakcję. . . .

50 zł
za 60 min

Mateusz

Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się

Jeżeli Ty lub Twoja pociecha chcesz uczyć się języków obcych szybciej i efektywniej, czytać conajmniej 5-krotnie szybciej niż obecnie, masz problemy z koncentracją lub zapamiętaniem wymagającego materiału . . .

75 zł
za 60 min

Gabriela

Zależy mi by dziecko samo chciało się uczyć. Udzielę korepetycji z zakresu:

*Efektywnego uczenia się; *matematyki z zakresu do IV SP; *Nauki czytania dla początkujących. Cena jest uzależniona od miejsca spotkań podczas trwania korepetycji . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

Nauczyciel zakres 7 klasa

Poszukiwany nauczyciel do pomocy przy odrabianiu lekcji oraz przygotowaniu do dalszej edukacji bieżącego materiału szkolnego, pełen zakres 7 klasy podstawowej. Oczekujemy dyspozycyjności od września w godzina . . .

25 zł
za 60 min

Aleksander

Tutoring: Produktywność, Motywacja, Planowanie, Rozwój Pasji

Witaj! Czujesz się źle, ponieważ nie możesz się zebrać do czegokolwiek? Nie wiesz, nad czym powinieneś/aś się skupić? Żyjesz w stresie? Uwierz mi, też taki kiedyś byłem. Teraz wiem, jakie kroki trz . . .

39 zł
za 45 min