Ogłoszenia

Efektywna nauka

Paweł

Szybka nauka z rekordzistą Polski

Witam! Mam na imię Paweł i jestem sportowcem pamięciowym oraz trenerem technik zapamiętywania, efektywnej nauki, rozwoju umysłu i poszerzania możliwości własnego mózgu. Na swoim koncie mam kilka złotych me . . .

80 zł
za 60 min

Konsultacje z zakresu efektywnej nauki, zarządzania sobą w czasie oraz przygotowania mentalnego

Zapraszam na konsultacje z zakresu efektywnego uczenia się, zarządzania sobą w czasie oraz przygotowania mentalnego.  . . .

30 zł
za 60 min

Andrzej

Efektywna nauka, koncentracja, techniki pamięciowe

Prowadzę zajęcia z efektywnej nauki. W ramach zajęć uczę jak się uczyć. Promuję sposób nauki który jest skuteczny i daje dużo satysfkacji. Zajęcia indywidualne dla osób w każdym wieku:  - dl . . .

100 zł
za 60 min

Kamil

Wykształcony i doświadczony Trener Efektywnej Nauki zaprasza na lekcję.

50 zł
za 60 min

Magdalena

Efektywna nauka

Zapraszam do wspólnej nauki.  . . .

60 zł
za 60 min

Wiktoria

Pomoc w nauce/ korepetycje

Z ogromną przyjemnością pokażę Twojemu dziecku, że nauka nie jest straszna, a nawet może być przyjemna! Jestem studentką trzeciego roku edukacji wczesnoszkolnej ze specjalizacją terapia pedagogiczna na U . . .

40 zł
za 60 min

Marek

Efektywne uczenie się

Nazywam się Marek Dąbrowski, technik pamięciowych uczę się od 15 lat. W tym czasie zdobyłem, między innymi, 6 miejsce na mistrzostwach polski w zapamiętywaniu. Od 6 lat aktywnie dzielę się swoją widzą, k . . .

90 zł
za 60 min

Roksana

WYTRENUJ SWÓJ MÓZG!:D zajęcia pamięciowe:)

Twoje dziecko ma problemy z koncentracją, z pamięcią, nie radzi sobie w szkole i osiąga słabe wyniki mimo sumiennej pracy? A może po prostu chcesz, żeby w pełni wykorzystało swój potencjał, który mar . . .

60 zł
za 60 min

Mateusz

Nauczę Cię jak się nauczyć

Nauczę cię trików jak zapamiętywać na długi czas i tak żeby nauka cię nie przytłaczała a nawet sprawiała satysfakcję. . . .

50 zł
za 60 min

Gabriela

Zależy mi by dziecko samo chciało się uczyć. Udzielę korepetycji z zakresu:

*Efektywnego uczenia się; *matematyki z zakresu do IV SP; *Nauki czytania dla początkujących. Cena jest uzależniona od miejsca spotkań podczas trwania korepetycji . . .

40 zł
za 60 min