Ogłoszenia

Ekonometria

Piotr

Ekonometria / Data Science / Machine Learning / AI

Cześć! Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie Data Science i Machine Learning, to świetnie trafiłeś! Mam za sobą 7 lat doświadczenia w tej dziedzinie i ogromną pasję do analizy danych. W mojej prac . . .

120 zł
za 60 min

dr Przemek

😀 Ekonometria u doktora! Online i stacjonarnie. Indywidualnie i w grupie.

Jestem doktorem nauk ekonomicznych i wykładowcą akademickim. Uczę ekonometrii i rozwiązuję zadania (szkoła średnia, studia licencjackie, magisterskie, szkoła doktorska). Udzielam korepetycji i prowadzę . . .

180 zł
za 60 min

Wojciech

Ekonometria ?! Proszę bardzo.

Priorytetem w zajęciach jest przejrzyste, staranne wytłumaczenia przerabianego materiału. Chcę aby uczeń dobrze wykorzystał poświęcony czas i skończył zajęcia zadowolony. Znam wymagania i sztuczki uż . . .

150 zł
za 60 min

Jacek

Jacek Kaganek - absolwent University of Sussex jackthetutor.com

Masz nietypowy projekt albo sytuację krytyczną? Napisz albo zadzwoń do mnie! Często bywałem jedynym korepetytorem który znalazł rozwiązanie problemu. Moi klienci ukończyli Columbia University in the Ci . . .

150 zł
za 60 min

Alicja Miazgowicz

aktualne na 01.2024 nagranie online rabaty iPad 20 lat pracy - kalendarz online grupy

Nazywam się Alicja Miazgowicz - znajdź mnie w Google, YouTube, na Facebooku! :) ➡️ Oferta aktualna cały rok akademicki – w styczniu 2024 również❗ ➡️ Chcesz wiedzieć, czy mogą pomóc w konkretn . . .

150 zł
za 60 min

Mariusz

Ekonometria i statystyka pomoc dla studentów

Pomagam w zakresie ekonometrii i statystyki , pisz ekon@4me.pl lub Sms/ WhatsApp: 692 238 048. W ramach korepetycji nauczam jak wykonać modele ekonometryczne, analizować dane, stosować metody z prognozowania i sy . . .

40 zł
za 60 min

Mariusz

Ekonometria - pomoc dla studentów kierunków ekonomicznych

Witam serdecznie, Jestem absolwentem AE w Krakowi kierunku ekonometria is statystyka. Pomagam studentom w zrozumieniu materiału z zakresu obu tych przedmiotów. W ramach korepetycji nauczysz się jak analizować . . .

40 zł
za 60 min

abc

abc . . .

500 zł
za 60 min

Łukasz

Korepetycje z ekonometrii

Oferuję korepetycje z ekonometrii na poziomie podstawowym i rozszerzonym, oraz historię do zrozumienia. Każde zajęcia są w formie zdalnej. Dostępność poniedziałek-piątek i ewentualnie sobota. Godziny do uz . . .

60 zł
za 60 min

Jakub

Pomoc dla studentów

Oferuję pomoc przy procesie nauki Doświadczenie, terminowość, wolne terminy 539 119 726 [*Zapraszam do kontaktu *] . . .

100 zł
za 60 min