Ogłoszenia

Ekonomia

Anna

Absolwentka ekonomii z doświadczeniem korepetytorskim osobiś...

Absolwentka ekonomii z doświadczeniem korepetytorskim osobiście i online wytłumaczy mikro i makroeknomię, pomoże w pisaniu prac.Lekcje tylko przez skype ze względu na częstą nieobecność w mieście. Kontakt: . . .

25 zł
za 60 min

Andrzej

Matematyka. Przygotowanie do egzaminów na studiach w 2016/17...

Matematyka. Przygotowanie do egzaminów na studiach w 2016/17 roku.Zapraszam studentów, którzy mają egzaminy lub zalegości z matematyki finansowej. Zajęcia na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Indywidualne . . .

60 zł
za 60 min

Jerzy

test

test . . .

33 zł
za 60 min

Łukasz

Hej:) Jestem magistrem finansów i rachunkowości na Uniwersyt...

Hej:) Jestem magistrem finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Łódzkim. Udzielam korepetycji z przedmiotów związanych z tym kierunkiem: matematyka, statystyka, bankowość, finanse, rachunkowość, mikroekono . . .

50 zł
za 60 min

Andrzej

Nauczyciel matematyki. Absolwent UJ. Duże doświadczenie, cie...

Nauczyciel matematyki. Absolwent UJ. Duże doświadczenie, cierpliwość. Miła atmosfera podczas zajęć. Cena 80zł/60minut (ul. Pilotów). Możliwość dojazdu do ucznia. Możliwe lekcje on-line. Serdecznie zapras . . .

80 zł
za 60 min

Jan

Jestem stypendystą w Clifton College, Bristol. Studuję matem...

Jestem stypendystą w Clifton College, Bristol. Studuję matematykę rozszerzoną, historię oraz ekonomię, która jest moją największą pasją. Jej zakres obejmuje mikro-, makroekonomię, podstawy finansowości o . . .

35 zł
za 60 min

Edufactory

Cześć! Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu z mat...

Cześć! Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu z matematyki wyższej? Świetnie trafiłeś :). Nasza grupa profesjonalnych korepetytorów z pewnością będzie Ci w stanie wytłumaczyć wszystkie niezbędne . . .

40 zł
za 60 min

Emilia

Mam bogate doświadczenie, uczę przeszło 10 lat i śmiało mogę...

Mam bogate doświadczenie, uczę przeszło 10 lat i śmiało mogę mówić o skuteczności swoich zajęć. Wiele sytuacji to potwierdza, a uczniowie, których prowadziłam przez lata są najlepszym tego dowodem. Znam . . .

70 zł
za 60 min

Iwona

Pomogę w nauce przedmiotów Ekonomicznych, pomogę w pisaniu p...

Pomogę w nauce przedmiotów Ekonomicznych, pomogę w pisaniu prac. Więcej informacji na tel. . . .

100 zł
za 60 min

Jacek

Absolwent SGH i prawa....

Absolwent SGH i prawa. . . .

40 zł
za 60 min