Ogłoszenia

Ekonomia

Jacek

Jacek Kaganek - absolwent University of Sussex jackthetutor.com

Masz nietypowy projekt albo sytuację krytyczną? Napisz albo zadzwoń do mnie! Często bywałem jedynym korepetytorem który znalazł rozwiązanie problemu. Moi klienci ukończyli Columbia University in the Ci . . .

150 zł
za 60 min

Piotr

EKONOMIA. Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking

SKYPE, ZOOM lub osobiście. EKONOMIA. Absolwent Ekonomii (WNE) oraz Fizyki UW. Możemy pracować po polsku i po angielsku. Przygotowanie do matury IB lub egzaminów na studiach, również zagranicznych. Spotkania o . . .

100 zł
za 60 min

Mariusz

Pomoc z Ekonomii

Esej, referat, pomoc w pracy zaliczeniowej -szybko i skutecznie - gwarancja indywidualnego przygotowania. . . .

40 zł
za 60 min

Dmitry

Pomagam z ekonomią i finansami

Pomogę w rozwiązaniu przykładowych zadań / udzieleniu korepetycji z przedmiotów: -analiza finansowa -finanse przedsiębiorstwa -rachunkowość -mikro- i makroekonomia . . .

100 zł
za 60 min

Paweł

Korepetycje: Mikro,makroekonomia, analiza fundamentalna, finanse przedsiębiorstw

Witam serdecznie, Oferuję pomoc przy rozwiązywaniu zadań oraz zajęcia( obecnie wchodzi głównie zajęcia zdalne) z mikroekonomii, makroekonomii, finansów przedsiębiorstw (corporate finance),analizy fundamenta . . .

45 zł
za 60 min

Dominik

Ekonomia na poziomie szkoły średniej - tylko online

Witam, mam na imię Dominik i jestem w klasie maturalnej technikum ekonomicznego. Posiadam kwalifikacje zawodowe AU.35 oraz AU.36 i oferuję korepetycje z podstaw ekonomii, podstaw prawa gospodarczego, działalnośc . . .

30 zł
za 60 min

Michał

Ekonomia zajęcia dodatkowe/ wsparcie merytoryczne

Pomagam przy przedmiotach ekonomicznych i z dziedziny zarządzania. Realizuję zajęcia dodatkowe, a także pomagam przy esejach i pracach naukowych. . . .

70 zł
za 60 min

Michał

Pomoc w pilnej potrzebie!!!

Wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów, rachunkowości, analizy finansowej, finansów przedsiębiorstw, matematyki finansowej, ekonomii, zarządzania, makroekonomii, mikroekonomii i pokrewnych przedmiotów. . . .

50 zł
za 60 min

POMOC DLA STUDENTÓW pomoc przy egzaminach, projektach, kolokwiach EKONOMIA, MARKETING ZARZĄDZANIE

cześć Jestem laureatem olimpiady wiedzy ekonomicznej i szukam wyzwań Jako że nie jestem dobry w przekazywaniu wiedzy, to zajmuje się głównie rozwiązywaniem zadań itp  absolutnie nie zgadzam się . . .

20 zł
za 60 min

Maciej

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ nauka przygotowania lekcje zadalne grupowe korepetycje

Witam. Jestem laureatem olimpiady wiedzy ekonomicznej i udzielam korepetycji do tej olimpiady. Od września przygotowuje grupę do korepetycji grupowych, które będą się odbywać raz w tygodniu, po dwie godziny z . . .

35 zł
za 60 min