Ogłoszenia

Ekonomia

Johan

ZADANIA I POMOC ONLINE ! Jestem skuteczny, a niektórzy mówią...

ZADANIA I POMOC ONLINE ! Jestem skuteczny, a niektórzy mówią wręcz- że jestem jak czarodziej. Cóż jeśli uczy Cię pasjonat.. to po prostu zdasz!:) . . .

37 zł
za 60 min

Paulina

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego chętnie udziel...

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego chętnie udzielę korepetycji z ekonomi matematycznej studentom. 500030026 . . .

50 zł
za 60 min

Jędrzej

Jestem czarodziejem. Tak nazwali mnie uczniowie. Przychodzis...

37 zł
za 60 min

Jędrzej

Jestem czarodziejem. Tak nazwali mnie uczniowie. Przychodzis...

37 zł
za 60 min

Maciek

Doktorant Politechniki Gdańskiej wydziału Elektrotechniki i ...

Doktorant Politechniki Gdańskiej wydziału Elektrotechniki i Automatyki ( spec. Automatyka i Robotyka) oraz Tokyo Institute of Technology, asystent wykładowcy: udzieli korepetycji z: Matematyki Analiza Algebra Na . . .

40 zł
za 60 min

Edufactory

Cześć! Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu z mat...

Cześć! Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminu z matematyki wyższej? Świetnie trafiłeś :). Nasza grupa profesjonalnych korepetytorów z pewnością będzie Ci w stanie wytłumaczyć wszystkie niezbędne . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Korepetycje z ekonomii (mikroekonomia,mikroekonomia zaawanso...

Korepetycje z ekonomii (mikroekonomia,mikroekonomia zaawansowana,makroekonomia,makroekonomia zaawansowana,teoria wymiany międzynarodowej,MSG(SGH,WNE-UW,WZ-UW,SGGW,i tak dalej).Pomoc w pracach pisemnych i egzaminach. . . .

50 zł
za 60 min

Emilia

Studentka matematyki udzieli korepetycji na wszystkich pozio...

Studentka matematyki udzieli korepetycji na wszystkich poziomach: podstawówka, gimnazjum, liceum, technikum, przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej. Studia: analiza matematyczna i algebra liniowa, logika . . .

25 zł
za 60 min

Jan

Jestem stypendystą w Clifton College, Bristol. Studuję matem...

Jestem stypendystą w Clifton College, Bristol. Studuję matematykę rozszerzoną, historię oraz ekonomię, która jest moją największą pasją. Jej zakres obejmuje mikro-, makroekonomię, podstawy finansowości o . . .

35 zł
za 60 min

Mieszko

Nauka hiszpańskiego specjalistycznego z zakresu ekonomii w m...

Nauka hiszpańskiego specjalistycznego z zakresu ekonomii w miłej i przyjaznej atmosferze. Tempo dostosowuję do potrzeb ucznia. Dysponuję własnymi materiałami dydaktycznymi. Tłumaczenia, konsultacje, przygotow . . .

135 zł
za 60 min