Ogłoszenia

Ekonomia

Halinka

opracowań prac zaliczeniowych dyplomowych faktura vat + liczne gratisy

Prosimy o wcześniejsze opisanie problemu bardzo szczegółowo - należy o tym pamiętać kontaktując się z nami Wystawiamy także faktury Nie masz czasu na pisanie prac, lub nie wiesz jak się do tego zab . . .

11 zł
za 60 min

Henri Paul

Economics Classes

Assistance in classes of elements of economy, microeconomics and macroeconomics. Class topics are: consumer theory, cost theory, competitive markets, oligopoly, monopoly, etc. Digital bibliogr . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

Udzielę korepetycji on-line/ giełda, inwestycje, ekonomia

Witam, jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Specjalizacja, którą wybrałam to Analiza rynków finansowych i doradztwo inwestycyjne. Pracuję w zawodzie. Kończę obecnie CFA. Chętnie pomogę . . .

85 zł
za 60 min

Jerzy

test

test . . .

33 zł
za 60 min

JAASNE.PL

Wiecej szczegółów na ----------> www.JAASNE.pl...

www.JAASNE.pl JAASNE to kreatywne zajęcia pozalekcyjne nakierowane na rozwój zainteresowań młodych specjalistów. Programy poprzez dobrą zabawę przekazują podstawowe informacje i wiedzę z zakresu danej . . .

60 zł
za 60 min

Adrian

LICENCJACKIE, MAGISTERSKIE, DOKTORATY, INNE – POMOC STUD – ...

LICENCJACKIE, MAGISTERSKIE, DOKTORATY, INNE – POMOC STUD – Szybko, Tanio, Uczciwie, Dyskretnie! Wsparcie profesjonalisty przy pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich, rozpraw doktorskich. Prace . . .

20 zł
za 60 min

Robert

Aktualnie kończę studia magisterskie na University of Chicag...

Aktualnie kończę studia magisterskie na University of Chicago (piszę swoją rozprawę magisterską). Od wczesnego lata będę realizował program badawczy na Uniwersytecie w Heidelbergu. Jestem absolwentem SGH i U . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

PRACE LICENCJACKIE, MAGISTERSKIE, DOKTORATY – POMOC Profesjo...

PRACE LICENCJACKIE, MAGISTERSKIE, DOKTORATY – POMOC Profesjonalnie wsparcie w pisaniu prac zaliczeniowych, licencjackich, magisterskich, rozpraw doktorskich. Cena od 15 zł za A4 (poprawki w cenie, bez zaliczek), p . . .

15 zł
za 60 min

Rafal

Uwielbiam przekazywac wiedze i robie to z pasja, nawet w tru...

Uwielbiam przekazywac wiedze i robie to z pasja, nawet w trudnych przypadkach lub napietych terminach np przed sesja Po doswiadczeniach ostatniej sesji, blagam nie dzwoncie w dzien egzaminu, bo wtedy jest za pozno! . . .

40 zł
za 60 min

Weronika

Witam, jestem absolwentką matematyki oraz finansów i skutec...

Witam, jestem absolwentką matematyki oraz finansów i skutecznie pomogę w nauce przemiotów matematyczno-ekonomicznych tj. ekonometria, statystyka, matematyka, ekonomia matematyczna itp. Miejsce spotkań do uzgod . . .

60 zł
za 60 min