Informacje:
Wykształcenie: Wyższe
Witam! Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej i od rok...
Witam! Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej i od roku pomagam uczniom gimnazjum i szkół średnich w zdobywaniu wiedzy. Gwarantuję profesjonalną pomoc ale także przyjazną atmosferę podczas spotkań. Pierwsza lekcja organizacyjno-szkoląca całkowicie za darmo! Bez konsekwencji możliwość zrezygnowania ze spotkań po pierwszej darmowej lekcji.
Podobne ogłoszenia
Kacper
Fizyka i Matematyka Tel: 510-441-783
120 zł
Warszawa
Wojciech
Fizyka, Matematyka - każdy poziom - doktor UJ
160 zł
Kraków
Kinga
SPRAWDZONE korepetycje z fizyki INDYWIDUALNE online i stacjonarne
120 zł
Wrocław
Bogdan
Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...
130 zł
Warszawa