Ogłoszenia

Fotografia

Anna

Zajęcia z fotografii - kursy indywidualne i grupowe - przygotowanie do szkół artystycznych

Serdecznie zapraszam na indywidualne i grupowe zajęcia z fotografii. Jestem doświadczonym fotografem i dydaktykiem. Mam na swoim koncie dziesiątki sesji zdjęciowych oraz liczne publikacje w zagranicznych . . .

90 zł
za 60 min

Mateusz

Fotografia jak to robić lepiej

Na zajęciach u mnie będziemy uczyli się teorii, którą następnie będziemy testowali oraz utrwalali w ćwiczeniach praktycznych. Jestem w stanie poprowadzić Cię przez:  kwestie techniczne wykonywania . . .

60 zł
za 60 min

Kuba

Chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą z fotografii!

Z Centrum Mediów AGH jestem związany od ponad 5 lat, a fotografią reportażową zajmuję się od 2 lat. Uwielbiam fotografię imprezową oraz koncertową, ale reportażową czy sportową również nie gardzę. J . . .

30 zł
za 60 min

Yauheniya

Fotografia dla każdego

Witam, dawno masz kupiony aparat fotograficzny i nigdy z niego nie korzystałeś? To jest proste. Nauczę Cię fotografować w różnych trybach i na różnych ustawieniach. Mogę opowiedzieć ciekawą historię fot . . .

100 zł
za 60 min

Sandra

Korepetycje : Fotografia, Historia Sztuki, Malarstwo, Rysunek

Jestem absolwentką dwóch Akademii Sztuk Pięknych, a także Liceum Plastycznego.Udzielę korepetycji do wyboru z: FOTOGRAFII, HISTORII SZTUKI, RYSUNKU, MALARSTWA. Przygotuję kandydatów na egzamin na Uniwersytet . . .

40 zł
za 60 min

Krzysztof

KRESKA kids - fotografia- Pracownia Twórcza

Jesteśmy grupą czynnie działających architektów w branży architektoniczo – budowlanej, od kilkunastu lat zajmujemy się nauczaniem przygotowawczym pod egzaminy na studia o profilu Architektura oraz Architek . . .

24 zł
za 60 min

Kordian

Fotografuję już 6 lat, mogę pomóc z kupnem aparatu i go zroz...

Fotografuję już 6 lat, mogę pomóc z kupnem aparatu i go zrozumieć oraz wyćwiczyć oko ;) . . .

30 zł
za 60 min

Maciej

Witam, Udzielam kursów fotograficznych, na własnym sprzęcie ...

Witam, Udzielam kursów fotograficznych, na własnym sprzęcie jak i na powierzonym. Kurs składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych. *pogrubienie*Tematy prezentacji: *pogrubienie* * Lista wypunktowana * Dob . . .

50 zł
za 60 min

Ola

Jestem uczennicą Akademii Fotografii w Warszawie i chętnie p...

Jestem uczennicą Akademii Fotografii w Warszawie i chętnie podzielę się wiedzą o fotografii. Zapraszam serdecznie! . . .

50 zł
za 60 min

PaweŁ

Zapraszam serdecznie, na indywidualne szkolenia (korepetycje...

Zapraszam serdecznie, na indywidualne szkolenia (korepetycje) z fotorealistycznych wizualizacji (3DS MAX / VRAY / MENTAL RAY / PHOTOSHOP / COREL ) i grafiki architektonicznej 3d, 2d (AUTOCAD). Zajęcia prowadzone są . . .

50 zł
za 60 min