Ogłoszenia

Fotografia

Anna

Zajęcia z fotografii - kursy indywidualne i grupowe - przygotowanie do szkół artystycznych

Serdecznie zapraszam na indywidualne i grupowe zajęcia z fotografii. Jestem doświadczonym fotografem i dydaktykiem. Mam na swoim koncie dziesiątki sesji zdjęciowych oraz liczne publikacje w zagranicznych . . .

90 zł
za 60 min

Tomek

Podstawy fotografii prosto wyjaśnione!

Oferuję prostego objaśnienia podstaw fotografii oraz otworzenia drzwi na nowy świat, który tylko czeka żeby złapać swoje nietypowe chwile własnym obiektywem. Możliwa byłaby również oczywiście wersja zaj . . .

30 zł
za 45 min

Mateusz

Fotografia jak to robić lepiej

Na zajęciach u mnie będziemy uczyli się teorii, którą następnie będziemy testowali oraz utrwalali w ćwiczeniach praktycznych. Jestem w stanie poprowadzić Cię przez:  kwestie techniczne wykonywania . . .

60 zł
za 60 min

Kuba

Chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą z fotografii!

Z Centrum Mediów AGH jestem związany od ponad 5 lat, a fotografią reportażową zajmuję się od 2 lat. Uwielbiam fotografię imprezową oraz koncertową, ale reportażową czy sportową również nie gardzę. J . . .

30 zł
za 60 min

Yauheniya

Fotografia dla każdego

Witam, dawno masz kupiony aparat fotograficzny i nigdy z niego nie korzystałeś? To jest proste. Nauczę Cię fotografować w różnych trybach i na różnych ustawieniach. Mogę opowiedzieć ciekawą historię fot . . .

100 zł
za 60 min

Sandra

Korepetycje : Fotografia, Historia Sztuki, Malarstwo, Rysunek

Jestem absolwentką dwóch Akademii Sztuk Pięknych, a także Liceum Plastycznego.Udzielę korepetycji do wyboru z: FOTOGRAFII, HISTORII SZTUKI, RYSUNKU, MALARSTWA. Przygotuję kandydatów na egzamin na Uniwersytet . . .

40 zł
za 60 min

Krzysztof

KRESKA kids - fotografia- Pracownia Twórcza

Jesteśmy grupą czynnie działających architektów w branży architektoniczo – budowlanej, od kilkunastu lat zajmujemy się nauczaniem przygotowawczym pod egzaminy na studia o profilu Architektura oraz Architek . . .

24 zł
za 60 min

Kordian

Fotografuję już 6 lat, mogę pomóc z kupnem aparatu i go zroz...

Fotografuję już 6 lat, mogę pomóc z kupnem aparatu i go zrozumieć oraz wyćwiczyć oko ;) . . .

30 zł
za 60 min

Ola

Jestem uczennicą Akademii Fotografii w Warszawie i chętnie p...

Jestem uczennicą Akademii Fotografii w Warszawie i chętnie podzielę się wiedzą o fotografii. Zapraszam serdecznie! . . .

50 zł
za 60 min

PaweŁ

Zapraszam serdecznie, na indywidualne szkolenia (korepetycje...

Zapraszam serdecznie, na indywidualne szkolenia (korepetycje) z fotorealistycznych wizualizacji (3DS MAX / VRAY / MENTAL RAY / PHOTOSHOP / COREL ) i grafiki architektonicznej 3d, 2d (AUTOCAD). Zajęcia prowadzone są . . .

50 zł
za 60 min