Ogłoszenia

Fotografia

Hanka

Podstawy fotografii i obróbki zdjęć dla dzieci i młodzieży. ...

Podstawy fotografii i obróbki zdjęć dla dzieci i młodzieży. Zajęcia z panią fotografik, ponad 5-letnie doświadczenie w fotografii krajobrazowej, modowej i artystycznej. Zajęcia teoretyczne i praktyczne. . . .

30 zł
za 60 min

Teodor

portfolio: www.TeodorRyszkus.com Praktyczna nauka fotografii...

portfolio: www.TeodorRyszkus.com Praktyczna nauka fotografii w bardzo konkretnej dziedzinie lub ogólnie - w zależności od wymagań. Jestem profesjonalistą, zawodowo pracuję jako fotoreporter i freelancer na zlec . . .

25 zł
za 60 min

Krzysztof

KRESKA kids - fotografia- Pracownia Twórcza

Jesteśmy grupą czynnie działających architektów w branży architektoniczo – budowlanej, od kilkunastu lat zajmujemy się nauczaniem przygotowawczym pod egzaminy na studia o profilu Architektura oraz Architek . . .

24 zł
za 60 min

Maciej

Witam, Udzielam kursów fotograficznych, na własnym sprzęcie ...

Witam, Udzielam kursów fotograficznych, na własnym sprzęcie jak i na powierzonym. Kurs składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych. *pogrubienie*Tematy prezentacji: *pogrubienie* * Lista wypunktowana * Dob . . .

50 zł
za 60 min

Sandra

Korepetycje : Fotografia, Historia Sztuki, Malarstwo, Rysunek

Jestem absolwentką dwóch Akademii Sztuk Pięknych, a także Liceum Plastycznego.Udzielę korepetycji do wyboru z: FOTOGRAFII, HISTORII SZTUKI, RYSUNKU, MALARSTWA. Przygotuję kandydatów na egzamin na Uniwersytet . . .

40 zł
za 60 min

PaweŁ

Zapraszam serdecznie, na indywidualne szkolenia (korepetycje...

Zapraszam serdecznie, na indywidualne szkolenia (korepetycje) z fotorealistycznych wizualizacji (3DS MAX / VRAY / MENTAL RAY / PHOTOSHOP / COREL ) i grafiki architektonicznej 3d, 2d (AUTOCAD). Zajęcia prowadzone są . . .

50 zł
za 60 min

Paweł

Nauka z zakresu fotografii w stopniu kursu zawodowego....

Nauka z zakresu fotografii w stopniu kursu zawodowego. . . .

20 zł
za 60 min

Dominika

Fotografia i sztuki piękne są moją pasją. Z wykształcenia je...

Fotografia i sztuki piękne są moją pasją. Z wykształcenia jestem m.in arystą fotografikiem. Tu obejrzysz niektóre moje prace: www.SidorowiczArt.eu. Prowadziłam warsztaty fotograficzne, m.in w ramach Progress . . .

80 zł
za 60 min

Iwona

Witam. Jestem fotografką która przekaże swoją zdobytą wiedzę...

Witam. Jestem fotografką która przekaże swoją zdobytą wiedzę lub wykona sesje zdjęciową . Dysponuję aparatem nikon D90 i obiektywami blendami światłami Zapraszam . . .

50 zł
za 60 min

Wojciech

Witam, Fotografuję hobbistycznie od kilku lat. Obecnie jest...

Witam, Fotografuję hobbistycznie od kilku lat. Obecnie jestem studentem. Chętnie udzielę lekcji z zakresu podstaw fotografii cyfrowej, zarówno przy użyciu aparatu kompaktowego, jak i lustrzanki cyfrowej. Na ży . . .

25 zł
za 60 min