Cena / za 60 min 90 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Fotografia
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Zajęcia z fotografii - kursy indywidualne i grupowe - przygotowanie do szkół artystycznych

Serdecznie zapraszam na indywidualne i grupowe zajęcia z fotografii.Jestem doświadczonym fotografem i dydaktykiem. Mam na swoim koncie dziesiątki sesji zdjęciowych oraz liczne publikacje w zagranicznych czasopismach o modzie i sztuce.


Specjalizuję się w fotografii mody oraz reklamowo-produktowej. Mam rownież doświadczenia w organizowaniu sesji oraz w stylizacji.


Wykonywałam zdjęcia reklamowe i zajmowałam się produkcją i/lub stylizacją sesji zdjęciowych m.in. dla projektantów mody i marek odzieżowych, firm: np. Lokum Deweloper, Groupon Polska, salonów fryzjerskich, biur projektowych, restauracji oraz dla osób prywatnych.


Posiadam doświadczenia w reportażu. Pracowałam dla prasy i wielu podmiotów ( koncertów oraz imprez sportowych o randze ogólnopolskiej i światowej). Otrzymałam liczne nagrody. Uzupełnieniem moich umiejętności jest praca z obrazem ruchomym, z lustrzanką w roli kamery, jak również oświetlanie planu filmowego.


Moja praca dydaktyczna rozpoczęła się kilka lat temu od prywatnych, idywidualnych zajęć fotograficznych i retuszerskich. Obecnie prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z różnych rodzajów fotografii oraz stylizacji. Jestem również wykładowcą historii sztuki (kierunek Scenografia i Kostiumografia).


Dzięki obszernej i zróżnicowanej wiedzy, oprócz doświadczeń praktycznych, posiadam również bogate przygotowanie teoretyczne do wykonywania pracy dydaktycznej.


Zajęcia prowadzę w swojej pracowni fotograficznej w Warszawie (Marysin Wawerski), w plenerze, bądź na prośbę ucznia w jego domu.


Cena godziny indywidualnych zajęć to 90 zł.


Zapraszam!


Anna Geziuk

www.geziuk.com