Ogłoszenia

Gdańsk

Dorota

KOREPETYCJE Z NIEMIECKIEGO ONLINE

Witam ! Jeżeli potrzebujesz się nauczyć niemieckiego pisz śmiało ! Poziom podstawowy czy zaawansowany nie ma znaczenia ! :) Prowadzę lekcje online, uczę i dzieci jak i dorosłych. Prowadzę również grupowe . . .

50 zł
za 60 min

Maja

Korepetycje od podstawówki do studiów ze studentką matematyki

Jestem studentką II roku Modelowania Matematycznego i Analizy Danych na UG. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno uczniom szkół podstawowym, jak i gimnazjalistom (jak jeszcze istniały), licealisto . . .

40 zł
za 60 min

Ryszard

Skuteczne korepetycje z fizyki.

100 zł
za 60 min

Ryszard

Skuteczne korepetycje z matematyki.

100 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Zniechęcony nieefektywnymi metodami szkolnymi? Znudzony wkuwaniem słówek na pamięć? Chęć nauki hiszpańskiego, lecz brak pomysłu jak się za to zabrać? Motywacja znikająca po tygodniu nauki? Zaległości, . . .

50 zł
za 60 min

Nadiia

Nauka angielskiego, francuskiego i rosyjskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez konwersacje :)

Nazywam się Nadiia Polatskova, prowadzę zajęcia konwersacyjne z angielskiego, francuskiego i rosyjskiego :) Języki obce - to moja Pasja, lubię inspirować innych do nauki i do pokonywania kolejnych barier w ko . . .

15 zł
za 45 min

Aleksandra

Studentka farmacji udzieli korepetycji z matematyki i chemii, zapraszam

Witam, Chętnie udzielę korepetycji z zakresu matematyki, chemii, biologii, oraz angielskiego. Obecnie jestem studentką farmacji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pomoc w nadrobieniu zaległości, przygotowani . . .

35 zł
za 60 min

Magda

Indywidualna nauka szwedzkiego

Hejsan! Nazywam się Magda i jestem native speakerem j. szwedzkiego. Od ponad 9 lat uczę szwedzkiego. Pracuję z osobami w różnym wieku, oraz na różnym poziomie. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe oraz z . . .

100 zł
za 60 min

Magdalena

Indywidualna nauka norweskiego

Maksimum rozmowy. Gramatyka stanowi niezbędne tło. Przeczytaj poniższe punkty: • Masz w planach wyjazd do Norwegii – chcesz tam studiować, zarabiać, dołączyć do rodziny lub masz inne powody; naukę . . .

100 zł
za 60 min

Aga

Język angielski - gwarancja 100% zdawalności

Cześć,  nazywam się Aga Beszczyńska i cieszę się, że oglądasz moje ogłoszenie. Nie musisz dalej szukać bo właśnie znalazłaś/znalazłeś korepetytora dla siebie :)   Korepetycji udzielam od ok . . .

55 zł
za 60 min