Ogłoszenia

Gdańsk

Natalia

Język rosyjski dla każdego

Moje kompetencje - Twój sukces! Efektywne korepetycje, dostosowane do Twoich potrzeb! Ze mną zaczniesz mówić po rosyjsku, rozumieć ze słuchu i nawet pisać))) Moi uczniowie mówią, że potrafię wytłumaczyć . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

Angielski - egzaminy, matura, IELTS

Moje kompetencje - Twój sukces! Efektywne korepetycje, dostosowane do Twoich potrzeb! Ze mną nie tylko zaczniesz płynnie mówić po angielsku, ale poprawisz pisownię, rozumienie ze słuchu i skutecznie przygotuj . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

Angielski dla dzieci i młodzieży

40 zł
za 60 min

Natalia

Angielski dla początkujących

40 zł
za 60 min

Natalia

Pomogę Ci uzyskać certyfikat B1/B2/C1

Moje kompetencje - Twój sukces! Efektywne korepetycje, dostosowane do Twoich potrzeb! Ze mną nie tylko zaczniesz mówić po polsku, ale poprawisz pisownię, rozumienie ze słuchu i bez problemu dostaniesz Certyfika . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z Magic English

G’day Mate! Mogłabym zaprezentować Wam slogany reklamowe mówiące o tym, że gramatyka sama wskoczy do głowy, a do nauki słownictwa wystarczy jedno spojrzenie na tekst. Do efektywnej nauki nie wystarczy m . . .

50 zł
za 60 min

Tomasz

Włoski dla biznesu

Witam.....mam na imie Tomasz, i na co dzień zajmuje się turystyką.  Skonczylem prywatnę szkołę średna w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex University z Londynu. Część studiów odby . . .

80 zł
za 60 min

Tomasz

English for business

Witam.....mam na ime Tomasz, i na co dzień zajmuje się turystyką.  Skonczylem prywatnę szkołę średna w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex University z Londynu. Część studiów odbyłem w . . .

80 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z języka angielskiego

Na co dzień studiuję na Uniwersytecie Gdańskim kierunek Criminology and Criminal Justice I stopnia, przez co pozostaję w stałym kontakcie z językiem angielskim. Posiadam szerokie doświadczenie w pracy z . . .

35 zł
za 60 min

Damian

Anatomia - u studenta VI roku medycyny z dużym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji

Jestem studentem VI roku kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Od wielu lat intensywnie i z dobrymi rezultatami udzielam korepetycji z anatomii.  Pomagam przede wszystkim w skutecznym p . . .

60 zł
za 60 min