Ogłoszenia

Gdańsk

Dariusz

PROFESJONALNE korepetycje z matematyki udzielane z dużą cier...

PROFESJONALNE korepetycje z matematyki udzielane z dużą cierpliwością. Zakres szkoły średniej i wyższej. Skuteczne przygotowanie do matury bądź egzaminów semestralnych. Solidna pomoc w bieżącej nauce: sp . . .

40 zł
za 45 min

Damian

Korepetycje z języka angielskiego, student Amerykanistyki UG

Jestem studentem Amerykanistyki na Uniwersytecie Gdańskim.  Gwarantuję przygotowanie materiałów dydaktycznych, oferuję pomoc w wielu aspektach języka angielskiego - sprawne pisanie tekstów, tłumaczenia, . . .

20 zł
za 60 min

Adrianna

Pomoc z językiem angielskim: korepetycje/konwersacje/tłumaczenia/pomoc w pisaniu CV, listu motywacyjnego itp.

Witamy, Nazywamy się Ada i Paweł. Mamy duże doświadczenie w posługiwaniu się językiem angielskim w życiu codziennym, ponieważ przez ostatnie dwa lata, podczas wakacji pracowaliśmy w Pennsylvanii USA jako . . .

35 zł
za 60 min

Mykyta

Korepetycje z matematyki i fizyki (podstawa i rozszerzenie)

Dzień dobry!Nazywam się Mykyta Brazhynskyy i jestem studentem drugiego roku Automatyki i Robotyki na Politechnice Gdańskiej.Oferuję korepetycje z matematyki i fizyki ,na poziomie gimnazjalnym oraz liceum. Mat . . .

40 zł
za 60 min

masznajutro.pl

Pomoc ONLINE w zrozumieniu i rozwiązaniu zadań z matematyki

Cześć! Jesteśmy czynnymi nauczycielami z kilkunastoletnim stażem.  Wśród nas są współautorzy podręczników do liceum i kilku publikacji naukowych z matematyki wyższej. Oferujemy odpłatną pomoc w . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

Jeśli masz problemy z matematyką , to zgłoś się do mnie! Po...

Jeśli masz problemy z matematyką , to zgłoś się do mnie! Posiadam tytuł izyniera z matematyki oraz kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Pomogę Ci w nadrobieniu zaległości oraz z bieżązym m . . .

30 zł
za 60 min

Monika

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej. Język angielski jes...

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej. Język angielski jest moją pasją. Udzielanie korepetycji sprawia mi przyjemność. Uczestniczyłam na kilku obozach językowych i wymianach zagranicznych, przebywałam ró . . .

25 zł
za 60 min

Karolina

CHEMIA-POPRAWKI ( matura rozszerzona; liceum, gimnazjum) Tró...

CHEMIA-POPRAWKI ( matura rozszerzona; liceum, gimnazjum) Trójmiasto Witam serdecznie; Jestem nauczycielem licealnym, od kilkunastu lat pracuje jako korepetytor, od kilku na uczelni przy układaniu zadań dla maturz . . .

60 zł
za 60 min

Aleksy

Korepetycje z Fizyki

Witam! Jestem absolwentem studiów magisterskich na Politechniki Gdańskiej, udzielę korepetycji z zakresu chemii, fizyki i matematyki. Posiadam 8 lat doświadczenia w prowadzeniu korepetycji na poziomie od pods . . .

40 zł
za 60 min

Ada

Studentka Uniwersytetu Gdańskiego, doświadczona nauczycielka...

Studentka Uniwersytetu Gdańskiego, doświadczona nauczycielka języka angielskiego w Chinach, udzieli korepetycji z jęz. angielskiego w najbliższych okolicach Gdańska Kowale i Borkowa. Gwarantuję materiały dyda . . .

30 zł
za 60 min