Ogłoszenia

Gdynia

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne z matematyki! (Również Online!)

Student IV. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich na korepetycje z Matematyki ! Jestem absolwentem klasy b . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów ćwiczeniowych z chemii. (Również Online!)

Student IV. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne z Chemii ! Jestem absol . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowy kursy maturalne i korepetycje indywidualne + baza materiałów zadaniowych z biologii. (Również Online!)

Student IV. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie  uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich  na korepetycje i kursy maturalne z  Biolog . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

Włoski dla biznesu

80 zł
za 60 min

Tomasz

English for business

Witam.....mam na ime Tomasz, i na co dzień zajmuje się turystyką.  Skonczylem prywatnę szkołę średna w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex University z Londynu. Część studiów odbyłem w . . .

80 zł
za 60 min

Marek

BIOLOGIA KOREPETYCJE - EGZAMINATOR OKE

SKUTECZNE   I   EFEKTYWNE    przygotowanie do egzaminu maturalnego   prowadzone przez EGZAMINATORA OKE. Współautor publikacji, wademecum do nowej formuły EGZAMINATOR  prz . . .

55 zł
za 60 min

Maciej

Matura matematyka - poziom podstawowy i rozszerzony

Obecnie jestem studentem Automatyki i Robotyki na Politechnice Gdańskiej. Ukończyłem VI Liceum Ogólnokształcące w Gdyni. W liceum bylem olimpijczykiem Olimpiady Fizycznej oraz Olimpiady Astronomicznej. . . .

40 zł
za 60 min

Chris

Niemiecki - wszystkie poziomy:). Dzieci młodzież dorośli. Po...

Niemiecki - wszystkie poziomy:). Dzieci młodzież dorośli. Pomoc w nadrabianiu zaległości i w przygotowaniu do testów kompetencji w gimnazjum, matur w liceum i technikum oraz certyfikatów ZD i ZMP. Jeżeli czu . . .

50 zł
za 60 min

Magda

Pisanie prac zaliczeniowych dla uczniów liceów/techników

Dzień dobry, jestem studentką studiów humanistycznych Uniwersytetu Jagielońskiego, podejmę się pisania prac/pomocy przy pisaniu prac zaliczeniowych, rozprawek, interpretacji, interpretacji porównawczych itd. . . .

25 zł
za 60 min

Emilia

Korepetycje z języka angielskiego

Jestem studentką na Uniwersytecie Gdańskim. Udzielę korepetycji z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym, zarówno dzieciom, jak i dorosłym.  . . .

30 zł
za 60 min