Ogłoszenia

Gdynia

Korki School

KOREPETYCJE INDYWIDUALNE ONLINE I GRUPOWE STACJONARNE W GDYNI. PROFESJONALNA POMOC.

kontakt: 577 742 022 Korki-School - to szkoła, która powstała z pasji do nauczania, pomagania i odkrywania ukrytych talentów naukowych naszych uczniów.  OFERUJEMY: - pomoc (także "doraźną") w z . . .

85 zł
za 60 min

Korki School

KOREPETYCJE INDYWIDUALNE ONLINE I GRUPOWE STACJONARNE W GDYNI. PROFESJONALNA POMOC

kontakt: 577 742 022 Korki-School - to szkoła, która powstała z pasji do nauczania, pomagania i odkrywania ukrytych talentów naukowych naszych uczniów. OFERUJEMY: - pomoc (także doraźną) w zrozumieni . . .

80 zł
za 60 min

Igor

korepetycje i kursy z j. angielskiego *Ostatnie miejsca*

kontakt: 535 531 004 Potrzebujesz pomocy w nauce języka angielskiego dla siebie lub swojego dziecka? Moje zajęcia są dopasowane do poziomu nauki w szkole jak i doedukowują w sposób inny niż na lekcjach . . .

80 zł
za 60 min

Maria

Korepetycje z j.polskiego

Doświadczona nauczycielka udzieli lekcji z j.polskiego, przygotuje do egzaminów, solidnie i w miłej  atmosferze. . . .

60 zł
za 60 min

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia z matematyki w Gdyni lub online z MINECRAFT!

Zapraszamy do Kopalni Nauki i Wiedzy - szkoły, gdzie nauka staje się pasjonującą przygodą a młode umysły rozwijają się jak nigdy wcześniej!  Zajęcia prowadzimy:  online   stacjonarni . . .

85 zł
za 60 min

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia z języka angielskiego z Minecraft w Gdyni lub online

Zapraszamy do Kopalni Nauki i Wiedzy - szkoły, gdzie nauka języka angielskiego staje się fascynującą podróżą. Zdolności językowe rozwijają się znacznie szybciej. Wiemy jak uczyć aby się nauczyć. Twoj . . .

80 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z języka angielskiego

Dzień dobry,  Zapraszam na korepetycje online z języka angielskiego. Pomogę w: - przygotowaniu się do egzaminu 8-klasisty  - przygotowaniu się do egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i r . . .

70 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje z matematyki

Jestem studentką III roku Modelowania Matematycznego i Analizy Danych na Uniwersytecie Gdańskim. Oferuję korepetycje z matematyki dla uczniów klas podstawowych oraz uczniów przygotowujących się do egzaminu ma . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Niemiecki po ludzku ;)

Moje podejście: Motywacja zbudowana na twoich indywidualnych wartościach i celach ✔️ W zależności od potrzeb korzystamy zarówno z materiałów typowo maturalnych (arkusze, repetytoria), jak również wy . . .

60 zł
za 45 min

Krzysztof

Skuteczna nauka j.angielskiego na każdym poziomie

Uczę j. angielskiego od ponad 20 lat. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty, matury i egzaminów międzynarodowych ( FCI, IELTS ). W ostatnich trzech latach wyniki . . .

70 zł
za 60 min