Ogłoszenia

Gdynia

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia z matematyki w Gdyni lub online z MINECRAFT!

Zapraszamy do Kopalni Nauki i Wiedzy - szkoły, gdzie nauka staje się pasjonującą przygodą a młode umysły rozwijają się jak nigdy wcześniej!  Zajęcia prowadzimy:  online   stacjonarni . . .

80 zł
za 60 min

KOPALNIA NAUKI I WIEDZY

Zajęcia z języka angielskiego z Minecraft w Gdyni lub online

Zapraszamy do Kopalni Nauki i Wiedzy - szkoły, gdzie nauka języka angielskiego staje się fascynującą podróżą. Zdolności językowe rozwijają się znacznie szybciej. Wiemy jak uczyć aby się nauczyć. Twoj . . .

75 zł
za 60 min

Igor

korepetycje i kursy z j. angielskiego *Ostatnie miejsca*

Potrzebujesz pomocy w nauce języka angielskiego dla siebie lub swojego dziecka? Moje zajęcia są dopasowane do poziomu nauki w szkole jak i doedukowują w sposób inny niż na lekcjach. Większość uczniów m . . .

80 zł
za 60 min

Krzysztof

Skuteczna nauka j.angielskiego na każdym poziomie

Uczę j. angielskiego od ponad 20 lat. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty, matury i egzaminów międzynarodowych ( FCI, IELTS ). W ostatnich trzech latach wyniki . . .

70 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE MATEMATYKA - dojazd do ucznia lub online - tel: 695291885, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale. 91% - tyle . . .

87 zł
za 60 min

Szymon

Również ONLINE - Przygotowania regularne jak i dorywcze do sprawdzianów, testów i egzaminów.

Cześć, Nazywam się Szymon, jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej. Matematyka od zawsze była moim ulubionym przedmiotem, który nie sprawia mi problemu, a przekazywanie wiedzy jest moją pasją, którą od . . .

100 zł
za 60 min

Przemek

Korepetycje z matematyki (matura, liceum, analiza matematyczna)

Jestem magistrem fizyki po Politechnice Gdańskiej. Udzielaniem korepetycji zajmuję się od 15 lat. Prowadzę zajęcia dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów. Gwarantuję indywidualne podejście do u . . .

90 zł
za 60 min

Martyna

Niemiecki łatwo i przystępnie

Chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego uczniom szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Serdecznie zapraszam na indywidualne zajęcią ze mną a pomogę nadrobić zaległości albo wprowadzę zagad . . .

70 zł
za 60 min

Dorota

Lekcje/ Korepetycje z Języka Francuskiego

Bonjour, prowadzę kursy i lekcje z Języka francuskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauce dzieci i dorosłych. Jestem również nauczycielem szkolnym. Co możesz zyskać dzięki lekcjom ze mną? Na . . .

70 zł
za 60 min