Ogłoszenia

Gdynia

Denny

Native Speaker - konwersacje i pisownia, przygotowanie do egzaminow, interview lub emigracji.

Czuj się swobodnie mówiąc i pisząc, a nawet komponując i śpiewając po angielsku ! Ze mną zdobędziesz pewność siebie w mówieniu i pisaniu. Przygotuję Cię do egzaminów, nie będziesz obawiał/a się ża . . .

80 zł
za 60 min

Adrianna

Indywidualne nauczanie języka niemieckiego PogADAnka

Pog ADA nka zaprasza Państwa serdecznie na skuteczne i efektywne zajęcia języka niemieckiego ONLINE prowadzone w sympatycznej i bezstresowej atmosferze! WYKSZTAŁCENIE I DOŚWIADCZENIE: Jestem absolwentką filo . . .

60 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z matematyki i grafiki komputerowej

Absolwentka wydziału elektrycznego z tytułem inżyniera. Przygotuję państwa córkę/syna do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Pomogę zrozumieć działanie programów z pakietu Adobe takich jak Photoshop, Lig . . .

35 zł
za 60 min

Katarzyna

Witaj szkoło

Zapraszam do zapisów na nowy rok szkolny.  Udzielam korepetycji z matematyki od 10 lat. Fizykę i chemię też wytłumaczę. Moim głównym celem jest to, by osoba mająca u mnie korepetycje zrozumiała dany . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

ENGLISH LESSONS ONLINE

HELLO! ?? I'm your Chili English Teacher & I'm inviting you to special ENGLISH LESSONS ONLINE WITH ME!  Why? Ponieważ wiem, że zależy Ci na żywym kontakcie z językiem angielskim, polepszeniu komunik . . .

19 zł
za 60 min

Tomasz

Angielski konwersacje, wzbogacenie słownictwa z doświadczonym nauczycielem Gdynia

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwent . . .

100 zł
za 60 min

Sylwia

Lekcje z języka hiszpańskiego

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej ze specjalnością nauczycielską. Odbyłam studia oraz praktyki w Hiszpanii. Jestem tłumaczem oraz nauczycielem w szkole językowej. Posiadam 10-letnie doświadczenie w . . .

60 zł
za 60 min

Nicole

Lekcje języka koreańskiego

Lekcje języka koreańskiego w miłej atmosferze od podstaw, ale także dla zaawansowanych, korepetycje i konwersacje. Studiowałam filologię koreańską na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicz w Poznaniu,a także na . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Kompleksowe kursy maturalne i korepetycje indywidualne z matematyki! (Również Online!)

Student IV. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje z Matematyki ! Jestem absolwentem klasy biologiczno-c . . .

50 zł
za 60 min

Tomasz

Włoski dla biznesu Gdynia

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka w codziennych sytuacjach bizesowych. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem M . . .

100 zł
za 60 min