Ogłoszenia

Gdynia

Chris

Niemiecki - wszystkie poziomy:). Dzieci młodzież dorośli. Po...

Niemiecki - wszystkie poziomy:). Dzieci młodzież dorośli. Pomoc w nadrabianiu zaległości i w przygotowaniu do testów kompetencji w gimnazjum, matur w liceum i technikum oraz certyfikatów ZD i ZMP. Jeżeli czuj . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Rewolucyjna oferta w nauczaniu matematyki! Korepetycje z mat...

Rewolucyjna oferta w nauczaniu matematyki! Korepetycje z matematyki u doświadczonych nauczycieli-korepetytorów. Gwarantowana skuteczność, wysoka jakość. W naszej Szkole Matematyki 2plus2 Oddziały w Gdyni na D . . .

12 zł
za 60 min

Artur

Absolwent matematyki UG, z wieloletnim doświadczeniem. Solid...

Absolwent matematyki UG, z wieloletnim doświadczeniem. Solidnie i cierpliwie. Również przygotowanie do obowiązkowej matury. . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

Posiadam certyfikat CAE oraz duże doświadczenie w posługiwan...

Posiadam certyfikat CAE oraz duże doświadczenie w posługiwaniu się językiem angielskim za granicą (m.in. w USA), jestem w stanie pomóc każdemu do poziomu C1. Znam wiele przydatnych zwrotów oraz potrafię w p . . .

35 zł
za 60 min

Aleksandra

Witam. Pomogę w napisaniu pracy, opanowaniu słowek czy przys...

Witam. Pomogę w napisaniu pracy, opanowaniu słowek czy przyswojeniu podstaw gramatyki oraz ortografii. Pozdrawiam :) . . .

30 zł
za 60 min

Karolina

Studentka udzieli korepetycji z języka francuskiego na teren...

Studentka udzieli korepetycji z języka francuskiego na terenie Gdyni. . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

Witam. Pomogę w napisaniu pracy, opracowaniu lektury czy opa...

Witam. Pomogę w napisaniu pracy, opracowaniu lektury czy opanowaniu podstaw gramatyki oraz ortografii. Pozdrawiam :) . . .

30 zł
za 60 min

Wojciech

Jeśli interesuje cię *Udzielanie Pomocy Psychologicznej* to ...

Jeśli interesuje cię *Udzielanie Pomocy Psychologicznej* to zapraszam na korepetycje z tej fascynującej dziedziny. Podczas lekcji znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące tego jak udzielać wsparcia ps . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Jestem studentką Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Mam s...

Jestem studentką Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim. Mam stały kontakt z dziećmi na poziomie podstawówki w rodzinie i drużynie harcerskiej, którą prowadzę. . . .

10 zł
za 60 min

Edun

EDUN korepetycje Gdynia - pomożemy rozwiązać problemy edukac...

EDUN korepetycje Gdynia - pomożemy rozwiązać problemy edukacyjne na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum (także przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym) oraz wybrać odpowiednią ofertę dopas . . .

14 zł
za 60 min