Cena / za 60 min 40 zł
Lekcje online Nie
Miasto Warszawa
Miejsce Dowolnie
Zakres Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia

Kolejny rysunek, którego nie rozumiesz, bądź na który nie ma...

Kolejny rysunek, którego nie rozumiesz, bądź na który nie masz czasu? Uważasz, że GI czy PZK jest całkowicie zbędnym przedmiotem, bo przecież jest oprogramowanie CAD? A może wręcz przeciwnie, uwielbiasz to i wiążesz z tym swoją przyszłość, jednak potrzebujesz wsparcia w opanowaniu materiału? Spokojnie! To już koniec Twojej udręki - z przyjemnością Ci pomogę!

Jestem studentem drugiego roku Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Warszawskiej, gdzie osiągam bardzo dobre wyniki. Od wielu lat z pozytywnymi skutkami pomagam znajomym w opanowaniu niejasnych kwestii w szkole czy na uczelni, a od poprzedniego semestru regularnie pomagam z rysunkami technicznymi, jak i w opanowaniu materiału na kolokwia, egzaminy, studentom/kom PW i SGGW.

Co mogę zaoferować?

- WYKONANIE całego rysunku lub jego fragmentu (oczywiście również złożeniowe)
- efektywne i bezstresowe spotkania, na których w przystępny sposób wyjaśnię Ci skąd się wzięły te prostokąciki i trójkąty, grube i cienkie linie oraz wszystkie inne kreski i znaczki
- długoterminową współpracę lub pojedyncze spotkania, opanowanie bieżącego materiału, zagadnień na kolokwium, czy egzamin

W przypadku tłumaczenia zagadnień spotkania prowadzę u Ciebie, u mnie lub online.

Projekty wyceniam indywidualnie, ale spokojnie - nie będzie drogo.
A co najważniejsze, daję gwarancję na wykonany rysunek! Wszelkie poprawki oczywiście bez dodatkowych kosztów, a w przypadku ich wystąpienia, zniżka na kolejny projekt.

Zapraszam do współpracy, z pewnością nie pożałujesz!