Ogłoszenia

Warszawa

Tomasz

Matematyka

Profesjonalne zajęcia indywidualne i grupowe dla uczniów ,studentów i licealistów. Matura 2023 rozszerzona i podstawowa, ( IB as well).  I TEACH ALSO IN ENGLISH  Od 1991r. zajmuję się zawodowo indy . . .

200 zł
za 60 min

Jarosław

Matematyka - matura, egzamin ósmoklasisty, prywatne lekcje, korepetycje (Formuła Online 2.0)

mgr inż. PW | ekspert edukacyjny z wieloletnim doświadczeniem | Spektrum | Edukacja Domowa | Chmura | Online 2.0 | Bezstresowo | Profesjonalnie POZNAJ MNIE OBEJRZYJ FILM ZAMIAST CZYTAĆ - https://www.youtu . . .

200 zł
za 60 min

Tomasz

Mechanika - zawodowy korepetytor

Witam szanownych studentów. I TEACH ALSO IN ENGLISH. Od 28 lat nauczam indywidualnie mechaniki powodując, tak szybko jak to możliwe, a co najważniejsze skutecznie, zrozumienie zagadnień. Ofertę swoją kieru . . .

200 zł
za 60 min

Kinga

Dysleksja Dyskalkulia matematyka autorka książek

yskalkulia? Rozglądanie się po klasie i nierozumienie o czym mówi nauczyciel? Nauczyciel mnie nie lubi? Duże braki? Wszystko umiem w domu, ale z klasówek mam jedynki? Wszystko umiem na korepetycjach ale w . . .

350 zł
za 45 min

Tomasz

Wytrzymałość Materiałów - skutecznie i profesjonalniej

Witam szanownych studentów. I TEACH ALSO IN ENGLISH Od 28 lat nauczam indywidualnie wytrzymałości materiałów powodując, tak szybko jak to możliwe, a co najważniejsze skutecznie, zrozumienie zagadnień. Ofe . . .

200 zł
za 60 min

Michał

GEOGRAFIA Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury rozszerzonej z geografii (zgodnie z aktualnymi wymogami CKE), eg . . .

100 zł
za 60 min

Korepetytorium

MATEMATYKA ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro!

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 53368513 3 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.com . . .

85 zł
za 60 min

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

Jestem nauczycielem matematyki i fizyki z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dydaktycznym, prowadzącym zajęcia indywidualne jak i w grupach dwu- oraz trójosobowych. Pomagam w odrabianiu prac domowych . . .

110 zł
za 60 min

Joanna

SKUTECZNE KOREPETYCJE | język polski | matura | egzamin ósmoklasisty |

100% ZDAWALNOŚCI!!! EFEKTY GWARANTOWANE!!! !!! ponad 300 maturzystów przygotowanych do MATURY !!! Przygotowanie do MATURY (podstawowej oraz rozszerzonej).  Na zajęciach powtórzysz materiał oraz nauczy . . .

120 zł
za 60 min

Bartosz

Bartosz Czerwieniec - Chemia Ciekawie

[Lekcje ONLINE, tutoring in english] Jestem doktorantem na Wydziale Chemii UW i od 16 lat udzielam korepetycji z chemii. Lubię uczyć chemii i jestem pewien, ze Tobie także jestem w stanie pomóc. Zajęcia mogę . . .

120 zł
za 60 min