Ogłoszenia

Warszawa

Helena

Korepetycje z Angielskiego

Jestem studentką kierunku American Studies na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam Kanadyjską Szkołę w Warszawie. Udzielam korepetycji od 4 lat przygotowując dzieci i uczniów z bieżącego materiału szkoln . . .

80 zł
za 60 min

Bryce

NATIVE SPEAKER korepetycje z angielskiego

As a native speaker, I can assist with becoming more fluent with conversation and more specific terms dealing with business, medical, legal, slang, or whatever topics you would like to improve in. I can also he . . .

100 zł
za 60 min

Andrzej

Konkursy przedmiotowe z matematyki - kompleksowe przygotowanie uczniów szkół podstawowych

80 zł
za 60 min

Kasia

Lekcje hiszpańskiego online

¡Hola! Język hiszpański to moja miłość i pasja ☀️ 📚 Ukończyłam studia licencjackie na kierunku iberystyka oraz studia magisterskie na kierunku filologia hiszpańska na Uniwersytecie Warszawskim. Stud . . .

60 zł
za 60 min

Wiktoria

Przybij 5-tkę z językiem angielskim!

Przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2021/2022. Zastanawiasz się nad rozpoczęciem kursu języka angielskiego, ale jeszcze nie wiesz jak się za to zabrać? Ciągle z tym zwlekasz? Pozwól, że Ci pomożemy! Jesteśm . . .

45 zł
za 60 min

Nataliia

Lekcje gry na pianinie, teoria muzyki, śpiew+pianinko Уроки гри на фортепіано, теорія музики, спів+фортепіано

Zapraszam na prywatne lekcje gry na pianinie, keyboardzie oraz śpiewu i podstawowej teorii muzycznej dla doroslych i dzieci on-line, lub u mnie w mieszkaniu ( ul.Bartyckа): - 45 min - 70 zł - 60 min - 80 zł M . . .

70 zł
za 45 min

Piotr

Korepetycje z Chemii - Nauka w praktyce

150 zł
za 60 min

Szymon

Lekcje pianina w domu i online!

Jestem 18-letnim kompozytorem muzyki filmowej/nowoczesnej muzyki klasycznej. Ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Warszawie, oraz uczęszczałem 2 lata do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Lekcje śpiewu/emisja głosu

50 zł
za 60 min

Renata

Lekcje odrabianie

Moje zdolności pedagogiczne sprawdziłam na swoich dzieciach oraz uczniach. To jest to co mogę zaoferować państwu. Zapraszam do kontaktu. Pierwsza wspólna godzina gratis. . . .

50 zł
za 60 min