Ogłoszenia

Warszawa

Monika

Magister filologii polskiej udzieli korepetycji z języka polskiego - także w wakacje! - redakcja i korekta prac

Magister filologii polskiej przygotuje do egzaminu ósmoklasisty oraz matury z języka polskiego podstawowej i rozszerzonej (pisemnej i ustnej). Prowadzenie zajęć na wszystkich poziomach nauczania. Możliwość p . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

EFEKTYWNE, BEZSTRESOWE lekcje gry na fortepianie (pianinie) + kompozycja, aranżacja, harmonia, teoria muzyki

Cześć, jestem kompozytorem z wykształcenia. Na pianinie oraz wszelkich instrumentach klawiszowych gram od 15 lat bez przerwy:) Lubię muzykę i wydaję mi się, że ona też coś do mnie czuje. Do tej . . .

70 zł
za 45 min

Piotr

Matematyka ONLINE przez KOMUNIKATOR

Korepetycje ONLINE z matematyki Jesteś uczniem lub studentem i potrzebujesz pomocy z matematyką? Uzyskaj ją bez wychodzenia z domu. Zapisz się na korepetycje online, by opanować świat liczb i równań! Cze . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Angielski ONLINE przez KOMUNIKATOR

Korepetycje ONLINE z angielskiego Przygotowujesz się do matury, egzaminu na certyfikat albo do testu ósmoklasisty z angielskiego? A może po prostu chcesz lepiej mówić w języku Szekspira i skuteczniej radzi . . .

50 zł
za 60 min

Kuba

Angielski na Skype - wygoda i skuteczna nauka

Chcesz podciągnąć się z angielskiego, swobodnie się nim posługiwać i ogólnie poznać dobrze ten język? Może potrzebny jest Ci do rozwoju zawodowego? Oferuję metody które pozwalają opanować najważniejs . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

Lekcje angielskiego online

Lekcje angielskiego online 30/60-minutowe przez Skype'a bądź inną platformę do uzgodnienia. Pierwsze cztery lekcje 30-minutowe za darmo. 6 lat doświadczenia w nauczaniu dzieci i młodzieży. . . .

30 zł
za 60 min

Beniamin

Korepetycje z matematyki - pomogę Ci zrozumieć matematykę, nadrobić zaległości i/lub uzyskać dobry wynik.

Cześć, nazywam się Beniamin Szlachciak i cieszę się, że oglądasz moje ogłoszenie. Nie musisz już dalej przeglądać ofert, bo właśnie znalazłeś korepetytora dla siebie. Mówię poważnie- niezależnie, . . .

70 zł
za 60 min

Krzysztof

MAsz TE szanse na zdanie MAtury!!! TYKA zegar śpiesz się

Oferuję pomoc w Matematyce online przez Skype,  poziom podstawowy,  przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty,  matury,  pomoc przy pracach domowych.  Mam kilkuletnie doświadczenie. Pierwsz . . .

30 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje online - chemia, matematyka, fizyka

Zapraszam na indywidualne korepetycje w formie online z: Szkoły podstawowej i liceum z przedmiotów: - chemia - matematyka - fizyka Przygotowuję do matury, egzaminu ósmoklasisty i pomagam w materiale . . .

50 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje z języka hiszpańskiego w przyjemnej atmosferze. Zapraszam.

Dzień dobry! UWAGA: do odwołania prowadzę tylko zajęcia online. Jestem doświadczoną w nauczaniu języków studentką Uniwersytetu Warszawskiego. Zajęcia obejmują nauczanie od podstaw, nauczanie materiał . . .

50 zł
za 60 min