Ogłoszenia

Warszawa

Tomasz

Matematyka

Profesjonalne zajęcia indywidualne i grupowe dla uczniów ,studentów i licealistów. Matura 2023 rozszerzona i podstawowa, ( IB as well).  I TEACH ALSO IN ENGLISH  Od 1991r. zajmuję się zawodowo indy . . .

200 zł
za 60 min

Radek

Kurs maturalny - Matura podstawowa

Jeśli szukasz pomocy w przygotowaniach do matury z matematyki, ale niekoniecznie chcesz spotykać się na żywo z korepetytorem, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam Cię do wzięcia udziału w kursie . . .

29 zł
za kurs

Jarosław

Matematyka - matura, egzamin ósmoklasisty, prywatne lekcje, korepetycje (Formuła Online 2.0)

mgr inż. PW | certyfikowany ekspert edukacyjny z wieloletnim doświadczeniem | Spektrum | Edukacja Domowa | Chmura | Online 2.0 | Metoda Montessori | Bezstresowo | Profesjonalnie POZNAJ MNIE OBEJRZYJ FILM Z . . .

200 zł
za 60 min

Tomasz

Mechanika - zawodowy korepetytor

Witam szanownych studentów. I TEACH ALSO IN ENGLISH. Od 28 lat nauczam indywidualnie mechaniki powodując, tak szybko jak to możliwe, a co najważniejsze skutecznie, zrozumienie zagadnień. Ofertę swoją kieru . . .

200 zł
za 60 min

Kinga

Dysleksja Dyskalkulia matematyka autorka książek

yskalkulia? Rozglądanie się po klasie i nierozumienie o czym mówi nauczyciel? Nauczyciel mnie nie lubi? Duże braki? Wszystko umiem w domu, ale z klasówek mam jedynki? Wszystko umiem na korepetycjach ale w . . .

350 zł
za 45 min

Tomasz

Nauka języka angielskiego z magistrem filologii

Hello! Jestem magistrem filologii angielskiej, ze specjalizacją Business English. Posiadam poziom C2 zgodnie ze skalą CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). W ciągu mojej 8-letniej kari . . .

100 zł
za 60 min

Tomasz

Matematyka wyższa - skuteczność i doświadczenie

200 zł
za 60 min

Tomasz

Wytrzymałość Materiałów - skutecznie i profesjonalniej

Witam szanownych studentów. I TEACH ALSO IN ENGLISH Od 28 lat nauczam indywidualnie wytrzymałości materiałów powodując, tak szybko jak to możliwe, a co najważniejsze skutecznie, zrozumienie zagadnień. Ofe . . .

200 zł
za 60 min

Asy

Asy Wiedzy - Korepetycje z matematyki na najwyższym poziomie

Masz problem z matematyką? Chcesz poprawić swoje oceny, przygotować się do egzaminu ósmoklasisty lub matury na poziomie podstawowym? Wybierz Asy Wiedzy i zmień matematykę w swoją mocną stronę! Cena: 149 . . .

49 zł
za 60 min

Michał

GEOGRAFIA Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (liceum/ technikum).  Przygotowuję do Matury rozszerzonej z geografii (zgodnie z aktualnymi wymogami CKE), egzam . . .

100 zł
za 60 min