Ogłoszenia

Warszawa

Wiktor

Korepetycje z matematyki, wola

Jestem studentem politechniki warszawskiej - wydziału mechanicznego energetyki i lotnictwa. Oferuję korepetycje z matematyki na poziomie szkoły średniej-obejmujące przygotowanie do matury na poziomie podstawo . . .

40 zł
za 60 min

Beata

Doświadczenie i efekty w nauczaniu. Chętnie pomogę Państwa d...

60 zł
za 60 min

Beata

Wieloletnie doświadczenie i sukcesy w nauczaniu, z dojazdem ...

Wieloletnie doświadczenie i sukcesy w nauczaniu, z dojazdem do ucznia. Chętnie pomogę Państwa dziecku w nauce. Podejmę się pracy z dziećmi w wieku od 9 do 16 lat. Zakres szkoły podstawowej. Przygotowanie do e . . .

65 zł
za 45 min

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

70 zł
za 60 min

Mikołaj

Absolwent fizyki UW udzieli korepetycji z fizyki i matematyk...

Absolwent fizyki UW udzieli korepetycji z fizyki i matematyki licealistom przygotowywującym się do sprawdzianów matur i olimpiad oraz studentom :) . . .

50 zł
za 60 min

Wiktoria

Angielski dla tych małych i tych dużych!

Witam! Za chwilę wrzesień, a razem z nim nowy rok szkolny.  Ale to nie powód aby tęsknić za super wakacjami - z moją pomocą rok szkolny może stać się równie fajny! Jeśli chcesz przygotować się n . . .

45 zł
za 60 min

Patryk

Korepetycje, język angielski , 5 lat doświadczenia

Witam, Jestem byłym studentem dziennikarstwa, który pracował jako sushi master w Polsce oraz kucharz w Anglii. Przed wyjazdem do UK uczyłem dzieci i bardzo lubię to zajęcie. Z tego powodu pragnę wrócić do . . .

50 zł
za 60 min

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

70 zł
za 60 min

Lucyna

Angielski - także dla dzieci i dorosłych z dysleksją. Jestem...

Dysleksja + język angielski + metoda = sukces. Zapraszam na korepetycje i lekcje angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych z trudnościami w uczeniu się spowodowanymi dysleksją, i nie tylko. Nauka gramatyki, s . . .

60 zł
za 60 min

Jakub

Student Politechniki Warszawskiej na ratunek fizyce!

Jestem studentem czwartego roku Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Oferuję pomoc uczniom z klas gimnazjalnych i licealnych, którzy mają trudności z matematyką (bądź chc . . .

50 zł
za 60 min