Ogłoszenia

Warszawa

Wiktoria

Przybij 5-tkę z językiem angielskim!

Przyjmujemy zapisy na rok szkolny 2021/2022. Zastanawiasz się nad rozpoczęciem kursu języka angielskiego, ale jeszcze nie wiesz jak się za to zabrać? Ciągle z tym zwlekasz? Pozwól, że Ci pomożemy! Jesteśm . . .

45 zł
za 60 min

Nataliia

Lekcje gry na pianinie, teoria muzyki, śpiew+pianinko Уроки гри на фортепіано, теорія музики, спів+фортепіано

Zapraszam na prywatne lekcje gry na pianinie, keyboardzie oraz śpiewu i podstawowej teorii muzycznej dla doroslych i dzieci on-line, lub u mnie w mieszkaniu ( ul.Bartyckа): - 45 min - 70 zł - 60 min - 80 zł M . . .

70 zł
za 45 min

Piotr

Korepetycje z Chemii - Nauka w praktyce

150 zł
za 60 min

Małgosia

Korepetycje logika dla Humanistów

Jestem asystentem z 21-letnim stażem .Nieustannie prowadzę zajęcia ze studentami,  a także praktykę prywatną w zakresie rozwiązywania zadań.W dobie pandemii  szczególnie zachęcam studentów do za . . .

150 zł
za 60 min

Szymon

Lekcje pianina w domu i online!

Jestem 18-letnim kompozytorem muzyki filmowej/nowoczesnej muzyki klasycznej. Ukończyłem Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Warszawie, oraz uczęszczałem 2 lata do Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Lekcje śpiewu/emisja głosu

50 zł
za 60 min

Renata

Lekcje odrabianie

Moje zdolności pedagogiczne sprawdziłam na swoich dzieciach oraz uczniach. To jest to co mogę zaoferować państwu. Zapraszam do kontaktu. Pierwsza wspólna godzina gratis. . . .

50 zł
za 60 min

Federico

Experienced mother tongue teacher of Italian language

Ciao! My name is Federico and I am an experienced Italian teacher. Living in Italy I will give you online lessons! If you want to improve your Italian of if you are an absolute beginner, I will be really happy to gi . . .

70 zł
za 60 min

Bartłomiej

Korepetycje z Matematyki, absolwent MIMUW, MATURA, STUDIA, ONLINE!!!

Hej, mam na imię Bartek. Jestem absolwentem kierunku Matematyka na wydziale MIM Uniwersytetu Warszawskiego, oraz kierunku Kognitywistyka wydziału Filozofii i Psychologii. Moją pasją jest rozwiązywanie probl . . .

55 zł
za 60 min

Bartłomiej

Rozwiązywanie zadań z Matematyki; absolwent MIMUW; STUDIA

Hej, Tutaj krótko, więcej o mnie pod ogłoszeniem m.olx.pl/oferta/korepetycje-z-matematyki-absolwent-mimuw-matura-studia-online-CID619-IDvNpus.html Masz problem z zadaniem? Nie wiesz o co w nim chodzi? Napis . . .

5 zł
za kurs