Ogłoszenia

Warszawa

Beata

The Mackenzies English Online - Angielski Dla Kazdego

The Mackenzies English Online zaprasza na zajęcia z języka angielskiego projektowane „na miarę” niezależnie od tego, czy chcesz poćwiczyć mówienie, przygotować się do egzaminów, czy uzyskać ogólne ws . . .

50 zł
za 45 min

Monika

Korepetycje z angielskiego - Przełam się i mów! FCE, TOEFL, MATURA, BUSINESS

Niech zgadnę. Od 7 lat planujesz wrócić do angielskiego, bo przecież przyda Ci się w pracy, a kiedyś miałxś poziom B1? 😉 A może dużo rozumiesz, ale kiedy przychodzi do mówienia, to włącza się blok . . .

100 zł
za 50 min

Anna

Profesjonalne lekcje gry na pianinie/Professional piano classes

*Możliwe zajęcia online. Witam wszystkich bardzo serdecznie. Udzielam profesjonalnych lekcji gry na fortepianie/pianinie w oparciu o gruntowne wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w tym zakresie (na . . .

120 zł
za 60 min

Maciej

Angielski z profesjonalistą! Prywatnie/w firmie/Skype/wystawiam faktury (cała Warszawa)

Najlepszy angielski, jaki kiedykolwiek miałeś/miałaś! :) :) :) Zero pitu-pitu! Same konkrety i pełen profesjonalizm! On-line i stacjonarnie! Bardzo doświadczony lektor, absolwent filologii angielskiej UW z . . .

70 zł
za 60 min

Mariusz

Język polski dla maturzystów i ósmoklasistów

Witam Poprowadzę zajęcia programowe lub w wybranej formie na następujące tematy: -rozprawka na poziomie podstawowym i rozszerzonym -czytanie tekstu ze zrozumieniem -przerabianie zadań z arkuszy egzaminacyjnych n . . .

50 zł
za 60 min

Wiktoria

Zajęcia z języka francuskiego

Cześć, zapraszam na korepetycje lub konwersacje z języka francuskiego. Również przygotowuję do matury oraz do egzaminów DELF/DALF :) W ramach zajęć cenię sobie indywidualne podejście   do ucznia . . .

60 zł
za 60 min

Patryk

Korepetycje z matematyki i angielskiego do egzaminu ósmoklasisty

Jestem uczniem 3 klasy LO z rozszerzoną matematyką. Udzielę korepetycji osobom z 7 i 8 klasy przygotowującej się do egzaminu ósmoklasisty z matematyki i angielskiego. Oferuję notatki do każdej lekcji i zadani . . .

25 zł
za 60 min

Karolina

TPL ONLINE Technologia postaci leku Receptura technik farmaceutyczny

Problem z przeliczaniem dawek dla dziecka? A może z przeliczaniem etanolu? Nie wiesz ile to q.s oleju kakaowego do zrobienia czopków? A jak odczytywać dane z recepty? Jeśli masz problem ze zrozumieniem i liczeni . . .

55 zł
za 60 min

Maciej

Metody Numeryczne w MATLAB i Octave

Pomagam w projektowaniu lub wykonywaniu projektów WYŁĄCZNIE w środowiskach LabVIEW oraz MATLAB (również Scilab, Octave, Freemat ; bez Simulinka i xCOSa). Konsultuję programy, projekty, prace inżynierskie, . . .

90 zł
za 60 min

Anastazja

Ciekawy angielski od studentki filologii :)

Jestem studentką filologii angielskiej. Mam ukończony licencjat i szukam osób chętnych do nauki angielskiego, jeste ciekawym i bardzo przydatnym językiem. Prowadzę lekcje pomagające opanować program szkolny . . .

29 zł
za 60 min