Ogłoszenia

Warszawa

Paulina

Język polski

Wolne miejsca na maturę 2021. Zapraszam serdecznie na skuteczne korepetycje z JĘZYKA POLSKIEGO. Posiadam 7 - letnie doświadczenie w nauczaniu, podchodzę do każdego ucznia indywidualnie, tłumaczę w sp . . .

100 zł
za 60 min

Jacek

Jacek Kaganek - absolwent University of Sussex.

Masz nietypowy projekt albo sytuację krytyczną? Napisz albo zadzwoń do mnie! Często bywałem jedynym korepetytorem który znalazł rozwiązanie problemu. Moi klienci ukończyli Columbia University in the Ci . . .

150 zł
za 60 min

Marcel

Native speaker - korepetycje, konwersacje i przygotowania do egzaminów Goethe.

Native speaker, ponad 10 lat doświadczenia nauczycielskiego, absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego. • Korepetycje dla uczniów i studentów na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). • Przygotowanie do cert . . .

80 zł
za 60 min

Daria

Język włoski online Skype

Buongiorno, przygodę z językiem włoskim rozpoczęłam w 2009 roku i trwa ona do dziś :) Nauczanie języka włoskiego to moja pasja i aby móc ją realizować niezbędne było odpowiednie przygotowanie. Uk . . .

35 zł
za 60 min

Lena

Angielski na wesoło dla dzieci 5-9 lat, korepetycje z angielskiego

Angielski to język przyszłości ale przede wszystkim super zabawa! Jestem licealistką i chętnie poprowadzę pełne energii lekcje języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i dla uczniów klas 1-3. Bi . . .

40 zł
za 45 min

Dawid

Angielski Online/Stacjonarnie

Witam, Oferuję zajęcia z języka angielskiego z naciskiem na konwersację. Jestem absolwentem lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć na pozi . . .

60 zł
za 60 min

Kinga

Dysleksja Dyskalkulia matematyka autorka książek

yskalkulia? Rozglądanie się po klasie i nierozumienie o czym mówi nauczyciel? Nauczyciel mnie nie lubi? Duże braki? Wszystko umiem w domu, ale z klasówek mam jedynki? Wszystko umiem na korepetycjach ale w . . .

150 zł
za 45 min

Edyta

JĘZYK ANGIELSKI - z poliglotką I ONLINE

Mam na imię Edyta, jestem podróżnikiem świata oraz wykfalifikowanym nauczycielem języka angielskiego. Do zajęc podchodzę bardzo indywidulanie, ze mną nauka to przyjemność, i okazja poznania świata jakieg . . .

70 zł
za 60 min

Ivan

Native Speaker z Madrytu

¡Hola! Nazywam się Ivan i jestem native speakerem z Madrytu. Mieszkam w Polsce od ok 17 lat ,dobrze poznałem język i tradycje Polaków co bardzo pomaga w komunikacji z uczniami. Uczę hiszpańskiego od 2009 ro . . .

70 zł
za 60 min

Hubert

Korepetycje z matematyki ONLINE, pierwsze zajęcia 50% taniej!

Cześć! Mam na imię Hubert i niedawno ukończyłem studia inżynierskie (Robotyka) na Politechnice Warszawskiej. Korepetycji z matematyki zacząłem udzielać już w liceum, kontynuowałem to zajęcie prze . . .

60 zł
za 60 min