Ogłoszenia

Warszawa

Tomasz

Matematyka

Profesjonalne zajęcia indywidualne i grupowe dla uczniów ,studentów i licealistów. Matura 2023 rozszerzona i podstawowa. I TEACH ALSO IN ENGLISH Od 1991r. zajmuję się zawodowo indywidualnym nauczaniem matema . . .

200 zł
za 60 min

Tomasz

Mechanika - zawodowy korepetytor

Witam szanownych studentów. I TEACH ALSO IN ENGLISH. Od 28 lat nauczam indywidualnie mechaniki powodując, tak szybko jak to możliwe, a co najważniejsze skutecznie, zrozumienie zagadnień. Ofertę swoją kieru . . .

200 zł
za 60 min

Tomasz

Wytrzymałość Materiałów - skutecznie i profesjonalniej

Witam szanownych studentów. I TEACH ALSO IN ENGLISH Od 28 lat nauczam indywidualnie wytrzymałości materiałów powodując, tak szybko jak to możliwe, a co najważniejsze skutecznie, zrozumienie zagadnień. O . . .

200 zł
za 60 min

Eliza

JĘZYK WŁOSKI - KOREPETYCJE & PRZYGOTOWANIE DO MATURY I EGZAMINÓW

Ciao a tutti! Mam na imię Eliza, a z wykształcenia jestem filologiem włoskim o wielu pasjach. Jedną z nich jest właśnie Italia i wszystko to co z Półwyspem Apenińskim związane. Zapraszam do pr . . .

75 zł
za 60 min

Tomasz

Matematyka wyższa - skuteczność i doświadczenie

200 zł
za 60 min

Kursy Konkret

KURSY MATURALNE Z POLSKIEGO ONLINE

Maturzysto! Jeśli chcesz: -kompleksowo przygotować się do matury z polskiego od A do Z , -uczestniczyć w zajęciach, na których najważniejsza jest praktyka , -rozwiązywać jak najwięcej zadań . . .

90 zł
za 60 min

Tomasz

Analiza matematyczna - skutecznie

Witam szanownych studentów. I TEACH ALSO IN ENGLISH. Od 28 lat nauczam indywidualnie analizy matematycznej powodując, tak szybko jak to możliwe, a co najważniejsze skutecznie, zrozumienie zagadnień. Ofertę s . . .

200 zł
za 60 min

Michał

Zarządzanie zajęcia dodatkowe/ wsparcie merytoryczne

Pomagam przy przedmiotach ekonomicznych i z dziedziny zarządzania. Realizuję zajęcia dodatkowe, a także pomagam przy esejach i pracach naukowych. . . .

80 zł
za 60 min

Mariusz

Ucz się anatomii od nauczyciela akademickiego! Learn anatomy from an academic teacher!

(English below) --- Chcesz doszlifować każdy aspekt swojej wiedzy? A może perspektywa zdawania kolejnego kolokwium jest przerażająca, różne struktury zaczynają wyglądać tak samo, nazwy angielskie i łac . . .

250 zł
za 60 min

Piotr

NOWA MATURA 2021 ! [Ostatnie miejsca STAŻ/PRACA ZIMA] JAVA/ C++/ ANDROID/ PYTHON

Specjalizuję się w przygotowaniu ludzi pod staże i pracę wraz z możliwością zatrudnienia w zakresie programistyki !!! ############# Oferta staże Jesien/Zima 2022/2023: ############# Posiadam kompl . . .

150 zł
za 60 min