Ogłoszenia

Warszawa

Artur

Jezyk angielski, Ursynow - wszystkie poziomy

Witam, Język angielski to moja pasja. Jestem wykwalifikowanym nauczycielem angielskiego, skończyłem studia lingwistyczne w Londynie oraz mieszkałem i pracowałem w Anglii przez 16 lat. Oferuję korepetycj . . .

65 zł
za 60 min

Joanna

Korepetycje z języka niemieckiego Warszawa

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej i liceum (poziom podstawowy). Posiadam certyfikat DSD II (na poziomie C1), ukończyłam 2-letni lektorat z ekonomicznego j. niemieckiego (n . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe WOS

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury z Wiedzy o społeczeństwie oraz Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współcz . . .

50 zł
za 60 min

Karolina

Nauka śpiewu / Vocal Coaching

Od ponad 10 lat uczę emisji głosu i improwizacji jazzowej zarówno uczniów na poziomie licealnym jak i uniwersyteckim w kraju i zagranicą (Nowy Jork, Berlin, Nowe Delhi, Chiny, Meksyk, Polska). Nauczanie jest . . .

120 zł
za 60 min

Danuta

ONLINE General and Business English, Exams (IELTS/TOEFL). Professional English Language Teacher, Master of Education.

What do I teach? General English A1-C2 Exams (IELTS, TOEFL) Business English Business Correspondence Personalized lessons How do I teach? I apply a communicative approach to teaching and focus on devel . . .

60 zł
za 60 min

Rafael

Korepetycje/nauka programowania - Java, JavaScript, Spring, React, SQL

Cześć! Nazywam się Rafael Frącek i jestem przede wszystkim pasjonatem programowania. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia , które na początku nabywałem samodzielnie, a potem pracowałem dla firm takich jak N . . .

129 zł
za 60 min

Artur

1-2-1 and group English lessons online

I teach general English groups and prepare students to exams (YLE, A2 Key, B1 Preliminary, FCE, CAE and iELTs). I've been working with young learners, teenagers and adults for 6 years so far. I've got a universi . . .

70 zł
za 60 min

Jędrzej

Informatyka, programowanie, kurs maturalny/przygotowanie do olimpiad/sprawdzianów na każdym etapie nauki

Studiuję kognitywistykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuję się szczególnie w programowaniu oraz zagadnieniach sztucznej inteligencji. Uczę informatyki, angielskiego i matematyki na poziomie gimnazjum, . . .

80 zł
za 60 min

Natalia

matemaTYka - bo liczysz się TY

5 lat doświadczenia w korepetycjach z matemaTYki Podkreślam przedostatnią sylabę, drogi Uczniu, bo to TY jesteś dla mnie najważniejszy. Oferuję indywidualne podejście - jestem elastyczna i dostosuję metody . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Przygotowanie do Olimpiady Geograficznej

Przygotowuję uczniów szkół ponadpodstawowych do Olimpiady Geograficznej. Pierwsza lekcja gratis. . . .

50 zł
za 60 min