Ogłoszenia

Warszawa

Mariusz

Ucz się anatomii od nauczyciela akademickiego! Learn anatomy from an academic teacher!

Ucz się anatomii od nauczyciela akademickiego! Learn anatomy from an academic teacher! (English below) --- Chcesz doszlifować każdy aspekt swojej wiedzy? A może perspektywa zdawania kolejnego kolokwium jest p . . .

120 zł
za 60 min

Marek

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - JĘZYK POLSKI

MATURA, EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - JĘZYK POLSKI. Jestem wieloletnim egzaminatorem maturalnej komisji egzaminacyjnej, pracuję także jako egzaminator ósmoklasisty Posiadam dyplomy ukończenia 2 uczelni (UJ,AP). Przyg . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Najlepsze Korepetycje Z Angielskiego | Warszawa | Online | Offline

Cześć! Z tej strony twój przyszły korepetytor z języka Angielskiego, Piotrek! Moje ogłoszenie kieruję do: Uczniów Szkoły podstawowej i Liceum Studentów Osób pracujących Osób zainteresowanych . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Najlepsze Korepetycje Z Angielskiego | Warszawa | Online | Offline

Cześć! Z tej strony twój przyszły korepetytor z języka Angielskiego, Piotrek! Moje ogłoszenie kieruję do: Uczniów Szkoły podstawowej i Liceum Studentów Osób pracujących Osób zainteresowanych uzy . . .

60 zł
za 60 min

Kasia

Korepetycje z matematyki na każdym poziomie, również ONLINE

Korepetycji z matematyki zaczęłam udzielać  około pięć lat temu. Studiowałam finanse na Uniwersytecie Szczecińskim oraz ekonomię na WNE, a także filozofię.  W obecnym życiu odnalazłam się jak . . .

120 zł
za 90 min

Aleksandra

KOREPETYCJE JĘZYK POLSKI Nie obiecuję szklanych domów, tylko realny sukces!

Nie obiecuję szklanych domów, tylko realny sukces! Witam uczniów oraz rodziców! Nazywam się Ola, jestem absolwentką kierunku prawno-biznesowego na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.  . . .

60 zł
za 60 min

Maciej

SOLIDNIE I NA SPOKOJNIE (Wilanów - Warszawa)

SOLIDNIE I BEZ NERWÓW WYTŁUMACZĘ WSZELKIE NIEJASNOŚCI HISTORYCZNE. MAM DOŚWIADCZENIE I DOPASOWUJĘ NAUKĘ DO INDYWIDUALNYCH PROBLEMÓW UCZNIA. KONCENTRUJEMY SIĘ NA TYM CO WAŻNE I CZEGO OCZEKUJE POTENCJALN . . .

80 zł
za 60 min

Cezary

Korepetycje i kursy - zajęcia PREMIUM

Cześć, Jestem Czarek i to ja będę Twoim korepetytorem. Nie musisz szukać dalej, bo nie znajdziesz nikogo lepszego dla siebie. W tym roku zaczynam 7 rok udzielania korepetycji. Spotkałem naprawdę ciężkie p . . .

80 zł
za 60 min

Agnieszka

Lekcje z języka angielskiego dla każdego prowadzony przez studentkę z USA.

*** Lekcje tymczasowo tylko online *** Studiowałam na Uniwersytecie w Indianapolis, USA. Mieszkając 6 lat w Stanach Zjednoczonych nauczyłam się języka angielskiego używanego w szkole, codziennego i w biznesie . . .

80 zł
za 60 min

Aleksandra

Wciągające lekcje ON-LINE, ciekawe materiały i przyjemność z nauki! Umów się na lekcję próbną za 50% ceny!

Hola :)  Cieszę się, że tu jesteś! Zapraszam Cię na indywidualne, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb i celów zajęcia języka hiszpańskiego.   Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przy . . .

85 zł
za 60 min