Ogłoszenia

Warszawa

Tomasz

Matematyka

Profesjonalne zajęcia indywidualne i grupowe dla uczniów ,studentów i licealistów. Matura 2023 rozszerzona i podstawowa. I TEACH ALSO IN ENGLISH Od 1991r. zajmuję się zawodowo indywidualnym nauczaniem matema . . .

200 zł
za 60 min

Tomasz

Mechanika - zawodowy korepetytor

Witam szanownych studentów. I TEACH ALSO IN ENGLISH. Od 28 lat nauczam indywidualnie mechaniki powodując, tak szybko jak to możliwe, a co najważniejsze skutecznie, zrozumienie zagadnień. Ofertę swoją kieru . . .

200 zł
za 60 min

Tomasz

Wytrzymałość Materiałów - skutecznie i profesjonalniej

Witam szanownych studentów. I TEACH ALSO IN ENGLISH Od 28 lat nauczam indywidualnie wytrzymałości materiałów powodując, tak szybko jak to możliwe, a co najważniejsze skutecznie, zrozumienie zagadnień. Ofe . . .

200 zł
za 60 min

Korepetytorium

MATEMATYKA ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro!

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 53368513 3 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.com . . .

85 zł
za 60 min

Eliza

JĘZYK WŁOSKI - KOREPETYCJE & PRZYGOTOWANIE DO MATURY I EGZAMINÓW

Ciao a tutti! Mam na imię Eliza, a z wykształcenia jestem filologiem włoskim o wielu pasjach. Jedną z nich jest właśnie Italia i wszystko to co z Półwyspem Apenińskim związane. Zapraszam do pr . . .

100 zł
za 60 min

Vivalamatma

Matematyka do poziomu studiów

Profesjonalne korepetycje, paroletnie doświadczenie, własne materiały. Od paru lat nieustannie przygotowuję uczniów do matury w zakresie zarówno rozszerzonym jak i podstawowym, oraz do egzaminu gimnazjalisty . . .

70 zł
za 60 min

Tomasz

Matematyka wyższa - skuteczność i doświadczenie

200 zł
za 60 min

Kursy Konkret - Monika Stolarczyk

PRZYGOTOWANIE DO MATURY USTNEJ Z POLSKIEGO

Zapraszam do rezerwacji terminów na maj w ramach przygotowania do matury ustnej. -- Zapraszam na lekcje indywidualne w maju, na których: -skupiam się na aktualnych potrzebach maturzysty i jego największy . . .

100 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE MATEMATYKA - dojazd do ucznia lub online - tel: 695291885, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale. 91% - tyle . . .

87 zł
za 60 min

Kinga

Dysleksja Dyskalkulia matematyka autorka książek

yskalkulia? Rozglądanie się po klasie i nierozumienie o czym mówi nauczyciel? Nauczyciel mnie nie lubi? Duże braki? Wszystko umiem w domu, ale z klasówek mam jedynki? Wszystko umiem na korepetycjach ale w . . .

350 zł
za 45 min