Ogłoszenia

Grafika komputerowa

Michał

Hej mam na imię Michał jestem mgr inż. informatykiem ze spec...

Hej mam na imię Michał jestem mgr inż. informatykiem ze specjalizacją grafiki komputerowej.Chętnie udzielę korepetycji, przeprowadzę kursy, szkolenia z zakresu podstaw obsługi komputera, Internetu oraz z zakr . . .

50 zł
za 60 min

PaweŁ

Zapraszam serdecznie, na indywidualne szkolenia (korepetycje...

Zapraszam serdecznie, na indywidualne szkolenia (korepetycje) z fotorealistycznych wizualizacji (3DS MAX / VRAY / MENTAL RAY / PHOTOSHOP / COREL ) i grafiki architektonicznej 3d, 2d (AUTOCAD). Zajęcia prowadzone są . . .

50 zł
za 60 min

Patryk

Jeśli marzysz o pracy w zawodzie grafika, nie wiesz od czego...

Jeśli marzysz o pracy w zawodzie grafika, nie wiesz od czego zacząć, potrzebujesz uzupełnienia informacji to idealnie trafiłeś. Nazywam się Patryk Górski i jestem grafikiem, który pasjonuje się tym co robi. . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

Korepetycje z programu 3D Rhinoceros CAD + Maxwell render, M...

Korepetycje z programu 3D Rhinoceros CAD + Maxwell render, Modelowanie, Ustawianie Świateł, Teksturowanie, Rendering. Przygotowanie pod Druk 3D, frezowanie CNC. Korepetycje na każdym poziomie zaawansowania. Miejs . . .

55 zł
za 60 min

Jotka

KURS RETUSZOWANIA FOTOGRAFII dla fotografów amatorów. 2 częś...

KURS RETUSZOWANIA FOTOGRAFII dla fotografów amatorów. 2 części, 12 godzin, w formie INDYWIDUALNYCH KOREPETYCJI!!! Kurs będzie się odbywać u mnie w mieszkaniu, w śródmieściu. Należy mieć ze sobą: - notat . . .

33 zł
za 60 min

KorkiŁódź

O nas Jesteśmy zespołem doświadczonych nauczycieli i wykłado...

25 zł
za 60 min

Ula

Zapraszam do skorzystania z moich korepetycji z programów Ad...

Zapraszam do skorzystania z moich korepetycji z programów Adobe Photoshop,Indesign,Premiere,After Effects. Autodesk Autocad,3DS max,Maya,Alias . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

Pomoc lub nauka oprogramowania Adobe Photoshop, Adobe In Des...

Pomoc lub nauka oprogramowania Adobe Photoshop, Adobe In Design. . . .

40 zł
za 60 min

Mateusz

85% uczniów Edukreski w 2013 roku dostało się na studia! Na...

85% uczniów Edukreski w 2013 roku dostało się na studia! Nauka rysowania dla osób początkujących i zaawansowanych. Przygotowanie do egzaminów wstępnych na architekturę i do szkół plastycznych. Oprócz k . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

GRAFIKA WEKTOROWA!!! Udzielam korepetycji z grafiki wektorow...

GRAFIKA WEKTOROWA!!! Udzielam korepetycji z grafiki wektorowej w CorelDRAW a także robię na zamówienie projekty w grafice 2D. . . .

40 zł
za 60 min