Ogłoszenia

Grafika komputerowa

Tomasz

NAUKA: 3DS MAX / V-RAY / CORONA / ARCHICAD / ARTLANTIS - ARCHITEKTURA / WNĘTRZA / WIZUALIZACJE - CAŁY KRAJ

Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1!  Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje p . . .

67 zł
za 45 min

Aleksandra

3dsMax i V-ray , wizualizacje wnętrz, modelowanie 3D

Indywidualne podejście, gruntowna, uporządkowana wiedza! Chcesz nauczyć się tworzyć fotorealistyczne wizualizacje i doskonalić swój warsztat w 3dsMax ? A może dopiero zaczynasz i chcesz poznać program . . .

60 zł
za 60 min

Beata

Grafika artystyczna ( warsztatowa )

Grafika artystyczna ( warsztatowa ) - techniki i zabawy graficzne Nauka technik graficznych takich jak: druk strukturalny, monotypia, druk wklęsły i wypukły, stemplowanie. Wybrane techniki graficzne różnią . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Photoshop, Illustrator, InDesign

Korepetycje Photoshop, Illustrator, InDesign. Tel: 469896750 Od wielu lat pracuję na tych programach, dlatego znam je od strony praktycznej.  . . .

65 zł
za 60 min

Szymon

Grafika 3D/ Game Dev

Zajęcia przygotowane z myślą o tych którzy chcą spróbować swoich sił w branży gier komputerowych. W zależności od zainteresowań ucznia pozwolą zbudować własny kawałek terenu,postać lub inny przedmio . . .

70 zł
za 60 min

Gabriela

Rhinoceros i Vray, wizualizacje i modelowanie 3D

RHINOCEROS I V-RAY , wizualizacje i modelowanie 3D Hej ;) Niezależnie od tego, czy jesteś dopiero na początku swojej nauki programu i masz problemy z podstawami interfejsu, potrzebujesz pomocy w przygotowaniu . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

Łódź Korepetycje Projektowanie i Wizualizacje Architektury i Wnętrz w: 3ds max | Vray | Corona | Archicad | Artlantis

Lekcje stacjonarne i Online (zdalne) na żywo z korepetytorem 1 na 1! ☆ Rozpocznij wymarzoną karierę zawodową w projektowaniu… Twórz piękniejsze wizualizacje , które lepiej sprzedają Twoje projekty . . .

69 zł
za 45 min

Artur

C++, Python, Direct3D, OpenGL, Blender

Korzystając z moich lekcji, swobodnie opanujesz materiał, który potrzebujesz przyswoić. Jeśli zmagasz się z konkretnym problemem, pokażę Ci jak go rozwiązać. Nie ważne czy potrzebujesz pomocy, żeby zalic . . .

80 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje z Blendera, grafika 3D i animacja

Cześć, Prowadzę zajęcia on-line z grafiki 3D i animacji w programie Blender. Od zupełnych podstaw po bardziej zaawansowane techniki. Umówmy się na darmowe spotkanie na Skypie, w celu omówienia, co już pot . . .

100 zł
za 60 min

Martyna

Grafika Komputerowa

Hej! Nazywam się Martyna i obecnie jestem studentką Zarządzania Kreatywnego. Ukończyłam studia na kierunku Grafika na Uniwersytecie SWPS. Pracowałam w firmach graficznych i z wielką chęcią pomogę Ci rozwin . . .

80 zł
za 60 min