Ogłoszenia

Historia

Paweł

Zapraszam państwa do uczestnictwa w intensywnym szkoleniu pr...

Zapraszam państwa do uczestnictwa w intensywnym szkoleniu przygotowującym do matury z historii na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Pragnę zaznaczyć iż zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę . . .

20 zł
za 60 min

Krzysztof

Jestem nauczycielem dyplomowanym z 11-letnim stażem. Uczę w ...

Jestem nauczycielem dyplomowanym z 11-letnim stażem. Uczę w Liceum Ogólnokształcącym. Posiadam uprawnienia egzaminatora matury z historii. Prowadzę warsztaty maturalne oraz mam duże doświadczenie w przygotowa . . .

40 zł
za 60 min

Sławomir

Doktorant historii z przygotowaniem dydaktycznym i kilkuletn...

Doktorant historii z przygotowaniem dydaktycznym i kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu korepetycji. Skuteczne przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym i podstawowym, egzaminów, testów, pomoc w nadrabi . . .

30 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia z Historii!!! Pomoc w nadrobieniu zaległości, poznan...

Zajęcia z Historii!!! Pomoc w nadrobieniu zaległości, poznaniu historii, przygotowaniu do egzaminów na studia. Nauka na wszystkich poziomach, przygotowanie do każdego egzaminu, matury pisemnej na poziomie podsta . . .

25 zł
za 60 min

Magdalena

Obawiasz się klasówki, sprawdzianu, matury? Nie martw się, z...

Obawiasz się klasówki, sprawdzianu, matury? Nie martw się, z moją pomocą zaskoczysz nauczyciela swoją wiedzą i zapomnisz czym jest stres przed odpowiedzią. Jako nauczyciel pomogę Ci w przezwyciężeniu wszel . . .

40 zł
za 60 min

Stanisław

Nareszcie również w Polsce! Korepetycje w 2-3 osobowych grup...

Nareszcie również w Polsce! Korepetycje w 2-3 osobowych grupach W profesjonalnie przygotowanym centrum korepetycji przy metrze Imielin Nowo otwarte Centrum Korepetycji opanuj.to Proponuje: - korepetycje ze wszystk . . .

37 zł
za 60 min

Nauczycielka

HISTORIA orazWIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIEkorepetycjeMiejsce:K...

HISTORIA oraz WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE korepetycje Miejsce:Kraków - Śródmieście! Czynna nauczycielka (egzaminatorka) udzieli lekcji: korepetycje - każdy poziom: LICEUM, TECHNIKUM, liceum profilowane. przygoto . . .

69 zł
za 45 min

Edyta

Udzielę korepetycji z historii dla uczniów szkół podstawowyc...

Udzielę korepetycji z historii dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W cenie godziny zegarowej materiały oraz dojazd do ucznia. Historia może być naprawdę ciekawą przygodą, wystarczy odpowiednie nas . . .

20 zł
za 60 min

Dorota

Historia z Fuksówką to – powtórka materiału ze szczególnym u...

37 zł
za 60 min

Krystyna

Historia nie musi być nudna!Ze mną możesz ją polubić! Zadzwo...

Historia nie musi być nudna!Ze mną możesz ją polubić! Zadzwoń i umów się na spotkanie! . . .

40 zł
za 60 min