Ogłoszenia

Historia

Egzaminatorka

HISTORIA KOREPETYCJE Warszawa DO MATURY - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR WARSZAWA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2023) oraz chcących lepiej się przygotować do . . .

95 zł
za 45 min

Bartłomiej

Korepetycje z historii! Wrocław lub forma zdalna na Skype.

Cześć! Nazywam się Bartek, rok temu pisałem mature z historii na której uzyskałem wynik 92 %, WoS, który przydaje się czasem podczas nauki do matury z historii napisałem na 80 %. Prowadzę Instagrama na kt . . .

50 zł
za 60 min

Kamil

Do egzaminu zawodowego oraz historia i wos

Witam serdecznie pomogę się przygotować do egzaminu technika żywienia i usług gastronomicznych pomogę w zadaniach oraz testach kontakt email kamilwelnicki811@interia.pl . . .

40 zł
za 60 min

Maciej

SOLIDNIE I NA SPOKOJNIE (Wilanów - Warszawa)

SOLIDNIE I BEZ NERWÓW WYTŁUMACZĘ WSZELKIE NIEJASNOŚCI HISTORYCZNE. MAM DOŚWIADCZENIE I DOPASOWUJĘ NAUKĘ DO INDYWIDUALNYCH PROBLEMÓW UCZNIA. KONCENTRUJEMY SIĘ NA TYM CO WAŻNE I CZEGO OCZEKUJE POTENCJALN . . .

80 zł
za 60 min

Paweł

Doktorant historii prawa z Uniwersytetu Jagiellońskiego pomaga uzyskać satysfakcjonujący wynik maturalny z historii.

Chcesz cieszyć się wysokim wynikiem maturalnym z historii, a z intensywnej nauki czerpać przyjemność? Najwidoczniej potrzebujesz nauczyciela z pasją, zajęć pozbawionych rutyny oraz przystępnych i zróżnic . . .

110 zł
za 90 min

Alicja

PROFESJONALNA POMOC STUDENCKA, DYSKRETNIE I RZETELNIE

Oferuję profesjonalną pomoc w przygotowaniu prac dyplomowych oraz wszelkich prac zaliczeniowych. Piszę prace od wielu lat i posiadam duże doświadczenie w tym zakresie. Zajmuję się zarówno pracami licencjacki . . .

20 zł
za 60 min

Robert

Historia

Wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne ceny, szeroki wachlarz usług Doktorant UAM Dyskretnie i anonimowo . . .

100 zł
za 60 min

Jakub

Historia na 6

Szeroki zakres zajęć – od nadrabiania zaległości po przygotowania do olimpiad. Wieloletnie doświadczenie Doktorant UG . . .

100 zł
za 60 min

Katarzyna

Historia, szkoła podstawowa, Kraków, wszystkie przedmioty

Udzielę korepetycji ze wszystkich przedmiotów w szkole podstawowej: - edukacja wczesnoszkolna; - matematyka; - biologia; - chemia; - fizyka; - geografia; - historia; - angielski; - niemiecki; - . . .

50 zł
za 60 min

Tomasz

Historia na bdb

Doktorant UWr udzieli korepetycji Kilka lat doświadczenia, liczne sukcesy moich podopiecznych . . .

100 zł
za 60 min