Ogłoszenia

Historia

Sebastian

Korepetycje historia wos online MATURA 2024 EGZAMINATOR OKE

Matura tuż, tuż, a Ty się obawiasz, że nie zdążysz przerobić całego materiału? Bardzo dobrze trafiłeś! Mam dla Ciebie specjalne zajęcia które przygotuje Cię do Matury z Wosu lub historii. Jestem nauc . . .

75 zł
za 60 min

Krzysztof

Profesjonalne korepetycje historia Nadrabianie zaległości. Ekspresowe przygotowanie do matury

Zapraszam zarówno na zajęcia online, jak i lekcje stacjonarne. Posiadam duże doświadczenie. Pracowałem zarówno z uczniami bardzo dobrymi, którzy celowali w najlepsze i najbardziej oblegane kierunki studiów j . . .

100 zł
za 60 min

Krzysztof

przygotowanie do matury

W 2002 roku ukończyłem historię na Uniwersytecie Wrocławskim w zakresie historii nauczycielskiej. Z przyjemnością i zaangażowaniem przygotuję ucznia/uczennicę do matury z historii. Postaram się zainteresow . . .

50 zł
za 60 min

Mateusz

Korepetycje z historii oraz przygotowanie do wojewódzkiego konkursu przedmiotowego.

     Czy znacie historię o tym jak dwunastu Polaków zdobyło samotnie Sztokholm? Albo dlaczego jest spora szansa, że wielu z nas ma jednego wspólnego bardzo sławnego przodka?     . . .

100 zł
za 60 min

Egzaminatorka

Nauczyciel akademicki EGZAMINATOR - KOREPETYCJE KRAKÓW

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - egzaminator przygotowuje do: * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki huma . . .

95 zł
za 45 min

Tomasz

korepetycje z historii i wos-u

Jestem nauczycielem historii i wos-u. Mam wieloletnie doświadczenie pracy w szkole średniej i w szkole podstawowej. Współpracuję z OKE w Poznaniu jako egzaminator maturalny. Przygotowuję do egzaminu osmioklasi . . .

50 zł
za 60 min

Szymon Król

korepetycje z Historii oraz Języka łacińskiego

Jestem korepetytorem historii oraz języka łacińskiego. W ramach swojej pracy przygotowuje uczniów zarówno do egzaminu maturalnego jaki i bieżących lekcji (sprawdziany, kartkówki). Udzielam również lekcji j . . .

50 zł
za 60 min

Marlena

matura z historii na 100 %

Witam, jestem nauczycielem historii w liceum, od kilku lat przygotowuję uczniów do matury. Lekcje prowadzę na platformie Teams. Wyświetlam uczniom prezentacje, mapy i inne materiały potrzebne do zajęć. Wysył . . .

90 zł
za 60 min

Egzaminatorka

HISTORIA KOREPETYCJE Warszawa DO MATURY - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR WARSZAWA

NAUCZYCIELKA oraz EGZAMINATOR MATURALNY UDZIELI lekcji z historii oraz wiedzy o społeczeństwie.  Lekcje - korepetycje są dla: *tegorocznych maturzystów (2023) oraz chcących lepiej się przygotować do . . .

95 zł
za 45 min

Bartłomiej

Korepetycje z historii! Wrocław lub forma zdalna na Skype.

Cześć! Nazywam się Bartek, rok temu pisałem mature z historii na której uzyskałem wynik 92 %, WoS, który przydaje się czasem podczas nauki do matury z historii napisałem na 80 %. Prowadzę Instagrama na kt . . .

50 zł
za 60 min