Ogłoszenia

Informatyka

Szymon

Efektywny kurs do Matury z Informatyki!

Wiem, że dla wielu uczniów czas przed maturą to czas stresu i frustracji. Natłok materiału, trudności w organizacji nauki… Ja jednak widzę w nim ogromną szansę. Pokażę Ci jak ten okres uczynić najbard . . .

130 zł
za 60 min

Jakub

Profesjonalne korepetycje z informatyki on-line! Nowa matura 2023!

Często słyszę opinie, że matura z informatyki jest bardzo trudna. To fakt- statystyki pokazują, że wielu maturzystów słabo radzi sobie z tym egzaminem. W takim razie dlaczego moi uczniowie zawsze mają na . . .

150 zł
za 60 min

Mateusz

Korepetycje Data Science | Machine Learning | AI | Python

Potrzebujesz pomocy z Pythonem, Data Science lub Machine Learningiem - dobrze trafiłeś ;) Pomogę Ci: Przebranżowić się na Data Science Dostać się na wybrane studia Przygotowanie do egzaminów Zbudować . . .

250 zł
za 60 min

Maurycy

Profesjonalne i zindywidualizowane przygotowanie do matury z informatyki w dobrej cenie

Cześć 🙂 Jeśli szukasz przygotowania do matury z informatyki, to jesteś w dobrym miejscu. Zapraszam na przygotowanie do matury z informatyki w zindywidualizowanym trybie :     -powtórzeniowym (3 . . .

75 zł
za 60 min

New

Lekcje Excel, Power Query, Power BI

Zdobądź umiejętności których szukają pracodawcy. Oferuję lekcje z programu Power BI, Power Query, Excel, DAX, Power Automate, Pakiet Office. Potrzebujesz wsparcia w korzystaniu z aplikacji Microsoft? Sz . . .

90 zł
za 60 min

ePicentrum

"🚀 Odkrywaj świat kodu z ePicentrum Edukacyjnym! Korepetycje z Informatyki dla Mistrzów Kodu! 💻🌐"

🚀 Cześć, Mistrzu Kodu! 🚀 Czy kiedyś zastanawiałeś się, jak działa świat cyfr, kodów i algorytmów? Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności informatyczne w sposób nie tylko teoretyczny, ale i p . . .

100 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje z informatyki, matura na 100 %, Excel, Access, c++, python.

Cześć, Chcesz napisać maturę z informatyki na 100 %,  nie ogarniasz infy, albo masz problem z jakimś zadaniem udzielam korepetycji z informatyki. Jestem studentem Informatyki Analitycznej na UJ, maturę . . .

200 zł
za 60 min

Umieszto

Umiesz.to - Zajęcia z informatyki z doświadczonymi korepetytorami w Lublinie lub online.

Zapraszamy do naszej siedziby, mieszczącej się w samym sercu Lublina. Na zajęciach zapewniamy indywidualne podejście i dostosowanie tempa pracy do potrzeb naszych uczniów. Nauka odbywa się w bezstresowej atmos . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

NOWA MATURA 2021 ! [Ostatnie miejsca STAŻ/PRACA ZIMA] JAVA/ C++/ ANDROID/ PYTHON

Specjalizuję się w przygotowaniu ludzi pod staże i pracę wraz z możliwością zatrudnienia w zakresie programistyki !!! ############# Oferta staże Jesien/Zima 2022/2023: ############# Posiadam kompl . . .

150 zł
za 60 min

Tomasz

Technik informatyk Egzamin EE.08 / INF.02 na 100%

Jestem nauczycielem praktykiem. Od ponad 10 lat przygotowuję egzaminy EE.08/ INF.02. Poza pracą w szkole prowadzę również działalność zawodową w kilku Trójmiejskich firmach. Zajęcia mogą odbywać się w s . . .

150 zł
za 60 min