Ogłoszenia

Informatyka

Bartłomiej

KOREPETYCJE informatyka / programowanie / tworzenie stron / rozwiązywanie zadań - ZDALNE oraz NA MIEJSCU

Udzielam profesjonalnych korepetycji z programowania na każdym poziomie nauczania. Pomagam w wykonaniu / rozwiązaniu zadań (szkoła / studia) Posiadam wykształcenie wyższe wraz z przygotowaniem pedagogiczny . . .

40 zł
za 60 min

Jędrzej

Informatyka, programowanie, kurs maturalny/przygotowanie do olimpiad/sprawdzianów na każdym etapie nauki

Studiuję kognitywistykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuję się szczególnie w programowaniu oraz zagadnieniach sztucznej inteligencji. Uczę informatyki, angielskiego i matematyki na poziomie gimnazjum, . . .

80 zł
za 60 min

Neo

Konsultacje programistyczne | Java | SQL

Jeżeli chcesz pracować w IT / potrzebujesz korepetytora - konsultacji lub masz zlecenie to DOBRZE TRAFIŁEŚ O mnie: -  profesjonalnie  : senior Java Developer w duzej korporacji z TOP 10, -  wyks . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking SKYPE. ZOOM. Programowanie w C++. Wsparcie w przerobieniu typowego szkolnego programu.. . . .

100 zł
za 60 min

Aneta

Scrach, python, C/C++, HTML + CSS

Jako absolwentka studiów informatycznych pomogę w opanowaniu podstaw programowania oraz tworzenia w środowisku scrach. . . .

60 zł
za 60 min

kamila

bazy danych, sql, oracle, MS SQL

Fundamentowa składnia zapytań, pisanie zapytan, podstawy baz danych, zadania praktyczne, rozszerzone możliwości zapytań. Oracle SQL Developer, MS SQL bądź inne środowiska, . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Informatyka na 6 podstawówka; pakiet office, programowanie i więcej!

Oferuję pomoc w nauce informatyki na poziomie całej szkoły podstawowej + rozszerzenie dla zainteresowanych. Gwarantuję poziom i tematy dostosowane do ucznia, a także zrozumienie tematów takich jak: Pisanie i . . .

10 zł
za 60 min

Szymon

Korepetycje Informatyka

Nazywam się Szymon i jestem studentem fizyki na Politechnice Gdańskiej, Udzielam korepetycji z informatyki na poziomie podstawowym oraz średnim z języków C, C++, Python. Przygotowuję również do matury z t . . .

35 zł
za 60 min

Kamil

Korepetycje z c++, php, js, html5, Informatyka zakres podstawówka i szkoła średnia.

Korepetycje z c++ opcjonalnie html, css, Node.js, php, typescript, js oczywiście praca na canvasie też poziom szkoły średniej/studiów. Informatyka w zakresie podstawówka/liceum. Pomoc . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Belfer w sieci - korepetycje on-line

Szkoły są zamknięte, ale my jesteśmy otwarci na pomoc Tobie! BPO Network oferuje zajęcia on-line z naszymi nauczycielami. Zapewniamy pomoc w wielu przedmiotach, w tym z informatyki. Co oferujemy? Belf . . .

30 zł
za 60 min