Ogłoszenia

Informatyka

Neo

Konsultacje programistyczne | Java | SQL

Jeżeli chcesz pracować w IT / potrzebujesz korepetytora - konsultacji lub masz zlecenie to DOBRZE TRAFIŁEŚ O mnie: -  profesjonalnie  : senior Java Developer w duzej korporacji z TOP 10, -  wyks . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking SKYPE. ZOOM. Programowanie w C++. Wsparcie w przerobieniu typowego szkolnego programu.. . . .

100 zł
za 60 min

Antek

Nauka podstaw informatyki i sieci komputerowych

Do zaoferowania mam prowadzenie zajęć z informatyki, zawierających m.in. sieci komputerowe, system linux i wiele więcej. Lekcje te umożliwiają proste i szybkie wejście w świat IT, a także podstaw do wybrani . . .

25 zł
za 60 min

Bartosz

Informatyka korepetycje programowania zadania domowe prezentacje egzaminy 24H/7dni w tygodniu

TAKŻE TERMINY AWARYJNE, SESJA! Oferuję pełen zakres pomocy związanej z informatyką (ogólnie naukami ścisłymi). Pomocą studentom zajmuję się od kilkunastu lat prowadzę legalnie działającą firmę, wy . . .

100 zł
za 60 min

Sandra

Pakiety statystyczne

Pilnie poszukuję osoby, dla której program SPSS nie stanowi żadnego problemu :) . . .

60 zł
za 60 min

Filip

Korepetycje z informatyki

Witam! Jestem uczniem technikum informatycznego posiadającym szeroki zakres wiedzy w zakresie swojego zawodu. Jestem stypendystą programu Zawodowcy w Łódzkiem. Oferuję lekcje dla uczniów na poziomie szkoły . . .

40 zł
za 60 min

Michał

korepetycje informatyka / nauka programowania (dla każdego!)

Witam oferuję korepetycje z informatyki na każdym poziome jak i naukę programowania zarówno blokowego jak i w jednym z poniższych języków: - C, C++, C# - Java, JavaScript - Python oferuję również nauk . . .

30 zł
za 60 min

Maciej

Programowanie w Javie i Pythonie dla początkujących i średnio-zaawansowanych

Hej, Oferuję korepetycje z programowania w Javie i Pythonie dla zarówno początkujących jak i średniozaawansowanych. Potrzebujesz pomocy z konkretnym tematem? Chcesz zacząć programować ale nie wiesz jak się . . .

70 zł
za 60 min

Jan

Korepetycje z informatyki!

Dzień Dobry! Jestem uczniem kl 7 szkoły podstawowej i szukam sposobu na dorobienie sobie do kieszonkowego.  Jeżeli Pański syn/ córka mają problemy z przedmiotu informatyka lub biologia bardzo chętnie i . . .

15 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje informatyka

Jestem absolwentem Politechniki Lubelskiej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z matematyki, informatyki, programowania i fizyki. Dodatkowo pracowałem jako szkoleniowiec prowadząc ku . . .

50 zł
za 60 min