Ogłoszenia

Informatyka

Krzysztof

Indywidualna nauka do matury z informatyki. Spotkania jeden na jeden! Dostępne wolne terminy!

Witaj, Na początek mam do Ciebie kilka pytań: Czy chcesz skutecznie przygotować się do matury z informatyki na dowolnym poziomie? Czy lubisz spotkania 1 na 1, na których możesz zapytać o wszystko i zys . . .

180 zł
za 60 min

Szymon

Efektywny kurs do Matury z Informatyki!

Wiem, że dla wielu uczniów czas przed maturą to czas stresu i frustracji. Natłok materiału, trudności w organizacji nauki… Ja jednak widzę w nim ogromną szansę. Pokażę Ci jak ten okres uczynić najbard . . .

130 zł
za 60 min

Jakub

Profesjonalne korepetycje z informatyki on-line! Nowa matura 2023!

Często słyszę opinie, że matura z informatyki jest bardzo trudna. To fakt- statystyki pokazują, że wielu maturzystów słabo radzi sobie z tym egzaminem. W takim razie dlaczego moi uczniowie zawsze mają na . . .

150 zł
za 60 min

Wojciech

Informatyka null nie tyka (pierwsze zajęcia 50% ceny)

Ludzie pytają studenta: - Gdzie studiujesz? - Na WIET'cie. - Nie wiemy… No więc tak, studiowałem informatykę na WIET'cie (Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH). Teraz, po paru latach, ro . . .

100 zł
za 60 min

Andrzej

Korepetycje z informatyki: Excel, C++, Python, SQL

W 2016 roku broniłem licencjat na kierunku Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia. Potem studiowałem przez 1,5 roku na Politechnice Warszawskiej na wydziale WEiTI, gdzie zaliczałem różnorodne przedmioty progra . . .

60 zł
za 60 min

Paweł

Informatyka

Witam, jestem  studentem informatyki na Uniwerystecie Gdańskim, posiadam tytuł technika informatyka oraz mam doświadczenie w pracy jako programista backend PHP, posiadam stypendium naukowe. Posiadam doświad . . .

70 zł
za 60 min

Mateusz

Korepetycje Data Science | Machine Learning | AI | Python

Potrzebujesz pomocy z Pythonem, Data Science lub Machine Learningiem - dobrze trafiłeś ;) Pomogę Ci: Przebranżowić się na Data Science Dostać się na wybrane studia Przygotowanie do egzaminów Zbudować . . .

250 zł
za 60 min

Maurycy

Profesjonalne i zindywidualizowane przygotowanie do matury z informatyki w dobrej cenie

Cześć 🙂 Jeśli szukasz przygotowania do matury z informatyki, to jesteś w dobrym miejscu. Zapraszam na przygotowanie do matury z informatyki w zindywidualizowanym trybie :     -powtórzeniowym (3 . . .

75 zł
za 60 min

New

Lekcje Excel, Power Query, Power BI

Zdobądź umiejętności których szukają pracodawcy. Oferuję lekcje z programu Power BI, Power Query, Excel, DAX, Power Automate, Pakiet Office. Potrzebujesz wsparcia w korzystaniu z aplikacji Microsoft? Sz . . .

100 zł
za 60 min

ePicentrum

"🚀 Odkrywaj świat kodu z ePicentrum Edukacyjnym! Korepetycje z Informatyki dla Mistrzów Kodu! 💻🌐"

🚀 Cześć, Mistrzu Kodu! 🚀 Czy kiedyś zastanawiałeś się, jak działa świat cyfr, kodów i algorytmów? Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności informatyczne w sposób nie tylko teoretyczny, ale i p . . .

100 zł
za 60 min