Ogłoszenia

Informatyka

New

Lekcje Excel, Power Query, Power BI

Oferuję lekcje z programu Microsoft Excel, Microsoft Power Query, Microsoft Power BI. Zawodowo zajmuję się analizą danych oraz projektowaniem narzędzi ułatwiających podejmowanie decyzji. Mogę Ci pomóc j . . .

90 zł
za 60 min

Piotr

NOWA MATURA 2021 ! [Ostatnie miejsca STAŻ/PRACA ZIMA] JAVA/ C++/ ANDROID/ PYTHON

Specjalizuję się w przygotowaniu ludzi pod staże i pracę wraz z możliwością zatrudnienia w zakresie programistyki !!! ############# Oferta staże Jesien/Zima 2022/2023: ############# Posiadam kompl . . .

150 zł
za 60 min

Jakub

Profesjonalne korepetycje z informatyki on-line! Nowa matura 2023!

Często słyszę opinie, że matura z informatyki jest bardzo trudna. To fakt- statystyki pokazują, że wielu maturzystów słabo radzi sobie z tym egzaminem. W takim razie dlaczego moi uczniowie zawsze mają na . . .

130 zł
za 60 min

Tomasz

Spersonalizowane przygotowanie do nowej formuły matury z informatyki. ✔️ Programowanie ✔️ Access ✔️ Excel✔️Teoria

W maturze z informatyki najważniejsze jest podejście indywidualne do każdego ucznia. Na podstawie pierwszych lekcji chcę zbadać stan wiedzy ucznia z 4 elementów maturalnych: Access Excel Programowanie (Py . . .

60 zł
za 60 min

Adrian

Korepetycje Unity 3D C#

Korepetycje Witam, Ofertę tą kieruję do ludzi zainteresowanych Środowiskiem Unity, C#, PUN2, Blender, Photoshop . Indywidualne lekcje tworzenia/projektowania gier w Unity, które pokażą fascynują . . .

60 zł
za 60 min

Patryk

Pomoc przy zrozumieniu/wdrożeniu Windows Server, Sharepoint, Office365, Azure, jak i również Excel

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i wdrażaniu produktów Microsoftu oraz zdobyte certyfikaty pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.  Dokładność, cierpliwość, swoboda komunikacyj . . .

150 zł
za 60 min

Jędrzej

Informatyka, programowanie, kurs maturalny/przygotowanie do olimpiad/sprawdzianów na każdym etapie nauki

Studiuję kognitywistykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuję się szczególnie w programowaniu oraz zagadnieniach sztucznej inteligencji. Uczę informatyki, angielskiego i matematyki na poziomie gimnazjum, . . .

80 zł
za 60 min

Piotr

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking SKYPE. ZOOM. Programowanie w C++. Wsparcie w przerobieniu typowego szkolnego programu.. . . .

100 zł
za 60 min

Neo

Konsultacje programistyczne | Java | SQL

Jeżeli chcesz pracować w IT / potrzebujesz korepetytora - konsultacji lub masz zlecenie to DOBRZE TRAFIŁEŚ O mnie: -  profesjonalnie  : senior Java Developer w duzej korporacji z TOP 10, -  wyks . . .

70 zł
za 60 min

Bartek

Informatyka

Jestem uczniem Liceum z rozszerzeniami mat-fiz-inf w 3 klasie. Lubię wszystkie 3 te przedmioty i uważam, że nadaje się do przekazywania tej wiedzy innym. Mogę pomagać z całym materiałem, który dotychczasowo . . .

50 zł
za 60 min