Ogłoszenia

Informatyka

Patryk

Pomoc przy zrozumieniu/wdrożeniu Windows Server, Sharepoint, Office365, Azure, jak i również Excel

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i wdrażaniu produktów Microsoftu oraz zdobyte certyfikaty pozwalają mi świadczyć usługi na najwyższym poziomie.  Dokładność, cierpliwość, swoboda komunikacyj . . .

100 zł
za 60 min

Bartłomiej

KOREPETYCJE informatyka / programowanie / tworzenie stron / rozwiązywanie zadań - ZDALNE oraz NA MIEJSCU

Udzielam profesjonalnych korepetycji z programowania na każdym poziomie nauczania. Pomagam w wykonaniu / rozwiązaniu zadań (szkoła / studia) Posiadam wykształcenie wyższe wraz z przygotowaniem pedagogiczny . . .

40 zł
za 60 min

Jędrzej

Informatyka, programowanie, kurs maturalny/przygotowanie do olimpiad/sprawdzianów na każdym etapie nauki

Studiuję kognitywistykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuję się szczególnie w programowaniu oraz zagadnieniach sztucznej inteligencji. Uczę informatyki, angielskiego i matematyki na poziomie gimnazjum, . . .

80 zł
za 60 min

Neo

Konsultacje programistyczne | Java | SQL

Jeżeli chcesz pracować w IT / potrzebujesz korepetytora - konsultacji lub masz zlecenie to DOBRZE TRAFIŁEŚ O mnie: -  profesjonalnie  : senior Java Developer w duzej korporacji z TOP 10, -  wyks . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking SKYPE. ZOOM. Programowanie w C++. Wsparcie w przerobieniu typowego szkolnego programu.. . . .

100 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje Informatyka

Witam, jestem studentką pierwszego roku informatyki na Politechnice Rzeszowskiej, i bardzo chętnie pomogę w rozwiązywaniu pracy domowej, wytłumaczę materiał i pomogę w nauce do sprawdzianów i egzaminów. . . .

40 zł
za 60 min

Mohamed Amine

I will teach you Python

. . .

60 zł
za 60 min

Mateusz

Informatyka/Programowanie/Bazy danych/Excel - Matura rozszerzona

Dzień dobry. Jestem Inżynierem Informatyki z Uniwersytetu Wrocławskiego, obecnie studiuję Game Design na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Mam duże doświadczenie w uczeniu informatyki na poziomie rozszerzonym o . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje Maturalne z Informatyki

Cześć! ?? Mam na imię Michał i chętnie pomogę przygotować Ci się do matury z informatyki! ? Jeśli jeszcze nie jesteś pewny / pewna swoich umiejętności, a maj zbliża się nieubłaganie - dasz radę! ?? . . .

50 zł
za 60 min

Daniel

INDYWIDUALNE KOREPETYCJE INFORMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ

Dzień dobry, Oferuję indywidulne korepetycje stacjonarne (z dojazdem) lub online z matematyki, fizyki lub informatyki. Tłumaczę wszystkie działy i objaśniam. Zakres nauczanego na bieżąco materiału jest od . . .

70 zł
za 60 min