Ogłoszenia

Informatyka

Szymon

Efektywny kurs do Matury z Informatyki!

Wiem, że dla wielu uczniów czas przed maturą to czas stresu i frustracji. Natłok materiału, trudności w organizacji nauki… Ja jednak widzę w nim ogromną szansę. Pokażę Ci jak ten okres uczynić najbard . . .

130 zł
za 60 min

Jakub

Profesjonalne korepetycje z informatyki on-line! Nowa matura 2023!

Często słyszę opinie, że matura z informatyki jest bardzo trudna. To fakt- statystyki pokazują, że wielu maturzystów słabo radzi sobie z tym egzaminem. W takim razie dlaczego moi uczniowie zawsze mają na . . .

150 zł
za 60 min

New

Lekcje Excel, Power Query, Power BI

Oferuję lekcje z programu Microsoft Excel, Microsoft Power Query, Microsoft Power BI. Zawodowo zajmuję się analizą danych oraz projektowaniem narzędzi ułatwiających podejmowanie decyzji. Mogę Ci pomóc j . . .

90 zł
za 60 min

Maurycy

Profesjonalne przygotowanie do matury z informatyki w dobrej cenie

Cześć :) Jeśli szukasz przygotowania do matury z informatyki, to w dobrym miejscu się znalazłeś. Co zyskasz jeśli  zdecydujesz się na współpracę ?  -Indywidualne podejście -Nacisk na cy . . .

75 zł
za 60 min

Piotr

NOWA MATURA 2021 ! [Ostatnie miejsca STAŻ/PRACA ZIMA] JAVA/ C++/ ANDROID/ PYTHON

Specjalizuję się w przygotowaniu ludzi pod staże i pracę wraz z możliwością zatrudnienia w zakresie programistyki !!! ############# Oferta staże Jesien/Zima 2022/2023: ############# Posiadam kompl . . .

150 zł
za 60 min

Tomasz

Technik informatyk Egzamin EE.08 / INF.02 na 100%

Jestem nauczycielem praktykiem. Od ponad 10 lat przygotowuję egzaminy EE.08/ INF.02. Poza pracą w szkole prowadzę również działalność zawodową w kilku Trójmiejskich firmach. Zajęcia mogą odbywać się w s . . .

150 zł
za 60 min

Tomasz

Spersonalizowane przygotowanie do nowej formuły matury z informatyki. ✔️ Programowanie ✔️ Access ✔️ Excel✔️Teoria

W maturze z informatyki najważniejsze jest podejście indywidualne do każdego ucznia. Na podstawie pierwszych lekcji chcę zbadać stan wiedzy ucznia z 4 elementów maturalnych: Access Excel Programowanie (Py . . .

60 zł
za 60 min

Adrian

Korepetycje Unity 3D C#

Korepetycje Witam, Ofertę tą kieruję do ludzi zainteresowanych Środowiskiem Unity, C#, PUN2, Blender, Photoshop . Indywidualne lekcje tworzenia/projektowania gier w Unity, które pokażą fascynują . . .

60 zł
za 60 min

Patryk

Pomoc przy zrozumieniu/wdrożeniu Microsoft/Office365, rozwiązań Azure

To nie jest kolejne ogłoszenie nudnych zajęć z informatyki. Jeśli trafiłaś/eś na nie, masz konkretny temat do zrozumienia, być może mnóstwo pytań bez odpowiedzi. Pisz, dzwoń... postaram się Ci pomóc :) . . .

150 zł
za 60 min

Jędrzej

Informatyka, programowanie, kurs maturalny/przygotowanie do olimpiad/sprawdzianów na każdym etapie nauki

Studiuję kognitywistykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuję się szczególnie w programowaniu oraz zagadnieniach sztucznej inteligencji. Uczę informatyki, angielskiego i matematyki na poziomie gimnazjum, . . .

80 zł
za 60 min