Ogłoszenia

Informatyka

Jędrzej

Informatyka, programowanie, kurs maturalny/przygotowanie do olimpiad/sprawdzianów na każdym etapie nauki

Studiuję kognitywistykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuję się szczególnie w programowaniu oraz zagadnieniach sztucznej inteligencji. Uczę informatyki, angielskiego i matematyki na poziomie gimnazjum, . . .

80 zł
za 60 min

Neo

Konsultacje programistyczne | Java | SQL

Jeżeli chcesz pracować w IT / potrzebujesz korepetytora - konsultacji lub masz zlecenie to DOBRZE TRAFIŁEŚ O mnie: -  profesjonalnie  : senior Java Developer w duzej korporacji z TOP 10, -  wyks . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking SKYPE. ZOOM. Programowanie w C++. Wsparcie w przerobieniu typowego szkolnego programu.. . . .

100 zł
za 60 min

Igor

Korepetycje Python/ Tworzenie stron (JavaScript/ HTML/ CSS)

Oferuję korepetycje z programowania na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla szkoły podstawowej, a także liceum. Mam wykształcenie wyższe inżynierskie w . . .

30 zł
za 60 min

Kacper

Uczenie osób młodych wszystkiego na temat e-sportu, zagłębianie się w tajniki danych gier wideo.

Zajmuję się nauką na temat wszystkie co związanego z e-sportem, mogę nauczyć jak dobrze, bezstresowo, z opanowaniem grać gry w wideo i pnąć się jak najwyżej w tym. Podczas lekcji poznaję ucznia i tłumac . . .

40 zł
za 60 min

Norbert

Korepetycje z informatyki (C++, Java, Python)

Udzielam korepetycji z informatyki i z zawodowych przedmiotów informatycznych: Systemy operacyjne i sieci komp., Programowanie strukturalne i obiektowe (Pascal, C/C++, Java, Python), Urządzenia techniki komputerow . . .

50 zł
za 60 min

Maurycy

Korepetycje z informatyki

Chcesz dostać się na wymarzone studia, a przy okazji nabyć wiele praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł zastosować w praktyce? Przygotuj się do matury na tyle dobrze, by zapomnieć o stresie przed egzamin . . .

130 zł
za 60 min

Iwona

Korepetycje Online prowadzone z wielu przedmiotów przez wykwalifikowaną kadrę

Co oferujemy? KOREPETYCJE z wielu przedmiotów dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę i miłą atmosferę podczas nauki. Gdzie? Lekcje odbywają się ON-L . . .

25 zł
za 60 min

Iwona

Matura to nie bzdura - korepetycje online

Oferujemy KOREPETYCJE przygotowujące do egzaminu dojrzałości. Nie musisz nawet wychodzić z domu, bo lekcje odbywają się ON-LINE. Przedmioty: - język polski; - języki obce: angielski, niemiecki; - matematyka . . .

25 zł
za 60 min

Michał

Informatyka, którą ZROZUMIESZ

Witaj! Jeżeli zależy Ci na profesjonalnych zajęciach z indywidualnym podejściem, dostosowanym do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz w miłej atmosferze pracy trafiłeś idealnie!  Posiadam pełne zaplecze . . .

60 zł
za 60 min