Ogłoszenia

Informatyka

Bartłomiej

KOREPETYCJE informatyka / programowanie / tworzenie stron / rozwiązywanie zadań - ZDALNE oraz NA MIEJSCU

Udzielam profesjonalnych korepetycji z programowania na każdym poziomie nauczania. Pomagam w wykonaniu / rozwiązaniu zadań (szkoła / studia) Posiadam wykształcenie wyższe wraz z przygotowaniem pedagogiczny . . .

40 zł
za 60 min

Jędrzej

Informatyka, programowanie, kurs maturalny/przygotowanie do olimpiad/sprawdzianów na każdym etapie nauki

Studiuję kognitywistykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuję się szczególnie w programowaniu oraz zagadnieniach sztucznej inteligencji. Uczę informatyki, angielskiego i matematyki na poziomie gimnazjum, . . .

80 zł
za 60 min

Neo

Konsultacje programistyczne | Java | SQL

Jeżeli chcesz pracować w IT / potrzebujesz korepetytora - konsultacji lub masz zlecenie to DOBRZE TRAFIŁEŚ O mnie: -  profesjonalnie  : senior Java Developer w duzej korporacji z TOP 10, -  wyks . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking SKYPE. ZOOM. Programowanie w C++. Wsparcie w przerobieniu typowego szkolnego programu.. . . .

100 zł
za 60 min

Kamil

Korepetycje z c++, php, js, html5, Informatyka zakres podstawówka i szkoła średnia.

Korepetycje z c++ opcjonalnie html, css, Node.js, php, typescript, js oczywiście praca na canvasie też poziom szkoły średniej/studiów. Informatyka w zakresie podstawówka/liceum. Pomoc . . .

50 zł
za 60 min

Iwona

Belfer w sieci - korepetycje on-line

Szkoły są zamknięte, ale my jesteśmy otwarci na pomoc Tobie! BPO Network oferuje zajęcia on-line z naszymi nauczycielami. Zapewniamy pomoc w wielu przedmiotach, w tym z informatyki. Co oferujemy? Belf . . .

30 zł
za 60 min

Radosław

Korepetycje zdalne Matematyka Fizyka Informatyka Matura Egzamin ósmoklasisty (8-klasisty)

Witam! Jestem studentem informatyki od 3 lat udzielającym korepetycje z wyżej wymienionych przedmiotów. Korepetycji udzielam dla uczniów na dowolnym poziomie szkoły podstawowej lub średniej. Oferuję: Pr . . .

50 zł
za 45 min

Igor

Korepetycje Python/ Tworzenie stron (JavaScript/ HTML/ CSS)

Oferuję korepetycje z programowania na poziomie szkoły podstawowej oraz średniej. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla szkoły podstawowej, a także liceum. Mam wykształcenie wyższe inżynierskie w . . .

30 zł
za 60 min

Kacper

Uczenie osób młodych wszystkiego na temat e-sportu, zagłębianie się w tajniki danych gier wideo.

Zajmuję się nauką na temat wszystkie co związanego z e-sportem, mogę nauczyć jak dobrze, bezstresowo, z opanowaniem grać gry w wideo i pnąć się jak najwyżej w tym. Podczas lekcji poznaję ucznia i tłumac . . .

40 zł
za 60 min

Norbert

Korepetycje z informatyki (C++, Java, Python)

Udzielam korepetycji z informatyki i z zawodowych przedmiotów informatycznych: Systemy operacyjne i sieci komp., Programowanie strukturalne i obiektowe (Pascal, C/C++, Java, Python), Urządzenia techniki komputerow . . .

50 zł
za 60 min