Ogłoszenia

Język chorwacki

Mikołaj

Korepetycje z jezyka chorwackiego

Witam, udzielam korepetycji z jezyka Chorwackiego. Mieszkałem tam kilkanascie lat. Lekcje prowadzone w lużnej atmoswerze ;) Prosty język, szybko Cię nauczymy  . . .

65 zł
za 60 min

Magdalena

naucz się chorwackiego przed wakacjami!

Swoją ofertę kieruję do wszystkich, którzy lubią poznawać nowe języki, lubią czuć się komfortowo w czasie podróży aby móc się swobodnie komunikować.  Lekcje odbywają się online poprzez GoogleM . . .

70 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje, korepetycje z języka chorwackiego online | Wystawiamy faktury

- Ale jak to: rzucasz pracę w telewizji i otwieramy szkołę językową? Przecież takich firm jest tysiące. Czym się wyróżnimy? - Zrobimy  języki takie, których nie ma nikt inny. A nawet jak ma, t . . .

150 zł
za 60 min

Szymon

JĘZYK SERBSKI / CHORWACKI - nauka od podstaw, konwersacje, przygotowanie...

JĘZYK SERBSKI / CHORWACKI - nauka od podstaw, konwersacje, przygotowanie do egzaminów, korepetycje. . . .

50 zł
za 60 min

Karolina

Operuję profesjonalne korepetycje i materiały do nauki język...

Operuję profesjonalne korepetycje i materiały do nauki języka chorwackiego na każdym poziomie. Zapraszam! Dojazd do ucznia oraz materiały w cenie lekcji. . . .

30 zł
za 60 min

Izabela

Udzielam korepetycji z języka chorwackiego. Nie musisz znać ...

Udzielam korepetycji z języka chorwackiego. Nie musisz znać tego języka, wystarczą chęci, a z moją pomocą w krótkim czasie zaczniesz nim władać. Posiadam materiały dydaktyczne, podręczniki i słowniki, kt . . .

40 zł
za 60 min

Lila

Jestem po studiach slawistycznych z językiem chorwackim. Kil...

Jestem po studiach slawistycznych z językiem chorwackim. Kilka razy byłam w Chorwacji, miałam kontakt z żywym językiem. Zapraszam wszystkich chętnych do nauki. Zaznaczam, że nie miałam kontaktu z chorwackim o . . .

40 zł
za 60 min

Fabiola

Dopasowujemy tempo i poziom nauczania do idywidualnych potrz...

Dopasowujemy tempo i poziom nauczania do idywidualnych potrzeb. Wychodzimy naprzeciw potrzebom młodszych i starszych! Dla kogo? Dla każdego! W jakim wieku? Każdym! Kartkówka, sprawdzian, test, egzamin gimnazjalny . . .

35 zł
za 60 min

Tomasz

Zapraszam do nauki języka chorwackiego! Kroatysta - absolwen...

Zapraszam do nauki języka chorwackiego! Kroatysta - absolwent slawistyki na Uniwersytecie Warszawskim z przyjemnością wprowadzi każdego w językową rzeczywistość Bałkanów! Ciekawe i zróżnicowane materiały . . .

45 zł
za 60 min

Adam

Absolwent kroatystyki, stypendysta letniej szkoły w Dubrovni...

Absolwent kroatystyki, stypendysta letniej szkoły w Dubrovniku oraz Croaticum (dwukrotnie) w Zagrzebiu udzieli korepetycji z języka chorwackiego. Moja znajomość języka została potwierdzona na poziomie native (C . . .

30 zł
za 60 min