Ogłoszenia

Język chorwacki

Kamil

SERBSKI/CHORWACKI

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na zajęcia z języka serbskiego lub chorwackiego. Jestem magistrem filologii serbskiej, posiadam doświadczenie w nauczaniu tego języka min. prowadziłem kurs podstaw serbski . . .

60 zł
za 60 min

Strahinja

Nauczyciel angielskiego i serbskiego

Hej!  Daję korepetycje z angielskiego oraz serbskiego, którego jestem native speakerem. Po więcej informacji skontaktuj się ze mną - strahinja.djordjevic@outlook.com :) . . .

50 zł
za 45 min

Jelena

Lekcje online języka chorwackiego z native-speakerem

Cześć, jestem Jelena, rodowita Chorwatka, z wykształcenia po filologii chorwackiej i polskiej. Już od lat zajmuję się lekcjami języka chorwackiego.  Lubię przekaziwać wiedzę na temat języka chorwac . . .

60 zł
za 45 min

Isidora

Chorwacki z native speakerem - zajęcia online

Wchodzisz do restauracji i zamawiasz tradycyjne potrawy, rozumiesz teksty piosenek które spodobały Ci się już po pierwszym słuchaniu, rezerwujesz bilet na swoje wymarzone wakacje, komunikujesz się bez żadnej . . .

80 zł
za 60 min

Joanna

Korepetycje z języka chorwackiego

Dzień dobry! Jestem korepetytorką języka chorwackiego z kilkuletnim doświadczeniem. Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z tym językiem lub potrzebujesz podnieść jego poziom - zapraszam do współpracy.& . . .

70 zł
za 60 min

Magda

Nauka języka chorwackiego

Drodzy Państwo, jestem absolwentką kroatystyki, stypendystką na Uniwersytecie w Zagrzebiu. Bardzo chętnie pomogę poznać ten piękny słowiański język innym osobom i przygotuję Państwa na wakacyjne wypady . . .

60 zł
za 60 min

Kinga

Lekcje języka chorwackiego

Jestem absolwentką filologii chorwackiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Slawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Mieszkałam w Chorwacji, a języka chorwackiego od lat używam w swojej pracy. Ser . . .

80 zł
za 60 min

Mikołaj

Korepetycje z jezyka chorwackiego

Witam, udzielam korepetycji z jezyka Chorwackiego. Mieszkałem tam kilkanascie lat. Lekcje prowadzone w lużnej atmoswerze ;) Prosty język, szybko Cię nauczymy  . . .

65 zł
za 60 min

Magdalena

naucz się chorwackiego przed wakacjami!

Swoją ofertę kieruję do wszystkich, którzy lubią poznawać nowe języki, lubią czuć się komfortowo w czasie podróży aby móc się swobodnie komunikować.  Lekcje odbywają się online poprzez GoogleM . . .

80 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje, korepetycje z języka chorwackiego online | Wystawiamy faktury

- Ale jak to: rzucasz pracę w telewizji i otwieramy szkołę językową? Przecież takich firm jest tysiące. Czym się wyróżnimy? - Zrobimy  języki takie, których nie ma nikt inny. A nawet jak ma, t . . .

150 zł
za 60 min