Cena / za 60 min 80 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce Dowolnie
Zakres Szkoła średnia Studia Inne

Chorwacki z native speakerem - zajęcia online

Wchodzisz do restauracji i zamawiasz tradycyjne potrawy, rozumiesz teksty piosenek które spodobały Ci się już po pierwszym słuchaniu, rezerwujesz bilet na swoje wymarzone wakacje, komunikujesz się bez żadnej tremy i to wszystko po chorwacku? Tak, jest to (i wiele więcej) całkiem osiągalne i dlatego zapraszam na lekcje chorwackiego z native speakerem!

Kim jestem? (Tko sam ja?) Zaraz się przedstawię:

- nauczyciel jęz. chorwackiego jako obcego z kilkuletnim doświadczeniem

- magister filologii słowiańskiej (z polonistyką jako głównym kierunkiem)

- doświadczony tłumacz i redaktor

Biegle mówię po polsku, więc efektywnie i szybko potrafię wyjaśnić niuanse językowe (kulturalno-językowe też!) i przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i skuteczny. Nie jestem zwolennikiem uczenia się na pamięć i na moich lekcjach zobaczysz jak bardzo znajomość polskiego potrafi ułatwić naukę chorwackiego. Oczywiście - jesteśmy na lekcji chorwackiego, a polskiego używam tylko gdy to jest niezbędne aby cały proces nauki stał się dla Ciebie łatwiejszy.

Co zyskasz ucząc się ze mną?

✓ dostęp do materiałów autorskich (ćwiczenia konwersacyjne, gramatyka chorwackiego w pigułce, gry edukacyjne i nie tylko). Autorskie materiały są specjalnie dostosowane do osób mowiących po polsku

✓ indywidualne podejście i program specjalnie przygotowany dla Ciebie

✓ mnóstwo ciekawych informacji na temat kultury bałkańskiej, zapoznanie się z różnicami kulturowymi, idiomami, ‘’fałszywymi przyjaciółmi’’ …

Czego potrzebujesz?

- zeszytu i ołówka do robienia notatek i pracy domowej

- stabilnego połączenia internetowego

- motywacji do nauki (skoro tutaj trafiłaś/trafiłeś, jestem pewna, że już jest) :)

~ Zanim zaczniesz się uczyć, umawiamy się na darmową konsultację, która trwa 10-15 minut. Porozmawiamy wtedy o Twoich celach i pozostałych szczegółach i ona pomoże Ci zdecydować czy chcesz kontynuować naukę ze mną.

Cena za lekcję (indywidualną):

80zł - 60min

95zł - 80min

Cena za lekcję grupową (małe grupy, maks. 4 osoby):

60zł - 60 min

Jeśli jesteś gotowy/a nauczyć się tego ciekawego języka, wyślij do mnie wiadomość i umów się na bezpłatną konsultację! Vidimo se - do zobaczenia! :)

Na ten moment prowadzę wyłącznie lekcje online.

p.s. Przygotowuję studentów filologii serbskiej i chorwackiej do egzaminów z fonetyki, morfologii, słowotwórstwa oraz składni.