Ogłoszenia

Język francuski

Katarzyna

Udzielę korepetycji z j.francuskiego do poziomu B1, dużo wym...

Udzielę korepetycji z j.francuskiego do poziomu B1, dużo wymagam i przynoszę własne materiały,na korepetycjach bardzo ważne jest dla mówienie. . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Student Uniwersytetu Ekonomicznego chętnie pomoże i udzieli ...

Student Uniwersytetu Ekonomicznego chętnie pomoże i udzieli korepetycji z języka angielskiego i/lub francuskiego. Te języki to dla mnie pasja, więc zaangażowanie i dyspozycyjność nie stanowią problemu. Posia . . .

30 zł
za 60 min

Hanna

Korepetycje z języka francuskiego dla początkujących i zaawa...

Korepetycje z języka francuskiego dla początkujących i zaawansowanych, konwersacje, przygotowanie do egzaminów wstępnych i matury, gotowe materiały dla uczniów. Mgr filologii romańskiej z wieloletnim doświad . . .

35 zł
za 60 min

Karolina

Studentka 5. roku lingwistyki stosowanej oferuje korepetycje...

Studentka 5. roku lingwistyki stosowanej oferuje korepetycje, konwersacje oraz tłumaczenia pisemne i ustne. Zapraszam . . .

50 zł
za 60 min

Gosia

Język francuski jest piękny i łatwy! Skończyłam dwujęzyczne ...

40 zł
za 60 min

Agnieszka

Chętnie udzielę korepetycji z gramatyki, słowotwórstwa j. fr...

Chętnie udzielę korepetycji z gramatyki, słowotwórstwa j. francuskiego, zwłaszcza pomogę w odrabianiu lekcji oraz przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów tj. matura czy DELF A1-B1. Jako absolwentka uczelni . . .

45 zł
za 60 min

Aleksandra

Innowacyjne metody nauki poparte dużym doświadczeniem. Miła ...

Innowacyjne metody nauki poparte dużym doświadczeniem. Miła atmosfera :) . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Udzielę korepetycji z języka francuskiego na każdym poziomie...

Udzielę korepetycji z języka francuskiego na każdym poziomie. Jestem absolwentką filologii romańskiej AP, obecnie nauczycielem języka francuskiego i lektorem szkół językowych z doświadczeniem w nauczaniu po . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Absolwentka Sorbony i magister języków stosowanych: francusk...

Absolwentka Sorbony i magister języków stosowanych: francuski z angielskim na Uniwersytecie Śląskim udziela korepetycji z języków: FRANCUSKIEGO i ANGIELSKIEGO na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowani . . .

30 zł
za 60 min

Ewa

Witam, jestem uczennicą medyny pierwszego roku na Uniwersyte...

Witam, jestem uczennicą medyny pierwszego roku na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam 6th form w Anglii i kontynuowałam naukę języka francuskiego będąc uczniem w anglieskiej szkole. Ukończyłam gimnazjum dwu . . .

40 zł
za 60 min