Ogłoszenia

Język francuski

Sebastian

Doświadczony romanista. Nauka języka od podstaw, pomoc, przygotowania do egzaminów.

Jestem absolwentem nauczycielskiego kolegium języka francuskiego oraz filologii romańskiej, specjalizacja metodyka nauczania . Uczę języka francuskiego oraz języka polskiego jako obcego. 4 lata doświadczenia w . . .

60 zł
za 60 min

Paulina

Język Francuski ONLINE

Witajcie, Mam na imie Paulina i z wyksztalcenia jestem Filologiem Romanskim. Oferuje korepetycje, konwersacje (wszystkie poziomy) przez Skype. Bardzo lubie pracowac z dziecmi i mlodzieza. Zajecia staram . . .

55 zł
za 60 min

Joanna

Zakochaj się w języku francuskim :)

Chętnie udzielę korepetycji z j. francuskiego dla każdego poziomu zaawansowania, pomogę w odrabianiu lekcji oraz przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów. Umówię się również na konwersacje w celu przeł . . .

55 zł
za 60 min

Waldemar

Francuski - nauka, korepetycje, tłumaczenia

Francuski - wszystkie poziomy, nauka, przygotowanie do egzaminów, korepetycje i tłumaczenia. Kilkuletnie doświadczenie - zapraszam (Poznań - Grunwald, Bułgarska) . . .

50 zł
za 60 min

Elżbieta

Zapraszam na zajęcia online z języka francuskiego.

Witam serdecznie, Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Zapraszam osoby, które kontynuują przygodę z nauką francuskiego lub dopiero chcą zacząć się uczyć. Posiadam ki . . .

40 zł
za 60 min

Bernadetta

korepetycje z języka francuskiego

Jestem absolwentką filologii romańskiej i udzielam korepetycji z języka francuskiego. Posiadam bardzo dużo własnych materiałów. Istnieje możliwość umówienia zajęć również w weekendy. Oferuję naukę od . . .

60 zł
za 60 min

Klaudia

Francuski Koreptycje

Cześć! Udzielam korepetycji z języka francuskiego. Obecnie jestem studentką filologii romańskiej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu online (i nie tylko) zarówno dzieci jak i dorosłych. W trakcie . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Zajęcia z języka francuskiego

Salut! Zapraszam na indywidualne i grupowe lekcje języka francuskiego dla młodzieży i dorosłych. Zapewniam własne materiały dydaktyczne. Uczę gramatyki, słownictwa, rozumienia ze słuchu, pisania, wymow . . .

60 zł
za 60 min

Valeria

Korepetycje z j. francuskiego

Witam! Jestem korepetytorem z 6-letnim doświadczeniem. Proponuję indywidualne zajęcia z języka francuskiego na różnych poziomach zaawansowania. A także doskonalenie gramatyki, mówienia, słuchania i słownic . . .

25 zł
za 60 min

Angelika

francuski z poliglotką - zajęcia online

Cześć, mam na imię Angelika i nauczę Cię francuskiego. Odkryjesz i bezpowrotnie zakochasz się w precyzyjnym jak brzytwa języku poetów i filozofów, zaczniesz nucić francuskie piosenki pod prysznicem . . .

90 zł
za 60 min