Ogłoszenia

Język francuski

Anna

Absolwentka Romanistyki udzieli profesjonalnych korepetycji z języka francuskiego skutecznie i w przyjaznej atmosferze.

Jestem absolwentką romanistyki i chętnie udzielę profesjonalnych korepetycji z języka francuskiego skutecznie i w przyjaznej atmosferze. Zapraszam na naukę zarówno od podstaw, jak i na poziomie średnio-zaawan . . .

60 zł
za 60 min

Sebastian

Doświadczony romanista. Nauka języka od podstaw, pomoc, przygotowania do egzaminów.

Jestem absolwentem nauczycielskiego kolegium języka francuskiego oraz filologii romańskiej, specjalizacja metodyka nauczania . Uczę języka francuskiego oraz języka polskiego jako obcego. 4 lata doświadczenia w . . .

60 zł
za 60 min

Paulina

Język Francuski ONLINE

Witajcie, Mam na imie Paulina i z wyksztalcenia jestem Filologiem Romanskim. Oferuje korepetycje, konwersacje (wszystkie poziomy) przez Skype. Bardzo lubie pracowac z dziecmi i mlodzieza. Zajecia staram . . .

55 zł
za 60 min

Joanna

Zakochaj się w języku francuskim :)

Chętnie udzielę korepetycji z j. francuskiego dla każdego poziomu zaawansowania, pomogę w odrabianiu lekcji oraz przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów. Umówię się również na konwersacje w celu przeł . . .

55 zł
za 60 min

Waldemar

Francuski - nauka, korepetycje, tłumaczenia

Francuski - wszystkie poziomy, nauka, przygotowanie do egzaminów, korepetycje i tłumaczenia. Kilkuletnie doświadczenie - zapraszam (Poznań - Grunwald, Bułgarska) . . .

50 zł
za 60 min

Elżbieta

Zapraszam na zajęcia online z języka francuskiego.

Witam serdecznie, Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Zapraszam osoby, które kontynuują przygodę z nauką francuskiego lub dopiero chcą zacząć się uczyć. Posiadam ki . . .

50 zł
za 60 min

Bernadetta

korepetycje z języka francuskiego

Jestem absolwentką filologii romańskiej i udzielam korepetycji z języka francuskiego. Posiadam bardzo dużo własnych materiałów. Istnieje możliwość umówienia zajęć również w weekendy. Oferuję naukę od . . .

60 zł
za 60 min

Wiktoria

Korepetycje z języka francuskiego

Przez 6 lat (3 lata gimnazjum, 3 lata liceum) uczęszczałam do klasy dwujęzycznej z językiem francuskim. Posiadam certyfikat Delf B2, zdawałam maturę dwujęzyczną oraz brałam udział w wymianie ze szkołą w . . .

35 zł
za 60 min

Magda

Język francuski

Cześć! Chętnie pomogę tym, którzy mają problemy z j. francuskim, nauczę od podstaw, albo wytłumaczę materiał z którym jest problem ;) Posiadam własne materiały dostosowane do poziomu ucznia. Coś o mni . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Język francuski - poziom podstawowy i średniozaawansowany

Niezależnie od tego, czy znasz już podstawy francuskiego, czy nie rozumiesz żadnego słowa oprócz „merci”, chętnie pomogę Ci w poznawaniu tego fascynującego języka. :)  Do końca roku w grę wchodz . . .

50 zł
za 60 min