Ogłoszenia

Język francuski

Agata

Absolwentka Sorbony nauczy Cię francuskiego - My French Time Online

My French Time Online oferuje usługi dot. nauki języka francuskiego na każdym poziomie. Zajęcia są prowadzone w formie indywidualnej, online. Tutaj: - otrzymasz pomoc w nadrobieniu materiału (w szkole lub . . .

80 zł
za 60 min

Barbara

Francuski, ale najlepiej:))

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych nauką. Jest twórczo i ciekawie. Jestem filologiem i pedagogiem, od 19 lat prowadzę zajęcia w każdym zakresie:szkoła podstawowa, matura, egzaminy :A1,A2,B1,B2,C . . .

90 zł
za 60 min

Michel

Francuski dla wszystkich ! Je vous invite à étudier ensemble :) Cliquez !

Salut ! c’est Michel, un français de 32 ans, un prof expérimenté et un.grand amateur de français. J’habite en Pologne depuis plusieurs années. J’utilise des méthodes d’enseignement créatives et varié . . .

100 zł
za 60 min

Bożena

Udzielam korepetycji online z jez. franc.

Jestem doświadczoną nauczycielką języka francuskiego. Ukończyłam WSP w Krakowie na kierunku filologia romańska oraz wiele kursów doskonalących w kraju i za granica - Francja. Jestem egzaminatorem języka fr . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

Francuski - profesjonalnie i skutecznie.

Witam, Pomogę skutecznie w nauce języka francuskiego. Pozdrawiam Magdalena . . .

70 zł
za 60 min

Piotr

Zajęcia z języka francuskiego

Salut ! Zapraszam na indywidualne i grupowe lekcje języka francuskiego dla młodzieży i dorosłych. Zapewniam własne materiały dydaktyczne. Uczę gramatyki, słownictwa, rozumienia ze słuchu, pisania, wymo . . .

120 zł
za 60 min

Anna

Dyplomowana romanistka z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym zaprasza na lekcje języka francuskiego

Jestem absolwentką wydziału filologii romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz nauczycielem z wieloletnim stażem. Francuskiego uczę od 20 lat. Pracuję z młodzieżą szkolną oraz z osobami dorosłymi. Staw . . .

80 zł
za 60 min

Pauline

Kursy indywidualne i konwersacje jezyka francuskiego online!!!

Zapraszam na kursy online prosto z Francji!!  Dla poczatkujacych i zaawansowanych, dla uczniow, studentow oraz do pracy! Nauczanie i konwersacje na kazdym poziomie! Jestem Absolwentka Sorbony (literatura, sztuk . . .

70 zł
za 60 min

MAŁGORZATA

FRANCUSKI z profesjonalistką - FILOLOGIEM, NAUCZYCIELKĄ LAUREATÓW OLIMPIAD...

ZAPRASZAM na zajęcia z profesjonalistką - FILOLOGIEM, PEDAGOGIEM z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKĄ LAUREATÓW i FINALISTÓW konkursów oraz olimpiad językowych (zarówno na szczeblu wojewódzkim jak i . . .

80 zł
za 60 min

Julia

Chętnie udzielę korepetycji z języka francuskiego :)

Cześć! Jestem studentką Filologii romańskiej ze specjalizacją nauczycielską i oferuję pomoc w nauce języka francuskiego dla uczniów i osób w każdym wieku. Jako osoba, która posiada już doświadczenie w . . .

50 zł
za 60 min