Ogłoszenia

Język francuski

Michel

Francuski dla wszystkich ! Je vous invite à étudier ensemble :) Cliquez !

Salut ! c’est Michel, un français de 32 ans, un prof expérimenté et un.grand amateur de français. J’habite en Pologne depuis plusieurs années. J’utilise des méthodes d’enseignement créatives et varié . . .

80 zł
za 60 min

Agata

Absolwentka Sorbony nauczy Cię francuskiego - My French Time Online

My French Time Online oferuje usługi dot. nauki języka francuskiego na każdym poziomie. Zajęcia są prowadzone w formie indywidualnej, online. Tutaj: - otrzymasz pomoc w nadrobieniu materiału (w szkole lub . . .

60 zł
za 60 min

MAŁGORZATA

FRANCUSKI z profesjonalistką - FILOLOGIEM, NAUCZYCIELKĄ LAUREATÓW OLIMPIAD...

ZAPRASZAM na zajęcia z profesjonalistką - FILOLOGIEM, PEDAGOGIEM z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKĄ LAUREATÓW i FINALISTÓW konkursów oraz olimpiad językowych (zarówno na szczeblu wojewódzkim jak i . . .

70 zł
za 60 min

Em Lingua (Ludmiła)

Francuski szyty na miarę ;)

Salut ! Jestem lektorem, egzaminatorem i tłumaczem języka francuskiego. Ukończyłam Uniwersytet Paryż Sorbonne III [Nauczanie Języka Francuskiego Jako Języka Obcego] oraz Lingwistykę stosowaną [nauczanie / t . . .

70 zł
za 45 min

Raouf

Język Francuski ONLINE w przyjaznej atmosferze! Lekcje i konwersacje z Native Speaker

Najbardziej skuteczne zajęcia konwersacyjne  100% lekcji w języku francuskim Marzysz , żeby mówić po francusku? Zależy Ci na native speakerze? Od lat uczysz się gramatyki, ale masz barie . . .

100 zł
za 60 min

Piotr

Język francuski z absolwentem liceum dwujęzycznego

Jestem obecnie studentem III roku prawa, który realizuję we Francji na Université de Montpellier. zapraszam do kontaktu 510937498 . . .

35 zł
za 60 min

Bożena

Udzielam korepetycji online z jez. franc.

Jestem doświadczoną nauczycielką języka francuskiego. Ukończyłam WSP w Krakowie na kierunku filologia romańska oraz wiele kursów doskonalących w kraju i za granica - Francja. Jestem egzaminatorem języka fr . . .

45 zł
za 60 min

Hanna

Korepetycje z języka francuskiego na każdym poziomie.

Jestem absolwentką filologii romańskiej z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Udzielam lekcji języka francuskiego dla uczniów w wieku szkolnym, jak również dla osób dorosłych rozpoczynających naukę l . . .

50 zł
za 60 min

Nicolas

Lekcje francuskiego z nativem (FR/PL) - kultura literacka i biznesowa

Bonjour ! Mam na imię Daniel Nicolas i jestem Francuzem w połowie. Spędziłem 25 lat we Francji (w tym studia na Sorbonie) i jestem tutaj od 3 lat. Oferuję naukę francuskiego na każdy poziom: od podstaw, konw . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Absolwentka Romanistyki udzieli profesjonalnych korepetycji z języka francuskiego skutecznie i w przyjaznej atmosferze.

Jestem absolwentką romanistyki i chętnie udzielę profesjonalnych korepetycji z języka francuskiego skutecznie i w przyjaznej atmosferze. Zapraszam na naukę zarówno od podstaw, jak i na poziomie średnio-zaawan . . .

60 zł
za 60 min