Ogłoszenia

Język francuski

Paulina

Język Francuski ONLINE

Witajcie, Mam na imie Paulina i z wyksztalcenia jestem Filologiem Romanskim. Oferuje korepetycje, konwersacje (wszystkie poziomy) przez Skype. Bardzo lubie pracowac z dziecmi i mlodzieza. Zajecia staram . . .

55 zł
za 60 min

Joanna

Zakochaj się w języku francuskim :)

Chętnie udzielę korepetycji z j. francuskiego dla każdego poziomu zaawansowania, pomogę w odrabianiu lekcji oraz przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów. Umówię się również na konwersacje w celu przeł . . .

55 zł
za 60 min

Waldemar

Francuski - nauka, korepetycje, tłumaczenia

Francuski - wszystkie poziomy, nauka, przygotowanie do egzaminów, korepetycje i tłumaczenia. Kilkuletnie doświadczenie - zapraszam (Poznań - Grunwald, Bułgarska) . . .

50 zł
za 60 min

Elżbieta

Zapraszam na zajęcia online z języka francuskiego.

Witam serdecznie, Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Zapraszam osoby, które kontynuują przygodę z nauką francuskiego lub dopiero chcą zacząć się uczyć. Posiadam ki . . .

40 zł
za 60 min

Vitali

Język francuski online

Wykształcenie i doświadczenie 2002 r. – liceum francuskie w Nowopołocku (Białoruś). 2007 r. – Połocki Uniwersytet Państwowy, Filologia francuska, filologia angielska. Magister. 2016 r. – Wyższa Sz . . .

55 zł
za 60 min

Valeria

Korepetycje z j. francuskiego online/u ucznia

Witam! Jestem korepetytorem z 5-letnim doświadczeniem. Proponuję indywidualne zajęcia z języka francuskiego na różnych poziomach zaawansowania. A także doskonalenie gramatyki, mówienia, słuchania i sło . . .

15 zł
za 60 min

Karolina

Konwersacje w języku francuskim

Salut! Jestem uczennicą 1Lo. Mieszkalam za granicą, uczyłam sie w szkole francuskiej. Biegle mówię po francusku, polsku. Udzielę korepetycji uczniowi ze szkoły podstawowej lub młodszemu. Moje lekcje będą . . .

20 zł
za 60 min

Valeria

Korepetycje z j.francuskiego

Zapraszam na skuteczne korepetycje z języka francuskiego. Skończyłam studia filologiczne, od 6 lat udzielam korepetycji z języków obcych. Oferuje korepetycje z języka francuskiego na każdym poziomie zaawa . . .

50 zł
za 60 min

Emilia

Korepetycje z języka francuskiego

Witam, jestem studentką na Uniwersytecie Gdańskim, udzielę korepetycji z języka francuskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym, zarówno dzieciom jak i dorosłym.  . . .

30 zł
za 60 min

Ewa

PROFESJONALNE KOREPETYCJE Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO, KONWERSACJE C1, C2

Oferuję profesjonalne korepetycje z języka francuskiego na wszystkich poziomach. Dysponuję ciekawymi materiałami (m.in. artykuły prasowe, filmy, reportaże) dostosowanymi do różnych grup wiekowych – doświa . . .

60 zł
za 60 min