Ogłoszenia

Język francuski

Agata

Absolwentka Sorbony nauczy Cię francuskiego - My French Time Online

My French Time Online oferuje usługi dot. nauki języka francuskiego na każdym poziomie. Zajęcia są prowadzone w formie indywidualnej, online. Tutaj: - otrzymasz pomoc w nadrobieniu materiału (w szkole lub . . .

60 zł
za 60 min

Raouf

Język Francuski ONLINE w przyjaznej atmosferze! Lekcje i konwersacje z Native Speaker

Uczysz się lub chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem francuskim? Od lat uczysz się gramatyki, ale masz barierę w mówieniu? Bonjour! Mam na imię Raouf, jestem nauczycielem i zapraszam Cię na lekcje . . .

120 zł
za 60 min

Bożena

Udzielam korepetycji online z jez. franc.

Jestem doświadczoną nauczycielką języka francuskiego. Ukończyłam WSP w Krakowie na kierunku filologia romańska oraz wiele kursów doskonalących w kraju i za granica - Francja. Jestem egzaminatorem języka fr . . .

45 zł
za 60 min

MAŁGORZATA

FRANCUSKI z profesjonalistką - FILOLOGIEM, NAUCZYCIELKĄ LAUREATÓW OLIMPIAD...

ZAPRASZAM na zajęcia z profesjonalistką - FILOLOGIEM, PEDAGOGIEM z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKĄ LAUREATÓW i FINALISTÓW konkursów oraz olimpiad językowych (zarówno na szczeblu wojewódzkim jak i . . .

70 zł
za 60 min

Justyna

korepetycje z języka francuskiego

Jestem pasjonatką języka francuskiego, studentką prawa, romanistyki i szkoły prawa francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Od 8 lat nieprzerwanie uczę się tego języka, zdałam maturę z j.francuskiego uzys . . .

50 zł
za 60 min

Hanna

Korepetycje z języka francuskiego na każdym poziomie.

Jestem absolwentką filologii romańskiej z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Udzielam lekcji języka francuskiego dla uczniów w wieku szkolnym, jak również dla osób dorosłych rozpoczynających naukę l . . .

50 zł
za 60 min

Nicolas

Lekcje francuskiego z nativem (FR/PL) - kultura literacka i biznesowa

Bonjour ! Mam na imię Daniel Nicolas i jestem Francuzem w połowie. Spędziłem 25 lat we Francji (w tym studia na Sorbonie) i jestem tutaj od 3 lat. Oferuję naukę francuskiego na każdy poziom: od podstaw, konw . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Absolwentka Romanistyki udzieli profesjonalnych korepetycji z języka francuskiego skutecznie i w przyjaznej atmosferze.

Jestem absolwentką romanistyki i chętnie udzielę profesjonalnych korepetycji z języka francuskiego skutecznie i w przyjaznej atmosferze. Zapraszam na naukę zarówno od podstaw, jak i na poziomie średnio-zaawan . . .

60 zł
za 60 min

Wiktoria

Zajęcia z języka francuskiego

Cześć, zapraszam na korepetycje lub konwersacje z języka francuskiego. Również przygotowuję do matury oraz do egzaminów DELF/DALF :) W ramach zajęć cenię sobie indywidualne podejście   do ucznia . . .

70 zł
za 60 min

Dominika

Konwersacje po Francusku online

60 zł
za 60 min