Ogłoszenia

Język francuski

Nicolas

Lekcje francuskiego z nativem (FR/PL) - kultura literacka i biznesowa

Bonjour ! Mam na imię Daniel Nicolas i jestem Francuzem w połowie. Spędziłem 25 lat we Francji (w tym studia na Sorbonie) i jestem tutaj od 3 lat. Oferuję naukę francuskiego na każdy poziom: od podstaw, konw . . .

80 zł
za 60 min

Wiktoria

Zajęcia z języka francuskiego

Cześć, zapraszam na korepetycje lub konwersacje z języka francuskiego. Również przygotowuję do matury oraz do egzaminów DELF/DALF :) W ramach zajęć cenię sobie indywidualne podejście   do ucznia . . .

60 zł
za 60 min

Dominika

Konwersacje po Francusku online

60 zł
za 60 min

Anna

Absolwentka Romanistyki udzieli profesjonalnych korepetycji z języka francuskiego skutecznie i w przyjaznej atmosferze.

Jestem absolwentką romanistyki i chętnie udzielę profesjonalnych korepetycji z języka francuskiego skutecznie i w przyjaznej atmosferze. Zapraszam na naukę zarówno od podstaw, jak i na poziomie średnio-zaawan . . .

60 zł
za 60 min

Agata

My French Time Online - Absolwentka Sorbony nauczy Cię francuskiego

My French Time Online oferuje usługi dot. nauki języka francuskiego na każdym poziomie. Tutaj: - otrzymasz pomoc w nadrobieniu materiału (w szkole lub na studiach) - przygotujesz się do egzaminu (np. matura, . . .

70 zł
za 60 min

Sebastian

Doświadczony romanista. Nauka języka od podstaw, pomoc, przygotowania do egzaminów.

Jestem absolwentem nauczycielskiego kolegium języka francuskiego oraz filologii romańskiej, specjalizacja metodyka nauczania . Uczę języka francuskiego oraz języka polskiego jako obcego. 4 lata doświadczenia w . . .

60 zł
za 60 min

Paulina

Język Francuski ONLINE

Witajcie, Mam na imie Paulina i z wyksztalcenia jestem Filologiem Romanskim. Oferuje korepetycje, konwersacje (wszystkie poziomy) przez Skype. Bardzo lubie pracowac z dziecmi i mlodzieza. Zajecia staram . . .

55 zł
za 60 min

Joanna

Zakochaj się w języku francuskim :)

Chętnie udzielę korepetycji z j. francuskiego dla każdego poziomu zaawansowania, pomogę w odrabianiu lekcji oraz przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów. Umówię się również na konwersacje w celu przeł . . .

55 zł
za 60 min

Waldemar

Francuski - nauka, korepetycje, tłumaczenia

Francuski - wszystkie poziomy, nauka, przygotowanie do egzaminów, korepetycje i tłumaczenia. Kilkuletnie doświadczenie - zapraszam (Poznań - Grunwald, Bułgarska) . . .

50 zł
za 60 min

Elżbieta

Zapraszam na zajęcia online z języka francuskiego.

Witam serdecznie, Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Zapraszam osoby, które kontynuują przygodę z nauką francuskiego lub dopiero chcą zacząć się uczyć. Posiadam ki . . .

50 zł
za 60 min