Cena / za 60 min 60 zł
Lekcje online Tak
Miasto Poznań
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Język hindi
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Odkryj piękno języka hindi: prywatne lekcje online

Cześć! Szukasz nauczyciela języka hindi?

Jestem studentką hindi na Delhi University (magisterka) i absolwentką Indologii na uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i aktualnie mieszkam w Indiach. 

Oferuję lekcje online i zapewniam różnorodne materiały do nauki, takie jak filmy, książki czy muzyka, aby umożliwić Ci poznanie języka hindi w różnych kontekstach. Koszt godzinnej lekcji to 60zl. Jako osoba, która doskonale zna język hindi i codziennie mieszka w Indiach, będę w stanie przekazać Ci nie tylko wiedzę na temat języka, ale również kulturę, tradycje i historię Indii. 

W trakcie lekcji będziemy korzystać z różnorodnych materiałów, takich jak filmy, książki czy muzyka, aby umożliwić Ci poznanie języka hindi w różnych kontekstach.

Nie tylko gwarantuję, że Twoja nauka języka hindi będzie skuteczna i efektywna, ale również przyjemna. Oferuję indywidualne podejście do każdego ucznia, uwzględniając jego potrzeby, cele i styl nauki. Zawsze staram się dostosować tempo lekcji do umiejętności ucznia, co pozwala na optymalne wyniki nauki.

Jeśli chcesz poznać język hindi i odkryć piękno kultury indyjskiej, skontaktuj się ze mną już dzisiaj. Jestem gotowa pomóc Ci osiągnąć Twoje cele językowe! 

Numer tel. +48 736831206, proszę o kontakt na whatsappie lub w wiadomości

Lekcje odbywają się online, 60 zł/60 min.