Ogłoszenia

Język hiszpański

ANDRES

HISZPAŃSKI ONLINE (NaTiVe SpEaKeR): 2 lekcje GRATIS. NOWOCZESNE metody nauczania. 6-LETNIE doświadczenie.

PROMOCJA TYMCZASOWA: PIERWSZA oraz CZWARTA* 60-min. LEKCJA GRATIS - Potrzebujesz używać hiszpańskiego w pracy, na studiach lub w podróży? - Pasjonuje Cię hiszpański i chcesz zacząć się go uczyć? A . . .

80 zł
za 60 min

Tomasz

Lekcje j. hiszpańskiego (online) konwersacje i język codzienny Warszawa

Witam.....mam na imię Tomasz, i na codzień zajmuję się turystyką.  Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex University z Londynu. Przez wiele lat mieszkałem i p . . .

100 zł
za 60 min

Manuel

Native nauczyciel z Peru

Uczę hiszpańskiego od 5 lat z podejściem do pracy domowej. Nie chcę niepotrzebnie komplikować procesu nauczania ścisłymi problemami gramatycznymi i zbyt dużą ilością prac domowych. Nie oznacza to, że te . . .

86 zł
za 60 min

MAŁGORZATA

HISZPAŃSKI - FILOLOG, PEDAGOG z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKA ...

ZAPRASZAM na zajęcia z profesjonalistką - FILOLOGIEM, PEDAGOGIEM z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKĄ LAUREATÓW i FINALISTÓW konkursów oraz olimpiad językowych (zarówno na szczeblu wojewódzkim jak i . . .

70 zł
za 60 min

Juanmartin

HISZPAŃSKI Z NAITIVEM - KOREPETYCJE

Hola a todos :)  Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego. Wszystkie poziomy zaawansowania. Godziny dopasowane do potrzeb ucznia. Posiadam wieloletnią praktykę w nauczaniu języka hiszpańskiego (indywi . . .

60 zł
za 60 min

Kasia

Hiszpański online

¡Hola! ☀️ Pomogę Ci nauczyć się hiszpańskiego!  Od 5 lat prowadzę lekcje hiszpańskiego dostępne dla każdego z dowolnego miejsca na świecie.  Sama prowadziłam je mieszkając na przykład w . . .

80 zł
za 60 min

Ela

Hiszpański od podstaw

Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego od podstaw do poziomu średniozaawansowanego.  Tok nauki planuję razem z uczniem i do jego potrzeb i możliwości dopasowuję swoje metody i mater . . .

80 zł
za 60 min

Karol

język hiszpański-ciekawa nauka, konwersacje na wszystkich poziomach!

Dzień dobry Prowadzę zajęcia z języka hiszpańskiego zarówno dla osób początkujących, jak i tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiadam cer . . .

60 zł
za 60 min

RUDE

Teacher spanish

Hello everyone! Im Rudé, im engineering industrial and Spanish teacher, i will be very happy and grateful of help you to know and improve your Spanish level. Does not matter your level, i am very paciente and i h . . .

50 zł
za 60 min

Ela Urbanska

Hiszpański - korepetycje indywidualne lub w parach

Mieszkam od ponad 20 lat w Hiszpanii i od lat zajmuję się tłumaczeniami z i na j.hiszpanski.  Chętnie udzielę korepetycji lub pomogę w nauce hiszpańskiego od podstaw lub na poziomie zaawansowanym.  J . . .

70 zł
za 60 min