Ogłoszenia

Język hiszpański

Anna

Język hiszpański online

¡Hola a tod@s! Masz barierę językową? Jest to dla Ciebie zupełnie nowy język? Chcesz płynnie posługuwać się językiem hiszpańskim? A może chcesz nadrobić zaległosci w nauce? Zapraszam na indywidual . . .

80 zł
za 60 min

Manuel

Native nauczyciel z Peru

Uczę hiszpańskiego od 5 lat z podejściem do pracy domowej. Nie chcę niepotrzebnie komplikować procesu nauczania ścisłymi problemami gramatycznymi i zbyt dużą ilością prac domowych. Nie oznacza to, że te . . .

86 zł
za 60 min

Ela

Hiszpański z przewodnikiem

Wieloletnia pilotka Orbisu i Juventuru naucza języka hiszpańskiego, udziela korepetycji na poziomie początkującym i średniozaawansowanym. Zapraszam szczególnie dzieci oraz młodzież :)) tel: 574 13 13 05; 60 . . .

50 zł
za 60 min

Kinga

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Jeżeli szukasz kogoś kto zarazi Cię pasją do języka hiszpańskiego to znalazłeś właściwą osobę! Jestem nie tylko absolwentką tego cudownego języka ale również korepetytorem i lektorem. Pracuję z dzie . . .

60 zł
za 60 min

Kasia

Hiszpański online

¡ Hola! ☀️ Lekcje hiszpańskiego online 🇪🇸 Od ponad 5 lat prowadzę lekcje hiszpańskiego dostępne dla każdego z dowolnego miejsca na świecie 🌍 O mnie: *Ukończyłam studia licencjackie na kieru . . .

80 zł
za 60 min

MAŁGORZATA

HISZPAŃSKI - FILOLOG, PEDAGOG z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKA ...

ZAPRASZAM na zajęcia z profesjonalistką - FILOLOGIEM, PEDAGOGIEM z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKĄ LAUREATÓW i FINALISTÓW konkursów oraz olimpiad językowych (zarówno na szczeblu wojewódzkim jak i . . .

80 zł
za 60 min

Karolina

j. hiszpański, nauka od podstaw, konwersacje, poziomy A1, A2, B1

Hola! Jeśli interesują cie konwersacje w języku hiszpańskim, nauka od podstaw lub kontynuacja nauki (poziomy A1, A2, B1) zapraszam cię do kontaktu, chętnie rozpocznę z Tobą współpracę! Nos vemos pronto ;) . . .

50 zł
za 50 min

Xavier

HISZPANSKI dla kazdego, latwy i przyjemny !

UROZMAICONY system nauczania, CD, krotkie filmyDVD. Preferuje lekcje u mnie, na miejscu wszystkie materiały. Jestem otwarty na inne rozwiązanie, z mała dopłatą za transport. Używam metod i dostosowany do każde . . .

70 zł
za 60 min

Alicja

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Oferuję korepetycje z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym. Zapraszam również wszystkich, którzy do . . .

60 zł
za 60 min

Mario

Język Hiszpański. Certyfikat DELE. Hiszpański biznesowy

¡Hola! jestem Mario Correa z Argentyny. Chciał(a)byś nauczyć się szybko i w łatwy sposób języka hiszpańskiego lub doszlifować go? Mogę Ci w tym pomoc. Będziemy przede wszystkim rozmawiać, abyś mógł(a . . .

80 zł
za 60 min