Ogłoszenia

Język hiszpański

Sylwia

Lekcje z języka hiszpańskiego

Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej ze specjalnością nauczycielską. Odbyłam studia oraz praktyki w Hiszpanii. Jestem tłumaczem oraz nauczycielem w szkole językowej. Posiadam 10-letnie doświadczenie w . . .

60 zł
za 60 min

Martyna

Nauczę Cię hiszpańskiego!

Język hiszpański to moja pasja i moje życie! Od wielu lat jest moim głównym narzędziem pracy w zawodzie nauczyciela, tłumacza i przewodnicka turystycznego. Na moich lekcjach nie będziesz się nudził. Będzi . . .

70 zł
za 60 min

Kasia

wakacyjny kurs online z języka hiszpańskiego

Udzielę lekcji online z języka hiszpańskiego zarówno od podstaw, jak i tym, którzy już mieli do czynienia z tym pięknym językiem :) Gwarantuję nowoczesne, urozmaicone lekcje oraz materiały przesyłane drog . . .

35 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje z języka hiszpańskiego w przyjemnej atmosferze. Zapraszam.

Dzień dobry! UWAGA: do odwołania prowadzę tylko zajęcia online. Jestem doświadczoną w nauczaniu języków studentką Uniwersytetu Warszawskiego. Zajęcia obejmują nauczanie od podstaw, nauczanie materiał . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Język hiszpański również online!

Dzień dobry, Jestem studentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym, ale już od ponad 8 lat szlifuję ten język i chętnie pomogę Ci w nauce hiszpańskiego! Posiadam doświadczenie w naucza . . .

30 zł
za 60 min

Justyna

Hablemos en español

Absolwentka z tytułem magistra Iberystyki Uniwersytetu Warszawskiego udzieli lekcji z języka hiszpańskiego. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży i dorosłych, na różnych poziomach, od podsta . . .

70 zł
za 60 min

Monika

Nauka Języka Hiszpańskiego

¡Hola! Chcesz w dobrej atmosferze nauczyć się języka hiszpańskiego? Zapraszam na zajęcia! Jestem absolwentką Iberystyki. Pracuję od lat z językami obcymi. Od 4 lat również uczę.  . . .

60 zł
za 60 min

Ela

Hiszpański z przewodnikiem

Wieloletnia pilotka Orbisu i Juventuru naucza języka hiszpańskiego, udziela korepetycji na poziomie początkującym i średniozaawansowanym. Zapraszam szczególnie dzieci oraz młodzież :)) tel: 668 594 703; . . .

40 zł
za 60 min

Konwersacje Po Hiszpańsku

Konwersacje Po Hiszpańsku

Znajomość języka nabyłam mieszkając i chodząc do szkoły w Hiszpanii. Ze mną możesz w przyjemny sposób nauczyć się hiszpańskiego poprzez konwersacje na tematy, które  Ciebie interesują.&nbs . . .

50 zł
za 60 min

Luis

Lekcje hiszpańskiego w Warszawie

Wersja w język angielskim iHola! Spanish is spoken by over 575 million people around the world. Do you want to be one of them? Do you want to learn the language of the most popular radio song . . .

80 zł
za 60 min