Ogłoszenia

Język hiszpański

Magdalena

Ciekawe zajęcia z języka hiszpańskiego ze studentką iberystyki, a także z native speakerem prosto z Hiszpanii!

¡Hola! Zapraszam na lekcję hiszpańskiego online prosto ze słonecznej Andaluzji, w której mieszkam.  Do wyboru lekcje teoretyczno-praktyczne ze mną (gramatyka, zasady, słownictwo, hiszpański kolokwia . . .

30 zł
za 60 min

Ivan

Native Speaker z Madrytu

¡Hola! Nazywam się Ivan i jestem native speakerem z Madrytu. Mieszkam w Polsce od ok 17 lat ,dobrze poznałem język i tradycje Polaków co bardzo pomaga w komunikacji z uczniami. Uczę hiszpańskiego od 2009 ro . . .

70 zł
za 60 min

Agnieszka

Zajęcia z doktorem filologii hiszpańskiej, native speakerem-filologiem? Zapraszamy do Hispanoteki!

Jestem doktorem z zakresu filologii hiszpańskim , od niemal 15 lat pracuję jako wykładowca na filologii hiszpańskiej i przygotowuję przyszłych nauczycieli i tłumaczy do zawodu, jestem również specjalistą . . .

50 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Zniechęcony nieefektywnymi metodami szkolnymi? Znudzony wkuwaniem słówek na pamięć? Chęć nauki hiszpańskiego, lecz brak pomysłu jak się za to zabrać? Motywacja znikająca po tygodniu nauki? Zaległości, . . .

45 zł
za 60 min

Víctor

Hiszpański od podstaw, korepetycje, konwersacje, przygotowanie do egzaminów z NATIVE speakerem

Witaj! Szukasz profesjonalnego lektora, który w ciekawy i skuteczny sposób nauczy Cię języka hiszpańskiego od podstaw? A może szukasz nauczyciela, który pomoże Ci podszlifować akcent i wzbogacić słowni . . .

70 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z hiszpańskiego u pilotki wycieczek (Hiszpania, Ameryka Łacińska)

Jestem pilotką wycieczek i od 7 lat oprowadzam grupy po Hiszpanii i krajach Ameryki Łacińskiej. Moja znajomość hiszpańskiego opiera się nie tylko na kursach językowych w Polsce, ale przede wszystkim na wielo . . .

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Wciągające lekcje ON-LINE, ciekawe materiały i przyjemność z nauki! Umów się na lekcję próbną za 50% ceny!

Hola :)  Cieszę się, że tu jesteś! Zapraszam Cię na indywidualne, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb i celów zajęcia języka hiszpańskiego.   Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przy . . .

85 zł
za 60 min

marta

hiszpański po angielsku TYLKO DLA AMBITNYCH! ONLINE

Hello! If you are reading my message now - CONGRATULATIONS - you are probably one of the few brave Poles who would like to try something more challenging in their lives.  Would you like to brush up your english . . .

100 zł
za 60 min

marta

hiszpański dla spragnionych słońca ONLINE

Wizja słoneczka, szumiących fal  i drinka z palemką na hiszpańskiej plaży wystarczy, żeby zachęcić do nauki hiszpańskiego.  Zapraszam wiec na lekcje. Już po pierwszych zajęciach będziesz widzia . . .

60 zł
za 60 min

Paulina

ZAJĘCIA JĘZYK HISZPAŃSKI Z NATIVE SPEAKEREM

Zajęcia z języka hiszpańskiego z  NATIVE SPEAKEREM ! Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z hiszpańskim lub podszkolić swoje umiejętności, zadzwoń do nas. Nauka metodą dostosowaną do potrzeb uc . . .

60 zł
za 60 min