Ogłoszenia

Język hiszpański

ANDRES

HISZPAŃSKI ONLINE (NaTiVe SpEaKeR): 2 lekcje GRATIS. NOWOCZESNE metody nauczania. 6-LETNIE doświadczenie.

PROMOCJA TYMCZASOWA: PIERWSZA oraz CZWARTA* 60-min. LEKCJA GRATIS - Potrzebujesz używać hiszpańskiego w pracy, na studiach lub w podróży? - Pasjonuje Cię hiszpański i chcesz zacząć się go uczyć? A . . .

80 zł
za 60 min

Magdalena

Podróżuj w świat hiszpańskiego lub zdawaj egzaminy

Podróżuj w świat hiszpańskiego z ekspertką od Ameryki Łacińskiej i nauczania języka oraz egzaminatorką maturalną. Rozwijaj się komunikacyjnie już od pierwszych zajęć, poznając kulturę i atrakcje tury . . .

120 zł
za 60 min

Natalia

JĘZYK HISZPAŃSKI ONLINE Z DOŚWIADCZONYM LEKTOREM

!Hola! Zapraszam na przyjemne zajęcia języka hiszpańskiego online . Na moich lekcjach stawiam na komunikację :) Wykorzystuję własne materiały dydaktyczne przygotowywane w nowoczesnych programach, dostosowa . . .

70 zł
za 50 min

MAŁGORZATA

HISZPAŃSKI - FILOLOG, PEDAGOG z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKA ...

ZAPRASZAM na zajęcia z profesjonalistką - FILOLOGIEM, PEDAGOGIEM z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKĄ LAUREATÓW i FINALISTÓW konkursów oraz olimpiad językowych (zarówno na szczeblu wojewódzkim jak i . . .

70 zł
za 60 min

Tomasz

Lekcje j. hiszpańskiego (online) konwersacje i język codzienny Warszawa

Witam.....mam na imię Tomasz, i na codzień zajmuję się turystyką.  Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex University z Londynu. Przez wiele lat mieszkałem i p . . .

100 zł
za 60 min

Jagoda

Hiszpański prosto z Hiszpanii

zajecia online (komfort i wygoda, nie tracimy czasu na zbędne dojazdy co tez przeklada się na efektywniejsza naukę) zajecia indywidualne 60 min 70zł zajecia w grupie cena do ustalenia w zależności od liczb . . .

70 zł
za 60 min

Manuel

Native nauczyciel z Peru

Uczę hiszpańskiego od 5 lat z podejściem do pracy domowej. Nie chcę niepotrzebnie komplikować procesu nauczania ścisłymi problemami gramatycznymi i zbyt dużą ilością prac domowych. Nie oznacza to, że te . . .

86 zł
za 60 min

Juanmartin

HISZPAŃSKI Z NAITIVEM - KOREPETYCJE

Hola a todos :)  Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego. Wszystkie poziomy zaawansowania. Godziny dopasowane do potrzeb ucznia. Posiadam wieloletnią praktykę w nauczaniu języka hiszpańskiego (indywi . . .

60 zł
za 60 min

Kasia

Hiszpański online

¡Hola! ☀️ Pomogę Ci nauczyć się hiszpańskiego!  Od 5 lat prowadzę lekcje hiszpańskiego dostępne dla każdego z dowolnego miejsca na świecie.  Sama prowadziłam je mieszkając na przykład w . . .

80 zł
za 60 min

Ela

Hiszpański od podstaw

Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego od podstaw do poziomu średniozaawansowanego.  Tok nauki planuję razem z uczniem i do jego potrzeb i możliwości dopasowuję swoje metody i mater . . .

80 zł
za 60 min