Ogłoszenia

Język hiszpański

Mateusz

Język hiszpański

Udzielam korepetycji z języka hiszpańskiego na poziomie A1, A2, B1 aktualnie tylko w trybie online . Jestem absolwentem filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Dodatkowo posiadam certyfikat . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

Korepetycje z języka hiszpańskiego online- prosto ze słonecznej Andaluzji.

¡Hola! Zapraszam na lekcję hiszpańskiego online prosto ze słonecznej Andaluzji, w której mieszkam. Do wyboru lekcje teoretyczno-praktyczne ze mną (gramatyka, zasady, słownictwo, hiszpański kolokwialny, . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Hiszpański dla dzieci i młodzieży.

Zapraszam na bezpłatną lekcję próbną! Lekcje, korepetycje, kursy językowe on-line, cała Polska. - Korepetycje dla uczniów szkoły podstawowej i liceum - Wyrównywanie deficytów szkolnych - Przygotowanie . . .

60 zł
za 60 min

Kasia

Lekcje hiszpańskiego online

¡Hola! Język hiszpański to moja miłość i pasja ☀️ *Ukończyłam studia licencjackie na kierunku iberystyka oraz studia magisterskie na kierunku filologia hiszpańska na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowa . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

Hiszpański dla dzieci i dorosłych - 30min. konsultacji gratis!

¡Bienvenidos! Zajęcia dostosowane do Ciebie! Podczas darmowej konsultacji wspólnie ustalamy cel i sposób nauki oraz robimy krótką lekcję pokazową. Oferuję zajęcia z języka hiszpańskiego na każdym pozi . . .

70 zł
za 60 min

Beata

Hola! Konwersacje z j. hiszpańskiego, które rozwiną Twoje możliwości językowe!

Cześć, zapraszam Cię na ciekawe konwersacje z j. hiszpańskiego! Jestem absolwentką Filologii Hiszpańskiej na UJ w Krakowie. Tuż po studiach wyjechałam do Hiszpanii i mieszkam na Majorce od 6 lat . Zapraszam . . .

80 zł
za 60 min

Karolina

LEKCJE JĘZYKA HISZPAŃŚKIEGO

Nazywam się Karolina Kruszewska-Trzaska i jestem lektorem języka hiszpańskiego od 6 lat. Uczę zarówno dzieci w przedszkolach, młodzież szkolną oraz dorosłych. Przygotowuję do matury, do wyjazdów zagranicz . . .

55 zł
za 60 min

Alicja

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Jestem studentką V roku filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Oferuję korepetycje z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym. Zapraszam również wszystkich, któr . . .

60 zł
za 60 min

Magdalena

Ciekawe zajęcia z języka hiszpańskiego ze studentką iberystyki, a także z native speakerem prosto z Hiszpanii!

¡Hola! Zapraszam na lekcję hiszpańskiego online prosto ze słonecznej Andaluzji, w której mieszkam.  Do wyboru lekcje teoretyczno-praktyczne ze mną (gramatyka, zasady, słownictwo, hiszpański kolokwia . . .

30 zł
za 60 min

Ivan

Native Speaker z Madrytu

¡Hola! Nazywam się Ivan i jestem native speakerem z Madrytu. Mieszkam w Polsce od ok 17 lat ,dobrze poznałem język i tradycje Polaków co bardzo pomaga w komunikacji z uczniami. Uczę hiszpańskiego od 2009 ro . . .

70 zł
za 60 min