Ogłoszenia

Język hiszpański

ANDRES

HISZPAŃSKI ONLINE (NaTiVe SpEaKeR): 2 lekcje GRATIS. NOWOCZESNE metody nauczania. 7-LETNIE doświadczenie.

PROMOCJA TYMCZASOWA: PIERWSZA oraz CZWARTA* 60-min. LEKCJA GRATIS - Potrzebujesz używać hiszpańskiego w pracy, na studiach lub w podróży? - Pasjonuje Cię hiszpański i chcesz zacząć się go uczyć? A . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Język hiszpański online

¡Hola a tod@s! Masz barierę językową? Jest to dla Ciebie zupełnie nowy język? Chcesz płynnie posługiwać się językiem hiszpańskim? A może chcesz nadrobić zaległości w nauce? Zapraszam na indyw . . .

80 zł
za 60 min

Karolina

j. hiszpański, nauka od podstaw, konwersacje, poziomy A1, A2, B1

Hola! Jeśli interesują cie konwersacje w języku hiszpańskim, nauka od podstaw lub kontynuacja nauki (poziomy A1, A2, B1) zapraszam cię do kontaktu, chętnie rozpocznę z Tobą współpracę! Nos vemos pronto ;) . . .

50 zł
za 50 min

MAŁGORZATA

HISZPAŃSKI - FILOLOG, PEDAGOG z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKA ...

ZAPRASZAM na zajęcia z profesjonalistką - FILOLOGIEM, PEDAGOGIEM z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKĄ LAUREATÓW i FINALISTÓW konkursów oraz olimpiad językowych (zarówno na szczeblu wojewódzkim jak i . . .

80 zł
za 60 min

Piotr

Zajęcia z języka hiszpańskiego

¡Hola! Zapraszam na indywidualne i grupowe lekcje języka hiszpańskiego , na wszystkich poziomach dla młodzieży i dorosłych. Zapewniam własne materiały dydaktyczne. Uczę gramatyki, słownictwa, rozumieni . . .

120 zł
za 60 min

Hubert

Lekcje z języka hiszpańskiego online

Jestem absolwentem UMCS w Lublinie, gdzie ukończyłem licencjat z Iberystyki.  Z językiem hiszpańskim swoją przygodę rozpocząłem w Hiszpanii gdzie przez 2 lata uczęszczałem do szkoły podstawowej (Ed . . .

100 zł
za 60 min

Juanmartin

HISZPAŃSKI Z NAITIVEM - KOREPETYCJE

Witam :) Hola a todos  Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego. Wszystkie poziomy zaawansowania. Godziny dopasowane do potrzeb ucznia. Posiadam wieloletnią praktykę w nauczaniu języka hiszpańskiego ( . . .

80 zł
za 60 min

Ada

Hiszpański bez spiny

¡Hola! Cześć! Chciałbyś/Chciałabyś poprawić swoje umiejętności lub zacząć naukę j. Hiszpańskiego od podstaw? Jestem Ada i z przyjemnością poprowadzę dla ciebie zajęcia z hiszpańskiego Aktualnie mi . . .

70 zł
za 60 min

Manuel

Native nauczyciel z Peru

Uczę hiszpańskiego od 5 lat z podejściem do pracy domowej. Nie chcę niepotrzebnie komplikować procesu nauczania ścisłymi problemami gramatycznymi i zbyt dużą ilością prac domowych. Nie oznacza to, że te . . .

86 zł
za 60 min

Ela

Hiszpański z przewodnikiem

Wieloletnia pilotka Orbisu i Juventuru naucza języka hiszpańskiego, udziela korepetycji na poziomie początkującym i średniozaawansowanym. Zapraszam szczególnie dzieci oraz młodzież :)) tel: 574 13 13 05; 60 . . .

50 zł
za 60 min