Ogłoszenia

Język hiszpański

Anna

Język hiszpański online

¡Hola a tod@s! Masz barierę językową? Jest to dla Ciebie zupełnie nowy język? Chcesz płynnie posługuwać się językiem hiszpańskim? A może chcesz nadrobić zaległosci w nauce? Zapraszam na indywidual . . .

80 zł
za 60 min

Kasia

Hiszpański online

¡Hola! ☀️ Pomogę Ci nauczyć się hiszpańskiego! ?? Od 5 lat prowadzę lekcje hiszpańskiego dostępne dla każdego z dowolnego miejsca na świecie.  Sama prowadziłam je mieszkając na przykład w Af . . .

80 zł
za 60 min

Marcin

Języki obce z pasją! Angielski, Hiszpański, Francuski, Niemiecki i Włoski

Egzamin maturalny lub ósmoklasisty? Edukacja domowa lub praca zdalna? Indywidualne konwersacje? Z radością podzielę się z Tobą swoją pasją do języków obcych, wieloletnim doświadczeniem w edukacji i pomog . . .

90 zł
za 45 min

Mateusz

Język hiszpański - skuteczna nauka online

Udzielam korepetycji z języka hiszpańskiego na poziomie A1, A2, B1 aktualnie tylko w trybie online . Jestem absolwentem filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Dodatkowo posiadam certyfikat . . .

60 zł
za 60 min

Magdalena

Korepetycje online- prosto ze słonecznej Andaluzji. Dodatkowo pomoc przy zadaniach domowych, sprawdzianach etc.

¡Hola! Zapraszam na lekcję hiszpańskiego online prosto ze słonecznej Andaluzji, w której mieszkam.  Przedstawiam gramatykę, słownictwo, hiszpański kolokwialny, ciekawostki, tradycję i wiele innyc . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Hiszpański dla dzieci i młodzieży.

Zapraszam na bezpłatną lekcję próbną! Lekcje, korepetycje, kursy językowe on-line, cała Polska. - Korepetycje dla uczniów szkoły podstawowej i liceum - Wyrównywanie deficytów szkolnych - Przygotowanie . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

Hiszpański dla dzieci i dorosłych - 30min. konsultacji gratis!

¡Bienvenidos! Zajęcia dostosowane do Ciebie! Podczas darmowej konsultacji wspólnie ustalamy cel i sposób nauki oraz robimy krótką lekcję pokazową. Oferuję zajęcia z języka hiszpańskiego na każdym pozi . . .

70 zł
za 60 min

Beata

Hola! Konwersacje z j. hiszpańskiego, które rozwiną Twoje możliwości językowe!

Cześć, zapraszam Cię na ciekawe konwersacje z j. hiszpańskiego! Jestem absolwentką Filologii Hiszpańskiej na UJ w Krakowie. Tuż po studiach wyjechałam do Hiszpanii i mieszkam na Majorce od 6 lat . Zapraszam . . .

80 zł
za 60 min

Karolina

LEKCJE JĘZYKA HISZPAŃŚKIEGO

Nazywam się Karolina Kruszewska-Trzaska i jestem lektorem języka hiszpańskiego od 6 lat. Uczę zarówno dzieci w przedszkolach, młodzież szkolną oraz dorosłych. Przygotowuję do matury, do wyjazdów zagranicz . . .

55 zł
za 60 min

Alicja

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Jestem studentką V roku filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Oferuję korepetycje z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym. Zapraszam również wszystkich, któr . . .

60 zł
za 60 min