Ogłoszenia

Język hiszpański

Natalia

Hiszpański dla dzieci i dorosłych - 30min. konsultacji gratis!

¡Bienvenidos! Zajęcia dostosowane do Ciebie! Podczas darmowej konsultacji wspólnie ustalamy cel i sposób nauki oraz robimy krótką lekcję pokazową. Oferuję zajęcia z języka hiszpańskiego na każdym pozi . . .

70 zł
za 60 min

Beata

Hola! Konwersacje z j. hiszpańskiego, które rozwiną Twoje możliwości językowe!

Cześć, zapraszam Cię na ciekawe konwersacje z j. hiszpańskiego! Jestem absolwentką Filologii Hiszpańskiej na UJ w Krakowie. Tuż po studiach wyjechałam do Hiszpanii i mieszkam na Majorce od 5 lat . Obecnie p . . .

70 zł
za 60 min

Karolina

LEKCJE JĘZYKA HISZPAŃŚKIEGO

Nazywam się Karolina Kruszewska-Trzaska i jestem lektorem języka hiszpańskiego od 6 lat. Uczę zarówno dzieci w przedszkolach, młodzież szkolną oraz dorosłych. Przygotowuję do matury, do wyjazdów zagranicz . . .

55 zł
za 60 min

Alicja

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Jestem studentką V roku filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Oferuję korepetycje z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym. Zapraszam również wszystkich, któr . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

Ciekawe zajęcia z języka hiszpańskiego ze studentką iberystyki, a także z native speakerem prosto z Hiszpanii!

¡Hola! Zapraszam na lekcję hiszpańskiego online prosto ze słonecznej Andaluzji, w której mieszkam.  Do wyboru lekcje teoretyczno-praktyczne ze mną (gramatyka, zasady, słownictwo, hiszpański kolokwia . . .

30 zł
za 60 min

Ivan

Native Speaker z Madrytu

¡Hola! Nazywam się Ivan i jestem native speakerem z Madrytu. Mieszkam w Polsce od ok 17 lat ,dobrze poznałem język i tradycje Polaków co bardzo pomaga w komunikacji z uczniami. Uczę hiszpańskiego od 2009 ro . . .

70 zł
za 60 min

Agnieszka

Zajęcia z doktorem filologii hiszpańskiej, native speakerem-filologiem? Zapraszamy do Hispanoteki!

Jestem doktorem z zakresu filologii hiszpańskim , od niemal 15 lat pracuję jako wykładowca na filologii hiszpańskiej i przygotowuję przyszłych nauczycieli i tłumaczy do zawodu, jestem również specjalistą . . .

50 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Zniechęcony nieefektywnymi metodami szkolnymi? Znudzony wkuwaniem słówek na pamięć? Chęć nauki hiszpańskiego, lecz brak pomysłu jak się za to zabrać? Motywacja znikająca po tygodniu nauki? Zaległości, . . .

50 zł
za 60 min

Víctor

Hiszpański od podstaw, korepetycje, konwersacje, przygotowanie do egzaminów z NATIVE speakerem

Witaj! Szukasz profesjonalnego lektora, który w ciekawy i skuteczny sposób nauczy Cię języka hiszpańskiego od podstaw? A może szukasz nauczyciela, który pomoże Ci podszlifować akcent i wzbogacić słowni . . .

70 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z hiszpańskiego u pilotki wycieczek (Hiszpania, Ameryka Łacińska)

Jestem pilotką wycieczek i od 7 lat oprowadzam grupy po Hiszpanii i krajach Ameryki Łacińskiej. Moja znajomość hiszpańskiego opiera się nie tylko na kursach językowych w Polsce, ale przede wszystkim na wielo . . .

50 zł
za 60 min