Ogłoszenia

Język hiszpański

MaŁgorzata

FILOLOG, PEDAGOG z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKA ...

FILOLOG, PEDAGOG z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKA LAUREATÓW i FINALISTÓW olimpiad udzieli lekcji lub korepetycji na każdym poziomie zaawansowania (także od podstaw). ZAPEWNIAM: profesjonalizm, skuteczn . . .

35 zł
za 60 min

Eduardo

oferuje priwatne lekcje hiszpańskiego, przede wszystkim na p...

oferuje priwatne lekcje hiszpańskiego, przede wszystkim na poziome średnim i zaawanzowanym oraz lekcje konwersacyjne; jesli Pan/Pani mowi bardzo dobrze po angielsku istnieje mozliwość zajęć na poziomie podstawo . . .

50 zł
za 60 min

Maja

Jestem studentką II roku filologii hiszpańskiej, cena do neg...

Jestem studentką II roku filologii hiszpańskiej, cena do negocjacji - zapraszam . . .

25 zł
za 60 min

Anita

Native speaker z Chile prowadzi konwersacje na skype! Wszyst...

Native speaker z Chile prowadzi konwersacje na skype! Wszystkie osoby, które chcą podszlifować swój hiszpański lub dowiedzieć się ciekawostek o Chile i Ameryce Łacińskiej zapraszam do kontaktu. Lekcje są ty . . .

50 zł
za 60 min

Monika

Mogę nauczyć hiszpańskiego od podstaw lub też po prostu poko...

Mogę nauczyć hiszpańskiego od podstaw lub też po prostu pokonwersować. Jestem po maturze dwujęzycznej i mieszkałam w Hiszpanii. . . .

30 zł
za 60 min

Elżbieta

Hola! Zależy Ci na profesjonalnych lekcjach i na efektywnośc...

Hola! Zależy Ci na profesjonalnych lekcjach i na efektywności ?Chcesz komunikować się jak najszybciej?Oferuje lekcje j. hiszpańskiego na każdym poziomie oraz pomoc przy korekcie wszelkich prac. Jestem mgr filog . . .

40 zł
za 60 min

Sylwia

Posiadam kontakt z jezykiem hiszpanskim od dziesieciu lat,na...

Posiadam kontakt z jezykiem hiszpanskim od dziesieciu lat,na codzien utrzymuje kontakt w tym jezyku (mój narzeczony jest Hiszpanem:)Przez ostatni rok akademicki studiowałam na hiszpanskiej uczelni; poza tym jestem . . .

45 zł
za 60 min

Justyna

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego na wszystkich poz...

Udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach nauczania. Posiadam niezbędne materiały do nauki. . . .

60 zł
za 60 min

Juan

Korepetycje hiszpańskiego z native/speakerem. Indiwidualne l...

Korepetycje hiszpańskiego z native/speakerem. Indiwidualne lub małe grupy. Mozliwe są też zajęcia konwersacjyjne. Zapraszam! :) Juan . . .

35 zł
za 60 min

Anna

Witam! Jestem studentką I roku na Uniwersytecie Jagiellońsk...

Witam! Jestem studentką I roku na Uniwersytecie Jagiellońskim. W tym roku skończyłam klasę dwujęzyczną z wykładowym językiem hiszpańskim. Bardzo chętnie pomogę w nauce wszystkim, uczącym się tego pięk . . .

30 zł
za 60 min