Ogłoszenia

Język hiszpański

Aleksander

Język Hiszpański z polsko-kolumbijską parą.

Witamy uprzejmie! Mamy na imię Vanesa oraz Aleksander i jesteśmy małżeństwem Polsko-Kolumbijskim, mieszkającym obecnie w Kolumbii. Oferujemy konwersacje w języku hiszpańskim (wersja Latynoamerykańska) n . . .

40 zł
za 60 min

Daiana

Hola. Soy nativa de Argentina. Ofrezco clases de español para conversación o estudios. Clases a tu medida.

¡Hola! mucho gusto. Me llamo Daiana y soy Analista de sistemas graduada en Argentina. Desde hace 5 años también enseño el idioma español a extranjeros de forma online. Estare encantada de tenerte . . .

60 zł
za 60 min

Karolina

j. hiszpański, nauka od podstaw, konwersacje, poziomy A1, A2, B1

Hola! Jeśli interesują cie konwersacje w języku hiszpańskim, nauka od podstaw lub kontynuacja nauki (poziomy A1, A2, B1) zapraszam cię do kontaktu, chętnie rozpocznę z Tobą współpracę! Nos vemos pronto ;) . . .

60 zł
za 50 min

Andrés

Hiszpański online (NATIVE SPEAKER): 2 lekcje gratis. NOWOCZESNE metody nauczania. 7-LETNIE doświadczenie.

PROMOCJA TYMCZASOWA: PIERWSZA oraz CZWARTA* 60-min. LEKCJA GRATIS - Potrzebujesz używać hiszpańskiego w pracy, na studiach lub w podróży? - Pasjonuje Cię hiszpański i chcesz zacząć się go uczyć? A . . .

80 zł
za 60 min

Alex

♦ Hiszpański ♦ Profesjonalny lektor ♦

Hola Amigos! Mam na imię Alex i jestem rodowitym Hiszpanem z polskimi korzeniami. Urodziłem się i wychowałem w Hiszpanii, ale uczęszczałem do polskiej szkoły weekendowej. Dlatego też posiadam dwa języki o . . .

100 zł
za 60 min

Paulina

Trójmiasto lub online - Hiszpański dla dzieci 6 lat poprzez zabawę! Dla starszych według preferencji ;)

Prowadzę zajęcia indywidualne dla dzieci od 7 lat  z języka hiszpańskiego od podstaw lub jako pomoc do szkoły na poziomie A1-A2. Zapraszam serdecznie na priv po więcej informacji. na mailu lub nr tel . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Język hiszpański online

¡Hola a tod@s! Masz barierę językową? Jest to dla Ciebie zupełnie nowy język? Chcesz płynnie posługiwać się językiem hiszpańskim? A może chcesz nadrobić zaległości w nauce? Zapraszam na indyw . . .

80 zł
za 60 min

Weronika

Język hiszpański zdalnie/online

Ze mną nauczysz się hiszpańskiego na podstawie Twoich pasji! Hola :) Mam na imię Weronika i z chęcią podejmę się z Tobą nauki hiszpańskiego. Od kilku lat jestem absolutnie pochłonięta językiem hiszp . . .

80 zł
za 60 min

MAŁGORZATA

HISZPAŃSKI - FILOLOG, PEDAGOG z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKA ...

ZAPRASZAM na zajęcia z profesjonalistką - FILOLOGIEM, PEDAGOGIEM z wieloletnim doświadczeniem, NAUCZYCIELKĄ LAUREATÓW i FINALISTÓW konkursów oraz olimpiad językowych (zarówno na szczeblu wojewódzkim jak i . . .

80 zł
za 60 min

Piotr

Zajęcia z języka hiszpańskiego

¡Hola! Zapraszam na indywidualne i grupowe lekcje języka hiszpańskiego , na wszystkich poziomach dla młodzieży i dorosłych. Zapewniam własne materiały dydaktyczne. Uczę gramatyki, słownictwa, rozumieni . . .

120 zł
za 60 min