Ogłoszenia

Język koreański

Nicole

Lekcje języka koreańskiego

Lekcje języka koreańskiego w miłej atmosferze od podstaw, ale także dla zaawansowanych, korepetycje i konwersacje. Studiowałam filologię koreańską na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicz w Poznaniu,a także na . . .

60 zł
za 60 min

JINWOO

Native Korean in Katowice, Poland

Contact(What's app) : +82 1033178509 / Phone(Poland) : +48 666 835 354 💎 Native Korean speakers 💎 👋🏻 Working in a European company (4 years)👋🏻 (No . . .

30 zł
za 50 min

Seojin

Koreanski z native speaker

Mam na imie Seojin Park i jestem native speakerem. Pochodzę z korei i ucze od 5 lat! Ucze j. Koreanskiego od samego początku lub dostosuje się do poziomu ucznia. - korepetycje, – nauka indywidualna– wszyst . . .

90 zł
za 50 min

Wiktoria

korepetycje z języka koreańskiego

Cześć! Nazywam się Wiktoria i udzielam korepetycji z języka koreańskiego. Jestem studentką koreanistyki i z chęcią nauczę języka od podstaw w przyjaznej i bezstresowej atmosferze :)  . . .

70 zł
za 60 min

Paweł

Zajęcia koreańskiego ze studentem Filologii Koreańskiej + zajęcia konwersacji z native speakerem!

W moich lekcjach, czy to są zajęcia grupowe czy indywidualne , najważniejszy jest uczeń, i pod niego też dostosowuję naukę. Zazwyczaj zajęcia są równomiernie zbalansowane pod względem, mowy, pisania, czyt . . .

50 zł
za 60 min

Martyna

Koreański jest super!

안녕~ Mam na imię Martyna, jestem koreanistką i anglistką. Skończyłam filologię koreańską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ponadto skończyłam wymianę na uniwersytecie Busan Universit . . .

60 zł
za 60 min

Greg

Good chance to learn about Korean language and culture

Hello☺️ This is Greg Jeon, native Korean speaker originally from Seoul.  ✍️I'd like to offer you a good chance to learn about Korean language and culture, also to improve your skills.  . . .

70 zł
za 60 min

Julia

Podstawy języka koreańskiego

안녕하세요! Mam na imię Julia, jestem studentką języka koreańskiego i chętnie nauczę cię podstaw tego języka! :) zajęcia prowadzone są w miłej i sympatycznej atmosferze. Chętnie podzielę się z t . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Przystępny język koreański- wszystko od podstaw

Chcesz się nauczyć używać podstawowego języka, rozumieć piosenki czy poznać historię i kulturę? Nie ma problemu, na zajęciach, to ty wybierasz czego chcesz się uczyć. To nie szkoła, tylko przyjemność. . . .

60 zł
za 60 min

Klaudia

Nauka koreańskiego w przyjaznej atmosferze z magistrem filologii koreańskiej

안녕하세요? Ukończyłam studia magisterskie na filologii koreańskiej i na co dzień prowadzę zajęcia z koreańskiego dla młodzieży i dorosłych. Z przyjemnością podzielę się swoją wiedzą z osobami, . . .

70 zł
za 60 min