Ogłoszenia

Język koreański

Joanna

Jestem studentką kierunku "koreanistyka" na Uniwersytecie Wa...

Jestem studentką kierunku "koreanistyka" na Uniwersytecie Warszawskim. Liczne kontakty z Koreańczykami oraz pobyt w Seoulu pomogły mi naturalnie przyswoić wiedzę o języku koreańskim. Chętnie podzielę się sw . . .

45 zł
za 60 min

Maciej

Witam! Język koreański zaskarbia sobie coraz większą popular...

Witam! Język koreański zaskarbia sobie coraz większą popularność na zachodzie. Koreańskie filmy nie są widokiem niecodziennym, koreańska muzyka jest coraz lepiej rozpoznawana a produkty koreańskich firm, ja . . .

40 zł
za 60 min

Agnieszka

Lekcje koreańskiego ONLINE z Polką mieszkającą w Korei

Po ukończeniu filologii koreańskiej (licencjat) na UAM, zdobyłam tytuł magistra na Uniwersytecie Kyunghee w Seulu. W Korei mieszkam od ponad 6 lat i językiem koreańskim posługuję się na codzień. Posiadam w . . .

60 zł
za 60 min

Marta

Witam. Jeśli ktoś chce się nauczyć języka koreańskiego, to z...

Witam. Jeśli ktoś chce się nauczyć języka koreańskiego, to zapraszam serdecznie. Z chęcią opowiem również o kulturze Korei Południowej. W Korei mieszkałam dwa lata, mój mąż jest Koreańczykiem.  P . . .

40 zł
za 45 min

Pandamo

Szkoła Języka Chińskiego Pandamo zaprasza na zapisy na kurs ...

Szkoła Języka Chińskiego Pandamo zaprasza na zapisy na kurs JĘZYKA KOREAŃSKIEGO w Poznaniu. Kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 min w Centrum (ul. Dąbr . . .

30 zł
za 60 min

Sonia

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do nauki języka kor...

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do nauki języka koreańskiego!! Oferuję lekcje wszystkim zainteresowanych w każdym wieku, pochodzących z Poznania, Lubonia bądź okolic. Nauka tego języka wcale nie mus . . .

40 zł
za 60 min

Group study of Korean, Chinese class.

If you want to progress your Korean and Chinese language skill, feel free to contect me. . . .

50 zł
za 45 min

Magda

Język koreański na wszystkich poziomach zaawansowania, w mot...

Język koreański na wszystkich poziomach zaawansowania, w motywującej atmosferze - z bogactwem świetnych materiałów i dojazdem na terenie całej Warszawy! Czy nie masz już dosyć nudnych, nieefektywnych kursó . . .

67 zł
za 60 min

Ewa

Korepetycje z j. koreańskiego

Absolwentka filologii koreańskiej na UAM udzieli korepetycji z języka koreańskiego na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym dla osób w każdym wieku :) Materiały zapewniane są przeze mnie. Mogę równi . . .

40 zł
za 60 min

Anna

안녕하세요! Posiadam dypłom magistra filologii koreańskiej Oraz s...

안녕하세요! Posiadam dypłom magistra filologii koreańskiej Oraz studiowałam w Korei południowej. Chętnie udzielę korepetycji z języka koreańskiego. Możliwość nauki od podstaw . . .

45 zł
za 60 min