Ogłoszenia

Język koreański

Nicole

Lekcje języka koreańskiego

Lekcje języka koreańskiego w miłej atmosferze od podstaw, ale także dla zaawansowanych, korepetycje i konwersacje. Studiowałam filologię koreańską na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicz w Poznaniu,a także na . . .

60 zł
za 60 min

Edyta

Korepetycje z j. koreańskiego dla początkujących

Cześć, jestem absolwentką uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam filologię koreańska na poziomie licencjackim. Jestem przyjemna i spokojna osobą. Zapewniam miłą atmosferę na zajęciach i du . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Indywidualne zajęcia z jezyka koreańskiego!

Hej, skończyłam w 2020 koreanistykę na UJ i od stycznia uczę koreańskiego i szukam sobie kolejnych chętnych! Zapraszam wszystkich bez jakichkolwiek podstaw czy wiedzy o koreańskim, a także tych z jakimiś po . . .

70 zł
za 60 min

ARKADIA AGATA

Lekcje języka koreańskiego

Firma Arkadia zaprasza na profesjonalne języka koreańskiego, których udzielają doświadczeni nauczyciele i absolwenci filologii koreańskiej lub kierunków pokrewnych, a także native speakerzy. Zapewniamy wsz . . .

120 zł
za 60 min

Zbyszek

koreański przystępnie

Witam serdecznie. Jestem absolwentem koreanistyki UW z dużym doświadczeniem pedagogicznym i chętnie pomogę Ci wkroczyć na zawiłą drogę języka koreańskiego w ciekawy i niekrępujący sposób. Jeżeli wyjeż . . .

60 zł
za 60 min

Martyna

Nauka języka koreańskiego online prosto z Korei Południowej!

안녕하세요 여러분. Jestem absolwentką wydziału koreanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam dużo przydatnych materiałów dydaktycznych, które wzbogacą zajęcia i pomogą w szybszym przyswojeniu . . .

70 zł
za 60 min

Martyna

Zabaw się z Koreańskim zanim stanie się sławny!

Mieszkałam w Korei 2 lata i osiągnęłam  poziom B2, dlatego też najpewniej czuje się nauczyć niższe poziomy, by zrobić to tak jak należy..będę uzywaz muzyki, filmów i seriali, by przy idąc uwagę u . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje - koreański

PL/KR/ENG/CH Jestem w stanie zaoferować korepetycje z podstawowego koreańskiego.  Czas jednych zajęć to 60 min / 90min . Mozemy się uczyć z książki którą  wybrałaś/eś lub mogę też przygotow . . .

50 zł
za 90 min

Jaeyoung

Nauka języka koreańskiego z koreańskim specialistą

Nazywam się Jaeyoung i pochodze z Korei Południowej. Posiadam ponda 5 lat doswiadczenia jako specialista/tłumacz koreańsko-angielski w miedzynarodowej firmie. Zostałam także wyróżniona 2 lata z rzędu (20 . . .

70 zł
za 60 min

Korepetycje z języka koreańskiego

안녕하세요?ㅎㅎ Dzień dobry! Zapraszam do zajęć z języka koreańskiego ONLINE - wszystkie materiały zapewnione są przeze mnie, więc na dobry start wystarczy zeszyt, długopis i Skype (lub Zoom) ^^ Mi . . .

80 zł
za 60 min