Ogłoszenia

Język koreański

Nicole

Lekcje języka koreańskiego

Lekcje języka koreańskiego w miłej atmosferze od podstaw, ale także dla zaawansowanych, korepetycje i konwersacje. Studiowałam filologię koreańską na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicz w Poznaniu,a także na . . .

60 zł
za 60 min

Sunjae

Zajęcia Koreańska

Cześć mam do zaoferowania korepetycje z języka Koreańskiego, ukończyłem studia kierunkowe-Koreańską gramatykę, i edukacje dla obcokrajowców. zajęcia będą prowadzone w miłej atmosferze materiały dost . . .

60 zł
za 60 min

Gabrysia

안녕하세요? ^^ Jestem studentką koreanistyki i chętnie nauczę Cię języka koreańskiego!

Z chęcią podzielę się z Tobą swoją wiedzą z koreańskiego! Niezależnie na jakim etapie nauki jesteś, chętnie Ci w niej pomogę, dlatego jeśli nigdy nie uczyłxś się tego języka, zaczniemy od podstaw. U . . .

50 zł
za 60 min

Hyungmo

Learn Korean language with native!

Starting from alphabet (Hangeul) to skillful conversation in Korean, I can help you to elevate your lingual level of Korean with cultural explanation as a native. Due to my lack of Polish language, I can only offer . . .

70 zł
za 60 min

Sunjae

udziele korepetycji z języka Koreańskiego, jestem native speakerem, posiadam studia kierunkowe

Cześć, mam do zaoferowania korepetycje z języka Koreańskiego, ukończyłem studia kierunkowe-Koreańską gramatykę i edukację dla obcokrajowców, zajęcia będą prowadzone w miłej atmosferze materiały dosto . . .

60 zł
za 60 min

Patrycja

Język koreański od podstaw!

Hej! Jestem studentką lingwistyki stosowanej na UW! Fascynuję się językami i koreańską kulturą od 13 lat! Zapraszam na zajęcia z języka koreańskiego od podstaw! Zaczniemy od alfabetu, zasad czytania, nowy . . .

50 zł
za 60 min

Pawel

Koreański od podstaw do B1

Witam. Nazywam się Paweł i mam 17 lat. Od dwóch lat uczę się intensywnie koreańskiego. Jest to moja pasja, której poświęcam wiele czasu i uwagi. Dlatego też chciałbym zaoferować korepetycje dla osób zai . . .

50 zł
za 60 min

Marta

Cześć! 안녕! Jestem Marta i chętnie nauczę Cię koreańskiego! Szybki progres gwarantowany :)

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia koreańska na UAM w Poznaniu. Mam doświadczenie jako lektor w szkole językowej. Dla kogo? Wszyscy są mile widziani! :) Dopiero zaczynasz naukę . . .

60 zł
za 60 min

MIN HWAN

Lekcje jezyka koreanskiego z native speakerem

안녕하세요! Nazywam sie Kim Minhwan, jestem z Korei Poludniowej :) Niestety moj poziom jezyka polskiego jak i angielskiego nie jest na wysokim poziomie, jednak mam doswiadczenie w nauczaniu koreanskiego zdobyte . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Koreański dla dzieci i młodzieży

Dzień dobry, Jestem absolwentką filologii koreańskiej. Pasjonuje się kulturą tego kraju oraz jego językiem.  Jeśli również interesujesz się kulturą koreańską i chcesz rozpocząć naukę języka z . . .

50 zł
za 60 min