Ogłoszenia

Język koreański

Nicole

Lekcje języka koreańskiego

Lekcje języka koreańskiego w miłej atmosferze od podstaw, ale także dla zaawansowanych, korepetycje i konwersacje. Studiowałam filologię koreańską na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicz w Poznaniu,a także na . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Koreański dla dzieci i młodzieży

Dzień dobry, Jestem studentką ostatniego roku filologii koreańskiej. Pasjonuje się kulturą tego kraju oraz jego językiem.  Jeśli również interesujesz się kulturą koreańską i chcesz rozpocząć na . . .

50 zł
za 60 min

Marta

WAKACYJNY KURS JĘZYKA KOREAŃSKIEGO

Witam! Jestem studentką IV roku koreanistyki na Uniwersytecie Jaigellońskim. Oferuję indywidualny (lub grupowy) kurs języka koreańskiego w okresie wakacyjnym. Kurs będzie prowadzony przez internetowe platfo . . .

50 zł
za 60 min

Marcelina

NAUKA JĘZYKA KOREAŃSKIEGO OD PODSTAW

Opcjonalnie ZAJĘCIA PROWADZONE Z DODATKIEM ŚWIATA K-POPU ♪~(´ε` ) - 60 zł/godz. Poznaj język swoich idoli! Moje doświadczenie - pięć lat kursu indywidualnego w prywatnej szkole językowej Kierunek Ws . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Szukam do nauki koreańskiego 6 letniego dziecka

Tak jak w tytule, dla 6 letnie dziewczynki zafascynowanej językiem koreański. Chodzi o naukę podstawowych słów, zwrotów itp. Dziewczynka jescze nie umie pisac.  . . .

50 zł
za 45 min

Ada

KOREAŃSKI korepetycje od podstaw w miłej atmosferze

Jestem absolwentką filologii koreańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem miłą i spokojną osobą, więc na pewno atmosfera na zajęciach będzie przyjemna. Moja pasja to nauka językó . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

język koreański

Zapraszam do indywidualnych zajęć z języka koreańskiego!  Jeśli jesteś osobą, która chce się uczyć tego języka, ale nie wie jak zacząć i w jaki sposób rozwinąć umiejętności pisania, czytan . . .

50 zł
za 60 min

Marta

Korepetycje z j. koreańskiego

Witam, jestem studentką 4 roku koreanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.  Oferuję indywidualne korepetycje z języka koreańskiego od podstaw prowadzone online. Zapraszam do kontaktu. . . .

50 zł
za 60 min

Edyta

Korepetycje z j. koreańskiego dla początkujących

Cześć, jestem absolwentką uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam filologię koreańska na poziomie licencjackim. Jestem przyjemna i spokojna osobą. Zapewniam miłą atmosferę na zajęciach i du . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Indywidualne zajęcia z jezyka koreańskiego!

Hej, skończyłam w 2020 koreanistykę na UJ i od stycznia uczę koreańskiego i szukam sobie kolejnych chętnych! Zapraszam wszystkich bez jakichkolwiek podstaw czy wiedzy o koreańskim, a także tych z jakimiś po . . .

70 zł
za 60 min