Ogłoszenia

Język koreański

Nicole

Lekcje języka koreańskiego

Lekcje języka koreańskiego w miłej atmosferze od podstaw, ale także dla zaawansowanych, korepetycje i konwersacje. Studiowałam filologię koreańską na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicz w Poznaniu,a także na . . .

60 zł
za 60 min

Julia

Podstawy języka koreańskiego

안녕하세요! Mam na imię Julia, jestem studentką języka koreańskiego i chętnie nauczę cię podstaw tego języka! :) zajęcia prowadzone są w miłej i sympatycznej atmosferze. Chętnie podzielę się z t . . .

50 zł
za 60 min

Julia

Przystępny język koreański- wszystko od podstaw

Chcesz się nauczyć używać podstawowego języka, rozumieć piosenki czy poznać historię i kulturę? Nie ma problemu, na zajęciach, to ty wybierasz czego chcesz się uczyć. To nie szkoła, tylko przyjemność. . . .

60 zł
za 60 min

Klaudia

Nauka koreańskiego w przyjaznej atmosferze z magistrem filologii koreańskiej

안녕하세요? Ukończyłam studia magisterskie na filologii koreańskiej i na co dzień prowadzę zajęcia z koreańskiego dla młodzieży i dorosłych. Z przyjemnością podzielę się swoją wiedzą z osobami, . . .

55 zł
za 60 min

Wiktoria

Język koreański

안녕하세요!!! - dzień dobry Po latach nauki koreańskiego mogę wreszcie zacząć prowadzić swoje własne zajęcia. Na naszych zajęciach zawsze będzie panowała bardzo miła i bez stresowa atmosfera . . .

50 zł
za 60 min

Jaśmina

język koreański bez gramatycznego natłoku

Język Koreański jest w mojej ofercie od ponad 2 lat i udzielam pomocy od początkujących do studentów koreanistyki. Na zajęciach skupiam się na swobodnej konwersacji oraz wypracowaniu standardowego akcentu Ko . . .

70 zł
za 60 min

Ewa

Korepetycje - j. koreański

Absolwentka filologii koreańskiej na UAM udzieli korepetycji z języka koreańskiego na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym dla osób w każdym wieku :) Lekcje dostosowuje do każdej zainteresowanej osob . . .

60 zł
za 60 min

jasmina

płynność mowienia i swoboda konwersacji

Dzien dobry, od ponad 2 lat nauczam języka koreanskiego.  Na moich zajeciach skupiam sie na wypracowaniu płynności mowienia i przełamaniu bariery konwersacji. Wyznaje zasadę ze najważniejsza rzeczą w uc . . .

60 zł
za 60 min

Sunjae

Zajęcia Koreańska

Cześć mam do zaoferowania korepetycje z języka Koreańskiego, ukończyłem studia kierunkowe-Koreańską gramatykę, i edukacje dla obcokrajowców. zajęcia będą prowadzone w miłej atmosferze materiały dost . . .

60 zł
za 60 min

Gabrysia

안녕하세요? ^^ Jestem studentką koreanistyki i chętnie nauczę Cię języka koreańskiego!

Z chęcią podzielę się z Tobą swoją wiedzą z koreańskiego! Niezależnie na jakim etapie nauki jesteś, chętnie Ci w niej pomogę, dlatego jeśli nigdy nie uczyłxś się tego języka, zaczniemy od podstaw. U . . .

50 zł
za 60 min