Ogłoszenia

Język niemiecki

Marta

Absolwentka studiów językowych z 7 letnim Doświadczeniem z P...

Absolwentka studiów językowych z 7 letnim Doświadczeniem z Pasja do języków chetnie podejmie nauczania języka angielskiego Bądź niemieckiego na każdym poziomie! Nauczam zarówno Dorosłych jak i dzieci w gru . . .

40 zł
za 60 min

Alicja

Witam, mogę udzielić korepetycji z języka niemieckiego. Posi...

Witam, mogę udzielić korepetycji z języka niemieckiego. Posiadam certyfikat DSD II (poziom B2/C1), ukończyłam liceum w klasie dwujęzycznej (drugi język - niemiecki). *Pomogę w nauce języka na poziomie: - po . . .

30 zł
za 60 min

Ewa

Korepetycje z języka niemieckiego i francuskiego

Sympatyczna Absolwentka polsko-niemieckiego uniwersytetu oferuje korepetycje z jez.niem., dojazd do ucznia, wszystkie poziomy(gramtyka,leksyka)przygotowania do matury, korekta prac, słownictwo specjalistyczne( prawn . . .

40 zł
za 60 min

Kasia

Witam :) jestem studentką czwartego roku germanistyki z języ...

Witam :) jestem studentką czwartego roku germanistyki z językiem szwedzkim na Uniwersytecie Śląskim. Udzielę korepetycji z języka niemieckiego dla dorosłych, studentów, młodzieży z gimnazjum i dzieci. Możl . . .

30 zł
za 60 min

Mariusz

Jestem AUTOREM KSIĄŻEK. Mam wyższe wykształcenie filologiczn...

Jestem AUTOREM KSIĄŻEK. Mam wyższe wykształcenie filologiczne, pedagogiczne i psychologiczne. Posiadam 25-letnią praktykę jako nauczyciel LO, lektor akademicki, prowadzący kursy oraz korepetycje i lekcje prywa . . .

60 zł
za 60 min

Monika

Absolwentka lingwistyki stosowaniej z doświadczeniem w naucz...

40 zł
za 60 min

Olga

Proszę odwiedzić stronę: http://warschauerlerncafe.wix.com/n...

Proszę odwiedzić stronę: http://warschauerlerncafe.wix.com/nauka-niemieckiego . . .

40 zł
za 60 min

Sandra

Ogarnia Cię stres przed odezwaniem się na lekcji po niemieck...

Ogarnia Cię stres przed odezwaniem się na lekcji po niemiecku? Masz poczucie, że brakuje Ci słówek? Albo napisanie jakiegoś tekstu po niemiecku przychodzi Ci z trudem? Nic się nie martw! Znam te ból, barierę . . .

30 zł
za 60 min

Ewelina

Udzielę korepetycji z niemieckiego uczniom szkół podstawowyc...

Udzielę korepetycji z niemieckiego uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Moje kilkuletnie doświadczenie, zaangażowanie, nieograniczona cierpliwość oraz poczucie humoru są gwarancją szybkich . . .

35 zł
za 60 min

Grzegorz

Lekcje indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowan...

Lekcje indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzi mgr filologii germańskiej, ponadto ukończone studia podyplomowe w Rheinfelden b. Basel (Szwajc . . .

30 zł
za 60 min