Ogłoszenia

Język niemiecki

Tomasz

Niemiecki-korepetycje.

Zapraszam na lekcje języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Zapraszam dzieci, młodzież jak i osoby starsze. Posiadam wiedzę, umiejętności językowe i pedagogiczne niezbędne do prowadz . . .

70 zł
za 60 min

Monika

Deutsch macht Spass

Zapraszam na korepetycje z języka niemieckiego. Zajęcia nie muszą być nudne dzięki wielu narzędziach TIK stosowanych przeze mnie na lekcjach (Nearpod, Genially, Wordwall, Praca z filmem, interaktywne karty p . . .

60 zł
za 60 min

Joanna

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych UJ (filologia angielska z językiem niemieckim) oraz magister lingwistyki (specjalność: przekład i komunikacja międzykulturowa) udzieli korepetycji z język . . .

80 zł
za 60 min

Jacek Müller

Niemiecki (online) korepetycje, konwersacje (w tym język specjalistyczny, język biznesu)

Oferuję naukę języka niemieckiego (wszystkie poziomy zaawansowania / zajęcia tylko w trybie online) Cena od 70,00 zł (45 min)   Wieloletnie doświadczenie (w tym stały, codzienny kontakt z ży . . .

70 zł
za 45 min

Magdalena

KOREPETYCJE - NIEMIECKI

60 zł
za 60 min

Mariusz

Niemiecki medyczny

Ofertę kieruję do studentów medycyny i lekarzy, którzy chcieliby wyjechać i pracować w jednym z krajów niemieckojęzycznych np. Szwajcarii lub Niemczech. Proponuję kurs języka niemieckiego od podstaw po prz . . .

100 zł
za 60 min

Magdalena

Język niemiecki online Skype

Oferuję Państwu naukę języka niemieckiego online przez Skype. Jestem absolwentką dwujęzycznego liceum we Wrocławiu, posługuje się językiem niemieckim od dziecka. Co dziennie mam z nim kontakt ze względu . . .

60 zł
za 60 min

Mateusz

Kompleksowe i dopasowane nauczanie języka niemieckiego (indywidualne i grupowe)

Chcesz dobrze przygotować się do najbliższego sprawdzianu lub matury? Albo może zaimponować szefowi bądż znajomym? Jakakolwiek jest Twoja motywacja do nauki języka niemieckiego, chętnie zaoferuję Ci moje w . . .

100 zł
za 60 min

Dariusz

Konwersacje w języku niemieckim poziom B1-C2 (tylko on-line)

Ich bin Absolvent der Albert-Ludwigs- Universität in Freiburg im Breisgau im Fach Germanistik. Nach einem über 20 jährigen Aufenthalt in Deutschland bin wieder nach Polen zurück. Ich habe große Erfahrung im Erw . . .

60 zł
za 60 min

Agnieszka

niemiecki online skype

Niemiecki online lub w salce lekcyjnej: dzieci, młodzież, dorośli. Cena od 50 zł za osobę. Zajęcia indywidualne 90 zł (jeden na jeden). W cenie lekcji podręcznik dostosowany do poziomu znajomości języka o . . .

90 zł
za 60 min