Ogłoszenia

Język niemiecki

Anna

Witam, jestem korepetytorką z wieloletnim stażem. Chętnie i...

Witam, jestem korepetytorką z wieloletnim stażem. Chętnie i tanio udzielę korepetycji z języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Współpracuję z dziećmi, młodzieżą studentami oraz osobam . . .

40 zł
za 60 min

Damian

Hallo, jestem studentem germanistyki, ostatniego 5 roku. Ofe...

Hallo, jestem nauczycielem języka niemieckiego, multiplikatorem projektu Erlebnisreise mit Deutsch (Goethe Institut), autorem strony z materiałami edukacyjnymi dla uczących się języka. Oferuję korepetycje z nie . . .

45 zł
za 60 min

Jakub

Zapewniam materiały i fachową pomoc w nauce....

Zapewniam materiały i fachową pomoc w nauce. . . .

25 zł
za 60 min

Ania

Absolwentka trzech filologii: anglistyki, germanistyki i ibe...

80 zł
za 60 min

Marta

Absolwentka studiów językowych z 7 letnim Doświadczeniem z P...

Absolwentka studiów językowych z 7 letnim Doświadczeniem z Pasja do języków chetnie podejmie nauczania języka angielskiego Bądź niemieckiego na każdym poziomie! Nauczam zarówno Dorosłych jak i dzieci w gru . . .

40 zł
za 60 min

Alicja

Witam, mogę udzielić korepetycji z języka niemieckiego. Posi...

Witam, mogę udzielić korepetycji z języka niemieckiego. Posiadam certyfikat DSD II (poziom B2/C1), ukończyłam liceum w klasie dwujęzycznej (drugi język - niemiecki). *Pomogę w nauce języka na poziomie: - po . . .

30 zł
za 60 min

Ewa

Korepetycje z języka niemieckiego i francuskiego

Sympatyczna Absolwentka polsko-niemieckiego uniwersytetu oferuje korepetycje z jez.niem., dojazd do ucznia, wszystkie poziomy(gramtyka,leksyka)przygotowania do matury, korekta prac, słownictwo specjalistyczne( prawn . . .

40 zł
za 60 min

Kasia

Witam :) jestem studentką czwartego roku germanistyki z języ...

Witam :) jestem studentką czwartego roku germanistyki z językiem szwedzkim na Uniwersytecie Śląskim. Udzielę korepetycji z języka niemieckiego dla dorosłych, studentów, młodzieży z gimnazjum i dzieci. Możl . . .

30 zł
za 60 min

Mariusz

Jestem AUTOREM KSIĄŻEK. Mam wyższe wykształcenie filologiczn...

Jestem AUTOREM KSIĄŻEK. Mam wyższe wykształcenie filologiczne, pedagogiczne i psychologiczne. Posiadam 25-letnią praktykę jako nauczyciel LO, lektor akademicki, prowadzący kursy oraz korepetycje i lekcje prywa . . .

60 zł
za 60 min

Monika

Absolwentka lingwistyki stosowaniej z doświadczeniem w naucz...

40 zł
za 60 min