Ogłoszenia

Język niemiecki

Kasia

Witam! Z językiem niemieckim mam kontakt od urodzenia. Pocho...

Witam! Z językiem niemieckim mam kontakt od urodzenia. Pochodzę z polsko-niemieckiej rodziny. Z przyjemnością pomogę w nauce. Nie stresuję, sama byłam uczniem. Serdecznie zapraszam. Proszę pisać na gg, skype . . .

30 zł
za 60 min

Swietłana

Absolwentka 3-go roku lingwistyki stosowanej oraz studentka ...

Absolwentka 3-go roku lingwistyki stosowanej oraz studentka filologii rosyjskiej na UAM-ie chętnie udzieli korepetycji z j. niemieckiego oraz rosyjskiego dzieciom i młodzieży. Pomogę przy pisaniu prac, odrabianiu . . .

25 zł
za 60 min

Agnieszka

Studentka Zootechniki na SGGW. Matura rozszerzona z j. niemi...

Studentka Zootechniki na SGGW. Matura rozszerzona z j. niemieckiego. . . .

30 zł
za 60 min

Dominika

Witam wszystkich zainteresowanych!;) Studiowałam filologię g...

Witam wszystkich zainteresowanych!;) Studiowałam filologię germańską w Rzeszowie. Obecnie mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim,także tutaj bym chciała nauczać. Chętnie przekażę swoją wiedzę młodszym pokolen . . .

25 zł
za 60 min

Aol

Academy Of Languages, szkoła językowa i biuro tłumaczeń, ofe...

Academy Of Languages, szkoła językowa i biuro tłumaczeń, oferuje korepetycje, konwersacje i kursy oraz tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie języka niemieckiego i języka angielskiego. W ofercie mamy następu . . .

55 zł
za 60 min

Jessica

Jako Muttersprachlerin (Native speaker, rodowita Niemka) ofe...

Jako Muttersprachlerin (Native speaker, rodowita Niemka) oferuję pomoc w nauce języka niemieckiego: Konwersacje, ćwiczenia mowy i wymowy, przygotowanie do matury, korekta prac magisterskich i licencjackich, zajęc . . .

40 zł
za 60 min

Gabriela

Młoda i sympatyczna nauczycielka języka angielskiego i niemi...

Młoda i sympatyczna nauczycielka języka angielskiego i niemieckiego z ponad 8-letnim doświadczeniem udzieli korepetycji na wszystkich poziomach. W mojej ofercie m.in.: • nauka języka od podstaw od maluchów po . . .

40 zł
za 60 min

Emilia

Nauka dla najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę z język...

Nauka dla najmłodszych, którzy rozpoczynają przygodę z językiem. Cierpliwa korepetytorka, dobry kontakt z dziećmi, motywacja oraz zadania domowe. . . .

40 zł
za 60 min

Izabela

Absolwentka filologii germańskiej udzieli korepetycji z języ...

Absolwentka filologii germańskiej udzieli korepetycji z języka niemieckiego na terenie Zgierza lub okolic. Oferuję różne sposoby nauczania w zależności od preferencji i programu. Mogę zapewnić własne materi . . .

35 zł
za 60 min

Krystian

Student UW germanistyka udzieli korepetycji wszystkim grupom...

Student UW germanistyka udzieli korepetycji wszystkim grupom wiekowym. Serdecznie zapraszam. 100% satysfakcji i efektu ;) Pozdrawiam. . . .

35 zł
za 60 min