Ogłoszenia

Język ukraiński

Valeria

Korepetycje z j. ukraińskiego online/u ucznia

Witam! Jestem korepetytorem z 5-letnim doświadczeniem. Proponuję indywidualne zajęcia z języka ukraińskiego na różnych poziomach zaawansowania. A także doskonalenie gramatyki, mówienia, słuchania i sł . . .

15 zł
za 60 min

Eugeniusz

Język ukraiński (gratis: EXCEL, Modelowanie BPMN2)

Witam! Mam na imię Eugeniusz, udzielam korepetycji od 3 lat i z wielką chęcią pomogę Ci w nauce języka ukraińskiego albo rosyjskiego na każdym poziomie zaawansowania. Oferuję : * pomoce naukowe . . .

30 zł
za 60 min

Andrii

Konwersacje z języka ukraińskiego

Cześć! Mam na imię Andrii.  Chętnie pomogę w nauce  języka  ukraińskiego osobom z początkującym poziomem, jak również i osobom, które chcą praktykować mówienie i potrzebują dodatkowyc . . .

30 zł
za 60 min

Krystyna

Język ukraiński online

Udzielam korepetycje z języka ukraińskiego online  . . .

30 zł
za 60 min

Swietłana

Język ukraiński z native speaker

Z przyjemnością udzielę lekcji języka ukraińskiego. Oferuję naukę od podstaw. Pomogę w nauce wymowy, pisowni, podstawowych zwrotów, słownictwa, etc. Gwarantuję własne materiały, miłą atmosferę ora . . .

35 zł
za 60 min

Eugene

Korepetytor ukrainski, Nowa Wola+

Obywatel Ukrainy z jezykiem rosyjskim jako drugim jezykiem ojczystym, absolwent jednej z najlepszych Gimnazjum w kraju, oferuje korepetycje. Nowa Wola albo dojazd do klienta. Jest możliwość przeprowa . . .

50 zł
za 60 min

Kristina

Korepetycje z języka rosyjskiego i ukraińskiego

Witam, jestem studentką Uniwersytetu Śląskiego.  Udzielam korepetycji z języka  rosyjskiego oraz ukraińskiego, który jest moim ojczystym językiem.  Mój język polski po 2 latach pobytu w Polsc . . .

30 zł
za 60 min

Nataliya

Korepetycje z ukraińskiego

Korepetycje z ukraińskiego od zera do C2 oferuję korepetycje z języka ukraińskiego na poziomie od zera do C2. Udzielę pomocy przy niezrozumiałym materiale, zadaniach, oraz przygotuję do spr . . .

50 zł
za 60 min

Maria

Jestem wymagająca i odpowiedzialna. Na moich zajęciach nikt ...

Jestem wymagająca i odpowiedzialna. Na moich zajęciach nikt się nie nudzi! Współpracuję z młodzieżą, studentami oraz osobami dorosłymi. Dostosowuję pracę do indywidualnych potrzeb klientów. Zróżnicowan . . .

25 zł
za 60 min

Iryna

Native Speaker, Ukraińką, Magister Nauczyciel pedagogiki, na...

Native Speaker, Ukraińką, Magister Nauczyciel pedagogiki, nauczyciel w szkole podstawowej, psycholog praktyczny. Mam sześć lat doświadczenie w nauczaniu indywidualnym, pomoże w nauce języka ukraińskiego. Dosk . . .

50 zł
za 60 min