Ogłoszenia

Język włoski

Aneta

Zapraszam na zajecia indywidualne lub grupowe. www.converstu...

Zapraszam na zajecia indywidualne lub grupowe. www.converstuszyn.pl . . .

40 zł
za 60 min

Paulina

Jestem absolwentką Filologii włoskiej, posługującą się język...

Jestem absolwentką Filologii włoskiej, posługującą się językiem włoskim od dziecka. Od 12 lat pracuję jako lektor języka włoskiego; mam doświadczenie w pracy z dziećmi (od 3 r.ż., także o specjalnych p . . .

55 zł
za 60 min

Monika

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosł...

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zapewniam profesjonalne materiały do nauki i miłą atmosferę. Dojazd do ucznia nie jest problemem. . . .

20 zł
za 60 min

Daga

Ze swojej strony gwarantuję rzetelność, profesjonalizm oraz ...

Ze swojej strony gwarantuję rzetelność, profesjonalizm oraz dostosowanie zajęć do umiejętności i zdolności osobistych ucznia. Zapewniam ciekawe materiały i naukę języka w przyjemnej atmosferze:)) Serdeczni . . .

25 zł
za 60 min

Weronika

Przyjemna nauka języka włoskiego!

Dzień dobry, jestem absolwentką kierunku lingwistyka stosowana z j.włoskim i j.hiszpańskim i bardzo chętnie udzielę korepetycji z języka włoskiego! Studiowałam języki w Toruniu oraz podczas stypendium we . . .

35 zł
za 60 min

Roman

Absolwent filologii z doswiadczeniem powyzej 6 lat udzelia p...

Absolwent filologii z doswiadczeniem powyzej 6 lat udzelia profesjonalnyh lekcji wloskiego. Studia we Włoszech na Uniwersytecie Paduanskim. Długoletnie doświadczenie w tłumaczeniach. Indywidualne podejście, poł . . .

40 zł
za 60 min

Tomek

Doświadczenie z włoskim zdobyłem studiując, pracując i miesz...

Doświadczenie z włoskim zdobyłem studiując, pracując i mieszkając w Turynie. Jestem dyspozycyjny wieczorami i w weekendy. . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

Nazywam się Piotr Nowatkowski, jestem absolwentem Filologii ...

Nazywam się Piotr Nowatkowski, jestem absolwentem Filologii włoskiej i oferuję usługi z zakresu korepetycji i tłumaczeń języka włoskiego. . . .

60 zł
za 60 min

Magdalena

Serdecznie witam wszystkie osoby zainteresowane efektywną na...

Serdecznie witam wszystkie osoby zainteresowane efektywną nauką języka włoskiego. Jeśli chcesz zgłębić tajniki języka włoskiego na poziomie podstawowym - serdecznie zapraszam! Jestem studentką Italianistyk . . .

35 zł
za 60 min

Kasia

Witam serdecznie, jestem absolwentką filologii włoskiej, po ...

Witam serdecznie, jestem absolwentką filologii włoskiej, po półrocznym stypendium w Rzymie. Posiadam doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, zape . . .

40 zł
za 60 min