Ogłoszenia

Język włoski

Eliza

JĘZYK WŁOSKI - PRYWATNE LEKCJE & KOREPETYCJE - PRZYGOTOWANIE DO MATURY I EGZAMINÓW CILS, CELI, PLIDA

Ciao a tutti! Mam na imię Eliza. Z wykształcenia jestem coachem oraz  filologiem włoskim  o wielu pasjach. Jedną z nich jest właśnie Italia i wszystko to co z Półwyspem Apenińskim zwią . . .

100 zł
za 60 min

Gabriel

Nauka języka włoskiego od podstaw i nie tylko!

Witam serdecznie, jeżeli szukasz nauczyciela języka włoskiego - To służę pomocą! Nie chcesz palnąć głupoty i odróżniać Penne od Pene ? To trafiłeś w dobre ręce! Na sam początek powiem o tym, kim . . .

70 zł
za 60 min

Beata

Uczę mówić

Obraz, dźwięk, film, audiobook, gry. Minimum gramtyki. Pracujemy tylko na czasie teraźniejszym do płynności w mowie.  Zajęcia ze mną nie przypominają w niczym tradycyjnych lekcji. Każde spotkanie to na . . .

1 zł
za 45 min

Federico

Experienced mother tongue teacher of Italian language

Ciao! My name is Federico and I am an experienced Italian teacher. Living in Italy I will give you online lessons! If you want to improve your Italian of if you are an absolute beginner, I will be really happy to gi . . .

120 zł
za 60 min

Achillus

Język Włoski Native Speaker. Nauka, korepetycje. Mowie biegle po Polsku.

Ciao, Nazywam się Achillus, Urodziłem się w Rzymie i tam spędzałem całe życie, Mieszkałem 7 lat w Polsce, mówie biegle po Polsku, tak ze porozumienie będzie bez problemowe. Wyksztalcenie La Sapienza. Ofer . . .

120 zł
za 60 min

Alina

Język włoski

Nauczam języka włoskiego od 20 lat . Uczę tych języków na wszystkich poziomach z dziećmi, z młodzieżą w szkołach podstawowych oraz średnich. Dobrze przygotowuję do matury rozszerzonej i podstawowej oraz . . .

70 zł
za 45 min

Monika

Pomogę w nauce WŁOSKIEGO - egzaminy, gramatyka, OD ZERA | Ostatnie WOLNE terminy

Cześć! Jestem Monika i chętnie podzielę się wiedzą i pomogę Ci w nauce języka włoskiego. Podczas nauki wykazuję dużą dozę cierpliwości przy wyjaśnianiu różnych zagadnień, patrzę z punktu widzen . . .

50 zł
za 50 min

Karolina

Zajęcia językowe, tłumaczenia, pisanie prac

JAK WYGLĄDAJĄ MOJE ZAJĘCIA? Wspólnie dążymy do konkretnego celu , który wyznaczamy indywidualnie. Pracujemy według ściśle określonego planu , dzięki czemu wiesz, jak się przygotować do każdej le . . .

80 zł
za 60 min

Agnese

j. włoski

Absolwentka italianistyki UW, ponad 20 lat w branży, lekcje via Skype, wszystkie poziomy zaawansowania i przedziały wiekowe, zapraszam serdecznie, saluti :) . . .

100 zł
za 60 min

Ewa

Rozpocznij swoją przygodę z włoskim już dziś!

Planujesz podróż do Włoch i przyda Ci się znajomość kilku przydatnych zwrotów? Marzysz o przeczytaniu „Boskiej Komedii” w oryginale? A może chcesz poznać przepis na prawdziwą włoską carbonarę i tira . . .

80 zł
za 60 min