Ogłoszenia

Język włoski

Eliza

JĘZYK WŁOSKI - KOREPETYCJE & PRZYGOTOWANIE DO MATURY I EGZAMINÓW

Ciao a tutti! Mam na imię Eliza, a z wykształcenia jestem filologiem włoskim o wielu pasjach. Jedną z nich jest właśnie Italia i wszystko to co z Półwyspem Apenińskim związane. Zapraszam do pr . . .

100 zł
za 60 min

Alina

Język włoski

Nauczam języka włoskiego od 20 lat . Uczę tych języków na wszystkich poziomach z dziećmi, z młodzieżą w szkołach podstawowych oraz średnich. Dobrze przygotowuję do matury rozszerzonej i podstawowej oraz . . .

70 zł
za 45 min

Karolina

Zajęcia językowe, tłumaczenia, pisanie prac

JAK WYGLĄDAJĄ MOJE ZAJĘCIA? Wspólnie dążymy do konkretnego celu , który wyznaczamy indywidualnie. Pracujemy według ściśle określonego planu , dzięki czemu wiesz, jak się przygotować do każdej le . . .

80 zł
za 60 min

Agnese

j. włoski

Absolwentka italianistyki UW, ponad 20 lat w branży, lekcje via Skype, wszystkie poziomy zaawansowania i przedziały wiekowe, zapraszam serdecznie, saluti :) . . .

100 zł
za 60 min

Ewa

Rozpocznij swoją przygodę z włoskim już dziś!

Planujesz podróż do Włoch i przyda Ci się znajomość kilku przydatnych zwrotów? Marzysz o przeczytaniu „Boskiej Komedii” w oryginale? A może chcesz poznać przepis na prawdziwą włoską carbonarę i tira . . .

80 zł
za 60 min

Johnny

Wloski lektor w Poznaniu i online

Ciao :) Mam na imię Johnny! Pochodzę z Bari , jestem native speakerem i mowię tez po polsku. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu włoskiego. U mnie odnajdziesz prawdziwy włoski klimat, przywiozę dla Wa . . .

60 zł
za 60 min

Daria

Język włoski online Zoom/Skype

60 zł
za 60 min

Maria

Lekcje języka włoskiego

Oferuję lekcje z języka włoskiego, prowadzę zajęcia online oraz u siebie w mieszkaniu w Lublinie :) Koszt lekcji ze mną to 50 zł za godzinę zegarową lub 70 zł za półtorej godziny. Jeśli chcesz nauczyć . . .

70 zł
za 90 min

Anna

Język włoski - przyjemna nauka

Witam serdecznie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do nauki języka włoskiego. Obecnie pracuję w korporacji gdzie udzielam wsparcia technicznego w języku włoskim. Udzielam lekcji grupowych w Miejskim Centr . . .

60 zł
za 60 min

Achillus

Język Włoski Native Speaker. Nauka, korepetycje. Mowie biegle po Polsku.

Ciao, Nazywam się Achillus, Urodziłem się w Rzymie i tam spędzałem całe życie, Mieszkałem 7 lat w Polsce, mówie biegle po Polsku, tak ze porozumienie będzie bez problemowe. Wyksztalcenie La Sapienza. Ofer . . .

120 zł
za 60 min