Ogłoszenia

Kędzierzyn-Koźle

Tomasz

Uczeń liceum dwujęzycznego z wiodącym językiem angielskim ch...

Uczeń liceum dwujęzycznego z wiodącym językiem angielskim chętnie przybliży uczniom język w ciekawej formie. Chętnie pomogę w rozwikłaniu gramatycznych zawiłości, poszerzeniu słownictwa i przełamaniu b . . .

25 zł
za 60 min

Tomasz

Udzielam korepetycji z matematyki dla uczniów szkoły podstaw...

Udzielam korepetycji z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum oraz średniej. Tempo nauki dostosowane do tempa przyswajania wiedzy ucznia. Jestem cierpliwy oraz staram się wytłumaczyć zagadnienia n . . .

30 zł
za 60 min

Martyna

Studentka V roku filologii hiszpańskiej po rocznym pobycie n...

Studentka V roku filologii hiszpańskiej po rocznym pobycie na stypendium w Hiszpanii udzieli korepetycji na wszystkich poziomach zaawanasowania. . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Udzielę korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie...

Udzielę korepetycji z języka angielskiego na każdym poziomie! Posługuję się tym językiem biegle, zarówno w mowie, jak i piśmie. Ostatnie dwa lata spędziłam w USA, jestem więc na bieżąco z nowinkami jęz . . .

25 zł
za 60 min

Piotr

Prowadzę korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach: m...

Prowadzę korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach: matura podstawowa, matura rozszerzona, technikum, liceum, gimnazjum. Lekcje dla chętnych znajdujących się na obszarze miejscowości Kędzierzyn-Koźle - . . .

20 zł
za 60 min

Dariusz

Absolwent matematyki i informatyki (na dyplomach odpowiednio...

Absolwent matematyki i informatyki (na dyplomach odpowiednio 5.0 i 4.5, nie chwaląc się ;)) sprawnie udzieli lekcji każdemu, kto takowych potrzebuje. . . .

20 zł
za 60 min

Katarzyna

KOREPETYCJE - MATEMATYKA - KĘDZIERZYN - WSZYSTKIE POZIOMY. ...

KOREPETYCJE - MATEMATYKA - KĘDZIERZYN - WSZYSTKIE POZIOMY. PRZYGOTOWANIE DO MATURY, EGZAMINÓW, POPRAWEK. PISANIE PRAC KONTROLNYCH I ZALICZENIOWYCH. ANALIZA MATEMATYCZNA, ALGEBRA, STATYSTYKA, EKONOMETRIA. KATARZ . . .

25 zł
za 60 min

Krystian

Jestem absolwentem studiów matematycznych i z chęcią pomogę ...

Jestem absolwentem studiów matematycznych i z chęcią pomogę w nauce tego przedmiotu. Posiadam 6-letnie doświadczenie. . . .

20 zł
za 60 min

Aga

Korepetycje z matematyki...

Korepetycje z matematyki . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

Udzielę korepetycji z dziedziny informatyka między innymi: o...

Udzielę korepetycji z dziedziny informatyka między innymi: obsługa komputera, pakiety biurowe (MS Office, OpenOffice), programy graficzne (CorelDRAW, Blender, Flash), grafika inżynierska (AutoCAD), programowanie . . .

30 zł
za 60 min