Cena / za 60 min 45 zł
Lekcje online Tak
Miejsce
Zakres Szkoła średnia Studia Inne

Intensywny kurs płynności angielskiego

Chcesz mówić lepiej po angielsku?

Szukasz sposobów by zwiększyć swoją pewność siebie w mówieniu?

Potrzebujesz struktury na drodze do płynności? 

Mój intensywny kurs angielskiego - twój nowy dom!


Mój kurs zawiera w sumie 30 godzin mówienia, słuchania, czytania i pisania. Spotykamy się na dwie godziny 2 lub 3 razy w tygodniu

Uczę przez ekspozycję: ze mną uczysz się angielskiego mówiąc po angielsku. Najlepsza szkoła językowa to taka, w której musisz używać nowego języka. Uczymy się zatem rozmawiając, oglądając filmy i wideo, czytając artykuły oraz słuchając piosenek tylko po angielsku

Swoją karierę zacząłem ucząc języka w Bahrajnie, tyglu kulturowym i domu dla ludzi z całego świata. Stałym elementem mojej pracy od samego początku są zatem grupy, które nie mają wspólnego języka ojczystego. Po dziś dzień wykorzystuję metody, które wypracowałem ucząc zagranicą.

Uczę angielskiego ogólnego, ale też języka pracy oraz prowadzę przygotowania do egzaminów IELTS i CAE

Terminy naszych spotkań:

  • 2 razy w tygodniu: wtorki, czwartki 7:00-9:00, 16:00-18:00, 18:00-20:00; środy, piątki 9:00-11:00
  • 3 razy w tygodniu: poniedziałki, środy, piątki 11:00-13:00, 16:00-18:00, 18:00-20:00

Uczę w małych grupach od 1 do 4 osób. Cena dla jednej osoby za 60 minut to 60 zł, dla dwóch lub więcej - 45zł/60 minut. 

Korzystam z platformy Zoom i wystawiam faktury :) 

Zapytaj o wolne terminy!

Napisz wiadomość do korepetytora
Zwykle szybko odpowiada
Wiadomość trafi bezpośrednio do autora tego ogłoszenia. O odpowiedzi powiadomimy Cię e-mailem – przeczytasz ją przez link z wiadomości, bez zakładania konta.
Napisz krótko, ale konkretnie – wtedy odpowiedź przyjdzie szybciej i będzie na temat:
Przedmiot i poziom – szkoła, klasa, zakres materiału
Cel zajęć – matura, poprawa oceny, bieżąca pomoc
Termin – dni i godziny, które Ci pasują
Forma zajęć – online lub stacjonarnie
Tu wyślemy powiadomienie o odpowiedzi.
Minimum 15 znaków.
0 / 5000
Twojego adresu nie publikujemy – zobaczy go tylko ten korepetytor.