Ogłoszenia

Kraków

Beata

Hola! Konwersacje z j. hiszpańskiego, które rozwiną Twoje możliwości językowe!

Cześć, zapraszam Cię na ciekawe konwersacje z j. hiszpańskiego! Jestem absolwentką Filologii Hiszpańskiej na UJ w Krakowie. Tuż po studiach wyjechałam do Hiszpanii i mieszkam na Majorce od 5 lat . Obecnie p . . .

70 zł
za 60 min

Bartłomiej

KOREPETYCJE informatyka / programowanie / tworzenie stron / rozwiązywanie zadań - ZDALNE oraz NA MIEJSCU

Udzielam profesjonalnych korepetycji z programowania na każdym poziomie nauczania. Pomagam w wykonaniu / rozwiązaniu zadań (szkoła / studia) Posiadam wykształcenie wyższe wraz z przygotowaniem pedagogiczny . . .

40 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Prezentacje w nauce i biznesie

Pani doktor nauk inżynieryjno-technicznych, czynny naukowiec, młody wykładowca akademicki i wielki pasjonat sztuki autoprezentacji, oferuje swoją pomoc w profesjonalnym przygotowaniu prezentacji oraz pomoc w prz . . .

1 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Przygotowanie prezentacji, przygotowanie do konferencji/konkursów/wystąpień publicznych

Pani doktor nauk inżynieryjno-technicznych, czynny naukowiec, młody wykładowca akademicki i wielki pasjonat sztuki autoprezentacji, oferuje swoją pomoc w profesjonalnym przygotowaniu prezentacji oraz pomoc w pr . . .

1 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Mechanika - korepetycje od wykładowcy akademickiego

Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, młody wykładowca akademicki, oferuje profesjonalne korepetycje z mechaniki dla studentów na kierunku mechanika i budowa maszyn, inżynieria mechaniczna i materiałowa, auto . . .

100 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Matematyka - korepetycje od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, młodzi nauczyciele akademiccy, oferują profesjonalne korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych oraz osób przygotowujących się do matury z mate . . .

100 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Korepetycje z fizyki od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, wykładowcy AGH, oferują profesjonalne korepetycje z fizyki na każdym poziomie edukacji (szkoła podstawowa, szkoła średnia, studenci). Jeżeli masz problem . . .

100 zł
za 60 min

Krzysztof

Japoński dla każdego, na każdym poziomie, przygotowanie do egzaminów JLPT

Czy nie myślałeś/ nie myślałaś nigdy o nauce egzotycznego języka? Język japoński cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością - kilkanaście osób na jedno miejsce przy egzaminach wstępnych na japonisty . . .

75 zł
za 60 min

Marcel

Native speaker - korepetycje, konwersacje i przygotowania do egzaminów Goethe.

Native speaker, ponad 10 lat doświadczenia nauczycielskiego, absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego. • Korepetycje dla uczniów i studentów na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). • Przygotowanie do certy . . .

80 zł
za 60 min

Mateusz

Lekcje szachów dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych.

30 zł
za 60 min