Ogłoszenia

Kraków

Młodzi Doktorzy

Prezentacje w nauce i biznesie

Pani doktor nauk inżynieryjno-technicznych, czynny naukowiec, młody wykładowca akademicki i wielki pasjonat sztuki autoprezentacji, oferuje swoją pomoc w profesjonalnym przygotowaniu prezentacji oraz pomoc w prz . . .

1 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Przygotowanie prezentacji, przygotowanie do konferencji/konkursów/wystąpień publicznych

Pani doktor nauk inżynieryjno-technicznych, czynny naukowiec, młody wykładowca akademicki i wielki pasjonat sztuki autoprezentacji, oferuje swoją pomoc w profesjonalnym przygotowaniu prezentacji oraz pomoc w pr . . .

1 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Mechanika - korepetycje od wykładowcy akademickiego

Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, młody wykładowca akademicki, oferuje profesjonalne korepetycje z mechaniki dla studentów na kierunku mechanika i budowa maszyn, inżynieria mechaniczna i materiałowa, auto . . .

100 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Matematyka - korepetycje od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, młodzi nauczyciele akademiccy, oferują profesjonalne korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych oraz osób przygotowujących się do matury z mate . . .

100 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Korepetycje z fizyki od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, wykładowcy AGH, oferują profesjonalne korepetycje z fizyki na każdym poziomie edukacji (szkoła podstawowa, szkoła średnia, studenci). Jeżeli masz problem . . .

100 zł
za 60 min

Krzysztof

Japoński dla każdego, na każdym poziomie, przygotowanie do egzaminów JLPT

Czy nie myślałeś/ nie myślałaś nigdy o nauce egzotycznego języka? Język japoński cieszy się w Polsce olbrzymią popularnością - kilkanaście osób na jedno miejsce przy egzaminach wstępnych na japonisty . . .

75 zł
za 60 min

Marcel

Native speaker - korepetycje, konwersacje i przygotowania do egzaminów Goethe.

Native speaker, ponad 10 lat doświadczenia nauczycielskiego, absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego. • Korepetycje dla uczniów i studentów na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). • Przygotowanie do certy . . .

80 zł
za 60 min

Mateusz

Lekcje szachów dla początkujących oraz dla bardziej zaawansowanych.

30 zł
za 60 min

Przemysław

Korepetycje z języka Angielskiego

Język angielski to mój zawód, to właśnie tym językiem posługuję się na co dzień wykonując swoją pracę zawodową. Posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne oraz aktualnie jestem studentem prawa: Ek . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje prawo cywilne, karne, administracyjne, procedury oraz egzaminy zawodowe i na aplikacje prawnicze

Absolwent aplikacji adwokackiej i prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie udzieli korepetycji z prawa cywilnego (w tym rodzinnego też), karnego, konstytucyjnego, gospodarczego i administracyjnego oraz proc . . .

75 zł
za 60 min