Ogłoszenia

Kraków

Marek

Fundacja Pasja Nauki online

Dlaczego jestem skuteczniejszy od innych? 1) Stosuję metodę Sokratesa. Sokrates słynął z zadawania dobrych pytań, które zmuszały do myślenia. Jeśli widział u ucznia nieuświadomioną wiedzę, starał si . . .

200 zł
za 60 min

Laura

Korepetycje z matematyki

Witam! Jestem studentką Ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studiowałam także przez jakiś czas Matematykę, która wciąż pozostaje w kręgach moich zainteresowań. Lubię pracę z dziećmi i chętnie pom . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z matematyki!

Witam. Jestem absolwentką klasy o profilu matematyczno-fizycznym oraz obecną studentką II roku ekonomii. Udzielę korepetycji z matematyki, chętnie pomogę z radzeniem sobie z bieżącym materiałem uczniom szko . . .

40 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje MATEMATYKA ONLINE

45 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje CHEMIA ONLINE

Cześć,  Mam na imię Kamila i jestem studentką trzeciego roku technologii chemicznej na AGH w Krakowie.  Udzielam korepetycji z CHEMII oraz MATEMATYKI na poziomie podstawowym i rozszerzonym dla uczn . . .

45 zł
za 60 min

Princess

English Classes with a Certified Native English Tutor

Hi there! Thank you for checking out my profile. I am Princess from South Africa. I am very patient and very passionate about teaching. I love reading books and playing tennis I started teaching English 4 years . . .

48 zł
za 50 min

Julia

Korepetycje z matematyki online do matury, egzaminu 8-klasisty i nie tylko

Potrzebujesz pomocy w nauce matematyki? Osoby, która kompleksowo przygotuje Cię do egzaminu lub w spokojny sposób wytłumaczy bieżący materiał? Nazywam się Julia Drozd i jestem absolwentką profilu mat-fiz . . .

50 zł
za 60 min

Marcin

Języki obce z pasją! Angielski, Hiszpański, Francuski, Niemiecki i Włoski

Egzamin maturalny lub ósmoklasisty? Edukacja domowa lub praca zdalna? Indywidualne konwersacje? Z radością podzielę się z Tobą swoją pasją do języków obcych, wieloletnim doświadczeniem w edukacji i pomog . . .

90 zł
za 45 min

Angelika

Korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego

Witam Jestem magistrem filologii angielskiej z językiem niemieckim (specjalizacja pedagogiczna) Uniwersytetu Jagiellońskiego z 5-letnim doświadczeniem w nauczaniu. Językami obcymi interesuję się od dziecińs . . .

50 zł
za 60 min

Eryk

Lekcje gry na fortepianie - Stare Miasto, Nowy Kleparz

Mam na imię Eryk jestem szczęśliwym muzykiem, który od ponad 7 lat pomaga spełnić marzenia - gry na fortepianie :)   COŚ O MNIE? Możecie mnie spotkać w teatrze, kawiarni, youtube, bądź na n . . .

70 zł
za 45 min