Ogłoszenia

Kraków

Marcin

Matematyka Korepetycje Nauczyciel Egzaminator Matura

Jestem absolwentem matematyki UJ, nauczycielem matematyki i egzaminatorem OKE . Mam już ponad 15 letnie doświadczenie w pracy zarówno jako nauczyciel, korepetytor jak i egzaminator OKE. Tłumaczę w sposób jasny . . .

150 zł
za 60 min

Achillus

Język Włoski Native Speaker. Nauka, korepetycje. Mowie biegle po Polsku.

Ciao, Nazywam się Achillus, Urodziłem się w Rzymie i tam spędzałem całe życie, Mieszkałem 7 lat w Polsce, mówie biegle po Polsku, tak ze porozumienie będzie bez problemowe. Wyksztalcenie La Sapienza. Ofer . . .

120 zł
za 60 min

Fundacja

Najskuteczniejsza matematyka i fizyka - metoda Sokratesa, metoda odwróconej lekcji

Waszym celem jest wynik powyżej 80% z matury z matematyki lub fizyki? Chcesz zostać laureatem konkursu fizycznego w szkole podstawowej? Dobrze trafiliście! Średni wynik uczniów, których przygotowywałem do . . .

200 zł
za 60 min

Michał

Język polski i WOS - egzamin ósmoklasisty i matura

Jestem doktorem nauk humanistycznych. Udzielam korepetycji z zakresu języka polskiego i wiedzy o społeczeństwie (WOS)  wyłącznie w formie ONLINE za pomocą aplikacji MS Teams / Skype. W roku szkolnym 20 . . .

50 zł
za 45 min

Ismena

eKOREPETYCJE Z HISTORII!

📢 Ogłoszenie:  eKorepetycje z Historii! Odkryj tajemnice historii poprzez angażujące i spersonalizowane zajęcia online! Pomogę Ci w łatwy i szybki sposób nauczyć się bieżącego materiału oraz pr . . .

80 zł
za 60 min

Ismena

EKOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

📢 Ogłoszenie: Korepetycje z Języka Angielskiego! Czy chcesz doskonalić swoje umiejętności języka angielskiego i zwiększyć pewność siebie? Poszukujesz nauczyciela, który rzetelnie przygotuje Cię . . .

80 zł
za 60 min

Marcel

Native speaker - korepetycje, konwersacje i przygotowanie do egzaminów Goethe.

Native speaker, ponad 10 lat doświadczenia nauczycielskiego, absolwent Uniwersytetu Wiedeńskiego. • Korepetycje dla uczniów i studentów na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). • Przygotowanie do cert . . .

90 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE MATEMATYKA - dojazd do ucznia lub online - tel: 695291885, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale. 91% - tyle . . .

87 zł
za 60 min

Cyprian

Korepetycje z matematyki!

Cześć, nazywam się Cyprian . Jestem studentem AGH na kierunku Inżynieria i Analiza Danych . Z ogromną chęcią pomogę Ci przygotować się  do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. . . .

50 zł
za 60 min