Ogłoszenia

Kraków

Karolina

1h zajęcia z języka angielskiego dostosowane do potrzeb ucznia

Magister filologi angielskiej serdecznie zaprasza na lekcje języka angielskiego! Oferuję lekcje 60 minutowe, o tematyce dostosowanej do potrzeb ucznia. Uczę od 2014 roku. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy . . .

80 zł
za 60 min

Achillus

Una vera e propria immersione nella Cultura Italiana attraverso la lingua!!!

Native speaker Witam, Nazywam się Achillus, Mieszkalem 4 lata w Krakowie, Urodziłem się w Rzymie i tam spedzalem cale zycie, mam korzenie pół polskie i mowie po polsku. Wyksztalcenie La Sapienza, Architektura. . . .

100 zł
za 60 min

Libor

Korepetycje z języka czeskiego od Czecha

Jestem native speakerem i korepetytorem języka czeskiego. Oferuję lekcje języka czeskiego uczniom na wszystkich poziomach i w każdym wieku. Mówię po polsku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu jęz . . .

45 zł
za 60 min

Beata

Hola! Konwersacje z j. hiszpańskiego, które rozwiną Twoje możliwości językowe!

Cześć, zapraszam Cię na ciekawe konwersacje z j. hiszpańskiego! Jestem absolwentką Filologii Hiszpańskiej na UJ w Krakowie. Tuż po studiach wyjechałam do Hiszpanii i mieszkam na Majorce od 5 lat . Obecnie p . . .

70 zł
za 60 min

Bartłomiej

KOREPETYCJE informatyka / programowanie / tworzenie stron / rozwiązywanie zadań - ZDALNE oraz NA MIEJSCU

Udzielam profesjonalnych korepetycji z programowania na każdym poziomie nauczania. Pomagam w wykonaniu / rozwiązaniu zadań (szkoła / studia) Posiadam wykształcenie wyższe wraz z przygotowaniem pedagogiczny . . .

40 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Prezentacje w nauce i biznesie

Pani doktor nauk inżynieryjno-technicznych, czynny naukowiec, młody wykładowca akademicki i wielki pasjonat sztuki autoprezentacji, oferuje swoją pomoc w profesjonalnym przygotowaniu prezentacji oraz pomoc w prz . . .

1 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Przygotowanie prezentacji, przygotowanie do konferencji/konkursów/wystąpień publicznych

Pani doktor nauk inżynieryjno-technicznych, czynny naukowiec, młody wykładowca akademicki i wielki pasjonat sztuki autoprezentacji, oferuje swoją pomoc w profesjonalnym przygotowaniu prezentacji oraz pomoc w pr . . .

1 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Mechanika - korepetycje od wykładowcy akademickiego

Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, młody wykładowca akademicki, oferuje profesjonalne korepetycje z mechaniki dla studentów na kierunku mechanika i budowa maszyn, inżynieria mechaniczna i materiałowa, auto . . .

100 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Matematyka - korepetycje od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, młodzi nauczyciele akademiccy, oferują profesjonalne korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych oraz osób przygotowujących się do matury z mate . . .

100 zł
za 60 min

Młodzi Doktorzy

Korepetycje z fizyki od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, wykładowcy AGH, oferują profesjonalne korepetycje z fizyki na każdym poziomie edukacji (szkoła podstawowa, szkoła średnia, studenci). Jeżeli masz problem . . .

100 zł
za 60 min