Ogłoszenia

Kraków

Monika

Korepetycje z angielskiego: mgr filologii, konwersacje, egzaminy szkolne, business english, OPINIE

zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim, skupiamy się na rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych , ale przede wszystkim na eliminowaniu błędów językowych, gramatycznych oraz poprawności wymo . . .

90 zł
za 60 min

Paulina

Lekcje Rysunku

Chętnie przedstawię podstawy rysunku architektonicznego i przygotuję do egzaminu na architekturę lub kierunki artstyczne i designerskie. Prowadzę tematy od zasad perspektywy, przez geometrię do rysowania z natu . . .

100 zł
za 60 min

Monika

Niemiecki profesjonalnie

🇩🇪 🇦🇹🇨🇭 Czekamy na wyniki matur :9 lipiec !!! 🇩🇪🇦🇹🇨🇭 Zapraszam na mój profil na instagram lub fb. Dużo pomocnych materiałów do przygotowania do DSDi ogólnie nauki j. n . . .

140 zł
za 60 min

Monika

Niemiecki profesjonalnie -przygotowanie do DSDI, DSDII, matury, certyfikatów IG, FSP dla lekarzy

🇩🇪 🇦🇹🇨🇭 Czekamy na wyniki matur :9 lipiec !!! 🇩🇪🇦🇹🇨🇭 Zapraszam na mój profil na instagram lub fb. Dużo pomocnych materiałów do przygotowania do DSD i ogólnie nauki j. . . .

140 zł
za 60 min

Marek

Ekonomia - profesjonalna pomoc

Szeroki zakres pomocy Rozsądne ceny, krótkie terminy Doktorant UJ . . .

100 zł
za 60 min

Marek

Prawo -profesjonalna pomoc

Szeroki zakres pomocy Rozsądne ceny, krótkie terminy Doktorant UJ . . .

100 zł
za 60 min

Marcin

Matematyka Korepetycje Nauczyciel Egzaminator Matura

Jestem absolwentem matematyki UJ, nauczycielem matematyki i egzaminatorem OKE . Mam już ponad 15 letnie doświadczenie w pracy zarówno jako nauczyciel, korepetytor jak i egzaminator OKE. Tłumaczę w sposób jasny . . .

150 zł
za 60 min

Wojciech

Informatyka null nie tyka (pierwsze zajęcia 50% ceny)

Ludzie pytają studenta: - Gdzie studiujesz? - Na WIET'cie. - Nie wiemy… No więc tak, studiowałem informatykę na WIET'cie (Wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH). Teraz, po paru latach, ro . . .

100 zł
za 60 min

Krakowskie Koło Ekonomiczne

Darmowe zajęcia przygotowujące do Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Krakowskie Koło Ekonomiczne zaprasza na stacjonarne i zdalne zajęcia przygotowujące do Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej oraz Olimpiady Przedsiębiorczości. --- Co oferujemy ?? --- *Darmowe wykłady do każdeg . . .

0 zł
za 60 min

Justyna

Egzaminator (2023) komisji egzaminacyjnych (matura, egzamin ósmoklasisty).

Egzaminator (2023) komisji egzaminacyjnych (matura, egzamin ósmoklasisty). Proponuję następujące formy pracy do wyboru: 1. Studio edukacyjne - zobacz: www.artina.art.pl/studio 2. Zajęcia indywidua . . .

120 zł
za 60 min