Ogłoszenia

Kraków

Krzysztof

Matma-przygotowanie do matury, egzaminu ośmioklasisty

Oferuję pomoc w Matematyce online przez Skype,  poziom podstawowy,  przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty,  matury,  pomoc przy pracach domowych.  Mam kilkuletnie doświadczenie. Pierws . . .

30 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje online, sprawdzony nauczyciel, lekcje również online

Uwaga! Posiadam specjalną tablicę do prowadzenia korepetycji online :) Udzielam lekcji online przez aplikację Skype, dodatkowo udostępniam wirtualną tablicę przez program Skype, jedyne czego potrzebujesz to . . .

80 zł
za 60 min

Edyta

Język polski – korepetycje – profesjonalnie, z pasją i wyobraźnią

Jestem doktorantką na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Udzielam profesjonalnych korepetycji z języka polskiego. Oferuję pomoc w bieżącej nauce, jak również w przygotowaniach do . . .

50 zł
za 60 min

Olga

Korepetycje z j. niemieckiego

Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN. w Krakowie o profilu filologia germańska. Od ponad 20 tu lat zgłębiam wiedzę na temat j. niemieckiego i krajów niemieckojęzycznych. Jako nauczyciel dokładam wsze . . .

40 zł
za 60 min

Dominik

Maturalny kurs biologii

Dominik Szymczuk, korepetytor z biologii tel. 509443657    adres e-mail: dominik.szymczuk2@gmail.com 60 zł za godzinę zegarową " Lekcje z Dominikiem są bardzo konkretne i merytoryczne. D . . .

60 zł
za 60 min

Agnieszka

Język hiszpański również online!

Dzień dobry, Jestem studentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym, ale już od ponad 8 lat szlifuję ten język i chętnie pomogę Ci w nauce hiszpańskiego! Posiadam doświadczenie w naucza . . .

30 zł
za 60 min

Monika

Potrzebujesz podszlifować swój angielski /niemiecki /hiszpański?

60 zł
za 60 min

Grzegorz

Matematyka korepetycje - doświadczenie, skuteczność

Indywidualne lekcje z matematyki to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę z tego przedmiotu. Oferta obejmuje następujący zakres: - szkoła podstawowa - szkoła podstawowa - egzam . . .

60 zł
za 60 min

masznajutro

Pomoc ONLINE w zrozumieniu i rozwiązaniu zadań z matematyki

Cześć! Jesteśmy czynnymi nauczycielami z kilkunastoletnim stażem.  Wśród nas są współautorzy podręczników do liceum i kilku publikacji naukowych z matematyki wyższej. Oferujemy odpłatną pomoc w . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Hello! My name is Anna. I am a certified English teacher (CE...

Hello! My name is Anna. I am a certified English teacher (CELTA Passed A). I have a Master of Arts Degree in Philology Interpreter-translator (The English and Spanish languages). If you need to improve your English o . . .

50 zł
za 60 min