Ogłoszenia

Łódź

Korepetytorium

MATEMATYKA ONLINE TEL:533685133 terminy na jutro!

Potrzebujesz korepetycji „na wczoraj”? Świetnie trafiłeś! Postaramy się znaleźć jak najszybszy termin! Zapraszamy do kontaktu - numer telefonu: 533685133 lub adres mailowy: kontakt@korepetytorium.com . . .

85 zł
za 60 min

Katarzyna

Angielski dla młodzieży i dorosłych - skutecznie, rzetelnie i bez stresu :)

 Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do matury podstawowej lub rozszerzonej?  Przygotowujesz się do egzaminu na studiach, FCE, CAE?  Potrzebujesz wsparcia w bieżącej nauce?  Masz p . . .

90 zł
za 50 min

Agnieszka

Nie taki polski straszny

80 zł
za 60 min

Paulina

Gwarancja sukcesu!

Język angielski- wszelka pomoc! Absolwentka filologii angielskiej z dużym doświadczeniem zaprasza na lekcje! . . .

80 zł
za 60 min

Magdalena

Konkretny i ciekawy angielski biznesowy a nie lanie wody. Przełamanie barier w mówieniu.

Chcesz dostać awans w pracy? Pragniesz lepiej posługiwać się językiem angielskim? Marzysz o tym, by nauczyć się jak negocjować po angielsku? Chciałabyś/Chciałbyś podwyższyć swoje zarobki np. z . . .

0 zł
za 90 min

Monika

CHEMIA, konsultacje, matura, egzaminy, liceum , szkoła podstawowa

Witam. Jestem absolwentką Politechniki Łódzkiej - Wydział Chemiczny ukończyłam w 2021r. Uprawnienia pedagogiczne zdobyłam kończąc studia podyplomowe z zakresu Przygotowania Pedagogicznego w Wyższej Szkol . . .

100 zł
za 60 min

Dawid Aleksander

Zajęcia z języka niemieckiego

Witam serdecznie! Zapraszam na zajęcia językowe z języka niemieckiego na wszystkich poziomach nauczania, od A1 do C2. Forma zajęć : Zajęcia odbywają się przede wszystkim online z osobami dorosłymi, . . .

60 zł
za 60 min

Marek

Chemia łatwiej! Zapisy na kurs do matury 2025

Potrzebujesz pomocy z chemii, fizyki czy matematyki ? Przed Tobą egzamin ósmoklasisty, matura rozszerzona? Może sesja na studiach? Może jesteś pasjonatem nauki? i Świetnie, chętnie Ci pomogę! Jestem technolo . . .

90 zł
za 60 min

Lika

Korepetytor Rosyjskiego

Nazywam się Lika i jestem native speakerem języka rosyjskiego. Pochodzę z Białorusi, ale obecnie mieszkam w Polsce. Bardzo lubię komunikować się z ludźmi z różnych krajów, a także pomagać im w nauce ję . . .

60 zł
za 60 min

Ola

Skuteczne lekcje online przygotowanie do matury

Jestem chemikiem o specjalności nauczycielskiej. Ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu, w szkołach państwowych i prywatnych. Lekcję odbywają się tylko online, na wygodnej i Intuicyjnej tablicy interakty . . .

70 zł
za 60 min